• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v červenci 2012

16. listopadu 2013 
Holky jdu jen na skok, nemám čas dočítat, ale musím se pochlubit. Dnes kontrola u doktora v 7+1 a máme srdíčko :slight_smile: . Tak jsem šťastná, že je vše jak má.
15. lis 2011 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (6)
@vampirice Želary mám moc ráda..máme doma na DVD a občas si to pouštím....sice je to smutný, ale mám ho ráda :slight_smile:

@svija gratulace :slight_smile:))
15. lis 2011 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@svija taky gratuluju k srdíčku!!! :sweat_smile: Skvělé zprávy.....
15. lis 2011 v 18:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, holky. To mě špatně vůbec není (zatím?). mamka mi říkala, že jí nebylo špatně ani jedno těhu a že je to dědičný, tak tomu budu věřit.
@svija gratulace k úspěšné kontrole
My byli v kině o víkendu na Bastardech 2 a manžel nevěřil, že se takhle děti vůbec můžou chovat a to pořád koketoval s myšlenkou být učitel na druhém stupni....... :slight_smile:
15. lis 2011 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky, jdu Vás jen pozdravit a popřát hodně štěstíčka a zdraví, protože já jsem patřila do červencovek tenhle rok:o) a koukám s nostalgií, že už běží další rok:o)
Tak krásné těhulkování :wink: :slight_smile:
15. lis 2011 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@svija paráda! :slight_smile:
15. lis 2011 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jimmy1 a jak to prosimtě počítáš?? Já myslela,že když jsem od ovu 25 dní tak to jsou 3 týdny a 4 dny..
15. lis 2011 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jimmy1 no dobře jsem to předtím napsala :slight_smile:) 3tt+4 (3tt+5) ty jsi to jen napsala naopak :slight_smile:))
15. lis 2011 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajav nene jsi těhule 5 týdnů + nějaký ten den :wink: takže vlastně 6. týden. Počítá se to od poslední MS a ta je "oficiálně" cca 14 dní před ovulkou.
Zkus použít třeba tuhle stránku: http://tehotenskakalkulacka.cz/ a jako termín porodu si dej 14.7.2012 a uvidíš, že to na tebe "vyplivne" že jsi dneska 5+3tt :wink:
15. lis 2011 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jimmy1 kdybych měla počítat těhu od poslední MS tak jsem v osmém týdnu a pár dní!! Měla jsem opožděnou ovulaci, včera na UZ nebylo ještě nic vidět, jeden termín porodu se počítá od poslední MS a druhý dle UZ, u mě se to od poslední MS opravdu nedá počítat protože jsem neměla klasicky cyklus 28 dní a ovu uprostřed...
15. lis 2011 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajav já to chápu :slight_smile: ale opravdu pokud jsi měla ovulku 21.10. tak jsi 5+3tt :stuck_out_tongue_closed_eyes: asi to neumím vysvětlit, ale prostě je to tak... já jsem taky měla poslední MS 30.9. a ne až 7.10. ale k oplodnění vajíčka došlo 20.10. tak jsem prostě dneska 5+4tt :sunglasses:
15. lis 2011 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jimmy1 asi tě chápu,klasicky se k pravému týdnu těhu připočítavají 2 týdny..což ty první dva týdny neznamenají těhu..:slight_smile:
15. lis 2011 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jimmy1 a já 5+5tt :wink:
15. lis 2011 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajav no vidíš, tak jsme to rozlousknuly :wink: je to přesně tak jak píšeš. Reálně jsi těhotná 3týdny a 3dny, ale "správně" se to počítá jako 5+3tt. Ufff :slight_smile:
15. lis 2011 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jimmy1 :slight_smile: mě se tohle počítání vůbec nelíbí, na internetu pak nevím, jestli třeba vývoj plodu v 6. týdnu těhu počítají jako opravdový 6. týden po oplodnění nebo je to 6. týden podle poslední MS (takže ve skutečnosti 4.týden) ..jak pak mám hledat a podle čeho se mám řídit :grinning:
15. lis 2011 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajav na netu se to píše podle poslední MS, to je oficiální počítání :wink: i když ti budou říkat délku těhu podle UTZ, tak tam už s těma dvěma týdnama navíc prostě všude furt počítají :wink: takže pro tebe by bylo nejlepší "zapomenout" kdy jsi měla opravdu poslední MS a brát to tak, že přišla první týden v říjnu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. lis 2011 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajav to nic Pavlí já jsem taky z toho pořád zmaten a moc toho nevím...Ale ony nás tady holky zasvětí:slight_smile:jen se nebát zeptat
15. lis 2011 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kjurecka jako já vím že se to tak počítá jen mi to přijde jako úplná blbost :grinning: Když se dívám na internetu,tak ty týdny vůbec nesouhlasí..když jsem si vyhledala 4.týden tehu jak vypadá na ultrazvuku tak to sedělo přesně,když vyhledám 6. týden jak vypadá na ultrazvuku, tak už jde plod vidět..což u mě není..takže když počítám termín od MS už by měl můj plod být krásně vidět na UZ,když počítám termín od ovu tak mi to sedí..proto mě to štve,že se to takto počítá!! :grinning:
15. lis 2011 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajav @kjurecka holky, úplně se vidím jak jsem tohle počítání nemohla pochopit v prvním těhu :slight_smile:
15. lis 2011 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jimmy1 mě to strašně rozčiluje :grinning:
15. lis 2011 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kjurecka
@pajav

holky ja resila uplne to same :slight_smile: takze moc moc dekuju za edukaci a ze jste to takhle hezky vymysleli...ja bylo poprve u doktorry kdyz bylo 5+2tt a na UZ byl videt jen zloutkovy vacek v deloze a vic nic a ja podle knih si nacetla, jak v sestem tydnu je videt srdicko a byla jsem spatna z toho, ze ja tam mam jen takovou bublinecku anic v ni, ted jdu na UZ az 21.11. a to predpokladam, ze uz by tam byt neco melo, to uz budu asi 7+0tt takze predpokladam, ze konecne neco uvidime a ja se budu moc radovat. :slight_smile:
15. lis 2011 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Zdravím Vás, no já byla u dr, včera jelikož jsem začala trochu krvácet, na UTz už jsem měla bublinku a s mimískem a nepatrný pohyb, takže malilinkatá srdeční akcička, hurá, juchů! byla jsem včera 6+3
Ale není to pravidlem, já měla ovu asi dříve asi kolem 10DC no a sestřenici miminko taky potrápilo že nebylo dlouho nic vidět, už málem šla na revizi, a bylo tam!! Takže, holky každé těhu je jiné a každé miminko si rozhodne samo kdy dá o sobě vědět! Nebojte, je tam a dříve nebo později se ukáže!!!
15. lis 2011 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@elisabet Eli moc moc gratuluju :slight_smile: to je krasny, ze uz mate i srdeeecko :slight_smile: Parada, taky dam vedet...snad se pohne :slight_smile:
15. lis 2011 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky tak vas na pul dne opustit je des,ale uz jsem vas znova docetla :slight_smile:
jinak se hlasim z dnesni kontroly a nase placata bublinka je jak balonek takze mam velikanskou radost uz i vevnitr bylo videt mini mimi :slight_smile:srdicko zatim videt nebylo pry jsme o 6 dni pozadu ale jeste se to ukaze casem....
vitam vsechny nove tehulky :slight_smile:
15. lis 2011 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty jo samé super zprávy, paráda a gratulace :slight_smile:

Jinak k tomu počítání, u prvního se mě moje mamka pořád ptala kolik jsem a pořád si to chtěla převádět na měsíce no a nakonec to završila tím, že to měla její generace lepší, byly těhotné jen devět měsíců a ne deset jako my :slight_smile:.
15. lis 2011 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojki holky, můžu se k Vám přidat? Včera jsem našla na testíku (konečně) // , ale slabší testovací, než kontrolní, zítra si radši udělám další, snad bude čárečka silnější :wink: Už máme jeden nezařený pokus (MA 17 tt) za sebou, tak snad nám to tentokrát výjde. Prsa mě bolí úplně neskutečně, špatně je mi občas, ale ne na zvrácení. Tak tolik zatí ke mě :wink:
15. lis 2011 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chtěla jsem se zeptat - berete nějaké speciální vytamínky krom listovky samozřejmě :wink: :slight_smile:
15. lis 2011 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majjka24 vítej :slight_smile:

já jsme při prvním těhu brala Centrum Materna, a chci brtát i teď.jen jsme ještě nestihla koupit :slight_smile:
i dr mě to minule doporučovala....je to komplet i s listovkou :slight_smile:
15. lis 2011 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majjka24 vítej a přeju ať sílí - já beru calibrum pro první trimestr, ale nebudu to extra s vitamínama v pilulkách přehánět (údajně se potom rodí zbytečně velká mimča) Budu pak hlavně na ovoci v přírodní formě - jen teď na začátku je ta listovka důležitá..... :wink:
15. lis 2011 ve 21:34  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kvetinka6 jak říkáš ovoce v přírodní formě je nejlepší...akorát si moc dobře pamatuju ty chutě a nechutě.....měla jsem vždy období jen na jedno ovoce a žádný jiný mě moc nešlo....:slight_smile:
no jsme zvědavá jak to bude teď......

vybírám teď fotky na fotokalendáře pro rodinu k vánocům.....je to šílený, máme tolik fotek malého že vybírat je fakt za trest :grinning:
15. lis 2011 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek