• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v červenci 2012

16. listopadu 2013 
@kammka hmmm,ten bych si taky dala,ale s tím mám teď útrum :frowning2:

Tááááák, plíny vyžehleny, byt poklizený, dítě vykoupaný a uspaný, tak si půjdu dát sprchu a půjdu chrupkat - o půlnoci bude zase vstávačka a pak to vidím minimálně ještě na jedno vstávání k tomu malému zvířeti :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

tak dobrou kočky :wink:
24. črc 2012 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 Krásně ti to funguje,fakt pohodička..A ty máš chuť na sex? :astonished: Zázrak.. :grinning: Skutečně.. :wink: U mě nic nového,dnes mě v noci nepotrápila žádná bolest,normální tuhoň..Ted snídám,chlapi jsou na houbách..trošku se děsím,co donesou,abych u toho nedřepěla celé odpol.. :sweat_smile: :confused: Jinak je tu nějak pod mrakem,i v noci bylo chladněji,ale nám to nevadí,co ještě vláčíme břicho,že? :astonished: :sweat_smile: :confused:
25. črc 2012 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kammka Tak vidíš :wink: No myčka bezva ale bez vody,měli by tu alternativu vymyslet co nejdřív,nebo nejméně za dobu co budeš v porodnici a chystat se s prckem domů:slight_smile: :sunglasses: Tak je to otrava,když chlapa musíš k tomu přemlouvat,ty z toho nemáš požitek,on zaspí a ve finále se nic nerozjede-to je fakt.. :rolling_eyes: :unamused: Držím palce..jak je dnes?
25. črc 2012 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aideen Halooo,kdepak tě máme,nedělej že nejsi doma vcelku? :astonished: I když bych ti přála,být už rozdvojená..mě už to bříško fakt překáží,tolik se těším až tam nebude..a k tomu vedle mě ta malá cácorka.. :grinning: Dnes má Kubík svátek,přemýšlím,čím ho podarujeme když měl nedávno ty narozky,tak jen maličkost a myslela jsem že ho vezmeme na motokáry,aby se svezl-je tu dráha a ještě jsme tam nebyli :confused: :wink:
25. črc 2012 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Všechno nejlepší i nově narozeným Kubíkům:slight_smile:
25. črc 2012 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
klaire22 PŘEZDÍVKA............ JMÉNO .............DATUM PORODU A HODINA .....JMÉNO MIMINKA ...........VÁHA ............CM
dociska.....................Katka................1.7.2012 ve 1:15..............................Vojtíšek............................3 730g...........50cm
ivis..............................Iveta..................2.7.2012 ve 1:37..............................Filípek..............................3 510g...........50 cm
sina............................Ivana................2.7.2012 ve 12:36.............................Kubíček...........................3 760g............51cm
petule22....................Petra................8.7.2012 ve 2:22................................Nikolka............................3 630g...........50cm
kamino......................Petra................10.7.2012............................................Bohumír..........................2640g............48cm
palulax.......................Pavla...............12.7.2012 v 5:45.................................Adélka.............................3400g.............48cm
neeve.........................Naďa...............13.7.2012.............................................Milánek...........................3620g.............51cm klaire22.....................Klára.................13.7.2012.v 16:02..............................Eliška...............................3460g............49cm
bodlynka....................Jitka....................19.7.2012 v 8:45...............................Šimůnek...........................3980g............51cm
janule.........................Jana...................24.7.2012 v 9:02..............................Davídek.............................3980g..............51cm
25. črc 2012 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni nene, to nebylo, že mám chuťna sex, ale na ten hermelín :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Ale dole se hojím bych řekla hodně dobře a rychle.........ale choutky mě teda ještě nepopadly :slight_smile:
25. črc 2012 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jééééé tak Janča už to má za sebou :slight_smile: gratulace :slight_smile:
25. črc 2012 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jinak mám holky radost - ráno jsem vlezla na váhu a jsem půl kila v mínusu - hurááááááá!!!!!

A teď už mám z Elišky odtučňovací kůru :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. črc 2012 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@klaire22 Aha,tak to jo :grinning: Hermelín je ňamka..my ted máme doma nějaký z francie,dováží to manželův kámoš a stál 90kč a má tak 15cm průměr,a je naprostou úžasný,rozplýváse na jazyku-úplně něco jiného,než český sedlčanský,fakt uzrálý..Takhle k vínku,luxusní :sweat_smile: :sunglasses: Gratuluji k hubnutí,jsme ti to říkaly přece.. :wink:
25. črc 2012 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj kočky,

u nás stále vše při starém, tedy co se týče prcka....
Jinak včera večer z ničeho nic přestala téct voda a dnes ráno hlásili rozhlasem, že si milostivě můžu dojít natankovat vodu přes celou vesnici k místní Jednotě.... si fakt z lidí dělaj pr...l
Takže vodu na záchod si nosím z akvárka a na pitím mám naštěstí v lednici ve filtrační konvici....
Pokud se poštěstí, tak voda bude dnes večer... bych se na to...

@kammka já látkovat v plánu nemám, mám je "jen" do foroty, co kdyby náhoudou to bylo třeba :slight_smile: Každopádně jsem na žehličku nesáhla... brácha má dovču, takže se u nás a dávám mu do kupy trvrdohlavé PC, které ne a ne poslouchat... takže mám o zábavu postaráno..
Včera mě vytáhl i se psem k Berounce a bylo to super, dokonce i hafina plavala, což je na metál, protože nesnáší vodu :grinning:

@vormoni každej si myslí, že je mateřská určená k válení šunek, ale nevzpomínám si, že bych nějakej den vyloženě lenošila, pokud jsem rovnou nepadla na hubu únavou... termín mateřská dovolená určitě musel vymyslet chlap :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Díky za typ na Lidl, juknu na ně, tak jsem dostala dobré reference na plenky z DM, ty mám koupené do porodky, vyloženě balení pro novorozeňata a je to ideálně balené po 30.. takže nemusím nic pytlíkovat.
Abych se přiznala, tak do porodky mám taky pár plenek a jednu podložku - to je nové, ale ručníky jsem vybrala ty nejhnusnější, které jsem našla... pak mě nebude trápit je vyhodit... předpokládám, že budou dost zrasovaný...

@aideen @vormoni poplatek za tatínka u porodu je v Podolí fakt neskutečnej.. stejně jako jejich kšeft s mateřským mlíčkem.. kopala bych je do zadnice, mají z toho zlatej důl... kdybych měla o podolí načteno tolik jako v době registrace, tak tam ani nepáchnu... ale bohužel tehdy jsem bydlela v Braníku, což je od Podolí fakt kousíček... :rolling_eyes:

@klaire22 odhlasováno a velká poklona k látkování :slight_smile: Uplně Ti závidím kojení, doufám, že s těmě melounama co tahám taky budu moct kojit.. normální velikost mám 85F.... zatím pozoruju "mírný" nárust, jinak nic... tak doufám, že to klapne :wink:

@janulev gratulujeme k prckovi a k rychlému porodu, nám ostatním velrybám nezbývá nic než tiše závidět a doufat v podobný průběh :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Za chvilu tu mám zase bráchu.. takže jdu něco dělat dokud mám klid...
25. črc 2012 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mina_ Ahoooj,tak další bez vody,to jsou teda komplikace.. :astonished: S těma ručníkama,proč myslíš že budou zrasovaný?Špinavá trochu od krve můžeš být po porodu,to máš většinou erár a pak už by jsi měla být ve svým maximálně od mlíka..takže se neboj:o)Ještě mě napadlo,jestli nemám ty 3 nový plínky namočit a přeprat,než je tam použiju ať už na cokoliv..jsem je šoupla zabalené do tašky a bylo.. :astonished: ?..Já mám to novorozenecké balení pampers newbaby,tam je 43ks..se v tom jejich značení fakt nevyznám.. :sweat_smile: :confused:Taky jsme kupovali i z DM..než jsme objevili lidlovské..Já vařím dnes guláš pro změnu s knedlíkem..aby se tatínek najedl.. :sweat_smile: před noční..Kojení ti určitě půjde,zatím všem přeje štěstí,tak buďme rády:slight_smile:
25. črc 2012 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni tady je to bohužel normální :angry: často vypadává proud a nejde voda.... mě stačí přenést kýbl od akvarka k wc a zabolí mě břicho... a ta představa, že bych si vodu na pití či vařaní měla tahat z druhého konce vesnice... :confounded:
Snad to dají do kupy během dneška..

Bohužel jsem o podolí četla, že ani k porodu ted nenabízejí erár.. takže jsem připravená na všechno, mám sebou i kuchyňské papírové utěrky, na doporučení maminek, co rodily nedávno... Celé mi to přijde jako obrovská pračka peněz....

V kojení pevně doufám a těším se na to, bohužel moje mamka a ani babky z obou stran moc dlouho nekojily.... mamka neměla mlíko po půl roce :frowning2: a když mi vyprávěla, jak se mordovala pro každou kapku, tak jsem ji obdivovala.
25. črc 2012 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím holky, tak jsem zpátky z monitoru a teda nic moc. Všude klid, malý nějak nejeví známky toho, že by se mu od mamky chtělo ven. :unamused: Takže kontrola v sobotu v porodnici a pak 1.8. vyvolávačka. No uvidíme. Už ať je to za mnou :sunglasses:
Potom odpoledne, až dám dcerku spát, tak si vás dočtu, teď na mě na stole čeká obídek v podobě řízečku s brambůrkem, tak se mi zbýhají sliny :grinning: :grinning:
25. črc 2012 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mina_ Tak to je mazec,to by si zasloužilo zveřejnit tyhle podmínky TAK VYHLÁŠENÉHO podniku..!Co to je? :angry: :unamused: To je teda dost strašné... :cry: Fakt slyším prvně.. :rolling_eyes: Tak uvidíš,třeba nepůjdeš v mamčiných šlépějích a dobrý každý měsíc kojení,pokud to teda nebudeš lámat přes koleno..Zase ať jste v pohodě oba dva.. :wink: Držím palce s tou vodou :slight_smile:
25. črc 2012 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni no nakonec jsem nepřemlouvala, včera jsem padla za vlast, byla jsem nějak grogy..
dneska nic, je mi vedro, venku prší, chtělo by to nákup, ale nikam se mi nechce, ale asi vyrazím..
25. črc 2012 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aideen tyjo, ty ještě nemáš termín a už ti dali datum vyvolání?? tak to ho budu chtít zítra taky.. nebo je donutím, ať si mně tam nechaj, že mně už neba se budit v noci s bolestivě ztvrdlým břichem..
25. črc 2012 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aideen Ahoj,tak tys byla na kontrole,jsem zapomněla.. :confused: :sweat_smile: No věřím,že u mě taky nic,včera mě večer píchalo vespod,ale jinak nic..v noci naprostý klid.. :sweat_smile: Tak dobrou chuť k obědu,ti někdo navařil jo? :slight_smile: To já si zas vyslechla,že je to málo slané a jestli se to už naučím solit maso hned jak ho dám do hrnce a ne, až je to hotové..!Tyhle kecy nesnáším..!!!!Samo že solím,ale asi holt málo pro našeho tatínka,zajímavé že mě to chutnalo ok,a talíř stejně vylíže, ale ty poznámky si musím vyslechnout.. :angry: :angry: :angry: Mám ho plný z....!!!!!!!!Houby našli jen na dně koše(dobře mu tak!
) a Kubíkovi jsme popřáli,dostal pár blbůstek a motokáry uskutečníme co nejdřív :wink: Ted jsu relaxovat a odpol jedeme ke známé kadeřnici na stříhání..TAdy stále pod mrakem,ale neprší..
25. črc 2012 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jana mi poslala fotku Davídka,abych ji vložila: je sladkej:slight_smile:)))Lepší fotečky pak vloží až bude doma a moc na nás myslí a pozdravuje všechny:slight_smile:
25. črc 2012 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@kammka No nedivím se ti,já se taky ukecávám jen v duchu a nakonec jsem to minule vzdala..Ted tak nejdřív zítra,dnes jde táta na noční a momentálně mě stejně nakrknul s oběděm,tak budu nějakou tu hoďku nepříjemná.. :angry: :confused:
25. črc 2012 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aideen Ahoj tak co naše kaphajin? :astonished: Pořád ti nenapsala jak je na tom?Nemůžeš jí napsa?Už je to fakt divný,aby byli v pořádku.. :unamused: :confused: I Jana už se ptala..
25. črc 2012 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kammka já ho mám právě v pátek, v sobotu jdu na monitor a už si to tam i do kalendáře zapíšou. Jsem docela ráda. Přestávám zvládat. Dneska jsem došla z toho města a myslela jsem, že zdechnu. Všechno mě pne a bolí. No už ať je to za mnou.

@vormoni tatínek byl s malou doma a dostal nakázáno navařit :slight_smile: On je to zlatý chlap, sice někdy na zabití, ale fakt se snaží :slight_smile: Dokonce ani bordelu tu moc není, tak nebudu muset celý zbytek dne uklízet :grinning: Jinak mě včera večer taky docela tvrdlo břicho, ale tak asi jenom ze srandy, protože jakmile jsem si lehla, tak to ustalo a celou noc jsem prospala jak zabitá.
Hlavně, že měl Kubík radost :slight_smile: S tou kadeřnicí to mám teď složité. V sobotu se jí narodila holčička a tak si dává min půl roku pauzu se stříháním. No snad to nějak přežiju, vlasy mám dlouhé a barvu si dám sama. Ale potřebovala bych zastřihnout. Ofinu mám přerostlou že to ani možné není.

No a Davídek je nádherné miminko. Už se těším, až taky dodám foto :slight_smile:
Jinak kaphajin stále bez odezvy. Já jí teda nepsala, mám docela strach a nechci ji stresovat. Ale je to divné, takhle dlouho a bez odezvy. Ale asi jí fakt napíšu. Jsem z toho docela nervozní ...
25. črc 2012 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni tak jsem jí teď napsala sms. Od všech jsem ji nechala pozdravovat. Snad co nejdřív napíše ...
25. črc 2012 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@aideen tak náš tatínek vaření ignoruje, on ani nemá kdy.. je furt venku kolem zvířatm baráku, dělá dřevo..sere mně ale, že mu už dva týdny říkám, ať zabije brojlery a furt jsou živí.. to bude tuhý maso...já už na to kašlu, dnes koupím kuřecí, když je to naše stále v peří a kvoká, koupila jsem gnochi, mám na ně chuť se špenátem a smetanou´a kuřetem a nebudu čekat až projdou..
25. črc 2012 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kammka taky budeš mít pěknou mňamku. Ty gnochi se špenátem a smetanou miluju.
My bydlíme momentálně v bytě, takže táta nemá venku moc práce. Jenom venčení našeho psa a dítěte :slight_smile: ale když jsme bydleli v baráku, měl manžel mrtě papoušků a obří voliéry venku, tak se tomu taky hodně věnoval a doma toho moc nepodělal.
25. črc 2012 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aideen tak papoušci by mně asi rozčilovali..naše malá občas hlásí, že až nám umře kočka, tak si nebudem pořizovat jinou, nee ne ne..ale poříddíme si papouška a křečka..

ty prasata a slepice a kachny se dají aspoň sežrat, že..
25. črc 2012 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kammka ty ale ty papoušky bych nezavrhovala. Docela dobře se s tím dá obchodovat. Když jel na burzu tak se kolikrát vrátil třeba i s osmi tisícema. Jasně, je to spíš koníček, člověk na tom nezbohatne, ale když se zadaří krásná mláďata, dá se na tom trhnout docela slušně. Samozřejmě teď nemám na mysli andulky a korely. Ty jsme neměli :slight_smile:

Tak Aru taky můžeš sežrat, ale obídek za dvacet litrů by ti možná ani moc nechutnal :grinning: :sunglasses:
25. črc 2012 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aideen a navíc ty vztupní náklady...
kachny si vysedí káčata samy, králíci jsou sice háklivý na choroby, ale taky to jde... no a prasata.. vietnamská selátka máme vlastní a bílá od kamaráda sedláka za pár stovek :slight_smile:
nejdráž vyšly slepice..
25. črc 2012 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kammka Největší problém byl jenom s těma Ara a ještě s Žakama. Ti ty mláďata sami nedají. To se musí dávat do inkubátorů a kdesi cosi. Jinak zbytek, člověk ani nevěděl, že tam jsou mladý, dokud nevylétli. Docela mě to bavilo, ale jak se malá narodila, tak už nebylo tolik času. Všechno se prodalo, nechal se jenom jeden velký papouch. Ono to chce mít fakt jenom jako koníčka. Člověk se tím určitě neuživí, pokud nemá velkochov.
My jsme vždycky měli doma ovce, králíky, slípky a takovéto zvířata. I prasata jsme měli. Mě docela bavilo se o to starat, teda když jsem byla dítě. Pak už míň :grinning: ale to měl asi každý jiné zájmy :sunglasses:
Ale ty slepice kdo má doma, jak byly ty drahé vejce, tak se to dost oplatilo. Já naštěstí kupovat nemusela nikdy. Mamka nás zásobuje každý týden čerstvýma. A je to opravdu výhoda. Navíc vajíčko naprosto luxusní. A hlavně čerstvé.
25. črc 2012 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aideen no mně by to právě dost bavilo, ale to břicho mi už vadí, s ním to prostě nejde.. :unamused:
25. črc 2012 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek