• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v červenci 2012

16. listopadu 2013 
@kaphajin včera u nás byla bouřka jak blázen a nic :grinning: Na nás to asi nepůsobí tyhle pověry :angry:
20. črc 2012 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aideen no na mě vždycky působil úplněk, já jsem v těchle záležitostech docela senzitivní, ale brouček bude asi po manželovi, to kdyby byl konec světa, tak ho nic nevzbudí :grinning: :grinning: :grinning:
20. črc 2012 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaphajin mě se za úplňku jenom hůř spává. Ale teď jsem spala jak zabitá :grinning: Jinak našeho tátu taky nic nevzbudí ... u malého by mi to taky nevadilo :slight_smile: Malá byla hrozná potvůrka. Po špičkách kolem ní :angry:
20. črc 2012 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aideen no taky doufám, že bude prcek po manžílkovi, ten jen spal a jedl :grinning: a to by bylo úžasnýýýý :grinning: :grinning: :grinning:
20. črc 2012 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni dneska je lepeni na bazen kvalitni, takže pokud je spravá záplata, tak to bazen přežije.. já měla loni podobné lapálie, jen lepidlo bylo na nic.. na leto jsme pořídili k babče na chatu velký bazen s nafukovacím prstnem o průměru 4,5 m, fakt nádhera se v něm ráchat... ale jelikož je to velké a dost neforemné na uklid, tak jsem bráchu donutila zazimovat bazen až v cca 5°C a to byla chyba... při přenášení bazenová folie praskla asi na 30 cm ve švu a bylo vymalováné, Jen spousta vyhozenejch peněz :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: a to jen pro lenost :angry: :angry:
Se zvířátkama je radost i dost starostí, já tu svou dnes málem roztrhla vejpul, začíná hárat a chová se jako debil... takže jsme na ranní poničili uplně nové kožené kšíry, vyválela se kde mohla, takže jsem ji musela hned doma vykoupat a po koupání sezobla h....o z kočičí bedýnky.... a to jsem ji pitomec do granulí přilepšila vývarem z uzeného... takže mám co dělat... úklid, úklid a úklid....

@kaphajin tak to jsem taky slyšela, že úplňky a bouřky fungují spolehlivě... u nás je po včerejším kopání a protahování klídek, Tomík se asi unavil a teď odpočívá, jen se občas pohne, aby o sobě dal vědět... Jinak je zlatej... abych nakonec nenosila prcka jako slonice - 22 měsíců :grinning:

@aideen to je jasný, kdo ty psi má živit.. vidím to u nás.. když spočtu, kolik to zvíře stojí, tak je to hrůza a to nekupujeme nic moc předraženého a většinou na netu a nehorší jsou vydaje za veta, když se něco stane.. (máme za sebou operaci po napadení jinou fenou a vyndání nádoru a histolku). Ale co bychom pro ty čtyřnožce neudělali, že... :grinning:

Mějte se tu krásně, jdu si ohřát obídek a pak pustím do toho sajgonu :rolling_eyes:
20. črc 2012 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky...mi dnes konečně po pár dnech zase spí dítě po obídku...tak jsme si smanžílkem dali kafíčko, sexík a já tu teď sedím a odpočívám a manžel už trajdá po zahradě...bez té práce nevydrží. Odskočil si prý jen na oběd a sexík :sweat_smile: :grinning:

u nás se včera prohnaly dvě velké bouřky a malý naprosto klídeček...dneska ráno jsem volala do té porodnice, tak mám přijít v pondělí v 9:30...jen jsem zjistila, že má zrovna dneska službu PA, co rodila Filípka, tak to jí asi do 6 do večera nestihneme než se jim mění služba :grinning: byla opravdu super

vormoni tak co kontrola? jé a vaši tchánovci mají stafíky? my taky máme doma jednoho a je to také správné "jelito" především teď, co jsme jej nechali vykastrovat :wink: dobré je ho teď sledovat, co vyvádí s tím kotětem...jsme nečekali, že to kotě tak příjme

@kaphajin ahojky tak se to uklidnilo? co ty víš, třeba klid "před bouří" :wink:
20. črc 2012 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moje vypapkaná pijavice :slight_smile:
20. črc 2012 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
@janulev ahojky, no teď mi začala odcházet hlenová zátka, takže jupíííííííííííí :grinning: já vim, že to může trvat ještě dlouho, ale aspoň už se něco děje :grinning: tady lítám s radostí jak malá :grinning:
20. črc 2012 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@petule22 ta je rozkošná a pěkně vypapkaná :grinning:
20. črc 2012 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaphajin nechci tě zklamat, ale mně odešla hlenová zátka před dvěma týdny..
další ko v pondělí, pouze monitor..
děťátko je ještě hodně vysoko, říkal doktor, navíc se ve mně hrabal nějakej medik, nebo co to bylo za ucho, takže jsem ani necekla o jakémkoli urychlování :frowning2:
zítra jede tatínek do charity vyzvednout invalidní vozík pro tatínka našeho kamaráda, je to v Praze Řepích, možná pojedu s nim, když se nic nesemele..v noci..
20. črc 2012 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 hlavně jak pěkně spinká!!!!
20. črc 2012 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kammka já vím, čtu tady diskuze, že to může trvat dlouho, ale taky jsou případy, že ten den porodí :wink: a jak se říká naděje, ta umírá poslední :grinning:
@janulev taky ti už odešla hlenová zátka dávno, viď? Přesně si nevzpomínám kdy, ale už je to pár dní...
20. črc 2012 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kammka no je skvělé, že spinká :slight_smile: hodné dítě to je štěstí. Já jsem byla uřvaná do 1roku si mě jen střídali v rodině, aby se mohla mamka vyspat, takže to bych nechtěla mít doma :grinning:
20. črc 2012 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 spokojené nádherné miminko :slight_smile: Ta si hoví :slight_smile:

@kaphajin gratuluju k odchodu zátky :grinning: to se mi nestalo ani při Broničce :grinning:

Jinak byt uklizen a malého to vůbec nezajímá :grinning: Ani se nepohnul, kupodivu mě ani záda nebolí. Takže to vidím na klidný zbytek dne :sunglasses:
Holky, o víkendu nebudeme vůbec doma. Možná se tu jenom protáhnu, ale je taky možné, že se tu neobjevím vůbec. Tak nebojte :grinning: Nemohla by mi některá z vás písnout číslo na mob., kam bych popřípadě mohla písnout, kdyby se něco o víkendu semlelo? :slight_smile:
20. črc 2012 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@aideen Klidně napiš mě: 776099297 MONIKA
20. črc 2012 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kaphajin Ahoj,no tak konečně něco hmatatelného,když z bolestí nic nebylo,co?Já ani nevím jak to u mě bylo se zátkou,jestli to nebylo až to krvácení při poslíčcích a druhý den jsem rodila..Tak ti držím palce at to máš třeba zítra :sunglasses:
20. črc 2012 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 Je nádherná,spokojená a krásně přibírá-tak to má být.. :grinning:
20. črc 2012 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni no já jsem byla asi moc nadšená, je fakt, že to může trvat. Trochu jsem uklidila, dala si svařák, teplou vanu a nic :unamused: to je děsný jak jsem netrpělivá, ale holt si neumím pomoct :frowning2:
20. črc 2012 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev Ahoj,tak vyháníte jo? :wink: Já jsem včera neměla náladu,jak jsem byla unavená z chaty,tak byla jen orál.klasika.. :sweat_smile: Kontrola nic nového nenaznačila,na monitoru nějaká křivka byla jako posleně,ale asi nic neznamenající... :sweat_smile: :confused: Jinak mě nic nedělali,ani UZ ani vnitř.kontrolu,takže vím prd.. :astonished: Ptala jsem jak to bude, když nic do termínu,jak mě nechají přenášet,tak že prý asi týden a pak už indikace tablet na pomalé vyvolání,první bych asi dostala 6.8...když nic do tý doby a to pevně doufám,že jo:o)Další kontrola opět v pátek.. :sunglasses:
20. črc 2012 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mina_ Ahoj,no to máš pravdu,já manželovi říkala at koupí něco na bazény,přímo..ale přivezl lepidlo na obuv k tomu kus nějaké slídy..a tak jsme to slátali tím a uvidíme,když to bude do příště zase vyfouklé,tak to zařídím sama!! :astonished: :sweat_smile: :confused: To máš teda práce navíc s tím tvým pejskem..máš můj obdiv..Mě docela stačí uklízet po těch 2 chlapech natož ještě po zvířeti.. :sweat_smile: :confused: Ale holky,pozor:tapety visí a drbali jsme se s tím od oběda doted,proto píšu až ted..Byla to akce Z,ale jsem spokojená,žádný větší zádrhel se nestal,a jen uvidíme až to vyschne ,kde to bude chtít případně dodat trošku lepidýlka :wink: Svatební obraz .co tam bude viset dodáme v zápětí,dnes už jsme to nedali..a tatínek za odměnu odešel do hospody.. :rolling_eyes: No ale stihli jsme to do porodu a to už jsem moc nevěřila... :grinning: :grinning: :grinning:
20. črc 2012 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kaphajin Ale nemusí,tak počkej a třeba to přijde brzy,držím palce..U mě teda nic růžovýho ani krvavýho..Dokonce jsem ani nešpinila po stěrech..a to je co říct.. :sweat_smile: :confused:
20. črc 2012 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni no tak klobouk dolů, že jsou tapety na světě :slight_smile: já obdivuju všechny z vás, které jste se daly do takových akcí s bříškem :fearful: bych se do ničeho asi pouštět nechtěla, ale zas já nemusela, že jo, takže to je určující :grinning:
20. črc 2012 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni @janulev teda holky já vám ty nadržený chlapy závidím :grinning: :grinning: :grinning:
20. črc 2012 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Hojky holky, tak u nás se spinká a s taťkou koukáme na telku...už mě to ani nepřekvapuje, že tam je zase velké prd :angry: ale bolí mi dneska solidně spodek, spíše v něm píchá...jinak jsem v klidu

@kaphajin gratuluji k odchodu hlenové zátky...snad se to brzy rozjede...jj mi odešla je to tak cca 14dní zpátky

@vormoni no krásné tapety, je super, že jste to stihli :slight_smile: jj a snažíme s evyhánět, ale s malým to nic nedělá...naprosto na nás prdí :grinning:

@kammka vůbec nic se neděje? ale to nevadí, během pár dní se to může rozjet :slight_smile:

@aideen užij si hezký víkend a třeba snad :slight_smile:
20. črc 2012 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaphajin no nevím, zda zrovna nadržený manžel, ale prý pro porod udělá všechno :grinning:

jo a dneska se mi v noci poprvé zdálo o porodu...zdálo se mi, že mi zase do zad píchali epidurál :rolling_eyes: :unamused:
20. črc 2012 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janulev no tak to je krásné, že je obětavej, ten můj už nechce :cry: ale zase nutit ho nebudu, abych si to pak celý život třeba nevyčítala, že se tím něco pokazilo :unamused:

a chceš epidurál? plánuješ ho? mně se teda o porodu ještě nezdálo, ale už se mi zdálo co se nám narodilo :slight_smile:
20. črc 2012 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janulev Díky,taky jsem ráda že to máme hotové.. :slight_smile: My budeme taky vyhánět,manžels tím nemá problém,je já se musím přemlouvat.. :sweat_smile: :confused: Mě se zatím o porodu nezdálo,spím jak nemluvně.. :slight_smile: Tak pro dnešek končím,a zítra ahoj.. :slight_smile:
20. črc 2012 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaphajin No tak prý je normální, že v těhotenství máme ten pud,tvořit hnízdo.. :slight_smile: Já ty tapety chtěla už jakou dobu akorát až ted jsem měla čas to zorganizovat,a donutit toho chlapa- to trvalo.. :rolling_eyes: Prý to dělal poprve a naposledy.. :sweat_smile: :confused: A já moc ruku k dílu nepřikládala,jen něco podat a donést a přidržet..Ale myslím,že beze mě by to nedal..líp se to dělá ve dvou-rozhodně.. :sunglasses:
20. črc 2012 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak tu máme sobotu,hlásím stav beze změn.. :sweat_smile: Tak uvidíme, která z vás to má jinak?Přeju hezký víkend všem!
21. črc 2012 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni Ahoj holky, já se taky hlásím beze změn :confounded: teď to teprve začíná být zajímavý rak-lev :grinning:
21. črc 2012 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek