• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v červenci 2012

16. listopadu 2013 
@kammka no taky máš za sebou zajímavou část dne! :slight_smile: Tak hlavně, aby měl doktor pravdu a už se konečně něco dělo. U mě žádná změna, jak mi včera oznámil. Takže asi tak :slight_smile:
My jsme jednou omylem zapomněli na chotbě pytel s odpadky ... no když jsme se vrátili, tak jsem myslela, že se ve futrech vyvrátím. Bordel roztahaný úplně všude, v tom ten náš zakrslík špinavý jako by se ráchal nevím kde. Myslela jsem, že tu potvoru zabiju.

@vormoni asi tak. Ale dneska je mi nějak divně. Dokonce jsem se musela i natáhnout, cosi se mi udělalo mdlo. Ale tak to může být i tím blbým počasím. A nebo sem si uvařila moc silnou kávu, což mi teda nepřišlo :sunglasses: Jinak žádné tvrdnutí břicha, žádné bolesti ... prostě jako by jsme vůbec zítra neměli termín :angry:

@dociska hlavně, žes to nevzdala a mléko znovu teče proudem :slight_smile: Lepší víc než míň :slight_smile:
Jinak makáš jako šroub. Když si vzpomenu na mé první šestinedělí, tak jsem nebyla schopná si ani pořádně umýt hlavu, natož ještě lítat kolem baráku. Máš můj obdiv :slight_smile:

@kamino Prcek je úžasný!
Jé svíčková, hned bych si dala. Ale na to už jsem docela zdechlá. Snažím se dělat všechno co nejrychleji a nejjednodušeji :grinning:
26. črc 2012 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aideen dneska je fakt divně.. hnusně dusno.. :frowning2: :unamused: jako na potvoru by to mohlo vyjít na dnešek.. břich bolí čím dál znatelněji, ale zatím jen píchání, ne kontrakce..prej když rodim podruhý, tak to snad poznám ..... no snad..ale kdyby prostě vytekla voda, tak by to bylo lepšíí, že... :unamused:
26. črc 2012 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kammka taky mám takové divné křeče :frowning2: Už jsem byla dneska xkrát na záchodě a už tam nechci znovu :sweat_smile: Ale pochybuju, že by to u mě bylo něco zvláštního. Spíš jsem něco špatného snědla.
U nás se obloha začala roztrhávat a vykoukne sem tam i sluníčko. Určitě nakonec bude zase hic. A nebo přijde bouřka. Což na mě teda vůbec nezabírá. Včera tu řádila jedna docela dlouho a malý mě ani nekopl. Prostě pohodka, klídek :confounded:
Ale u tebe to vypadá nadějně. Mohlo by se to pěkně rozjet. Držím palce :slight_smile: Už budem asi rády všechny, co jsme tady, až už budou prcci konečně venku. Je to únavné :frowning2:
26. črc 2012 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kammka Přesně tak,opravdu zajímavé v porodnici,tak snad to vyjde,i když dnes to bude výkon v tomhle vedru..ono si nepomůžeme,má takto být i o víkendu,do toho bouřky-to by bylo ,aby jsme neporodily všechny tři..Já jsem pro.. :sunglasses: :sweat_smile: Psala jsem Januli zprávy od vás,pozdravuje docisku a má se prý víc šetřit.. :wink: Od včera jsou prý žlutí :sweat_smile: ,ale nezhoršuje se to,tak by snad zítra mohli jít oba domů..:o)
To je radost s těmi pejsky co?Taky doufám,že ty bolesti budou pro mě jasnější..ať tam nejedu s polsíčky jak trubka.. :sweat_smile: :confused:
26. črc 2012 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdárek spolubojovnice,
stále všechny 2v1... snad s tím pohne nastávající počásko. U nás je dusno k zalknutí, ráno jsem vyrazila ven s hafinou a uplně se mi zamotala šiška... takže jsem to venku vydržela jen něco málo přes hodinu a pak šup vykoupat psa (zase od bahna) a pak i sebe...

Jinak jediná novinka co je u mě, je že večer a trochu i ráno mi tvrdlo břicho, až si toho i přítel všiml, tak nevím... v pondělí mám termín, ale to už bych spíš chtěla jít s prcekm dom :slight_smile: Zatím to spíš vypadá, ze je porod v nedohlednu.

Včera jsem si vyndala 2 druhy masa, tak to dnes musím navařit do lednice, co kdyby náhodou :slight_smile:

zatím páčko
26. črc 2012 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni Bydlíme,máme podkrovni být,společná chodba dole,ale pak už soukromí. Tchanovci byli v pohode,uvidíme,jestli se to nezmeni nemoci tchyne,ona ta mrtvice je svine,měli jsme tchyni ná pár vikendu doma a je dost nervni,je to dáno tím,ze to byla vitální ženská plná života,milovala cestování..teď je z ní mechanicky se pohybující bytost,co se má problém si sama utřít zadnici a pravou rukou se ani nenaji...a je jasný,ze se to odráží ná psychice všech. Musíme to zvládnout,jinak to nejde...prognózy jsou celkem dobre,mluvit začíná,sice bychom ná to potřebovali kolikrát slovník,ale lepší se to. Máme brožurky od logopedky,jak s ní pracovat,nejdřív se stydela a nechtěla,ale pohrozila jsem ji,ze jestli bude sislat na malého,tak bude zle a to zafungovalo. Tak uvidíme,doufám,ze to prezijeme ve zdraví,bude to pěkná zkouška povah...
26. črc 2012 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aideen Jo a to jsem měla na panderu tři puchyrky od omastku,když jsem na tu svíčkovou smazila. Špek,tak mi pár kousků vystrelilo rovnou na brich. Doktori se mohli potrhat smíchy,když jsem jim řekla,od čeho jsou..mysleli si,ze to je nějakáalergie:wink:
prcek konečně spi,jdu vařit,budou kureci kostky se zeleninou,snad to malý přežije a nebudou ho trápit prdy...rohlíky mi fakt už moc nejedou,ale ještě nemám vychytany,co se mu nelíbí.
26. črc 2012 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamino Aha,tak to bude opravdu asi zkouška,držím palce,at se tchyně spraví,ono to musí být opravdu pro ni hrozné...Není nad vlastní klid.. :sweat_smile: Tak naštěstí už ti bříško nepřekáží,já tam mám furt něco ukydnuto ale horký naštěstí ne,vařím spíš až na zadních hořácích... :sunglasses: Hele já osobně jedla úplně normálně,žádný dietky kvůli malýmu,akorát možná nějaké to ovoce ne..a prdíky nás netrápili,v tom jsme měli opravdu asi štěstí :grinning: :grinning: ted doufám v podobný průběh... :sweat_smile: :confused:
26. črc 2012 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mina_ Ahoj,taky taky? :wink: No tak tvrdnutí mám já často ale ty bolesti jen navečer a taky ne moc..píchání ve spodku,že bych se apoň otevírala..?Uvidím zítra na kontrole,pokud mě teda někdo zkontroluje,ale 2 dny před TP by se mohli podívat co? :sweat_smile: :confused: S monitorem se toho moc nedozvím.. :unamused: Venku je naprosto hrozně,už abych ležela v bazéně,ale nejřív ho budu muset vydrbat,vylít tu špinavku co je tam napuštěná a znovu napustit,což asi bude ledárna,kdoví jestli dnes bude teplá..Aspoň do sprchy se voda v hadici ohřeje,to doufám... :grinning:
26. črc 2012 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni Mě sice břicho neprekazi,ale jinak jsem nemotorna jako dřív,tahá mě ta jizva po sekci,tak spodní skříňky a třeba zametání smetackem je pro mě stejný horror jako v před porodem:wink: já blb si dala v neděli karbanátek a měli jsme bezesnou noc...ještě ze ná něj zabírá Espumizan..hned ráno jsem vyhnala Boba do lékárny. Omlouvám se,ze pisu jako dement,nestíhám to po sobě číst,pisu z mobilu,abych taky něco udělala:wink:
26. črc 2012 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aideen Tak jak je?Už nelítáš na wc? :confused: Já ted odpočívám po obědě,tatínek nám vstal dřív a lítá někde ve městě,má tam nějaká vyřizování.. :sweat_smile: Pak se půjdu asi sprchnout,oholit do plavek a pomalu sbalíme věci na chajdu.. :grinning: Tady je slunečno od rána a fakt děsný vedro.. :unamused:
26. črc 2012 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamino To je v pohodě,nějaké ty chybky tady nikdo neřeší... :sunglasses:
26. črc 2012 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni už vypadá, že se to uklidnilo. Ale fakt se nějak necítím :unamused: Oběd jsem radši vynechala a tak žvýkám suchý rohlík. Ale stejně cosi nemám na nic chuť ...
Malou jsem sice dala spát, že si taky odpočinu, ale ještě v pokojíčku protestuje. Za hoďku dojde manžel z práce, tak si asi na chvíli zalezu do postele.
U nás se zatáhlo, tak snad vám to počasí vyjde líp, než tady. Vypadá to zase na déšť, i se tam ochladilo, tak uvidíme.
26. črc 2012 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamino budu moc držet palce, je to cesta na dlouhou dobu. Děda mojeho přítele je 10 let po těžké mrtvici, má chycenou celou pravou stranu těla, byl naprostý ležák, postupem času se dal tak do kupy, že mluví srozumitelně, ale motorika je v háji, chodí o berli a dost špatně a pravou ruku skoro neovládá... bohužel na mentalitě člověka se to dost podepíše.. kdysi veselý chlap, šikovnej na práci si ted, jak píšeš, neutře ani zadek.. Talže výsledek je takovej, že je naštvanej na celej svět a nechutně kope kolem sebe... Teď se do toho přidává i stáří a tak už nemá mnohdy pojem o čase a vypráví cca 5 historek z mládí a neví co bylo k snídani... My ostatní kolem posloucháme, že na něj všichni ser..me a nedokáže pochopit, že když člověk přijde dom v 19 hod z práce, tak nemá náladu někam chodit a bavit ho, protože babička je "okoukaná".
Dobře reaguje na moji hafinu a vzhledem k tomu, že je to velkej pes, tak se nebojím, že by ji zašlápl nebo "špatně" pohladil tak aby ublížil. Ona cítí, že tu pozornost chce a vždycky se jde pomazlit...
26. črc 2012 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
průserářka :-O
26. črc 2012 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
tyjo mazec... teď ve zprávách matka, která čeká třináctý dítě, o děti se nestará, dvě nejstarší na útěku z vých. ústavu, chtěli ji zavřít, že neposílala děti do školy.. mi řekněte, jak to živí.. a my jsme ve stresu, jak budem fungovat mezi lednem, kdy mi přijde posledn mateřská a prázdninama, kdy bude mít táta zase doučko..a brigády..
26. črc 2012 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kammka moooc pěkné :angry: někde mám podobné fotky se zničenou pohovkou a uprostřed ležícím psem a mega vrtícím ocasem... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Já doma nesmím nechat nic k jídlu v dosahu, jinak je s tím amen... i když je potrestaná, tak to udělá znovu... je to v ní silnější než cokoli jiného.. jak jednou pes zažije dlouho hlad, tak s tím nedá nic dělat :cry:

Ale výraz tovjeho mazlíka mluví za vše: "Ahoj paničko, jak ráda tě vidím. Našla jsem super hračky, jsem šikovná, viď"..
26. črc 2012 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mina_ omyl, to už byla chvíli ve výkonu trestu... když jsem přišla dom, tak seděla za dveřma na stoličce a měla děsnou radost, tady je už krotká až provinilá :grinning:D
26. črc 2012 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kammka No teda,uličnice jedna!!!Ty,ty,ty..to se dělá? :angry:
26. črc 2012 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kammka je spousta lidí, co to neřeší.. kdysi jsme s bývalou firmou dělali dětský den pro deti z klánovického domova a co jsem se dozvěděla od vychovatelek byla fakt síla... je to jako přes kopírák, co tu píšeš... rodiče se na děti vybodli, 4 vychévávala děda s babkou a 4 byli v domově... strašný.. lidi občas nemaj mozek
26. črc 2012 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mina_ my jsme si kvůli jedné útulkové čubině, které jsme říkali vydroveverka (suprově plavala a šplhala do výšek..) pořídili cukřenky s víčkem.. :confounded:
26. črc 2012 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aideen No tak nechutenství může taky něco znamenat..A když ne,tak at je ti brzy lépe.. :wink: Já hlásím změnu: začala jsem špinit!!!! :grinning: Takže asi zátka odchází a konečně se něco děje..to píchání nebylo jen tak.. :sunglasses: Jak málo stačí k radosti? :grinning: :grinning:
26. črc 2012 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mina_ Je to hrozný a takovýhle lidi nemají problém otěhotnět a jiné maminky podstupují kde co,aby měli aspoň jednoho sviště a do toho za to cálují šílené peníze bez jakékoliv jistoty ,že to vyjde!!!! :unamused: :confounded: :frowning2: Nespravedlivé...hlavně chudáci děti,co z nich pak má vyrůst.. :rolling_eyes:
26. črc 2012 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kammka doma to mám podobný, nic nesmí být nízko a granule jsou pěkně zavřené v barelu. Jen jednou nechal přítel ležet na zemi pytlík s odměnkama, bylo jich 4 kg.. a když se vrátil z nákupu, tak ho doma čekalo překvapení, hromada potrhaného igelitu a skoro žádné odměny a od té doby se naučil taky všechno schovávát :slight_smile:

Jednou nechal na nizoučkém stolku kuřecí prso a chleba a než se vrátil s pitím z lednice, tak mu chleba zmizel a maso zůstalo... máme vlastně hodnou fenečku :grinning:
26. črc 2012 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vormoni že by konečně akce? budu držet palce. Já mám dnes naordinované vaření a žehlení :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. črc 2012 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ach jo, právě přišla sms od tchýně, Fany slušná a spokojená (že jí mladá řekla "babi nebej si to osobně,ale ty jsi tjochu pitomá... " nezmiňuje, to naprášil na dcerku strejda) a že prej se těší na sourozence a kolotoče, v kasejovicích je totiž Anenská pouť...se zas děda prohne..no co jediná vnučka, tak dobře mu tak...ale měla jsem plán, že když porodím do soboty, tak pro ni v neděli táta dojede na otočku a to nevim nevim, jestli s ním bude chtít odjet, kvůli těm kolotočům, ona je totiž miluje..
26. črc 2012 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mina_ u nás kradou hlavně kočky, teď teda mám jen jednu, nejradši má máslo... dokáže rozbalit kostku, kterou si tatínek vyndavá večer ke snídani..a pak do ní vylíže díru
26. črc 2012 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kammka hezké, to potěší, když dojdeš domů, opravdu :unamused:
Já měla s naší opicí problémy, když byla štěně. Rozkousala mi nové lodičky. Doteď nechápu, jak se k nim dostala, byly vysoko na skříni v igelitce. Prostě nepochopím. A podruhé mi rozkousala mobil. Ano, vzala si z nočního stolku mobil a než jsem stihla dojít z koupelny, bylo po něm. Tehdá dostala tak, že si už nikdy nic nedovolila. Kromě těch odpadků teda. To jí asi vonělo až příiliš a neodolala ...

@vormoni je to možné, nějak je mi fakt šoufl :unamused: No a já gratuluju ke špinění :grinning: Snad z toho něco bude. Věřím, že by ses nezlobila :grinning:

Taky mám kamarádku, která strašně dlouho nemohla přijít do jiného stavu. A když vidím tady ty nezodpovědné lidi, co rodí děti, které pak odloží, nezajímají se o ně, tak je mi do breku. A taky mě to strašně rozčiluje! Nedokážu si představit, že bych se měla Broničky třeba zbavit. Tohle přece nemůže normální člověk udělat, ne? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. črc 2012 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mina_ Díky za povzbuzení,mám dojem,ze tady to bude podobně,tedy to postižení je menší,ale její reakce jsou stejné...nás pes je taky skvělý terapeut,je to west,tchyne ho miluje,když se s ním mazli,tak nevědomky zapojuje i tu pravou ruku,má to jako rehabilitaci...já mám v plánu s Komínem jít na canisterapeuticke zkoušky,vlohy k tomu má,je nekonfliktní,miluje všechny bytosti bez rozdílu,tak uvidíme... Mrtvice je svine..jeden večer ještě v pohode grilujes a ráno nevstanes s postele...
26. črc 2012 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kammka Tak to je pěknej sajgon:wink:a jak se tváří jako nevinatko...:wink:
26. črc 2012 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek