• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v červenci 2012

16. listopadu 2013 
Zdravím holky! Tak se konečně hlásím zpět :slight_smile:
Změna žádná, pořád 2v1. Už mě to popravdě štve. I když jsem smířená s tím, že to samo nepůjde, člověk tak nějak pořád doufá.
Přes víkend jsem si dala pěkně do těla. Včera celý den na nohou, dnes vlastně taky a pořád se nic neděje.
Jinak už jsem si dneska fakt řekla, že ven budu vylézat jenom na dobu nezbytně nutnou. Otázky typu, kdy už to konečně bude ... a blbé připomínky typu "jíš přece za dva" či "tys nám nějak povyrostla" mě neskutečně vytáčejí a mám toho plnou prdelku. Fakt mi to strašně leze na nervy!!! Nevím, jestli jsou to jenom ty hormony, ale byla jsem dneska asi dost nepříjemná. Opravdu mě tyto poznámky strašně štvaly. Kdybych věděla, kdy to bude, tak to snad řeknu ne? Hej fakt jsem dneska neměla náladu :grinning: A nechci už do porodu nikoho vidět a ani nezvedám telefony. Teda jenom mamce, ta by strachem umřela, kdybych jí nezvedla telefon. A to jsem se na dnešek těšila :frowning2: Ale už mám asi fakt nervy na pochodu jak se to blíží.
22. črc 2012 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@aideen jooo dneska mi volala máma.. prej jsi ještě doma??? popradvě až budu v porodce, vypnu mobil a zapnu ho až budu schopna posílat sms a volat..
22. črc 2012 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamino já právě postavičku hubenou nemám, jsem slůně!!!! kozy mám taky pořádný!!!!!

myteďka zkusili polohu tanečníka a to nám docela jde,hezky se u toho přisaje. Jen jsme dneska měli zelenou stoličku a co jsem tak vyčetla, tak je to prý dané tím, že dítě pije hodně předního mléka na tučné se už nedostane........chjo.....ona mi malá dost často u prsa vytuhne a já už jí pak prostě nevzbudím.......ale přitom cumlá - ale otázka je,jestli jen dudá, nebo občas i něco vytáhne.........

tak tak, ať žije bepanthen - kravaří u toho prsa vždycky hodně, já používám ještě kloboučky, jinak bych kojit vůbec nemohla - jednu noc bez kloboučků, než jsme je pořídili a stačilo mi - bolestí mi při každém přisátí tekly slzy proudem - hrůza!!!!!
22. črc 2012 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
koukám, že dneska se nám neozvala kaphajin - ta už je asi v porodnici :slight_smile: jsem zvědavá, co vylezlo za svět - jestli holčička nebo chlapeček - měla tuším překvapení :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. črc 2012 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahoj, tak jsme se dnes vrátili se Šimůnkem domů :slight_smile: . NArodil se 19.7. v 8,45.... 51 cm, 3,98 kg - ale naštěstí to byl tentokrát fofr :wink:
22. črc 2012 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@klaire22 Tak tanecnika neznám,zatím jsme u sportu :wink::wink:
prcek je od včera nějaký neklidny,nevím co s ním,na prdy to nevypadá,ale pořád vyžaduuje pozornost a bohužel jen ode mě...přítele malinko ignoruje...ach jo...už cumakuje druhou hodinu..jdu ho zkusit zpacifikovat ( vysvobodit od táty:wink: )
22. črc 2012 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 taky jsem ji tu hledala.. :wink: :slight_smile:
22. črc 2012 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bodlynka gratulujeme k chlapečkovi i k fofru :grinning:
22. črc 2012 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, všem gratuliji k miminkům. Tak se postupně všechny dočkáváme :slight_smile: Kubíčkovi budou zítra už tři týdny. Strašně to letí. S největší pravděpodobností je to už poslední dítě a tak se ho snažim si vychutnávat co nejvíc. I brácha ho přijal moc hezky, takže musim zaklepat, že mi kluci dělaj radost. Takovej nával lásky jsem ještě nezažila, jako to co teď cítím k těm mojim dětičkám. :slight_smile:
Já už jsem plně zapojená v normálním procesu. Tento týden jsem v lomu sháněla a vybírala kámen na opěrný zdi na zahradě. Jinak mi ještě zbývá shodit sedm kg, ale dnes jsem se už narvala do svejch kalhot, což mě nesmírně potěšilo.
22. črc 2012 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Ahojte holky, tak se po víkendu hlásím taky stále 2v1...v půl 10 mám první kontrolu v porodnici a jsem zvědavá, co se dozvím...včera jsem celý den byla absolutně nepoužitelná. Jak jsem se pohla, tak mi pýchalo v celém spodku a o zádech auž ani nemluvím...přes noc se to uklidnilo a teď od rána znova. Ale asi se něco chystá, jelikož jsem vlezla na váhu a mám něco přes 1kg dole, tak už aby to bylo :slight_smile:

@bodlynka moc gratulujeme a tomu říkám teda váha :slight_smile: hlavně, že jste v pořádku a zdraví a že jste to rychle zvládli :slight_smile:

@sina teda 3 týdny, to to letí, to je šílené

@klaire22 malej mi u kojení taky dost často usnul, ale jak jsem jej většinou oddělala od prsu, tak se probudil a přisál znova...a jak často tedy kojíš, po 3hod? důležité bude, zda bude malá hezky přibývat na váze
jj taky jsem koukala, že se tu kaphajin včera neukázala, tak třeba už se konečně mimíšek narodil

@aideen ahoj tyhle otázky typu "jsi ještě celá?" apod mě už taky docela vytáčí...až to prostě bude, tak dám vědět a bude to...ještě víc mě to znervozňuje, že už je po termínu a já jsem ještě celá. Do toho volá ještě každý den mamka, která případně bude hlídat, že jak mi je, zda už pojedeme apod :angry: :rolling_eyes:
23. črc 2012 v 07:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kammka vidím to podobně, ale jestli to bude jako minule, tak mi ho manžel někam hodí do cestovky, jak mě bude balit z čekacího pokoje a pak ho nebudu moct najít a bude mi to tam jenom pípat :grinning: Já mám totiž na každém oku pět dioptrií a když jsem nemohla najít ani brýle, tak byl mazec něco v mlze hledat :grinning: Teď mám čočky, takže budu slepá po celou dobu porodu. Ale tak někdy lepší nevidět :sunglasses:

@klaire22 zelená stolice nemusí být jenom z předního mléka :slight_smile: Ono ta vaječinka delší dobu na plence zezelená. Takže v klidu. Pokud to bylo jednou za čas, tak se neznepokojuj :slight_smile:

@bodlynka gratuluju k rychlému porodu a ke zdravému chlapečkovi :slight_smile:
23. črc 2012 v 07:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vormoni moc ti to sluší :slight_smile:

@klaire22 jinak já kojila většinou v leže na boku, zdálo se mi to nejpohodlnější...jediné co mi při tom vadilo, tak že jak jsem ležela na boku a malý se přisál, začalo mi téct mlíko z druhého prsa a byla jsem pak od toho celá ulepená a bylo to mlíko všude :sweat_smile:

@marketa_z ahoj já bepanthen z bradavek taky neutírala...říkala mi to jak doktorka, tak už i v porodnici jsme se o tom bavily, že to není potřeba
23. črc 2012 v 07:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aideen u porodu mít čočky nebudeš? já nosím taky čočky a ptala jsem se na to jak u prvního tak i u druhého porodu, zda je můžu mít a řekli, že v tom není žádný problém, abych je neměla...jen v případě, že bych musela na císaře, tak by museli ven ...dokonce prý už ani nevadí, když máš umělé nehty, což já mám taky
23. črc 2012 v 07:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev fakt jsem si včerejší den vůbec neužila a to převážně kvůli těm kecům lidí okolo. Já vím, že to všechny zajímá, ale prostě opakovat jednu vět milionkrát za sebou a navíc, když já prostě fakt nevím, kdy porodím, tak to mě unavovalo jak blázen :rolling_eyes: Radši fakt nevylézat z domu. A navíc, nevím, co všichni blázní, vždyť termín mám až v pátek :angry:
23. črc 2012 v 07:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev mě právě sestry v porodnici zrovna řekli, že je nesmím u porodu mít. V době čekání asi jo, ale pak je musím shodit. Žeprej je to kvůli tomu, že jak tlačíš, tak je na oči vyvíjen velký tlak a pak by se mi tam mohli šprajcnout a poničit mi oko. Tak nevím, ale radši to nebudu riskovat :slight_smile:
Tak umělé nehty sice nemám, ale docela mě překvapuje, že je zakazovali? :fearful: To jsem netušila, že to býval takový problém. Na tohle se mě teda vůbec neptaly.
23. črc 2012 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aideen jj s tím tlakem mi to taky říkaly, že hlacvně, ti co mají špatné oči, tak musí mít při tlačení stále zavřené oči, jelikož by si to oko mohly počinit všeobecně nebo by z toho mohly zůstat vykulené oči
kamošce tehdy v porodnici řekli, že mít umělé nehty nemůže...rodila před 4 roky
23. črc 2012 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev tak to jsem fakt netušila. Nehty by asi bylo to poslední, co bych řešila :slight_smile:
Já jsem si říkala právě, že si místo čoček vezmu na ten jeden den brýle, ale bohužel ... dcera je našla v šuplíku a odtrhla mi jednu packu. No a po optikách už lítat nebudu. co už :slight_smile:
23. črc 2012 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@aideen já v nejhorším čočky na tu chvíli vyndám a pak si dám je zpátky, kdyby vysloveně řekli, že je musím vyndat...brýle ty jsem už neměla ani nepamatuju. Nemám na nich už ani ty dioptrie, co bych měla mít a řešit to už nebudu. Manžel by mi chtěl v zimě zaplatit operaci očí
jj nehty prý řešili kvůli nehtovému lůžku a když jsou gelové nehto, tak to nehtové lůžko není pořádně vidět...ona asi každá porodnice říká něco jiného
23. črc 2012 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev taky si myslím, že to je o každé porodnici, co preferují a co požadují. Já s těma čočkama uvidím.
Jé já bych taky chtěla operaci očí. Ale k tomu teď bohužel nedojde :frowning2: Je to pro mě nepředstavitelné vidět, aniž bych si něco musela rvát do očí, či měla na nose brýle. Vlastně nikdy jsem to nezažila :slight_smile: Ale tak čočky jsou příjemné, vůbec je necítím, jenom se holt musí vyndavat a nandavat. Nechápu, jak jsem bez nich mohla fungovat :slight_smile:

Jinak dneska mi cosi tvrdne břicho :unamused: Až to i docela pobolívá. Jsem zvědavá, jestli se z toho něco semele, ale spíš ne. Nějak tomu už nevěřím :slight_smile:
23. črc 2012 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aideen Ahoj,tak taky ještě vcelku?No však já též.. :rolling_eyes: člověk by to rád měl za sebou a přitom se spotím jakmile mě trochu zabolí břicho,že už je to tady..jsem divná,ale také z toho už nervózním.. :sweat_smile: :confused: Já tedy budu při porodu také mírně slepá,mám jen 2,5 dioptrie,tak ještě rozeznávám, bez brýlí,ale ostro nemám.. :confused: a celý porod jsem je neotevřela,páč jsem viděla kámošku a ta měla pak rudé oko,jak jí popraskaly nějaké žilky..Já pak byla v poho.. :wink: a jak říkáš -je lepší asi nevidět ,co na nás chystají v průběhu.. :sweat_smile: :grinning: Mě naštěstí moc těchto dotazů nechodí,ale nedivím se že ti to už vadí,snad se brzičko dočkáme.. :wink:
23. črc 2012 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janulev Díky:slight_smile:No ahoj,tak ty taky vcelku?Aby jsme nakonec nebyly v porodce zrovna obě a neměl nám sem kdo napsat o porodu.. :sweat_smile: :wink: I když jestli já budu přenášet jako minule, tak ty už snad budeš mít prcka u sebe a budete i doma.. :sunglasses:Že si ale dávají načas..prý se holky chystají až dýl,ale já se spoléhám,že naše červencové holčičky šli dřív a tak snad i ta moje nebude moc meškat.. :sweat_smile: :grinning: :confused:
23. črc 2012 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sina No ahoj,tak to je prima,že si je užíváš,tak to má být :sunglasses: a co fotečka Kubíka,nebude?nebo jsemji prošvihla? :confused: Mrknu ti do alba.. :sweat_smile: A jaký jsi měla ty porod,ale moc nás neděs..už tak jsme vystreslé... :grinning: :wink: I když to bude podruhé..aspoň já teda jooooo... :rolling_eyes: Gratulace k hubnutí:o)To půjde samo.. :wink:
23. črc 2012 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bodlynka Tak to mi nějak uniklo,já myslela že od claire se nic neudálo a ono jooooo :sunglasses: Gratulace k Šimůnkovi veliká a honem dej fotečku a jemně naznač co porod..?
23. črc 2012 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni jo jo taky :confounded: Ale už mě to fakt moc nebaví. Jak to ta příroda pěkně zařídila že? Že i přes to, že víme, že nás to bude opravdu dost bolet, se těšíme, až už to přijde :grinning:
Já při prvním porodu oči zavřené měla, ale prasknutí žilky jsem se nevyhla. Naštěstí jenom malinko, ale taky jsem už viděla holky, co měly oči opravdu hodně rudé.
Jinak popravdě už nevím, co mám ještě pro vyvolání porodu udělat. Zkusila jsem už všechno, ale výsledek byl ten, že jsem se pak nemohla ani pohnout a bolel mě celý člověk. S malým to ani nehlo. :sunglasses: Ještě teda můžu vytřít schody, ale na to jsem dneska fakt zdechlá :grinning:
23. črc 2012 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kammka Boule až na záda,to mě pobavilo :grinning: :grinning: :grinning: A co myslíš tím,že bydlíte v díře po granátu? :sweat_smile: :confused: Tak jak dnes?U nás se dělá hezky,konečně je snad po dešti..ráno jsme museli honem do lidlu,tatínek si usmyslel,že tam máme koupit strunovou sekačku,tak jsme museli co nejdřív,vstávala jsem v 7hod..A už je doma :grinning: Pak jsem se dala do žehlení,moc toho nebylo ale mám zas uklizeno :slight_smile: Dnes čekám balíček se zavinovačkou a zítra snad ty čelenky,claire :wink: :sunglasses:
23. črc 2012 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aideen Já myslím,že asi nic..ono si to mimčo řídí samo :wink: ,a nic se nemá lámat přes koleno..aspon do termínu,pak už budu taky dělat kotrmelce.. :grinning: :grinning:
23. črc 2012 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni mě to vychází na pátek. V sobotu frčím na monitor a můj gyn říkal, že se popřípadě domluvíme, kdy to provedem "po našem", když by se mlaďoch do té doby nevyjádřil :grinning:
23. črc 2012 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 No teda,že by kaphajin měla už po?No vypadá to tak,když se neozývá.. :sweat_smile: :confused: Ta se má,že jo holky? :slight_smile: :sunglasses:
23. črc 2012 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aideen Mě na neděli a na kontrolu s monitorem jdu v pátek..Pak mi říkali že nejdřív 6.8.bych šla asi na ten oxytocin a sĺedovat činnost dělohy a pak už asi pomalu vyvolávat když nic... :sweat_smile: :confused: ufff
23. črc 2012 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
klaire22 PŘEZDÍVKA............ JMÉNO .............DATUM PORODU A HODINA .....JMÉNO MIMINKA ...........VÁHA ............CM
dociska.....................Katka................1.7.2012 ve 1:15..............................Vojtíšek............................3 730g...........50cm
ivis..............................Iveta..................2.7.2012 ve 1:37..............................Filípek..............................3 510g...........50 cm
sina............................Ivana................2.7.2012 ve 12:36.............................Kubíček...........................3 760g............51cm
petule22....................Petra................8.7.2012 ve 2:22................................Nikolka............................3 630g...........50cm
kamino......................Petra................10.7.2012............................................Bohumír..........................2640g............48cm
palulax.......................Pavla...............12.7.2012 v 5:45.................................Adélka.............................3400g.............48cm
neeve.........................Naďa...............13.7.2012.............................................Milánek...........................3620g.............51cm klaire22.....................Klára.................13.7.2012.v 16:02..............................Eliška...............................3460g............49cm
bodlynka...............................................19.7.2012 v 8:45...............................Šimůnek...........................3980g............51cm
23. črc 2012 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek