• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v červenci 2012

16. listopadu 2013 
@janulev Mělas to teda jen tak tak,ale určo lepší než kaphajin,o té stále od soboty nic nevíme.. :confused: My jen tiše závidíme a moc gratulujeme,a jsme rádi ,že to vyšlo,dle včerejších předpovědí a přejeme ať vám to s Davídkem klape a jste brzy doma :wink: :sunglasses: :grinning:
24. črc 2012 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak jsem se vás holky chtěla zeptat - máme už asi druhým nebo třetím dnem zelenou stoličku..........našla jsem si v knížce o kojení, že je to asi způsobeno tím, že malá pije hodně předního mléka a málo zadního - ale malá pije z jednoho prsu 20-30 minut a to mi přijde jako blbost, za takovou dobu se na zadní mlíko přeci dostane, ne????
pak jsem četla v nějaké diskuzi, že to prý může být i ta žlutá, ale jak je v plínce dýl, tak zezelená.........trošku se teda bojím, aby malá měla všeho dost a nebylo to nějaké špatné znamení.........zítra jdeme i na prohlídku, tak doufám, že Eliška něco nabrala, když baští jak blázen.........ublinkává z přejedení - i když to je prý taky blbost, prý se u prsu dítě přejíst nemůže..........ale ona si prostě pak negrcne, naklepávám ji jak řízeček a nic a pak se ublikne trošku víc a nebo máme škytavku :confounded: :angry: :unamused:
24. črc 2012 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aideen nene, dávám klasicky narovno 2 plíny a na to svrchňáky........já nevím, jestli můžu dát ten novosklad jako by dva na sebe - protože jedna plína na novosklad mi přijde málo, to by podle mě hned protekla..........a vkládací plínky nemám, jen ty co jsou v kalhotovkách.....tak nevím.......myslíš, že mám dát dva novosklady na sebe????
24. črc 2012 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 není to jenom v diskusích, ale i v knížkách, že to může být normální barva stolice, když je delší dobu v plence. Ale každopádně se zítra zeptej u doktora, ten ti přece líp poradí. A pokud malá pije dobře a dlouho, nemělo by to být mlékem. Z toho blinkání si nic nedělej. Ono někdy, když si malá odgrcne, tak se jí trošku vrátí. Pokud neblije obloukem, ale fakt jenom ublinkne, tak to není problém. Ale taky bych se pro klid duše optala doktora. Na co je máme :slight_smile:
24. črc 2012 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 no já bych spíš skusila jenom jednu a do toho vkládačku klidně i z těch kalhotovek. ty můžeš podle mě použít do všeho. A klidně bych tam šoupla i dvě vkládačky. Zase když dáš na sebe dva novosklady, tak bude mít malá prcku strašně velkou ne?
24. črc 2012 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aideen A proč pampersky,proč si myslíte,že jsou nejlepší? :astonished: Dle mých zkusšeností jsou zrovna ty jejich tenké a většinou nám protekly.. :sweat_smile: :confused: Když byla větší nálož tak stoprocentně.. :unamused: Já vyzkoušela všechny možné z různých zanček drogerií a mohu říct nejlepší jsou z lidlu a cena 219kč..pružné v pase i kolem nožiček,s obrázky a neprotékaly :grinning: A ted budou ještě v akci od čtvrtka,jmenují se toujourrs..ale nepřemlouvám vás..jen doporučuji kvalitu za dobrou cenu :sunglasses:
24. črc 2012 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni já pampersky říkám všem jednorázovkám :grinning: Ozkoušela jsem mrtě druhů, taky jsem objednávala z netu nějaké Nappi za 209kč 60 kusů, ale už se mi nechce lítat po obchodech, sledovat akce a kdesi cosi :slight_smile: To víš, jedněch plenek jsme se teprve před dvěma měsíci zbavili :grinning: tak jsem docela "unavená" :grinning:
24. črc 2012 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@klaire22 Tak to si já už nepamatuju..ale myslím,že když ti malá po nakojení tak hezky spinká,je určitě napapaná a spokojená a i přibírá..Dr.se zítra zeptej pro klid v duši,ale jistě je to OK :grinning: :sunglasses:
24. črc 2012 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aideen no, ona má prdelku větší - dávám ji ty dvě čč na sebe a prdelka je prostě boubelatá - ale co, hlavní je, že jí to pomáhá na kyčličky :slight_smile: no jedině, že si vždy vytáhnu ty vkládačky z kalhotovek - ty jsem zatím dávala jen 2x!!!!
24. črc 2012 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aideen jo aha,tak to jo :wink: To já zas z pohodlnosti nic jiného neplánuji,a na ty z lidlu snad budeme mít furt..bylo fajn když jsme u malýho přestali,ale to už je nějaký ten rok-dva takže ted to zatím tak černě nevidím.. :slight_smile:
24. črc 2012 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni jo, pampersky - máme- dostala jsem je od švagrové - a když nám ze začátku odmítla ty látkovky, tak jsem je dávali - ale fakt hrůza!!! jak píšeš, jsou strašně tenké a větší nálož hned protekla......nebo i menší, když ležela na boku, tak jak to sjelo k té jedné straně, tak to kolem nožičky proteklo - fakt hrůza!!! drahý jsou a ještě takovýhle šit!!!!!
24. črc 2012 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni
@aideen jj, určitě se jí zítra zeptám - ať má dušička klid :slight_smile: ale malá fakt papá,krásně spinká - říkám si, kdyby jí něco trápilo, měla průjem nebo já nevím co ještě, tak by se asi takhle nechovala.
24. črc 2012 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni přiznám se, že je s papírovkama méně práce - ale až nám překlene to šestinedělí a já nebudu muset ty plíny žehlit, tak to bude pak taky brnkačka :slight_smile: :grinning: :wink: pro klid v duši je žehlím - teď teda momentálně manžel, ale pak se na to s radostí vykváknu :slight_smile: a to pak naházet plíny do pračky a pověsit je, je asi stejně náročné jako vynášet koš s plenami a jezdit po akcích :slight_smile: ale každopádně je to každého věc - když mám dost, tak mám taky liknavé myšlenky :slight_smile: ale musím to vydržet :slight_smile:
24. črc 2012 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 To je otrava s těma čelenkama a kdy ti to posílala?Mě snad 23.7.a druhý den je to tady.. :slight_smile: Za to od paní zavinovačka jde už od pátku?... :astonished:
24. črc 2012 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni paní mi poslala, že to poslala dnes - tak doufám, že to zítra fakt dorazí.............

http://www.fler.cz/zbozi/ruzova-kvetina-s-francouzskym-tylem-a-pestiky-2882828

tuhle jsem si nechala udělat na přání :slight_smile:
24. črc 2012 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
24. črc 2012 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
24. črc 2012 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@klaire22 Tak já bych řekla, že jsou vhodné až pro starší děti ,kteří tolik asi nekadí a nebo to není takhle řídký jako u miminek,hlavně si myslím,že jsou jim ještě velké i ty nejmenší velikosti...vím, jak se v tom malý ztrácel zezačátku.. :sweat_smile: Oni je dělají lehoučké a navoněné ,ale ne praktické pro tyhle prďolky.. :confused: Ostatní třeba nejsou tak tenké a lehké,ale zase víc udrží.. :sunglasses: Určitě zkus vydržet a ušetříš spoustu peněz,bude na víc parády pro malou nebo velkou :grinning:
24. črc 2012 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak dnes jsem jen vysála auto, jinak nic, takže jsem si moc akční nepřipadala..chtěla jsem péct buchtu, ale radši udělám lívance, těsto už kyne, vyndala jsem z mrazáku borůvky, k tomu ještě tvaroh a skořice..
le stále nemám doma muže, tak nevim, kde se zasek, ten bude asi napruženej, jestli ho něco zdrželo..teď tu byli kamarádi, u kterých jsem se byla vykoupat a vyprat, ještě musim pověsit prádlo..
24. črc 2012 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 posláno:slight_smile:Čelenky jsou obě krásné :grinning:
24. črc 2012 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni vydržet fakt chci - je to levnější, podle mě pro malou i lepší a taky i ekologický :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
no, přesně jak říkáš - jsou hodně navoněné a to mi teda osobně hodně vadí, brrrrr :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
24. črc 2012 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kammka hmmmm, lívance a ještě k tomu s borůvkama..........to si někdo dává do nosánku :grinning: taky bych si dala - my měli k véče chleba se šunkou a paprikou :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. črc 2012 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni děkuji moc za hlas :slight_smile:
no, doufám, že zítra fakt dorazí - budu se snad modlit :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: na fotce bude určitě dokonalá :grinning:
24. črc 2012 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 no já si dala s kamarádama naloženej hermelín, ale já jím večer poměrně dost..takže se na ty lívance už těšim..
24. črc 2012 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kammka Jen vysála auto? :astonished: No však já vím co je to dřinu kor s břichem..ale v rámci vyhánění to chápu.. :sweat_smile: Lívance bych si dala taky..mňam:o)mi děláš chutě,to vidím aspoň na krupicovou kaši..:o) :grinning: Co by byl manžel napružený?Makáš jak barevná a navařeno je taky,tak bude jak milius,ne? :wink: :slight_smile:
24. črc 2012 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni zvířátka maj hlad a ty jsou nejdůležitější...
24. črc 2012 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni každému sedí jiné plíny, nám třeba ty z lídlu protékaly taky, až ted jak syn trochu přibral tak je sem tam vemem, ale určo bych je nekoupila malé, ta bude mít první týdny jen preium care, ty toujors nevsáknou tu stoličku a dítě je pak opruzené (odzkoušené u syna) takže za mě minimálně šestinedělá premium, nemyslím active baby a už vůbec ne sleep and play ty jsou pro malé mimčo taky na nic a pak bychom chtěli zkusit tesco, syn je má a moc nám vyhovují, lépe jak pampers
24. črc 2012 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petule22 Aha,no o těch pro nejmenší nevím,ted mám nakoupené také pampersy,ty z lidlu jsme taky kupovali až byl Kubík větší a předtím jsme zkoušeli kde co.. :slight_smile:
24. črc 2012 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kammka jo ahááááá.. :sweat_smile:
24. črc 2012 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ani moc nebrblá...
však ono nic hlady nepošlo..
snad
byl pro myčku, co je ovšem myčka bez čerpadla platná, že...snad to půjde řešit nějak alternativně, když servis nesežene součástku..je to totiž elektronika, kterou už nevyrábějí.

tatínek si postěžoval, že ráno zaspal, jak jsme šli pozdě spát, já jsem mu vmetla, že já zas nespala kloudně vůbec, jak mně bolelo břicho.. no snad ho to neodradilo, dnes bude snad další pokus..ačkoli mám trochu pochybnnosti o smyslu této aktivity..
24. črc 2012 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek