• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v červenci 2012

16. listopadu 2013 
@aideen jo,ty poslední dvě hodiny byli vážně síla - to máš pravdi!!!!
24. črc 2012 v 11:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@vormoni no bezvááááááááááá - gratulece - to je pořádná cvalíček :slight_smile: rodí se nám fakt velké děti - i když Eliška je ze všech jak tak koukám skoro nejmenší :wink:
24. črc 2012 v 11:18  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@vormoni čelenky máš nádherné, já na tu svojí čekám - dělala mi ji na zakátku - snad stihne dorazit, ve čtvrtek totiž jedeme na to focení..........by mě mrzelo, kdyby ji na sobě neměla............je totiž parádní :slight_smile:
mě dítě spinká - dneska v noci mi ji asi někdo vyměnit - vůbec neřvala - vzbudila si mě mlaskáním, tak jsem jí nakojila, přebalila a uspala a byl klid.......a ráno v šest to samé :slight_smile: teďka taky chrní - se vždycky napucne k prasknutí, mám doma otesánka :slight_smile:
jdu vařit oběd :slight_smile:
24. črc 2012 v 11:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@klaire22 Uvidíš,že nejmenší bude ta moje..ale třeba ne,třeba to dohnala.. :wink: já mám navařeno,dnes jen špagety,Kuba je miluje a už otravuje,tak mu jdu naložit.. :slight_smile: Máš hodné détko,buď ráda :grinning: :sunglasses: Snad to čelenka stihne,byla by to fakt škoda,já už se taky těším,až to budeme fotit:slight_smile:
24. črc 2012 v 11:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@vormoni no tak to měla opravdu úžasné! :slight_smile: Moc moc moc gratuluju k mimískovi! ... zase na mě jde depka :grinning: Už to chci mít prostě za sebou :grinning: ... co nejrychleji ...
24. črc 2012 v 11:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@aideen Vid? :wink: i já bych to brala.. :sunglasses: Je otázka, kdy jí začly bolesti a a jak dlouho byla v porodnici než mi napsala..ale v 7:50 byla na 5cm a v 9h byl prcek venku:o)to je pecka.. :slight_smile: :grinning:
24. črc 2012 ve 12:04  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@klaire22 je super, že malá pěkně papá a že je hodná :slight_smile: To člověku pomůže se dostat zase trošku do normálu :slight_smile:
Jinak jsem se chtěla zeptat, jak to dopadlo s látkováním? V diskusi jsem četla, že ti malá nejdřív brečela v látce, tak jestli se to už stravilo? Já si dala konečně dohromady, co bych chtěla koupit a teď jenom čekám, až dorazí penízky :slight_smile: I babicce a dědečkům a tetičkám a kdo ví komu jsem dopředu hlásila, že nepotřebujeme pro malého jako dárky žádné kravinky, radši ať přispějí na nějakou tu plenečku :slight_smile:
24. črc 2012 ve 12:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@vormoni myslím si, že to nebyla žádná hrůza a že měla v klidu porod. Ale za hodinu a deset minut pokrok až na porod a i s tlačením ... no balada! Nejspíš budem všichni závidět :grinning:
24. črc 2012 ve 12:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@aideen No zdá se to tak.. :slight_smile: Tak ještě snad 3-4 zbýváme ne?Ty,já,Mina,kammka,ještě jsem objevila v tabulce pajulax a lenkabenjamin a co ta naše kaphajin..?.. :astonished:
24. črc 2012 ve 12:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@vormoni ještě se neozvala :frowning2: Snad je v pořádku. Mobil mám furt u sebe a neustále na ni myslím. Snad jsou oba v pořádku. Třeba jí to vyvolání ještě chvíli trvalo, tak se to tím prodloužilo. Snad dá brzo vědět! :slight_smile:
Ty poslední holčiny jsem tady myslím ani neviděla, ale je fakt, že jsem se k diskusi přidala někdy v půlce měsíce? Už ani přesně nevím. Proto je možná neznám.
24. črc 2012 ve 12:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@aideen tak oni jsou tu myslím dvě červencové diskuze,třeba jsou víc tam,tady se taky moc dlouho neobjevují..a třeba hlavně už porodily.. :sweat_smile: :confused: kammka měla termín včera,že by? :wink: No snad už má kaphajin taky prcka u sebe-to je doba.. :unamused:
24. črc 2012 ve 12:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@vormoni a neměla jet třeba na monitor? Já si to teď vůbec nevybavuju. Jenom hlásím, že já budu zítra přítomna až odpoledne :grinning: Mám schůzku s doktorem + ktg a kdo ví co ještě :slight_smile: Nejspíš zajdu i na kafe s kamarádem a pak odpo čekám zase návštěvu + ségru, takže to budu mít nabité :slight_smile: Hlídá navíc manžel malou dopoledne, takže doma bude brajgl neuvěřitelného kalibru až se vrátím :sunglasses:
24. črc 2012 ve 12:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@aideen Taky ted nevím,počkáme a uvidíme.. :wink: Tak si to užij s kamarádem a u dr.jen dobré zprávy,večer se ozvi:o)my půjdeme ted do města,na poštu a cournout.. :dizzy_face: Pěkný den všem:slight_smile: :sunglasses: :grinning: :grinning: :grinning:
24. črc 2012 ve 12:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@vormoni mě před chvílí malá usnula, tak jsem si konečně uvařila kávičku a trochu pouklízela. Takže budu na chvíli relaxovat, než dojde manžel z práce a malá se obudí :slight_smile: Pěkný a slunečný den :slight_smile: U nás je krásně ...
24. črc 2012 ve 12:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky,tak jdu se na vas mrknout a popsat trochu ten rychly porod.Ve 4 rano jsem se vzbudila na curani.V pul 5 mi zacala vystrelovat bolest do nohou a bolesti po 10min.V pul 6 horka sprcha a bolesti po 3-5min,zavolat hlidani a v 7 v porodnici.Silene bolesti,otevrena na 5cm,klystyr jsme nestihly.V 8:45 odteĺa voda a ze pry rodime.Na 4 zatlaceni maly venku a ja maly nastrih.Pisu z mobilu tak je to tak narychlo.Za chvili mi maleho dovezou
24. črc 2012 ve 13:00  • Odpověz  • To se mi líbí (3)
ahojky¨
včera mi začalo být večer tak nějak divně, tak jsem začala mejt nádobí, vařit, vytírat...nakonec došlo i na sex...krom toho, že mi pak bylo do rána na nic, bolelo mně břicho a tvrdlo mi na žulu, tak nic jinýho..dnes jsem si odvezla prádlo ke kamrádům, vyluxovala auto.. kamarádi maj večer přijít na návštěvu, tak i něco upeču..za chvíli si jedu pro to prádlo, tak si beru šampon, ručník a holení (na nohy, zbytek mi stálůe připadá přerdčasnej, krom toho, že si tam prostě nevidim :grinning:)
kamarádka psala z porodky, že má opět jiné Rh než dcera, tak je napíchaná injekcema, zatímco prvorozený včera doma lítal dvě hodiny po baráku a ječel HURÁ JE TO HOLKA...co na to prostřední Amála, to nepsala.. :sunglasses: :sunglasses:

jdu si ohřát obídek..
24. črc 2012 ve 13:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@janulev jééé, gratulujeme no.. my zbylé se pomalu měníme ve slonice.. :frowning2:
24. črc 2012 ve 13:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@janulev ještě jednou velká gratulace! No a porod nádhera :slight_smile: Snad se budu moct pochlubit něčím podobným :grinning:

@kammka no my už si říkaly, jestli to na tebe taky nepřišlo :grinning: Jinak holím taky jenom nohy. Na zbytek si nevidím už hodně dlouho :grinning:
24. črc 2012 ve 13:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@aideen nene, já držím basu s váma.. :wink:
24. črc 2012 ve 14:00  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@vormoni tak to byl Davídek opravdu rychle venku, snad tomu opravdu nepředcházeli žádné dlouhé bolesti!!!!
24. črc 2012 v 17:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@kammka Ahoj,no ty jsi teda akční a my mysleli,že už třeba chováš... :sweat_smile: Já dnes měla v noci prvně jakési bolesti podbřišku,tak doufám,že se pomalu něco chystá..ale asi jen zbožné přání.. :sunglasses: ted jsme ppřišli z venku,malý se vyblbnul,já seděla pěkně ve stínu a doplňovala tekutiny..a klábosila s jednou paní.. :slight_smile: ted už se cpu svačinkou,ale mi vyhládlo.. :sweat_smile: :confused:
24. črc 2012 v 17:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@aideen od včerejška jsem v látce a díky bohu - klepu na všechno možné okolo mě - zatím dobrý :slight_smile: snášíme to dobře,neprotestuje a já si oddechla :slight_smile: dnes jsem zapnula dvě pračky plín, čeká mě žehlení, ale teď se akorát nabídl manžel, že mi s tím pomůže :slight_smile: je to zlato!!!!!
24. črc 2012 v 17:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@klaire22 tak to jsem ráda! Byla by škoda, kdyby to nevyšlo :slight_smile: Já už dala dohromady na papíře, co bych chtěla pořídit. Teď jenom počkat na sponzory :grinning:
24. črc 2012 v 17:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@aideen Ahoj,tak už doma z kávičky?A dobrý?My akorát s balíky na poštu,pak hřiště a nakoupit na zítra oběd a už jsme zase doma,pěkně v chládku a u pohádky.. :grinning:
24. črc 2012 v 17:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@vormoni jdu až zítra :slight_smile: A jsem za to i docela ráda, protože zítra má být chladněji než dnes. Asi bych tam venku zkolabovala. Vůbec mi to nedělá dobře :frowning2:
24. črc 2012 v 17:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@janulev Ještě jednou gratulace !!!!!
24. črc 2012 v 17:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@aideen to jo, mrzelo by mě to hodně..........ale dnes už plně látkujeme a fakt dobré - včéra jsme začali tuším v půlce dne a dnes jedeme už celý den :slight_smile: na noc dám asi kalhotovky se separačkou :slight_smile: zatím žádná nehoda - neprotekly jsme :slight_smile:
24. črc 2012 v 17:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@vormoni tak mi paní, co vyrábí čelenky poslala zprávu, že zboží odeslala, ale bojím se,že mi to do zítřka nedorazí - chjo, to budu fakt naštvaná!!!!!
24. črc 2012 v 17:47  • Odpověz  • To se mi líbí
jinak my byli dnes podruhé s kočárkem - malá to fakt miluje, je hodná, po chvíli vytuhne - luxus :slight_smile: přijeli jsme,nakojila jsem ji a teď je zase tuhoň - za hodinu ji budu budit na koupání a snad pak půjde taky chrnět......musíme zajet do nějakého režimu, aby jsme se konečně už ustálily :slight_smile:
24. črc 2012 v 17:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@klaire22 no šikovná! Dáváš novosklad předpokládám? Já jestli je nestihnu pořídit, tak asi budu používat zatím čč. Těch mám doma ještě po nás. Jenom svrchňáky koupím. Jako fakt nejsem ochotna dávat ty pálky za pampersky. Navíc se mi i blbě shánějí. Tady na vesnici je to děs. Navíc bez auta ... kašlu na to.
24. črc 2012 v 17:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek