• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v červenci 2012

16. listopadu 2013 
@kaphajin Tak ještě počkej,může to být ono,záda tě bolí,co do nohou nevystřeluje to?Zátka ti odešla už dřív ne?Jééé,tak další mimi na cestě? :sweat_smile: :confused:
18. črc 2012 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni ne ne, zátka mi neodešla ještě... takže nevím nevím, jsem sama doma, tak si zapisuju a nevím, jestli už si mám pro jistotu zavolat manžílkovi do práce, ale přijede v půl šestý a do tý doby se těžko něco stane :slight_smile: jako trochu to sílí, ale pravidelnost nic moc, hlavně ta kontrakce je hooodně dlouhá, třeba i 5-6 minut a úplně nepovoluje, jen napůl a pak přijde další...
18. črc 2012 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaphajin Hmmm,no těžko říct,jestli to vydržíš, tak ještě čekej,ale informuj manžu,aby byl připraven..Kdybys krvácela,nebo ti praskla voda,tak jed okamžitě-to je jasný..To ti je jak v přímém přenosu,takhle odpol si to já neumím představit,je to zvláštní,já to měla tenkrát v noci...Ale ted bych asi taky brala denní dobu..No nechám se překvapit.. :sunglasses:
18. črc 2012 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni no zatím jsem v pohodě, ale pro jistotu jsem si zavolala mamku, abych nebyla doma sama kdyby náhodou, že jo
18. črc 2012 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaphajin To víš že jo,lepší být s někým,já tu měla tenkrát bráchu..:o)Držím palce ať se to už rozběhne :wink: :sunglasses:
18. črc 2012 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaphajin že by???

já poplatila na poště složenky, poslala jsem balík holčičích věcí pro bratránkovu dcerku , zajela do krmiv pro obojek proti bleškám,nějakké odměny a i míček na špagátě..
pak mně chytla chuť na zmrzku, takže jsem skončila v Lidlu, dala si nankua a dom vzala krabku zmrzky Nuts and raisins...je teda dobrá...a jedna pani mně pustila u pokladen před sebe !!!!! prvně!!!! :grinning: :grinning: no kdybych měla plnej vozejk a ne jen zmrzlinu, tak by se asi na mně vyprdla... :slight_smile:
18. črc 2012 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@klaire22 vítej zpět :slight_smile: Moc gratuluji ke krásné holčičce :slight_smile: Elinka je moc krásná. To je super, že máš tolik mlíčka, já doufám, taky mít budu, ale všichni mě straší, že holky co mají velká prsa v podstatě nekojí :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak jsem zvědavá.

Mě dnes dorazil mega balík z lékarny... dorazily porod. vložky a nějaká hypoal. kosmetka a pár blbostí na mazání a tak. Ještě že na poštou se mnou šel přítel... ten "balíček" měl 8 kg.. to bych sama přes celou ves nedala... Ale zítra už si můžu zabalit tašku do porodky, kdyby něco..

Mamka je stále na prášky se zařizováním pohřbu a tak, takže to mám po telefonu z první ruky :cry:

Jdu s pejskem. pa pa
18. črc 2012 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mina_ No teda,tos nechala na poslední chvíli s tou taškou :wink: Ale jak vidět,času dost :sunglasses: To je smutné s tím pohřbem,takovýhle starosti před radost.událostí,to by se stávat nemělo.. :confounded: S tím kojením to tak bývá,taky jsem to slyšela..ale určitě ne vždy,držím palce ,abys byla ta výjimka :grinning:
18. črc 2012 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kammka Jůůů,nanuka..tos mi připomněla že mám nějaké v mrazáku,dám si jeden veče..teda já ten poslední týden furt žeru a k tomu i mlsám.. :frowning2: to jsem zvědavá kolik budu vážit v pátek,minule jsem přibrala 0,5 kg za týden.. :sweat_smile: :confused: Tak kdoví, co kaphajin... :astonished: :confused: :sweat_smile:
18. črc 2012 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky tak jsem dnes byla naposledy u svojí doktorky a dostala papír do porodnice...jinak kontrakce na monitoru byly poznat, zatím jen slabé, ale prý děloha pracuje dobře...malej se taky vrtěl a srdíčko tluče tak jak má...čípek je zkrácený, měkký, hlavička už tlačína hrdlo a doktorka si myslí, že do pátku porodím, pokud ne, tak v pátek mám zavolat do porodnice a objednat se na kontrolu

klaire malá je krásňoučká :slight_smile: pak dočtu více, jen jsem mrkla na fotečky

@kaphajin tak držím palečky, aby se to rozjelo a brzy jsi měla mimíška u sebe :slight_smile:
18. črc 2012 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mina_ teda takže už máš vše a můžeš vyrazit rodit :slight_smile: a s těma prsama jsem to taky slyšela, ale není to pravidlem...sestřenice má taky velká prsa a kojí malou jedna báseň :slight_smile:

@vormoni já už raději na váhu ani nepolezu...se až děsím, kolik malej bude vážit, jelikož pořád přibírám :rolling_eyes:
18. črc 2012 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev Tak tomu říkám kontrola jak má být ,vše pěkně vysvětleno.. :slight_smile: Mě se sice tuhle ptala jestli mám nějaký dotaz,ale moc mě toho v tu chvíli nenapadlo..akorát ohledně nadstandartu a vířivky před porodem.. :sweat_smile: :confused: Tak to máš taky brzičko,ať to klapne :sunglasses: :wink:
18. črc 2012 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni já většinou u doktorky taky zapomenu na všechno, co jsem se chtěla zeptat :unamused: ale řekla mi toho dneska hodně...jo a k tomu krvácení, jsem jí řekla, že v noci a ráno jsem krvácela, tak to nejspíš bylo způsobeno tím, že se začínám otvírat a jak to jde pomalu, tak nekrvácím celou dobu, ale jen v určitých fázích

no nic, jdu uspat Filípka a pak si dát vanu :slight_smile: dneska se do ní těším, bolí mě šíleně záda, že nevím zda chodit rovně nebo zhrbená :rolling_eyes:
18. črc 2012 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev ;No uvidíš,taky by to mohlo vypuknout v noci.. :wink: Ať je to tak, jak si přeješ ty,když nic tak se snad dobře vyspíš,já už to dnes taky balím a vypínám,ahoj zase zítra.. :sunglasses: :sweat_smile:
18. črc 2012 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neeve Právě jsem dočetla popis tvého porodu :grinning: NO mazec s tím, jak tě poslali do obchoďáku :astonished: Já tam dojet s kontrakcema a oni mě poslat nakupovat a ještě pak několikrát pryč, tak je asi sežeru :sunglasses: :grinning: Ale zvládla si to krásně, máš na co vzpomínat no a malý, ten je nádherný! Opravdu krásné miminko! :slight_smile:

@kaphajin holka klid. Já si dneska nechala říct odhadní váhu Petříka. Dle měření má teď 3400g. S tím, že mi teda doktor řekl, že to nemám brát moc vážně, že mají odchylku plus mínus půl kila :grinning: Takže asi tak :grinning:

@petule22 Nikolka je nádherná! A ten obleček! Úplně se rozplývám :slight_smile:

@vormoni k tomu stěhování prcka z ložnice ... já to radši uskutečnila už před dvěma měsíci a musím říct, naprosto v klidu :slight_smile: Měla jsem z toho větší trauma než malá, nemohla jsem si na spaní bez ní zvyknout. Ale Bronička to zvládla na jedničku, ani jednou nestávkovala a od té doby tam spává krásně i odpoledne, ani nemusím uspávat. Takže neboj, třeba malý překvapí tak jak Bronička mě :slight_smile:

@klaire22 jé takže jsem nebyla sama řvoucí hysterka? :grinning: :grinning: Naprosto přesně jak to popisuješ, to bylo i u mě :grinning: Ŕvala jsem jak tur, i při tlačení a všichni mě napomínali, že to takhle nepůjde :grinning: No jestli tam někdo byl ještě na čekárně, tak se musel děsit :grinning: Ale malá je nádherná! Máš to za sebou a teď se můžeš už jenom těšit z krásného miminka :slight_smile: A kojení se ustálí na Eliščinu potřebu, neboj. Jenom to chvilku chce :slight_smile:

Jinak můj monitor byl takový ... já vlastně ani nevím. Malý v pohodě a jinak se doktor nevyjadřoval. Jako vždy teda. Jenom koukl, pokýval hlavou a sbalil to do mé karty :grinning: Co si pak člověk má myslet že :grinning: Jako párkrát mi tam nějaká kontrakce vystřelila, tak je to podle mě lepší než minule. To tam nebyla činnost skoro žádná. No uvidíme. Zatím dneska ani poslíčci nic, cítím se tak nějak normálně.
18. črc 2012 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev taky ti držím palce, já teda ještě nic :unamused: asi jen poslíčkuju...
18. črc 2012 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aideen jo taky mi to říkali, že odchylka je 500g, tak snad se netrefili... :wink: tak koukám, že máš také velice sdílného doktora :grinning:
18. črc 2012 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaphajin on je jinak super, všechno popisuje co dělá, když se ve mě šťourá :grinning: ale tohle nějak přechází :sunglasses: Asi myslí, že už vím, jak to je, když jsem těhu podruhé :sunglasses: ale já to ani u toho prvního nevěděla :grinning: Prostě tam něco skákalo a tím to pro mě haslo :grinning:
18. črc 2012 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, já s malou neměla žádný kontrakce, ani posly.. a pak jsem se jednoho rána ve čtyři vzbudila, sedla si na posteli a vytekla ze mně plodovka.. ono se nemusí nic dít, fakt..a pak to přijde.. a pak se teřba něco dějě tři neděle a člověk je na palici a už už si myslí, že je to ono a zase nic.. :unamused: :angry: :frowning2: :confounded: :confused:
já poslední dobou už chodím spát s takovým klidem, že teď se sice neděje nic, ale třeba ráno už budu v porodce..
a NIC....
je to na mašli
ale jednou ven musej... :grinning: :sunglasses:
18. črc 2012 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kammka právě tady to čekání pár dní před TP nesnáším :grinning: I když teď jsem teda o hodně klidnější než při prvním. Až to přijde, tak to přijde. Ale jednu jistotu mám - nejpozději druhého to budu mít za sebou :grinning: :sunglasses:
18. črc 2012 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni všimla, všimla - taky jsem si říkala, že dnes máme termín a přitom ji už máme 5 dní u sebe :slight_smile:
18. črc 2012 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kaphajin Děkuji moc :slight_smile: no je to úleva, že už je to za mnou - ale fakt jak říkám, i když to bolelo jak blázen, jdu do toho znovu, jen abych měla u sebe tak dokonalou bytost, jako moje Eliška :slight_smile: a určitě jsem ráda, že jsem tě nevyděsila, taky se toho neboj.....v minutě kdy mrňouska uvidíš, nevíš o tom, že jsi před tím trpěla jak blázen a prožívala největší bolest v životě :slight_smile: je to úžasný pocit, jsem šťastná, že jsem to mohla zažít :slight_smile:
18. črc 2012 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@klaire22 to je krásný komentář :slight_smile:
18. črc 2012 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@neeve děkuji moc :slight_smile: máš pravdu, ty vzpomínky na tu bolest se mi fakt mlží a to nejsem ani týden po porodu :slight_smile: já do toho znovu tedy jdu :grinning: :grinning: :grinning: ale až budou Elišce tak 2 roky, dřív ne :wink:
18. črc 2012 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kammka já už jsem taky zoufalá, od 8 rána poslíčkuju, vany nezabírají a stále je to nepravidelné, jsem unavená, spát nemůžu... takže jestli to přejde, tak budu pěkně naštvaná :angry:
18. črc 2012 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kammka @aideen tak si říkám, že vypnu mobil, protože už jsou ty dotazy tak dotěrný, pořád psát ne, ještě to není :angry: :angry: :angry: :angry: jak se blíží termín porodu, tak si každý vzpomene a napíše, je to k uzoufání :rolling_eyes:
18. črc 2012 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mina_ děkuji moc :slight_smile: já mám teda prsa obrovský - až mě to děsí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a jsem fakt jak kojná, tak snad nám to dlouho vydrží, mě se kojení šíleně líbí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. črc 2012 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaphajin to je dobrý nápad. Aspoň na chvíli. Ono to fakt člověka dokáže vytáčet. Si pamatuju u Broničky, jak jsem přenášela, tak jsem jenom někomu chtěla zavolat a první co bylo místo pozdravu, tak jestli teda jako už :angry: Ale teď mě zase docela mrzí takový nezájem. Mamka mi sem tam zavolá, co nového, ségra a brácha taky. Ale jinak nikdo. Ani tchán, ani babičky. No co, Petřík bude jenom náš :slight_smile:
18. črc 2012 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kammka tak tak - já neměla žádné kontra, žádné poslíky, břicho mi nekleslo - vypuklo to nevinně :grinning:
18. črc 2012 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aideen já se pak tak styděla a několikrát se omlouvala, za to jaká jsem byla hysterka a že jsem tak řvala.........tak mi řekli, že mám být v klidu, že jsem prý patřila k průměru, že už zažili horší :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

asi jsem na nějaký ten kurz jít měla - protože dýchat a tlačit jsem opravdu neuměla!!!!
18. črc 2012 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek