• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v červenci 2012

16. listopadu 2013 
@kammka mi ani nemluv. Dneska jsem dolezla od toho doktora, spodek celý napnutý, všechno mě bolelo, sotva jsem funěla ... ani nádobí přes ten pupek nemůžu pořádně umýt. Prostě už je to dlouho :unamused:
25. črc 2012 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
jdu smolit nákupní seznam, nějak jsem si ten nákup rozmyslela, sama nejedu, počkám na tátu, představa, že si stoupnu s plně naloženým vozejkem do fronty u kasy a odteče mi voda..asi bych se tam začala hystericky smát :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a lidi by divně koukali :astonished: když by tam byl se mnou chlap, tak bych si šla sednout do auta :sunglasses: :sunglasses:
25. črc 2012 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kammka mě se zdá, že my s manžou poslední dobou večer popíjíme často :grinning: já samozřejmě s mírou, jenom více méně na chuť :slight_smile:
Vidíš, nákupní seznam jsem ještě chtěla napsat. Musím těm mým zlatíčkům nachystat nějaké zásoby, než odjedu do porodky.
Jinak taky mě napadlo, co bych dělala, kdyby mi praskla voda třeba v buse :grinning: Na nic kloudného jsem nedošla :grinning: :grinning: :grinning:
25. črc 2012 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
já už takhle do zásoby navařila a nakoupila jednou :grinning: asi to bylo předčasně, ale nyní věřím, že to zbytečný nebude, jen se mi čím dál tím míň chce cokoli vařit..přehánět to nebudu, stejně si koupí párky..a tlačenku :grinning: :grinning: a až pojede pro malou, tak mu řeknu, ať si kouká nechat nabalit jídlo od tchýně, ona nám vždycky něco nutí, já to většinou odmítám, neb nemáme velkou lednici..tak teď se bude moct vyřádit.. :wink:
25. črc 2012 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@aideen no co by, začneš řvát HURÁÁÁÁÁÁÁÁ :grinning:
25. črc 2012 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kammka je fakt, že tahle možnost mě nenapadla :grinning: :grinning:

U nás doma teď došlo cosi všechno. Těstoviny, rýže zbytek, v mražáku jak po vykradení. Klasika před výplatou. Ani mouky už nemám, no prostě chce to velký nákup. Nejlépe to sfouknout v sobotu spolu s ktg + kontrolou. Ať už to mám všechno z krku.
25. črc 2012 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdar vy chovatelky:slight_smile:tak už jsme doma..chlapi ostříhání,já aspon pokecala s kadeřnicí a ted svačíme chlebík se smaženými růžovkami,dobrotka:slight_smile:Co se týče papoušků,ty se mi vždy mooooc líbili ,ale doma jsme se shrabali jen na korely..Ale měli jsme je rádi:slight_smile:Ráda bych jednou kakadu bílýho,ale těch peněz..Ara?To už je mega.. :sunglasses: Chce to ale prostor a ten my ve 3+1 nemáme.. :sweat_smile: A jinak ty ost.zvířátka znám max.z knížek a od lidí ,co je chovají na baráku,třeba ta kadeřnice má ovce,králíky,slepice,kočky a psi.. :astonished: Bez baráku nelze..A ani bych to s nima neuměla.. :sweat_smile: :confused: No já se ani nebávám že mi praskne voda,ta mi prdla až v porodnici..spíš čekám ty bolesti a proto bych ráda vanu s teplou vodou do začátku,ale jestli budem na chatě(a že tam chce jet manžel hned zítra..)tak nevím nevím..V pátek stejně musím zpět na kontrolu,ale ted ji mám až v 11:30,tak to zvládnu dojet i vlakem.. :sunglasses:
25. črc 2012 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 haha, já jsem to s těma chutěma pochopila stejně jako @vormoni....
25. črc 2012 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni taky máme 3+1 něco kolem 73m2 a papoucha jsme vystěhovali k tchánovi. Dělá docela bordel a navíc zrovna mě nemá rád, tak co s takovou slepicí doma :sunglasses:
Takže zase chatařit? Závidím. My tento víkend teda žádné plány, až dle počasí. Jelikož je to teď takové podivné, tak vůbec nevíme, co bude. Ale teda aspoň já mám sobotu dopoledne jistou :unamused:
25. črc 2012 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj děvčata,

@janulev velikánská gratulace k Davídkovi, to je ale kus chlapa :wink:

u nás nic moc, Lucinka měla od pondělí horečky(přes 39C) takže mazec, a vstávám ke dvou dětem, kdybyste někdo měl radu jak se rozpůlit tak beru :wink:

a jinak sláva, už má Filípek dudlík, takže prsa nedostávají tolik zabrat, ale pořád bolí.
25. črc 2012 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivis Ahoj,tak to je smůla,že je malá marod,máš to teda nabitý.. :unamused: Dudlík dobrý aspon si prsa dáchnou,chviličku.. :slight_smile: Už si dává aspon po 3 hod nebo je stále hladový? :astonished:
25. črc 2012 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aideen No já nevím s tou chatou,jsem z toho fakt krapet nervozní,doma je doma..ale zase třeba mám fakt spooouustu času... :astonished: Z chaty to máme 30min autem domů,takže nic tragickýho..No uvidím co mi řeknou na kontrole v pátek a podle toho tam pojedu ještě v sobotu ale v neděli domů.. :sweat_smile: :confused: radši..
25. črc 2012 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni nene, stále dáváme přes den max 2h, ale třeba teď od 16h jsme kojili zas co hoďku a od 19h už jsme baštili 3x, a noc naštěstí co 2h
25. črc 2012 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vormoni já už na to kašlu. Pořád čekat a čekat :slight_smile: Dneska jsem si ještě zašla s kámoškama na pizzu, doma se mi moc sedět nechce. I když teda už toho moc neujdu, tak radši tak než být zavřená doma. Takže chatu bych si ujít nenechala :slight_smile: A jak píšeš, pokud je to tak blízko domů, tak to vůbec neřeš :slight_smile: Buď to přijde a nebo ne :slight_smile:
25. črc 2012 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno holky!
Už se mi to ani moc nechce psát, ale stále 2v1 :grinning: :sunglasses:
Jinak jsem si vzpomněla na kaphajin. Včera jsem jí psala, pořád nenapsala :frowning2: Začínám mít opravdu obavy :frowning2:

My si dneska s Broničkou pospaly až do půl osmé. Což nechápu, takhle dlouho mě nenechala spát snad nikdy :grinning: Ale bylo to dosti příjemné. Včera jsem byla utahaná jak kotě, navíc ještě trošku jsem blbě spala, takže mi to ráno bodlo. Jinak dneska ráno u nás počasí hnus, asi zase bude pršet. No uvidíme, třeba se to dopoledne rozebere a bude hezky. Ale busno je teda solidní. :unamused:
26. črc 2012 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aideen Ahooj,my vylezli s Kubíkem až ted.. :wink: Tatínek mě probudil jak přišel za náma z noční spát,ale pak jsem ještě zabrala.. :slight_smile: Také jsme beze změny..Včera večer pobolívání břicha jinak klid..Tak já teda pojedu ,když myslíš..je to fakt..co doma..má být hic,napustíme čistou vodu do bazénu a budem se rochnit..:slight_smile:Pojedeme až odpol,jak se táta probudí.. :sunglasses: Zítra si dojedu do Rakáče akorát na kontrolu a zase zpět.. :wink: Večer mi psala ještě Jana,že je na pokoji se známou ,co rodila ve stejný den jako ona,jen o 2hod dřív a mimi mají stejnou váhu jen to její má ještě o 1cm víc..!Moc pozdravuje a doufá,že se ozve kaphajin..je to už na pováženou... :unamused:Třeba se jí vybil mobil a nemá nabíječku,ale je to už tak dlouho... :confused: :unamused:
26. črc 2012 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivis No máš teda hladovce,přeju ti ať se to upraví a nemusíš tak často krmit.. :wink: :sunglasses:
26. črc 2012 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni to jsem si taky říkala, ale smska jí došla :frowning2: No snad se co nejdříve ozve, fakt se mi to přestává líbit :frowning2:
Máš recht, jen jeď :slight_smile: Já si to v sobotu struhnu na kontrolu do porodnice a pak uvidím, co s načatým dnem.
Jinak hlásím včerejší úspěch ... Bronička se po asi dvou měsících odmítání vyčurala venku! :grinning: Ani netušíš, jak se mi ulevilo, že nemusíme tahat nočník s sebou. Byla to fakt otrava a velice nepraktické i když jsme chodili na návštěvy. Ono asi některé věci fakt nepopostrčíme, ony si to ty děti naplánují sami :slight_smile:
26. črc 2012 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kammka já jak blbec vařila ještě v kontrakcich svíčkovou,aby chlapi měli co do zobaku a oni si ji ani neohrali !!! Ještě ze ji dali do mrazaku. Sami radši jedli celých 5 dní salámy.
Pridávám foto ze vcerejska,první nákup s prckem 15 dní.
26. črc 2012 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@aideen Aha,tak to je prima:slight_smile:Nočník není moc skladný.. :confused: u kluků je tohle snazší,ale taky by si mohl postavit hlavu..Ten náš čural na stojáka bez problémů,v buse jsme se snažili mít vždy flašku na čurání ,doma se stupínkem ,ale dodnes musím občas utírat na wc kapky všude možně,to ještě stále nevychytal.. :sweat_smile: :confused:Přesně tak hlavně nic nenutit :sunglasses:Ta nám teda dává kaphajin... :frowning2:
26. črc 2012 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamino Ty jsi teda správná máma,nejřív se postaráš o ně až pak o sebe.. :wink: Malý je sladky,jako andílek :sunglasses:
26. črc 2012 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni vždycky začala strašně vřeštět, když jsme ji chytli na čopnutí. Byl to fakt boj, i velký záchod, kde jsme ji drželi, odmítala. Prostě bez nočníku ani ránu. Ale naštěstí je to teď už za náma :sweat_smile:
Snad se holka brzo ozve ...
26. črc 2012 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni Máma jsem až teď a to se uvidí,jaká budu. Těmi chlapy myslím přítele a jeho otce,skorotchyni máme už 3 měsíce v nemocnici po mrtvici. Příští týden ji mají pouštět,to teprve začne masakr. Naštěstí začala trochu chodit,tak si většinou dojde na záchod i pár slov promluví...bude to boj.
26. črc 2012 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev gratuluji k Davídkovi. To je ale macík :grinning:
Jinak ahoj holky. Teď jsem se tu pár dnů neukázala, protože mám práce jako na kostele. Nakonec jsem nevydržela čekat na konec šestinedělí a už týden hážu lopatou a zahazuju odkopané sokly kolem domu, které jsme zateplovali. Taky odvážím po kolečkách stavební suť, takže se rozhodně nenudím.
Vojtíšek je zlatíčko. Hodně spinká, takže mám i čas na práci a ten starší chlapeček je kouzelný. Vůbec zatím nežárlí a Vojtu má rád. Ani mu nevadí, když Vojta pláče.
A kojení je zatím super. Užívám si to plnými doušky. Předevčírem jsem měla ale mléčnou krizi. Najednou mi vypadlo mlíko a měla jsem ho tak málo, že malý ráno vypil obě prsa, už za 2hodiny měl zase hlad a já tam nic neměla. Ale podařilo se mi nepanikařit a celý den jsem ho krmila po kapkách a večer už to bylo lepší a na druhý den už bylo vše v pořádku. Teď už mám zase prsa plná a mléko teče proudem :grinning:
26. črc 2012 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@dociska Ahoj,tak práce jak na kostele,co?T :slight_smile: ak u baráku je furt co dělat,vid..To je dobře ,že Vojtíšek je rozumný,a malý si na něj zvykl.. :wink: Mlíko je opět,tak jakýpak strachy..:slight_smile:Já ted byla v lidlu,měli tam to miminkovský..tak jsem opět neodolala.. :sunglasses: venku je naprosto příšerné vedro už ted,to je masakr.. :confounded: už jsme zpátky doma,tu se dá dýchat..dneska rodit asi nic moc.. :unamused: Tak se pomalu pustím do oběda,mám tu pár hříbků,maso,tak to spolu podusím a k tomu rýži... :sweat_smile:
26. črc 2012 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamino Ahoj,to jsem to popletla.. :sweat_smile: :confused: Určitě budeš dobrá máma,to je vidět už ted..S tchýní at se to zlepší,vy bydlíte s nima v baráku? :astonished:
26. črc 2012 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aideen Jo,neuděláš nic,když nechtějí,to by se pak jeden zbláznil.. :confused: Ted už bude jen líp.. :wink: :sunglasses: ke štěstí už chybí jen porodit co??..ach jooooo :rolling_eyes:
26. črc 2012 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky
tak jsem se vrátila z poradny, zas tam byla sestřička studentka, zas tam byl cucák doktor.. ale já jsem se přece osmělila, doufajíc, že pan doktor je zodpovědná osoba, která, když si nebude jistá, tak někoho zavolá a nebude machrovat..mně navíc vleže na monitoru začalo bolet břicho, začal se mi zvedat kufr, krk plnej šťáv a to jsem chvíli před tím měla renie..pak mně posadili, poslali pro moč, změřili tlak a dr. že mně prohmátne přes břicho i spodem, takže jsem už na celé dva jeho prsty, posledně prej jen na špičku a hlavička je hooodně dole, což minulý pátek nebyla ani omylem.. s bolestma, který jsem nahlásila chvíli váhal, jestli mně tam nenechat, ale přišla mezitím starší sestra a ta říkala, že když nejsou kontra a neteče voda, tak to určo stihnu domů a pak i zpět.. já se hezky opotila, začali semně ptát, jestli se mi nemotá hlava, nemlží zrak, nemám mžitky, křeče kdekoli atd.. nic z toho, jen prostě bolest břicha jako na ms, že klidně jedu dom.. další CTG v sobotu ráno, nejpozději v pondělí vyvolají..ale podle dr. to bude nejpozději do pondělka venku, dle něj i do té soboty..
mně tam trochu povolily nervy, že už to chci co njedřív, protože jsem přes dva týdny s dcerou ani nemluvila..no snad se dr. neplete, on vypadal, že se mnou ještě dnes počítá, ale tyhle bolesti už tu byly..

dorazila jsem dom, na chodbě čoro moro, čubinka se zbláznila, udělalla tu binec..roztrhala pytel se zbytkem granulí, kterýho si nevšimla, co ji tu máme..z velké výšky se jí povedlo sundat ze sloupu banánovek jednu krabičku, ve které bylo pšstrosí vejce, co dostala malá od našeho veterináře..skořápky jsou všude po celé chodbě...
blbeček..a to jsem jí chtěla hned vzít ven na prochajdu..teď je z ní trestanec..tak půl hodiny to vydržim :grinning:
volala jsem tatínkovi, i ten pookřál, když se dozvěděl, že snad i porodim.. :sweat_smile:

jdu číst :wink:
26. črc 2012 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamino hezkej klouček..
já tu mám uvařený králičí předek, tak to musím zpracovat, po vyvenčení psice úkol číslo dvě..slít vývar, zcedit, obrat maso a něco z toho stvořit, asi riziko :grinning:
26. črc 2012 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek