• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v červenci 2012

16. listopadu 2013 
hlásím se 2v1..je to nekonečný, celou noc bolesti v podbřišku, teda spala jsem, ale kdykoli jsem se probudila, tak ta bolest tu byla..a je tu stále.. no holt už to nebude ráček, ale lev, tak ten se snad rozhoupe k rrázné akci..doufám.
22. črc 2012 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ivis Malej Bobo to dohání statečně,z porodky jsme šli s porodni vahou,a už přibral 20 dkg za týden.Teda teď ještě asi víc,poslední vážení bylo ve středu... Ale vzhledem k sekci jsem rada,ze neměl 4 kg,to by byla asi složitější manipulace...
22. črc 2012 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamino super, krásně přibíráte. My jdeme na kontrolu až 1.8. tak jsem zvědavá, kolik bude náš macíček míti. Ale vzhledem k tomu, že vel. 56 je mu už malá, tak přibírá asi hodně :wink:
22. črc 2012 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivis no,my než pořádně usneme, tak taky přikládám několikrát - za 2 hodiny uspávání třeba i 6x!!!! ale když ji uspím, tak pak máme fakt na chvíli voraz :slight_smile: dnes jsme to dost natáhli, ale všichni - byli jsme totální tuhoňové - doufám, že bude prospívat a nabírat na váze, když mi takhle dlouho v noci spí........ :confounded:
22. črc 2012 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni tak to jsi mě fakt uklidnila, děkuji :slight_smile: mě to bez nich prostě bolí a jedno prso si díky té vpáčené bradavce prostě nevezme......ale s kloboučky máme přisátí excelentní :slight_smile:
Jak říkáš, to se fakt stresuji, abych na něj nikdy nezapomněla.....máme od medely, zkusili jsme ty levné,ale s těmi to šlo šíleně špatně......tak jsme si holt připlatili a je klid.......jde to parádně :slight_smile:
22. črc 2012 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivis jinak taky mi občas přijde, že supluju dudlíka........a né a né se odtrhnout, je to cácorka :slight_smile:
22. črc 2012 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kammka no, třeba ještě ráčka stihneš :slight_smile:
22. črc 2012 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Důvod: “Pro reklamu firem na našich stránkách slouží Profil Profesionála.”
22. črc 2012 ve 12:56 • nohanka
@klaire22 Rádo se stalo :slight_smile: Já měla jen nějaké z lékárny před 5 lety,a mám je schované na ted ale koupila jsem si i 2 do zásoby v tescu..uvidíme,jestli nebudou moc tuhé a že existují ještě nějaké další to zas děkuji já za info.. :sunglasses: Předpokládám,že začnu s těmi po Kubíkovi a jen pro případ ztráty chci mít nějaké v zásobě :wink: Když budeš sama doma,chod nahatá,myslím prsa,aby se mohladobře hojit s tím bepantenem a před kojením je nemusíš otírat,mimčům to nevadí.. :sunglasses: Je to skvělý pomocník na moc věcí :slight_smile:
22. črc 2012 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nohanka pěkné fotečky:--)
22. črc 2012 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivis
@kamino my byli ve čtvrtek na prohlídce a zatím jsme nic nepřibrali - ale ani nezhubli, tak snad už konečně nabíráme.....asi si půjčím váhu domů, ať mám přehled :wink:
22. črc 2012 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nohanka fotíte krásně, škoda, že vás máme opravdu hodně z ruky :sweat_smile:
22. črc 2012 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni já je mažu bepanthenem..........no,nahatá.........mě to mlíko chvílema fakt teče......bych jen po sobě chodila a utírala podlahu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jsem fakt jak kojná :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. črc 2012 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak takhle vypadám týden před TP.. :sunglasses: Váha 73,5kg.. :sweat_smile:
22. črc 2012 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@klaire22 jasné,chápu,třeba jestli to nebude zrovna téct,ono ted ze začátku to kape asi furt,ale měló by se to upravit..třeba po nakojení by ti hned téct nemusela,páč budou vycuclá.. :sunglasses:
22. črc 2012 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni kočka,mamka :slight_smile: ty gumovky jsou luxusní!!!!!
22. črc 2012 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni já už se modlím, aby jsme se nějak ustálili - měli nějaký řád.........zatím máme skoro každý den jiný.....teď leží v postýlce, je asi 10minut zticha, ale ještě nespí, tak čekám,kdy spustí sirénu :grinning:
22. črc 2012 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 No děkuji,už jsem podle fotek na prasknutí.. :sweat_smile: Ty gumáky jsem koupila ve slevě u deichmana za 99kč,a jsou super :grinning: :grinning: :grinning:
22. črc 2012 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, rada bych tu poprosila o radu. Mam tydenniho chlapecka a na od zacatku po kojeni pouzivam krem na bradavky Moisturizing Nipple cream od Avent - musim rict, ze je skvely, ale z Cech (zijeme ted v Oslo) jsem si privezla jen jedno 30 ml baleni a pomalu dochazi. Je fajn, ze se nemusi pred kojenim utirat. Tady se da take koupit, ale tech 30 ml tu vyjde v prepoctu cca na 400 CZK a ja mam docela velke zasoby Bepanthenu. Nevite, jestli se Bepanthen musi z bradavek pred kojenim utirat nebo ne? A nemate zkusenosti s cistou vazelinou? Dekuji moc predem!
22. črc 2012 ve 14:23  •  čeká miminko, termín má v červenci 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketa_z Ahoj,bepanthen nemusíš také utírat,já s tím běžně kojila,samo že nemyslím velkou vrstvu,já vždy natřela,přiložila vložku,nasadila podprdu a pak zas hned kojila,částečně se to otřelo o tu vložku ale jiank jsem s tím už nic nedělala :sunglasses: Zdravíme Oslo :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
22. črc 2012 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 Já o ní také uvažovala, ale vzhledem k tomu, že si připadám jak pojízdná mlékárna a malý dlabe hodně ( to je vidět jak polyká ) tak se nechám překvapit... dneska první večer zlobil, včera chrupkal v noci skoro 7 hodin ( blahořečila jsem monitoru dechu, že jsem byla klidná ) a dnes blbnul od 4 - 10. Vždycky na půl hodinky zabral a zase řev.... snad to bylo jen nárazové, teď už zas chrupká, je s tátou na procházce a já mám chvilku klid :slight_smile: Jdu spočinout, využít alespoň té malé chvilky :slight_smile:
22. črc 2012 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni tak to je super koupě, to se ti povedlo :wink:
22. črc 2012 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marketa_z Ahoj, já to samé....bepanthen neotírám z bradavek, takže se nemusíš tím zbytečně stresovat..... :wink:
22. črc 2012 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamino to my taky dlabeme hodně, malá pije často a dle tahu cítím, že saje mlíko...........taky máme pořádný hromady hovňousů v plínkách :unamused: tak snad nabírat budeme :wink: jdeme ve středu k paní doktorce, tak uvidíme :wink:

prosím tě a v jaké poloze kojíš??? my zatím umíme jen v leže, teď se učím v sedě a je to teda občas boj..........jsem hroznej amatér, my než to vychytáme!!!!!
22. črc 2012 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 Já kojila pouze vleže na boku a občas s kojícím polštářem,ale to šlo dokud byl malý lehoučký.. :sweat_smile: :confused:
22. črc 2012 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni no já si říkám,jestli se právě nemám naučit i jinou polohu, že ne vždy budu mít klid na kojení v leže.........ale asi se nervuji zbytečně...........ale ta jedna poloha se mi docela líbila,tak ji chci ještě pořádně zkusit, hezky se u ní přisála.........malá totiž dělá hodně kraviny před tím než se přisaje - začne metat hlavičkou, máchat ručičkama - no kravaří u toho..........pak se přicucne - někdy na xtý pokus a je klid :wink:
22. črc 2012 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@klaire22 Já musím kojit na fotbalistu, jinak bych ho udusila, mám mega prsa, přes kojením F a teď se vejdou leda do stanu ... ještě že existují vietnamci, v normálním obchodě jsem podprdu nesehnala.... Takže malého mám v takové poloze, jako fotbalisti nosí míč. Sedím, mám ho jakoby pod rukou, nožičky a bříško opřené o můj bok..nevím, jak to popsat, na netu určitě najdeš. Ale jak jsem koukala na fotky, tak ty máš postavičku jako modelka, tak to asi nebude pro tebe :slight_smile:
KOukám, že to mrcasení mají s Eliškou společné, taky zpočátku dělá kraviny, až mám strachm že mi zničí bradavky.. ať žije Bepanthen :slight_smile:
22. črc 2012 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@klaire22 No máš pravdu,že jsme to zvládali i v sedě,např.v autě ,když jsem kojila..ale doma jsem si prostě vždy lehla a měla pohodlíčko:o)
22. črc 2012 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vormoni kočka, to já mám o 20kg víc den před TP :grinning:

teď tu byl truhlář, zadali jsme zakázku, změřil si to, nakreslil...odhad do 10tis.. za police v koupelně a v předsíni..už se těším, ale s ním je to na dlouho, je na rodičovské a truhlaří jen o víkendech.. a je prej se vším ve skluzu.ale přebalovák a poličky na mastičky do koupelny mi udělá co nejdřív :slight_smile:
22. črc 2012 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
já kojila v sedě, nohy na židli nebo taburetu, hlavu v záklonu... :grinning: :grinning: chrápající.. v leže jsem to neuměla, měla jsem asi o dvě čísla menší prsa než teď a malá byla malinkatá, to bych musela ležet skoro na ní..takže vsedě a na klíně přeložený polštář, ne ten kojící, ten si tentokrát asi někde půjčim...a na polštáří skřítek králíček.. to jsem zvědavá, jak velký bude tohle dítko.. síu má teda pořádnou, jak začne kopat, tak to se mnou hází a boule mi jezdí skoro až na záda..a nastala doba, kdy mi lidi na potkání přejou, ať to dobře dopadne, před prvním porodem jsem v plným rozsahu nechápala význam, teď jsem z těch jejich přání nervozní, ještě že bydlíme v díře po granátu.. :confounded:
22. črc 2012 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek