• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v červenci 2012

16. listopadu 2013 
@vormoni kaphajin mi dávala své číslo a dávala jsem jí i své, ale zatím žádná zpráva ... tak je asi zrovna ještě "v běhu" :slight_smile: Uvidíme, jestli se ozve. Ale moc bych jí přála, tak jako nám všem, aby to už měla za sebou :slight_smile:
Já mám řádnou kontrolu a monitor ve středu, pak v sobotu - den po termínu, a to už asi domluvíme. Jelikož naštěstí komunikuju i v porodnici už jenom se svým doktorem, tak se domluvíme na 1.8. S ním je to fajn, když to jde, snaží se pacientkám vyhovět. I když je to chlap, tak tím, že viděl už spoustu porodů, tak se docela dokáže do situace rozbolavěné ženské s obrovským břichem, která už to fakt chce mít za sebou, vcítit. I u Broničky jsme vyvolání domlouvali s ním, to ještě nebyl můj doktor :slight_smile:
23. črc 2012 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aideen Tak to máš fajn doktora..to mě asi nehrozí,i když furt to bude ted asi dřív než před 5 lety v motole..tam jsme snad byla objednaní až po 10.dnech nejmíň-už se nepamatuju,akorát že jsem 9.7.měla poslíčky a 10.7.se narodil.. :sunglasses: Taky koukám,že se neozývá Mina..kdepak se nám toulá? :sweat_smile: :confused:
23. črc 2012 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky, jen jdu nahlásit, že jsme z kontroly zpátky...vše v pořádku, kontrakce po 10min, vše na porod nachystané, podle doktorky se čeká jen na to, až se děloha a mimišek rozhodnout jít na věc :slight_smile: jelikož mám po termínu, tak ve středu další kontrola. UTZ nedělala, i když chtěla, ale zrovna jim jej odvezli, tak prý změříme buď před porodem nebo až pak naživo
Jen mám po kontrole skoro 2 hodiny a teď jsem byla na záchodě a začala jsem krvácet...tak nevím, zda je to po vyšetřenbí nebo se začíná něco dít
Musím teď jít, tak pak dočtu...
23. črc 2012 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni on že z vlastní zkušenosti nechává přenášet tak cca 5-7 dní, že víc je zbytečné trápení maminky :slight_smile: Takže jsme udělali kompromis. Většinou není problém si datum v tomto rozmezí i vybrat. Fakt jsem s ním jako s doktorem velmi spokojená.
Nakonec, nevím jesti si pamatuješ, jak jsem psala, že mě vyšetřovala doktorka-sadistka, jsem zjistila, že ta holka tam byla na stáži. Proto mi přišlo, že vůbec nevěděla, co má dělat. Nevím, ale neměli by takoví doktoři, co se ještě učí, být pod dohledem? Já vím, že se to musí naučit, ale nějak takovéto kontroly jsou k ničemu, když ani neví, co dělat. Navíc jsem podepisovala papíry, že si nepřeji, aby se na mě zaučovali medici - jenom koukat, nesahat :slight_smile: Tak mi to přijde takové divné :confounded: No co už. Hlavně ať už jsem z té porodnice i doma :grinning:

@janulev a krvácíš moc? Ono třeba ti to to vyšetření urychlilo a nebude to dlouho trvat a pojedeš do porodky :slight_smile:
23. črc 2012 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev Ahoj,tak určitě to může být po tom vyšetření,to ti měla říct,ale asi jen špinění.. :confused: Tak si lehni a zkus odpočívat a měř kontrakce..třeba je to už opravdu ono:slight_smile:Držím palce pokud ano,a ať to máš brzy za sebou a jste oba v pořádku :grinning: :grinning: Drž se a pak napiš,budu na drátě :wink:
23. črc 2012 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aideen No to máš pravdu s těma učněma,to by mě taky vadilo..určitě by měli být pod dohledem,když na nás chtějí sahat,to minimálně...!Divím se, že zrovna ženská dokáže být tak necitlivá..snad jí to některá jiná vrátí! :angry: Mě ted už vadí vyšetření kýmkoliv ,ale to je myslím v našem stadiu normální,ani v motole to tenkrát nebylo bezbolestné a to jsem tam vyfasovala nějakého mladého dr,či medika?Ještě snad horší než mladá holka.. :rolling_eyes: :unamused:
23. črc 2012 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
krvácela jsem, bylo to aj docela dost na intimce, ale přechází to pomalu jen ve špinění, tak to bude asi po tom vyšetření...
jdu se na chvíli natáhnout a pak pokud nic, tak zajedeme na nákup...máme naprosto vymetenou ledničku
tak zatíím pa, když tak se ozvu na sms
23. črc 2012 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni mě to právě od mého gynekologa nebolí, spíš je to takové nepříjemné. Ale od ní, no vyhrkly mi slzy a odcházela jsem z ordinace jak naprcaný kačer :angry: Já se jenom hrozím, koho vyfasuju na porod, kdo bude mít zrovna službu. Jestli ji, tak si to snad odrodím i sama. Můj doktor bohužel ke každé rodičce individuálně nechodí rodit, protože je z větší dálky a navíc má doma taky malé dítě. Takže nemůže být k dispozici 24h denně. Což mě teda docela děsí :frowning2: Teď je to tam na porodním celkově takové divné. Samý mlaďoch, navíc ti stážisti. No prostě se úplně hrozím na co narazím.
23. črc 2012 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vormoni tím myslím, že když vyrazim z baráku, tak nepotkám moc lidí, kteří by se na mně vrhali a řešili, proč nerodim...

poradna jen monitor a pozvali si mně na čtvrtek
kamarádce vykuchli dnes z břicha Matyldu :grinning:
23. črc 2012 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@aideen v bene v porodce je na můj vkus taky moc mladejch, já tam snad nepotkala MUDr. staršího než jsem sama.. to mně trochu děsí..
23. črc 2012 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kammka nápodobně. Právě, že mě při Broničce rodil taky jeden mlaďoch. V pět po střídání služeb mi měl přijít píchnout vodu, došel až v sedm s tím, že byl na svačině. :angry: :angry: Kdyby to udělal tehdy, jak měl, tak jsem mohla rodit o dvě hodiny míň. :angry: Co k tomu dodat ...
23. črc 2012 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@aideen No tak to ti závidím,já mám u gyn.problém od porodu Kubíka,je to nepříjemné vždy..před tím to bylo víc snesitelné.. :sweat_smile: To bylo od něj "velmi" pozorné,že nejdřív svačinka a pak budoucí maminka..Kéž by se jim to vrátilo.. :rolling_eyes: Jak to pak má v těch nemocnicích obecně vypadat?My můžem být v podstatě rády,když to přežijeme bez úhony,jako by to byla banalita..ve skutečnosti možná je,ale posrat se může kde co a ty konce?.. :zipper_mouth: Radši nemyslet.. :slight_smile: Já tu mám k dispozici co vím dva starší doktory,z toho 1 primář..a pak mladá doktorka a jestli dr,či medik..?Snad jen nebudou zrovna obědvat,svačit nebo je nebudu budit ze sna až to na mě přijde?... :sweat_smile: :confused: !!!!
23. črc 2012 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kammka Tak to jo.. :wink: Taky ti víc nedělali?Aby se nepředřeli co?..Tak šťastná kámoška,až na to kuchání..ale asi to jinak nešlo.. :sunglasses:
23. črc 2012 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
a k tomu tam dnes i monitor točila studentka.. a k tomu to vedro.. okno vyšetřovny, kde mají monitor je směrem do parku a i tak jsem se tam pekelně lepila k lehátku..doufám, že budu rodit v noci.. :frowning2: :frowning2:
dnes má moje teta narozeniny a zítra máma svátek..ve středu snad mají být bouřky, ale to už jsem si zkusila, že to na mně velký vliv nemá, jen mi bylo blbě..
asi vezmu psinu a půjdem se kouknout po houbách..
23. črc 2012 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni nešlo, bylo to plánovené, třetí císař, ona má figuru jak chlapeček..měla nástup v sedm ráno, čekala jsem celý dopo na zprávu. jak je malá velká nevim, sms přišla od tatínka a jemu ta čísla asi nepřipadají podstatná, však taky nejsou :slight_smile:
23. črc 2012 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kammka A jo,tak to jo,zase nemusí čekat jak my.. :sunglasses: Tak třeba ti napíše ona,až se bude cítit -to důležité..chlapi.. :confused: :sweat_smile:
23. črc 2012 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mi holky psala kaphajin, že je od soboty v noci v porodnici a vyvolávají jí porod ... jinak nic jiného nepíše :frowning2:
Tak snad je v pořádku a bude to mít už rychle za sebou. Na to že je tam už tak dlouho se jí to docela vleče :frowning2:
23. črc 2012 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vormoni taky si někdy připadám, že je obtěžuji. Hlavně tehdá jsem myslela, že ho pošlu do háje (chtěla jsem ho poslat do jinačích míst, ale to tu radši psát nebudu :sunglasses: ). Ale naštěstí sestřičky tam jsou špičkové a hodné. Ty by měly pobírat takový plat a ne pitomí doktoři, kteří si to nezaslouží. Tím samozřejmě neříkám, že jsou všichni stejní. Ale moje zkušenosti bohužel zatím jsou takové jaké jsou.
23. črc 2012 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aideen No nazdar,to teda jo.. :unamused: Aspon ji tam monitorují,i když tabletky asi moc nezabírají..snad se dnes už dočká.. :sweat_smile: :confused:
23. črc 2012 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aideen ach jo, tak to je snad ještě horší, než čekat doma a vyhlížet KONTRAKCE..
23. črc 2012 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vormoni
@kammka jsem docela překvapená. Mě tableta vyvolala porod do půl hodinky. Chudák holka :frowning2: Psala jsem jí, že na ni budem všechny myslet. Snad se brzo dočká konce ...
23. črc 2012 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@kammka jojo,běž zkontrolovat jestli rostou,chlapi chtějí taky vyrazit asi zítra.. :sunglasses: My půjdem s malým max.na hřiště,trochu si nahřát kosti.. :sweat_smile: počkej,ted za budeme nadávat na vedro.. :grinning:
23. črc 2012 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aideen Asi to na každou působí jinak.. :confused: ale musí to být už dlouhé takhle od soboty.. :unamused: Já chci radši přirozeněéééé... :sweat_smile:
23. črc 2012 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni klidně i nepřirozeně, hlavně ať je to rychlé :grinning: bezbolestně to asi nepůjde ... i když taky by to nebylo špatné :sunglasses: :grinning:
23. črc 2012 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bodlynka moc gratuluji :slight_smile: ať vám malý dělá jen a jen samou radost!!!!!
23. črc 2012 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev jo, tak ulepená od mlíka jsem pokaždé dokonale - přesně jak píšeš - přisaje se a z druhého začne téct a lepím se jak lízátko!!!!!
23. črc 2012 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@klaire22 já na začátku byla vypolstrovaná plínou, aspoň doma..bylo mi líto těch tamponů, při jednom kojení byl nacucanej..to jsem si říkala, proč se to nedá do něčeho chytat :grinning:
23. črc 2012 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mi po hodině špinění ustalo, zajeli jsme nakoupit, teď jsem vysála a dožehlila pár kousků prádla a začala krvácet znova...takže to asi nebude tím vyšetřením, ale spíš, že už nějak působí námaha, jízda v autě apod. A do toho jsem dostala šílený průjem :confounded:

@aideen chudák kaphajin...tak snad ji brzy prášky zaberou a bude to mít za sebou

já dneska na kontrole vychytala nějakou novou doktorku, ještě jsem ji tam nikdy neviděla...slovenka, moc příjemná...dokonce mě ujistila, že prý pro mě má dobrou zprávu, že druhé děti se rodí rychleji než první :grinning: tak snad stihneme počkat na hlídání a dojedeme do porodnice a pak je mi to šumák. Ale dneska tam byli příjemní všichni, i sestřička byla super...jen asi kdybychom začali rodit, tak je už nestihneme, jelikož se v 6 nebo v 7 střídají

@kammka to čekání je šílené...já mám dneska kontrakce po 10-12min...včera jsem je měla mezi 5-10, ale v noci to ustalo :rolling_eyes: je to o nervy :angry:
23. črc 2012 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janulev tak to máš fajn, u mně žádné známky porodu... kdyby aspoň něco...v papíru z porodky, kde jsou instrukce , kdy jet, píšou, že pokud jsou pravidelné kontra minimálně 2 za hodinu...se divim, že si tě tam nenechali..když ještě špiníš, nebo krvácíš.. já nemám nic z toho, jen občas slabší výtok..

jsem doma z proichajdy se psem, ji to uspokojilo, hurá, teď bude zas chvilku hodná.. musím uklidit nádobí, prádlo, vysát, vytřít...asi i zkusim zavolat kamarádce, jestli je doma, že bych se k nim zajela pořádně umejt i s hlavou, pořád jsme bez čerpadla, sice se dá umejt i ve dvou kýblech vody ohřátý v rychlovarce, ale neni to ono..a mejt si hlavu v předklonu nad umyvadlem bych asi nedávala..

tak si jdu udělat kafčo a čajík a pak se pustím do tý práce..
23. črc 2012 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kammka já jsem doktorce říkala, že jsem ty bolesti už měla aj včera, ale přes noc že to přešlo...tak mi doktorka řekla, že pokud by byly kontra zase tak pravidelné, nepomohla mi ani horká koupel, tak mám raději přijet
a kdy budete mít opravenou vodu? já přemýšlím, co udělat dnes k večeři, nemám nějak žádné nápady :unamused:
23. črc 2012 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek