• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v červenci 2012

16. listopadu 2013 
@ivis Mě taky bradavky hodně bolely první 2 dny, než si zvykly. Natírala jsem si je Bepanthenem a nebo jsme dostali vzoreček 100 % lanolinu, který je bez chuti a vůně, takže nevadí, když pak z natřené bradavky dítě saje. A zkoušelas změnit techniku? Něco podobného jsem řešila, když jsem měla první dítě a pak jsem zjistila, že jsem blbě přikládala. V porodnici mi teď poradila sestra, abych vzala prso okolo dvorce dvěma prsty jakoby z něj udělala placku a strčila to celé mimču do pusinky. Takhle si vzalo správně do pusy dvorec a ne jen bradavku, takže kojení pak po krátké době přestalo bolet.
18. črc 2012 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@klaire22 ty popisuješ mj porod???? :grinning: :grinning: hysterka z mexický telenovely mně dostala.. :grinning: :grinning: a k tomu to, že mi bylo úplně jedno, jestli mně nastřihnou, hlůavně ať to skončí :cry: :grinning:
tak gratulujeme a užívej si bez břuchu :grinning:
18. črc 2012 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
moje kočička ELIŠKA :slight_smile:
18. črc 2012 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
jsem omylem tu jednu fotku dola2x blbnu, fakt :slight_smile:
18. črc 2012 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (6)
Jinak Eliška je zlatá - budí se mi po 3 hodinách (nebo kolikrát si budím já jí), papáme krásně, ale musím používat kloboučky na bradavky, trošku jsem si je rozsakrovala přikládáním - ale malé to s nimi jde krásně a stejně mám jednu bradavku vpáčenou, takže je používat budu muset :slight_smile:
Mlíka mám taky 3 pr*dele :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: občas musím odstříkávat a ráno jsem se probudila s úplně mokrou košilí a ručníkem pod sebou!!! hrůza!!!! ale jsem ráda, že nám to jde, v porodnici byla se mnou holka, kterým to za boha nešlo - takže jsem fakt vděčná, že my hamáme dobře :slight_smile:
18. črc 2012 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
A z mých 15kg, co jsem dala nahorů (měla jsem 16,5kg, ale pár dní před porodem jsem dala dalů 1,5kg) mám dole rovných 10,5 kg, takže na mě visí ještě 4,5kg, ale to snad dám brzy dolů a pak snad půjdu dolů i se svojí předtěhotenskou váhou - což by bylo super :grinning: ale nesmím si to malovat moc růžově, že :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. črc 2012 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@kammka fakt mi to bylo v tu chvíli buřt - a stejně jsem to ani necítila - jen jsem slyšela nůžky, cítila menší úlevu a pak to šití - o tom jsem fakt skoro nevěděla. Druhý den po porodu jsem běhala jak Jura :slight_smile: Ale cesta domů v autě mi trošku dala zabrat, a taky jsem rychlím pohybem tam něco "natrhla" nebo jak to nazvat, tak se teď šetřím - ale jinak chodím a funguje naprosto normálně a v pohodě :wink:
18. črc 2012 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 malá úúúúžasná, porod hrůzostrašný a ty kila závidím, na mě visí furt 15 kilo :grinning:
18. črc 2012 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 No ahoj maminko:o)Konečně jsi doma:o)To jsme rády,jsme se nemohly dočkat.. :sweat_smile: Malá je krásňoučká,ten pršáček..Moó´´oóóóóc se vám povedla :grinning: jak říkáš,ono to nakonec vždycky za to stojí vid.. :wink: člověk si toho pak víc váží a manžel dobrej,že to s tebou celé prožíval.o)Určitě ti to moc pomohlo :wink: Je dobrý, žes tam mohla chodit po schodech a vůbec se pohybovat,já si pamatuju akorát ten balon..A v posled.fázi jsem ležela a to byl děs..ty tlaky udržet a netlačit.. :angry: Ale jakmile už můžem,hurá na to a s nástřihem je to pak přesně jak píšeš,vyšplouchnutí a hrozná úúúúleváááááá... :grinning: :grinning: já osobně nemám nic proti nástřihu,když ukončí ty bolesti,že? :wink: Až na to šití..ale to jsi měla podle všeho v pohodě,takže ještě jednou gratuluji,jak jsi to krásně zvládla a záááávidíííím...ééééééééééé :sweat_smile: :confused:
18. črc 2012 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 děkuji.........mě teď s tím odstupem tak strašný nepřišel - nejhorší byli fakt ty poslední 2 hodiny - hlavně to tlačení, které mi teda absolutně nešlo!!!!! ale díky bohu je to za mnou a malá u mě :wink:
18. črc 2012 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vormoni moc děkuji :slight_smile: pršáček má excelentní :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Manžel neskutečně překvapil, zůstal tam celou dobu a byl mi fakt neskutečnou oporou, jsem fakt šťastná, že tam byl!!!! A díky bohu, zvládl to se vší parádou a nezanechalo to na něm žádné "následky" :slight_smile:

jen jsem teda chodící hormon, kde co mě rozbrečí, jsem dost taková útlocitná, tak snad mě to brzy přejde :slight_smile: řvu třeba jen, když na ní koukám a říkám si, jak je krásná - no blázen jsem, fakt!!!!
18. črc 2012 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@klaire22 To je dobře,že pěkně kojíte:slight_smile:Z kloboučků si nic nedělej,já s nima kojila celý rok,mám vpáčené obě dvě a i když je malý tím sátím vytáhl,tak je dlouho bez kloboučků v puse neudržel..bylo to lepší opět nasadit a papat vesele dál..A ušetříš si pokousané bradavky.. :wink: Nedej na chytré rady sester či známých,my s tím neměli žádný problém,ani pak se zoubkama :grinning: :grinning: :grinning:
18. črc 2012 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 To je normální,to neřeš.. :wink: a co návštěvy jak zvládáš,byly za tebou v porodnici nebo ted doma?Já měla problém udržet nervy s tchánovcema..nějak mi vadili..ale počítám,že se dlouho nezdrží ani tentokrát a snad se víc ovládnu.. :sweat_smile: :confused:
18. črc 2012 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni já jsem fakt ráda, že hezky papáme a že je to s kloubočkem je mi upřímně jedno.......hlavně, že to jde, malá prospívá, mě to nebolí a obě jsme spokojené :sweat_smile:
Jen je mám teda nalité, chvilkami to bolí, za chvíli si asi půjdu vzbudit malou, aby mě vysvobodila od mlíka, cácorka moje malá :slight_smile:
18. črc 2012 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni no návštěv bylo dost, ale kupodivu mi to nevadilo, jen včéra jak jsem dorazili domů, tak se na nás sesypali naši i tchánovci a já pak byla nějaká utahaná a odrovnaná.........dnes mi přijede mamča ještě s něčím pomoci - ale to už bude v pohodě..........a vlastně ještě ségra se zastaví podívat na malou :slight_smile:
18. črc 2012 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni jinak obdivuji tvůj dortík - fakt se ti povedl - vypadal luxusně a určitě i tak musel chutnat!!!!
18. črc 2012 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neeve no já koukám, že jsem porodili skoro na minutu stejně - to potěší, že jsem v tom nebyla sama :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Jinak tvůj porod taky luxus - ale hlavně, že je to už za námi, viď :slight_smile: a Milánek je úžasnej, ňuňánek :wink: :slight_smile:
18. črc 2012 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kammka Ti chlapi vid.. :confused: Jako by jsme my to už dávno nechtěly mít za sebou..U nás je taky naprostý klid,ach jo.. :sweat_smile:
18. črc 2012 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 Děkuji :grinning: Ono je toho dost pak doma vid..únava,člověk by si radši uklidil a odpočíval,než se věnoval návštěvám..Uvidíš,ono to poleví,pokud je tam teda nebudeš mít každý druhý den.. :sweat_smile: :confused: Ti naši to mají naštěstí daleko :sunglasses: :grinning:
18. črc 2012 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aideen Takže na monitoru se nic nedělo?Ono i kdyby dělo tak to nic neznamená co..Já měla minule křivky úplně jiné a přitom to dr.ani neokomentovala..mě to neříkalo vůbec nic..Tak odpočívej,asi máme ještě holt čas..Já tam jdu v pátek.. :sunglasses:
18. črc 2012 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni snad ne, ale jsou všichni z malý hotoví, tak se trošku obávám :confounded:

půjdu za malou a kojit :slight_smile:

tak zatím pááááááááááááááá
18. črc 2012 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
dociska.............Katka......1.7.2012............28.6.2012...............Vojtíšek................Brno............1.7.2012......3730g/50cm
ivis.....................Iveta........5.7.2012............7.7.2012.................Filípek?............Žďár.n.Sáz.......2.7.2012.....3510g/??cm
sina....................Ivana.......????...................?????.....................Kubíček...........????............2.7.2012.........3760g/51cm Petule22..........Petra.........21.7.2012........22.7.2012................Nikol..................Otrokovice......8.7.2012........3630g/50cm
kamino............Petra.........12.7.2012.........4.7.2012.................Bohumír............Praha ............10.7.2012..2640g/48cm

neeve..............Naďa........11.7.2012..........7.7.2012.................Milánek......Mladá Boleslav ..13.7.2012..3620g/51cm

klaire22............Klára........18.7.2012.........10.7.2012...............Eliška.........Roudnicen/L .....13.7.2012..3460g/49cm..

kaphajin..........Petra.........17.7.2012.........10.7.2012..............Štěpán/Šárka...Mělník

janulev.............Jana..........20.7.2012........12.7.2012...............Davídek............Ořechov (okres Brno)

pajulax.............Pavla.........21.7.2012........15.7.2012...............Adélka..............Uherské Hradiště

kammka...........Kamila......23.7.2012.........15.7.2012..............Toníček..............Benešov

lenkabenjamin...Lenka...27.7.2012.........24.7.2012................Nina...................Zlín

aideen ............ Broňka ......27.7.2012 ...... 1.8. 2012 ............... Petr ................ Vsetín

vormoni............Monika....29.7.2012.........23.7.2012................Nikolka...............Rakovník

Mina_...............Soňa........30.7.2012.........27.7:2012...............Tomášek... .. .....Praha
18. črc 2012 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 Ahojky, to jsem ráda, že už tě tu můžeme přivítat zpátky :slight_smile: moc gratuluju, malinká je nádhernááááááá!!!!!!! Závidím :grinning: tak to máš za sebou a musí to být neuvěřitelná úleva a radost :slight_smile: porod super, teda vůbec si mě nevyděsila, ba naopak :wink:
18. črc 2012 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přistavila jsem tabulku ať je blíž,můžete tam opravit příp.nepřesnosti,nebo co tam chybí.. :wink:
18. črc 2012 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aideen tak aspoň, že o tobě víme :wink:
18. črc 2012 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaphajin No ty máš podle tab. skluz 1 den,tak s tím něco udělej:o)i když oni ti to vlastně šoupli co?..Claire měla rodit až dnes,jestli pak si všimla.. :sweat_smile: :wink:
18. črc 2012 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni jj já bych měla rodit v pondělí, ale od rána poslíčkuju, bolí mě docela už dost záda, dala jsem si vanu a od 13hod měřím a mám je pořád nepravidelný +/- po 10min, takže teď jdu zkusit spánek a uvidíme.... :slight_smile:
18. črc 2012 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@klaire22 zdá se mi to, nebo má celkem velikou hlavičku?? to sis mákla.. já teda ani nevěděla, že mně nastřihli, já se na to musela zeptat, neb šití jsem teda cejtila fest a tak jsem si říkala, že jsem teda asi dost zle potrhaná, ale prej ani ne, neb mně stihla PA nastřihnout, to jsem žasla, "fáákt?? a kdyy??"
@kaphajin jaj, už bych ti to přála.. já mám teď klídek..cítím se výborně, byly jsme s čubinou půlhodinku v lesejku, našla jsem dvě babky a tři maliny :grinning: :grinning: škubla maliníkový listí :grinning: :grinning: :grinning: na což je stejně pozdě, ale co..ještě ji vezmu ke konťákům na odpad a pak k rybníku, budu chodit, co to újde..

mám dojem, že mi trochu kleslo břicho..ale je to možná jen zbožné přání..
18. črc 2012 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 no taky dost podobný porod a ve stejnou dobu :slight_smile: ony už se ty vzpomínky na tu bolest docela mlží, ale už do toho fakt nejdu :grinning:
jinak malá je překrásná a ty jsi statečná maminka :slight_smile:
18. črc 2012 ve 14:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
tak vana mi nezabrala, od 13 hod cca po 10min, od 14 hod cca po 8min, ale přijde mi to jako poslíčci, má to trochu silnější intenzitu, ale zatím se to v pohodě dá, tak nevím či je to porod nebo ne? :fearful:
18. črc 2012 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek