• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v červenci 2012

16. listopadu 2013 
:unamused: :frowning2: :angry: :confounded: :cry: :astonished: :confused: @janulev v čerpadle je údajně rozbittá součástka, která stojí litr, což není zas tak moc, ale bohužel toto čerpadlo se již nevyrábí, tak bude dost problém tu součástku sehnat..dneska volali z toho servisu..

tatínek navrh, že mně vezme na procházku, vykládal mi něco o akátech v obecním lese, že maj metr v průměru a obec je prodává na palivo, že to tam asi půjde těižt, tak já jsem se zasmála, hahaha akáty metr v průměru, to bych chtěla vidět.. tak prej vezmem čokla a půjdem na procházku :-/ jsem podotkla, že na vyvolání porodu je lepší asi sex..
23. črc 2012 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev No já myslím,že se ti to pomalu rozjíždí,a do zítra bys mohla být dvojnásobná maminka..I když je to zvláštns těmi kontrakcemi.. :sweat_smile: :confused: Doktory snad vyfasuješ taky dobrý,budou aspon odpočatý na noc,přeju ti to.. :wink: U mě absolutně žádný náznak,ted jsme přišli z venku s malým,Nikolka mi akorát rejdila v břiše a jinak nic.. :confused: :slight_smile:
23. črc 2012 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kammka Ta to teda nemáš vůbec lehké bez té vody..A jak budeš rozhánět příp.poslíčky bez teplý?Já taky doufám,že nebudu zrovna na chatě,tam bude teplá voda akorát přes den v bazénu ale v noci vychladne.. :rolling_eyes: Manžel má koukám úplně jiné starosti,místo aby se ti snažil zajistit komfort před porodem,nebo aspon ten sex jak píšeš:slight_smile:Já jsem tak líná..včera tatínek zase obtěžoval,tak jsem se zmohla akorát na orál,ten ale nic nerozjdede,že..i jsem si říkala,přeruš to,zkus to dovnitř..ale než jsem to vyslovila,manžel už byl hotov.. :sweat_smile: :astonished: :astonished: :sunglasses: Tak příště.. :sweat_smile: :rolling_eyes:
23. črc 2012 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vormoni já případné poslíčky nebudu rozhodně rozhánět, pojedu do nemocnice a nenechám se vyhodit :grinning:
no že to nefunguje není jeho vina. a s tím sexem to asi klapne, má dva žáky na soukromé doučko, tak jejich rodičům vysvětlit, jak se věci mají, ti ho ujistili, že to samo chápou, tak maj dohodnuto, že když jim přijde sms SAMOSTATNÁ PRÁCE, tak maj zůstat doma :grinning: :grinning: znamená to, že rodíme :grinning:
on je vystreslej z toho, že má přece své povinnosti vydělávat peníze a tohle mu to nabourává.. já mu tvrdím od začátku prázdnin, že to pochopí snad každej..během tábora byl v pohodě, protože ho ujistili kolegové, že je hovadina, aby spal s dětma a s nima ve stanech, co kdyby mně to v noci chytlo...pak když jeli do Prahy domů tak mu řekli všichni i děti, že to zvládnou i bez něj, ať je radši se mnou a Fany doma.. pak byl zase v klidu.. no on mu to musí říct někdo jinej, mně to nevěří.. :confounded:
23. črc 2012 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kammka aha,no tak je rozumnej,to je dobře:slight_smile:No snad tě nevyhodí,ale mě to tam přešlo a tudíž co tam,že?Prostě at je to už ono a poslíčky vynechat..Já právě ,abych nešašila a hned nejela jak minule,ale tam šlo o to že jsem krvácela a proto jsme radši jeli,ale jak je vidět,ani to ještě neznamená že rodíme..Je to jako loterie.. :angry: jen doufám,že ted mi to bude jasné hned.. :sweat_smile: :confused: Tu vanu bych chtěla právě zkusit až budou nějaké bolesti..Co nejdýl doma..když to půjde snést... :wink:
23. črc 2012 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni před dvěma týdny jsem to tou vanou nerozehnala, přešlo to až druhý den dopoledne.. ta vana to rozjela parádně.. no a vidíš je to 14 dní a jsme stále 2v1.. :-/
23. črc 2012 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak stále nic, špinění stále pokračuje, průjem taky a bolesti jsou momentálně v pohodě, jelikož jsem si byla dát sprchu :slight_smile: uspala jsem Filípka a jdu si sednout ke zprávám...

@kammka aha, tak snad se brzy součástka sežene a budete mít teplou vodu...teda a koukám, že manžel má dobré starosti :slight_smile: já pro změnu stále poslouchám, že je potřeba vyklidit půdu, dodělat dvůr apod :rolling_eyes:

@vormoni s tím krvácením je to pravda...sestřenice když rodila, tak to začalo, že začala krvácet...dvakrát ji vraceli domů a až na potřetí si ji tam nechali...ale bylo to taky trochu tím, že měli plno
23. črc 2012 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přeji pěkný večer a hlásím 2v1.... dnešní kontrola byla veselejší, protože jsem se do Dr. pustila ohledně nepřesného měření, tak jsem měla nejdelší kontrolu v těhu... Prcka měřil 3 x a pokaždé vyšlo něco uplně jiného, jsem z toho zmataná jako lesní včela.. Každopádně rozhodně neplatí, že by na začátku července měl prcek 3200 g... to dr. nazval jako fejk ze strany přístroje.. a minulý týden naměříl 2850 g - odpovídající 36 tt a dnes naměřil o kousek víc a pak ještě víc, až se dostal na odhad 3150 g a 37 tt, začínám z toho magořit... Ale asi 100x mě ujišťoval, že průtok je v pořádku, vody je akorát a že je prcek jinak v pořádku, tak to tak snad opravdu je...

Jinak se u nás dle monitoru a pohmatu čípku nic nechystá ani smykem.... Na monitoru tradičkně chrápal i když jsem si rán dopřála chleba s nuttelou a mlíčko, sestříčka do nás musela několikrát šťouchnout, aby byla nějaká reakce a pro mě byly odměnou cestou zpět nožky v žebrech - fakt labůžo :rolling_eyes:

Včera i dnes jsem byla celé dny na nohou a oblítali jsme rodinné návštěvy a pod, takže jsem večer padla jako mrtvola, dnes už padám taky...

Jinak keců typu "kdy to bude", jíš přeci za 2, tak kdy to vyklopíš a pod" mám plné zuby... a taky mám velkou alergii na větu " a kde toho prcka vlastně nosíš, jsi opravdu v 9. měsíci?" - to akorát prohlubuje mojí depku z toho, jeslti je prcek OK... Dnes byla předemnou na kontrole holčina v polovině 7 měsíce a měla tak 2x větší pupík....
A až dojde na lámání chleba, tak tel někam zahodím a zapnu ho, až budu relativně v provozu.... :angry: kašlu na celej svět

Stále nejsme rozhodnuti, zda půjde přítel k porodu, tedy mě se nechce dát v podolí 1500,- a nevím, jestli ho tam opravdu chci... jestli to zvládne...

No nic, jdu do hajan. Zítra mě čeká žehlení 45 plenek, co jsem si koupila na inzerát, takže mám o zábavu postaráno.

Brou, brou
23. črc 2012 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mina_ já jich žehlila 60, ale na 2x...lehce jsem přitom z ejistěla, jestli chci fakt látkovat..
23. črc 2012 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mina_ ty jo oni chcou 1500kč??? :confused: :rolling_eyes: :fearful: No tak to fakt čumím. U nás je to "jenom" pětistovka, i když i ta by se hodila že.

Já taky žehlila asi 50 plenek, ale mě to nevadilo. Tady to se žehlí pěkně, tak jsem to ani nějak nevnímala :slight_smile: Určitě lepší než košile. Ty naštěstí manžel nenosí, tak jsem ušetřena :slight_smile: Víc mi teda dalo zabrat to pidi oblečení. Už jsem vyšla cosi ze cviku :grinning:

Jinak stále 2v1. Akorát víc než o mě, se teď strachuju o kaphajin :frowning2: Pořád se neozvala, začínám se bát, že to ještě nemá za sebou. Ale tak snad se v průběhu dne ozve a budem se moct radovat s ní :slight_smile:
24. črc 2012 v 07:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aideen Ahoj,tak já už jsem taky vzhůru,co manžel chodí na ranní,tak mě vždy probere a já už pak neusnu,také proto že mám ucpaný nos a nechci si dávat kapky když s nima usínám.. :sweat_smile: :confused: Dnes poprve jsem měla v noci bolesti podbřišku,jako při MS tak se domnívám,že by to mohli být poslíčci?Je to hrůza ale já se fakt nepamatuju,jak to vlastně před 5 lety bolelo..?Tak doufám,že jo a že se konečně probouzí děloha a že by to třeba mohla letos dát v termínu :sunglasses: :sweat_smile: :confused: Nebylo to nic pravidelného,asi jen 3x za noc,ale i tak mě to probudilo..Teda máš pravdu kaphajin se furt neozvala,snad už to má za sebou jen to prostě nedala..musí být vyčerpaná po takový době.. :unamused: Tak jí zkus napsat :wink:
24. črc 2012 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mina_ Ahoj,no tak aspoň zhruba víš,nám už ted mimi neměří,tak se můžu také jen domnívat že jsme dorostly do normálu..Ted naposledy jsem na váze nepřibrala ale shodila půlkila..tak nevím :confused: Teda tolik plínek,to máš fakt zábavičku,ale půjde ti to rychle.. :wink: U mě nic takového nehrozí,koupila jsem si ted 3 nový do porodnice,páč mám doma všechny s flíčkama od mlíka.. :rolling_eyes: a nechci si trhnout ostudu,nevím ani na co je tam už potřebuju,tuším jen na sušení po koupání nebo spíš na rameno a postel při kojení a odříhávání..Pak nemají být samý flek.. :rolling_eyes: Jinak budu používat jednorázovky,ted mají od čtvrtka v lidlu akci,tak se tam chystám i dětské oblečení a i těhotenské-na to už teda prdím.. :grinning: :sunglasses: Tak pěkné ránko,my stále 2 v 1... :sweat_smile: :confused:
24. črc 2012 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kammka Jo to se ti nedivím,ale zkusíš a uvidíš,vždycky se můžeš dát na jednorázovky :sunglasses:
24. črc 2012 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni Ještě počkám do odpoledne a pak jí když tak napíšu. Nechci ji nějak stresovat či ji otravovat. Tak ještě vyčkáme :slight_smile: Snad se ozve co nejdříve.
Já vůbec nevím, jak porod začíná a jak to poznat :grinning: V tomhle jsem naprostý laik. U mě to byla tabletka, takže sem tam taky při nějakém píchnutí či zabolení tápu a přemýšlím, jestli teda už nebo ne :grinning: Kamarádce se teď v sobotu narodila holčička, tak jenom tiše závidím, že už to má holka za sebou. Naštěstí z mých kamarádek jdu rodit mezi prvníma, zbytek to čeká až v srpnu či v září, takže si pak budu aspoň říkat, že jsem strašně ráda, že už to mám za sebou :grinning:
24. črc 2012 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mina_ Jo a k tomu porodu,já tam budu asi sama,pomalu se s tím smiřuju,manžel bude asi s malým,když to přijde v noci..možná přes den sežene hlídání,ale kdo ví.. :astonished: :unamused: U nás chtějí litr a to se mu taky nelíbí..mě taky ne,musí na všem vydělávat? :angry: No tak jen doufám,že tam se mnou bude nějaká sestra nebo PA,ta si asi užije :wink: :slight_smile:
24. črc 2012 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mi ted psala janule,že je v porodnici,že je otevřená na 5cm,bolesti po 3-5min a už dostává antibiotika kvůli pozitivním kultivacím.. :slight_smile: Takže Davídek je už na cestě!!!!!! :grinning: :slight_smile: :wink:
24. črc 2012 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@vormoni jé super! :slight_smile: Hej my tu asi fakt zbydeme jako poslední :grinning:
24. črc 2012 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aideen To určitě jo,dyt jsme až na konci tabulky s minou..neuděláš nic.. :sweat_smile: Janule už má po termínu,takže na čase..A taky se musí vrátit brzy domů ,abych jí pak mohla napsat já,až se mi narodí ta moje cácorka.. :wink: :slight_smile: :sunglasses:Mě to přijde tak zvláštní rodit ve dne.. :sweat_smile: ta noc mi přijde taková přirozenější..Jsem moc zvědavá -kdy to na mě přijde ted :sunglasses:
24. črc 2012 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni já rodila přes den. V noci zásadně spím :sunglasses: :grinning:
Ne, fakt. Už bych to měla nejradši za sebou. Když se tak v tom pitvám a nějak se mi vracejí ty vzpomínky z prvního porodu, tak se mi do toho teda moc nechce :grinning:
24. črc 2012 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aideen Já jsem na to úplně stejně.. :sweat_smile: Kor jak to už všichni kolem mají za sebou a nás to stále teprve čeká.. :confused:
24. črc 2012 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni no to je peckáááááá :slight_smile: další miminko na cestě,jupíííííííííííííí :grinning:
24. črc 2012 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni
@aideen já rodila holčiny ve dne a bylo mi to vlastně úplně jedno...............ale taky jsem doufala, že budu rodit v noci :slight_smile: taky mi to přišlo přirozenější :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale ty naše díťata se nás fakt neptají :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. črc 2012 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni nejradši bych se probudila "den poté" :sweat_smile: Nechápu, proč ty děti fakt nemůže nosit čáp :confused: :grinning: :sunglasses:
24. črc 2012 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@aideen to bych taky brala...........já si při porodních bolestech říkala, jestli mě nemůžou uspat, že bych se probudila až bude po všem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. črc 2012 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@klaire22 pro mě byly nejhorší ty poslední dvě hodiny. To jsem si fakt říkala, že to nepřežiju a být otevřené okno, tak asi skočím. Nechápu, že jsem do toho mohla chtít jít podruhé a ještě dobrovolně z vlastního popudu :grinning: :grinning: :sunglasses:
24. črc 2012 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 Ahoj,jak je?Co ty fotečky Elišky,už nějaké zkoušíš?Dokud jsou spinkací,s těma čelenkama myslím..Mě by snad dnes mohly dorazit..:o)A taky čekám luxus.zavinovačku..aspon na to foceníčko.. :sunglasses:
24. črc 2012 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak Davídek už je na světě,přesně v 9:02,váha 3980g a měří 51cm :sunglasses: :grinning: Máma janule i on jsou v pořádku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. črc 2012 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak to měla janule pěkný,za 2 hoďky se otevřela na zbylých 5cm a porodila,to je pěkný,ne? :slight_smile: I když v tu chvíli je to nekonečné.. :sweat_smile: :confused: Pěkný cvalík,šup s ním do tabulky :sunglasses: :grinning:
24. črc 2012 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
klaire22 PŘEZDÍVKA............ JMÉNO .............DATUM PORODU A HODINA .....JMÉNO MIMINKA ...........VÁHA ............CM
dociska.....................Katka................1.7.2012 ve 1:15..............................Vojtíšek............................3 730g...........50cm
ivis..............................Iveta..................2.7.2012 ve 1:37..............................Filípek..............................3 510g...........50 cm
sina............................Ivana................2.7.2012 ve 12:36.............................Kubíček...........................3 760g............51cm
petule22....................Petra................8.7.2012 ve 2:22................................Nikolka............................3 630g...........50cm
kamino......................Petra................10.7.2012............................................Bohumír..........................2640g............48cm
palulax.......................Pavla...............12.7.2012 v 5:45.................................Adélka.............................3400g.............48cm
neeve.........................Naďa...............13.7.2012.............................................Milánek...........................3620g.............51cm klaire22.....................Klára.................13.7.2012.v 16:02..............................Eliška...............................3460g............49cm
bodlynka....................Jitka....................19.7.2012 v 8:45...............................Šimůnek...........................3980g............51cm
janule.........................Jana...................24.7.2012 v 9:02..............................Davídek.............................3980g..............51cm
24. črc 2012 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čelenky jsou doma,ted už jen tu prdelku mít.. :wink: :sunglasses:
24. črc 2012 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek