• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v červenci 2012

16. listopadu 2013 
@dociska tedy já žasnu jak to zvládáš a máš můj obdiv :slight_smile: je příjemný přečíst si, že si maminka nestěžuje a že zvládá. V dnešní době jsou většinou matky hotové ze všeho tak, že nestíhají ani uvařit :unamused: Takže držim palce, ať to jde takhle krásně pořád :wink:
18. črc 2012 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko holky, tak jste na tom? Mně už zase ráno probudil stah :frowning2: ale nedělám si zbytečné naděje... :unamused:
18. črc 2012 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaphajin ahojky tak že by se něco začalo dít :wink: budu držet palečky...já už psala jak jsem na tom, jen mi teda dva dny už docela solidně bolí záda
18. črc 2012 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev No koukám,že děláš vše pro brzký porod :wink: Jen aby to zabralo.. :sunglasses: U mě naprostý klid,obávám se že nejmíň týden ještě nic nehrozí,kéž bych se mýlila.. :dizzy_face: Tak hlásím z Rakovníka,opět pod mrakem,celou noc lilo,už mě to počasí nebaví..připomíná mi to minulé léto,které se pak v tom dešti dost ztratilo a v srpnu už pak byla jen kosa..Tak já doufám,že letos ještě nějaké to teplo bude,at můžem jezdit s kočárky a chlubit se miminkama :sunglasses: :grinning:
18. črc 2012 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaphajin Ahoj,dobré ráno,tak že by? :wink: Uvidíš jak se to bude vyvíjet,držím palce,aby to bylo ono a drž se! :sunglasses:
18. črc 2012 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev Ty s tím krvácením to máš těžký,ale myslela bych se už to jede,já také krvácela,do toho poslíčci a druhý den jsme rodily už opravdu..Tobě už odešla zátka?Minimálně by to měla být ona.. :confused: Ještě že máš dnes kontrolu,to ti řeknou,tak bud v klidu a třeba se to do rý doby rozjede,držím také moc palečky:slight_smile: :grinning: :wink:
18. črc 2012 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni tady taky nic moc počasí, ale mně je to fuk, doma mám dostatek práce, takže v pohodě :slight_smile:
18. črc 2012 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 Nikolka je překrásná a ten obleček:slight_smile:luxusní..já dnes objednala peřinku s madeirou,moc se mi líbí,je fakt luxusní..nikdy jsem na to nebyla,ani nevím jestli ji využijeme,ale pro těch pár fotek jsem se plácla přes kapsu..ty kanýry mě prostě dostaly.. :sweat_smile: :grinning: :grinning: A jak tebe malá zlobí,nebo to máš tak prima jako dociska? :wink: Přeju ti to :slight_smile:
18. črc 2012 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev jo to zní dobře, taky mě bolí, ale nevím, jestli to není způsobený tou masáží, kterou jsem si včera dopřála. Záda při porodu bolí dole v bedrech? Proto se jím říká křížové bolesti?
18. črc 2012 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni to víš, manžel mi stále připomíná, že do 20 bych měla porodit :sweat_smile: bude si totiž brát OČr a má to na 9 dní a 29 musí do práce, jelikož má službu :stuck_out_tongue_closed_eyes: a mě by se tak líbilo dnešní datum...dneska má totiž Filípke přesně 2 a půl roku, tak by kluci byli přesně na den od sebe...
právě jsem si myslela, že když jsem začala krvácet, že už to začne a pak to najednou přestalo...no uvidíme, hold musíme dál čekat

u nás je naprosto modrá obloha a dokonce už 20stupňů...tak doufám, že bude svítit sluníčko, ten déšť mě už deptá :rolling_eyes: doufám, že to nebude jako to loňské léto, to byl děs...pořád déšť, zataženo a zima :angry:
18. črc 2012 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dociska No ty se máš,taková pohoda,to bud ráda:o)To víš,že někdy to takhle nevyjde,ale když nastavíš podobný režim a prcka nebude nic trápit,tak by to mohlo takhle klapat i nadále..Spíš to starší nemusí spolupracovat..z toho mám já taky obavy,budem vystěhovávat malýho z ložnice,asi až se malá narodí a to asi bude psycho.. :astonished: doted jsme to nezrealizovali a ted jsem už jsem kor líná.. :sweat_smile: :confused: Děj se pak vůle boží.. :rolling_eyes:
18. črc 2012 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev Přesně tak,žádné léto nebylo.. :frowning2: Hele já krvácela v noci tak ve 2 ráno,měla poslíčky,co pak přestali..prospala jsem dopol..odpol nic a večer v 20-21hod přišli už ty správné bolesti..takže po 3/4 dne..tak uvidíš :wink:
18. črc 2012 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni třeba to Kubík pochopí, je už velký kluk :slight_smile: já se dneska ráno ptala Filípka, zda už by chtěl Davídka, aby byl v postýlce, tak mi řekl, že jo a že chce, aby s ním spával v pokojíčku, tak jsem zvědavá, co bude, až tu opravdu Davídek bude :confused: takže se ti to táhlo taky skoro celý den...

@kaphajin bolesti mi při kontrakcích vystřelovaly z břicha do zad, do kříže a rozlízaly se po celých zádech, takže proto se asi říká křížové bolesti...
18. črc 2012 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaphajin Přesně tak ty správné bolesti ti vystřelují do zad a do stehen.. :wink:
18. črc 2012 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev No snad jo,zdá se mi ted od narozenin,jako by vyrostl,je nějak šikovnější ,co od té doby dělá,koukám na něj chvílema jak blázen :slight_smile: :sunglasses: Ono to půjde,jen jsme to neměli nehat na posl.chvlíli.. :sweat_smile: :confused: No já myslela jak to pak přestalo že bude klid i víc dní,ale večer to přišlo a tak jsme jeli znovu :slight_smile: držím ti palce :sunglasses:
18. črc 2012 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 malá je zlatá zato syn mi dává zabrat,schválně huláká, háže hračkama, protestně si lehá na zem a podobně docela mazec.....při kojení mi skáče málem po hlavě
18. črc 2012 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni to bylo tobě ne mě :grinning:
18. črc 2012 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev tak moc držím palce, ať se ti to rozjede, bylo by to fakt pěkný kdyby to bylo dnes :slight_smile:
18. črc 2012 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 ajajaj chudáček žárlí, no to bude chtít asi dost velkou trpělivost, co? Doteď měl veškerou pozornost, o kterou přišel. Já ho plně chápu :grinning:
18. črc 2012 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak tady dneska nevidím aideen a ta bývá raní ptáče...
18. črc 2012 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni Jasně,no vypadá to, že žárlí.. :sweat_smile: Je ještě malej,musí si zvyknout..Bude to chtít hodně trpělivost a někoho k ruce ,kdo ho aspoň občas zabaví ,když se zrovna věnuješ Nikolce..Nemáš tam tatínka nebo maminky?Ještě ,že ten můj špunt se už dokáže zabavit sám a v nejhorším je tu tv:slight_smile:)))Ale to funguje až poslední 2 roky,ty si ještě počkáš.. :wink: Tak se držte :slight_smile: :sunglasses:
18. črc 2012 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule:to zas bylo tobě..nějak to blbne.. :wink:
18. črc 2012 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaphajin: no jo,že by aideen?Ta má taky ještě čas..ale čím dřív tím líp,je to naše zbožné přání už asi všech.. :sunglasses: :sweat_smile:
18. črc 2012 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni no já si myslím, že už by se ozvala, bývá doma s malou Broničkou a nikam nejezdí, podle mně se něco u nich děje :slight_smile:
18. črc 2012 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

@neeve uff, to byl tedy divoký porod, docela zvláštní postup porodnice, že tě tolikrát poslali pryč. hlavně, že jsi nakonec neporodila v obchoďáku :wink: Milánek je nádherný miminečko :wink:

@petule22 oj, drž se.Ono se to zlomí a bude zase pohoda :wink:

A jak holky zvládáte kojení, já už z toho kolikrát šílím, bradavky pořád dost bolí, Filípek u kojení dělá jen lotroviny(a to se tak krásně chytal a teď se nemůže nějak napojit), pořád se zakuckává, tak se stále připojujeme a odpojujeme a večer jsem total vysátá :frowning2:Stále kojíme max co 2hoďky, ale když je krize, tak max co hodinu, to jsem pak ráda, že stojím na nohou :frowning2:
18. črc 2012 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivis Ahoj mamino,to máš teda nabité,a prsa bolí,to věřím... :astonished: Určitě se to spraví,začátky bývají krušné.. :wink: Držte se:o)
18. črc 2012 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
hlásím se stále 2v1, žádné známky blížícího se porodu..já snad ještě opravdu pojedu v pátek do poradny.. sice je zejtra úplněk, ale moc se na to nechci upínat..chlap brblá, kdy to jako bude, abych nakonec nepřenášela, ale je po školním roce dost vysátej, tak mu říkám, ať je rád, že si doma odpočine.. má totiž ještě odučovat děti, které jsou s rodiči celý rok v cizině: češtinu, dějepis, český zeměpis atd..ale je toho dost v Praze,a to jsem mu řekla, že to snad ti rodiče pochopí...
@ivis vydrž ono se to upraví, uvidíš..
18. črc 2012 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím holky! Cosi dneska ani včera večer nebyl čas sem skočit :frowning2: Takže si vás na čtení nechám na večer :slight_smile: Teď si půjdu lehnout, byla jsem dneska brzo ráno na monitoru a cosi mě to zmohlo :slight_smile:
Jinak žádná změna, další návštěva naplánovaná na příští středu, pak popřípadě na sobotu v porodnici a pokud se do té soboty nic nestane, tak naplánujeme vyvolání. Takže už se mi to taky krátí :slight_smile:
18. črc 2012 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni
@kaphajin holky kéž by :slight_smile: Ale vypadá to pořád stejně. Všechno v klidu, nic nenasvědčuje blížícímu se porodu. Jak jsem napsala, asi si fakt těch pár dní přenášení dám. Ale uvidíme, za pár hodin může být všechno jinak :slight_smile:
18. črc 2012 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky děvčata,

nestačím dočítat, tak ani nevím co je nového a kdo porodil :slight_smile:

Jak jsem vám tu naposledy psala, jak mě pobolívá břicho na MS - to byl čtvrtek večer - tak jsem si večer dala vanu, bolesti lehce ustali, tak jsem si řekla, že to asi fakt nic není a šli jsem spát. Jenže v půl jedné mě to vzbudilo, přicházeli pomalinku a jen takové slabé bolesti - fakt jak když to mám dostat a zase odcházeli. Do půl třetí jsem přemýšlela, zda manžela fakt vzbudit, že teda jestli pojedeme nebo ne........Pro jistotu jsem si ještě napustila jednou horkou vanu, ale to bolesti už nemizeli, ale nazpravidelňovali..........tak jsme se sebrali a jeli........Naměřili mi monitor, ale nějaká výrazná činnosti dělohy nebyla, dr. na mě koukla a řekla, že už se ale začíná rozjíždět porod. Tak jsem tam zůstala a manžela poslala domů :slight_smile:
A bolesti začali pomalinku sílit, cca od 11 hodin začínali nabírat na intenzitě, od 12 do 13 hod jsem pomalu bolesti lezla po zdi. Dávala jsem si horkou sprchu, začala jsem chodit po schodech nahoru a dolů a šla na další monitor. Děloha se zase nějak moc nepředvedla, ale po prohlídce, kdy na mě koukla dr. jsem byla otevřená už na 4 prsty. Tak že prý jdeme rodit. Tak jsem rychle volala manžela, ten než dorazil, tak mi udělali klistýr a já na něj čekala........Stihli jsme ještě obdivovat jak jsou ty porodní boxy pěkný,mezitím pár bolestí a pak přišla dr. a píchla mi vodu..... A pak to začalo........bolelo to jako blázen, během chvilinky jsem byla už na otevřená na 8 prstů a že musíme ještě počkat až sestoupí hlavička........no já se tam kroutila, nohy pořád u sebe, jak to bolelo......tak PA, že takhle nám ta hlavička nesestoupí a posadila mě na míč - tam to šlo, manžel mě neustále přidržoval, protože jsem byla tak neskutečně utahaná, že bych z toho míče slítla.........no a pak začali ty bolesti kdy jsem měla potřebu tlačit - no já řvala - kam se na mě hrabou mexický telenovely - hysterka jsem byla šílená!!!! neuměla jsem tlačit, strašně jsem se vyčerpávala řvaním, při tlačení jsem vyfuněla veškerý vzduch hned na začátku - no hrůza!!!! manžel mě tam hecoval, povzbuzoval, tlačil se mnou, dýchal se mnou - dr. na mě, že už si to prodlužuji sama, že už musím prostě pořádně zatlačit a bude malá venku!!! Nástřihu jsemse nevyhla, ale upřímně - bylo mi naprosto buřt, jestli mi ho udělají nebo ne, hlavně aby to už skončilo.Tak jsem tlačila - nevím fakt kolikrát, než ze mě vysloveně vyšplouchla!!!! TA ÚLEVA!!!! V minutě jsem přestala vnímat okolí a koukala jen na ten zázrak, který ze mě tak vylít - byla a je prostě nádherná!!! Manžel ji pak očištěnou dostal na ruku a my jen na ní koukali, zatímco dr. mi tam říkala, co mi bude dělat - že vytahuje placentu (to jsem vůbec necítila - někdo popisuje, že ji rodil pomalu stejnýma bolestma jako dítě, tak já o ní fakt nevěděla), pak mě opíchala a začala šít a jen jednou to štíplo a pak nás tam nechali chvíli samotné a my se z malé kochali......přes všechnu bolest to byl ale fakt zážitek a ten poklad, co mi teď leží v postýlce za to prostě stál!!!!!!
18. črc 2012 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (6)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek