• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v červenci 2012

16. listopadu 2013 
@aideen no jí ještě není 5 měsíců, takže jsem jí už odpustila, ale ona to zatim nesmí vědět :grinning:
26. črc 2012 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kammka u nás kočka krade ponožky a když si chce hrát, tak je i aportuje :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@kamino canisku jsem taky chtěla dělat, ale nemáme šanci projít zkouškou, protože si neumí pomalu vzít odměnu, i když jí to učím od doby co ji mám... musí se jí říct důrazně "pomalu" a pak to jde, ale to je na zkouškách nepřípustné...
prostě zažila hlad a má raději všechno rychle v žaludku... než v ruce či misce.
Mrtvice je fakt strašná, obzvlášť pokud to ten člověk vnímá :frowning2:
26. črc 2012 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsme stále ještě doma,tatínek se nám asi ve městě ztratil:-OTakže jsem tu ještě zametla a vytřela,umyla nádobí..a čekáme až dorazí a začneme balit..to pak bude stejně ještě na hodinu.. :sweat_smile: Trošku se tu objevují mraky ale vedro furt na chcípnutí.. :unamused: Malej už je otrávený,chtěl by už být na chatě..já ani nevím..Momentálně mi tvrdne břicho a bolesti jen sem tam..spíš nejsou.. :sweat_smile: :confused:
26. črc 2012 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holčiny,

nějak to nedávám dočítat, tak ani nevím, co řešíte :wink:

My před chvílí dorazili z newborn focení - no bylo to skvělé, jen teda náročné, jsem hotová a malá chudinka taky - spí jak tuhoněk :slight_smile: Večer by prý měla být ochutnávka, tak se nemůžu dočkat :slight_smile: A zbylé fotky do 14 dnů :slight_smile:

Půjdu se natáhnout, jsem fakt kroslá :frowning2:
26. črc 2012 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nás bouří jak blázen :unamused: a to jsem se těšila, že se prcka zbavím a pošlu je i s tatínkem a psem někam ven na hřiště. Tak asi ne :confounded:
26. črc 2012 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holčičky, tak nějak se vás snažím dočítat, ale už moc nestíhám reagovat :slight_smile: Máme se fajn, oba moji miláčkové se snaží - Nelinka úžasná sestřička, Milánek v noci hezky spinká :slight_smile: Občas zlobí prdíky, ale v normě :slight_smile:
Dnes jsme byli na kyčlích, tak prý to máme hraniční a raději dávat v šestinedělí dvě plenky navíc... ach jo, v těch vedrech :confounded:
No a hlavně sleduji miminka a myslím na tu kaphajin... měla by se ozvat, ať jsme v klidu a nemáme o ni starost :confused:
26. črc 2012 v 15:15  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aideen já chci taky bouřku, třeba by se prcek rozhoupal :slight_smile: tady je na chcípnutí, vedro a dusno...
@vormoni teď bych brala i studený bazenek na ráchání... Užijte si chajdu, i za nás všechny co nemáme možnost vypadnout z bytu :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Já blbec stále stojím u plotny, ale už je skoro hotovo.. mám to jako potní lázně, takže si pak dám ještě rychlou spršku
Gulášek je hotový, ten se jen tak nezkazí a čím je starší, tím je lepší a kuřátko v troubě už se taky nějak upeče... Ještě chci udělat salátek a na několik dní bude s vařením vystaráno. Začíná mi v lednici docházet zmrzka... dnes jsem s tím nějak zahejbala.....
Jdu zkontrolovat kuře a pustím se do žehlení, ať je dnešní tréning komplet.. počítám, že kus hromady hadrů mi zbyde ještě na zítra.. ale samo se to neudělá... bohužel
26. črc 2012 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neeve ahoj, tak to je super, že všechno doma klape. @kaphajin se opravdu dlouho neozvala, začínáme lehce panikařit..
Ale pevně věřím, že oba budou OK a jen se nemohou dostat na net. Já taky občas raději pc ani nezapnu, bo je to hroznej žrout času :sunglasses:
26. črc 2012 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mina_ zmrzku jsem ještě nenačala, dobrej nápad... :grinning: :grinning: já jsem lemro, zatim jsem jen zametla chodbu..a odpustila čubě, už je tu se mnou v obýváku..
dala jsem si oběd a čeká mně rizoto z králíka.. nechce se mi do toho..
26. črc 2012 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mina_ co voda???
26. črc 2012 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
dociska.............Katka......1.7.2012............28.6.2012...............Vojtíšek................Brno............1.7.2012......3730g/50cm
ivis.....................Iveta........5.7.2012............7.7.2012.................Filípek?............Žďár.n.Sáz.......2.7.2012.....3510g/??cm
sina....................Ivana.......????...................?????.....................Kubíček...........????............2.7.2012.........3760g/51cm Petule22..........Petra.........21.7.2012........22.7.2012................Nikol..................Otrokovice......8.7.2012........3630g/50cm
kamino............Petra.........12.7.2012.........4.7.2012.................Bohumír............Praha ............10.7.2012..2640g/48cm
neeve..............Naďa........11.7.2012..........7.7.2012.................Milánek......Mladá Boleslav ..13.7.2012..3620g/51cm
klaire22............Klára........18.7.2012.........10.7.2012...............Eliška.........Roudnicen/L .....13.7.2012..3460g/49cm..
kaphajin..........Petra.........17.7.2012.........10.7.2012..............Štěpán/Šárka...Mělník
janulev.............Jana..........20.7.2012........12.7.2012...............Davídek.........Ořechov (okres Brno) ...24.7.2012..3980g/51cm
pajulax.............Pavla.........21.7.2012........15.7.2012...............Adélka..............Uherské Hradiště
kammka...........Kamila......23.7.2012.........15.7.2012..............Toníček..............Benešov
lenkabenjamin...Lenka...27.7.2012.........24.7.2012................Nina...................Zlín
aideen ............ Broňka ......27.7.2012 ...... 1.8. 2012 ............... Petr ................ Vsetín
vormoni............Monika....29.7.2012.........23.7.2012................Nikolka...............Rakovník
Mina_...............Soňa........30.7.2012.........27.7:2012...............Tomášek... .. .....Praha
26. črc 2012 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kammka já jsem si to maso vyndala včera večer do dřezu, takže chtě nechtě se to dnes muselo zpracovat...
vodu mám slvně pustili včera kolem 14 hod, ale ten humus co tekl z kohoutku.... Ještě dnes to prská vzduch, takže to asi zase moc dlouho nevydrží a všechno se bude opakovat... a aby toho nebylo málo, tak na srpen jsou hlášené 3 celodenní odstávky proudu.. kolik bude nehlášených ukáže čas... Moc moc doufám, že budu moci kojit, protože bych v ty dny neměla jak prckovi sterilizovat lahviny a dělat baštu..
26. črc 2012 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aideen u nás je sluníčko a šílené dusno :frowning2:
26. črc 2012 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kammka já dneska taky měla rizoto - ale kuřecí :slight_smile: a bylo mňam,jsem se nažrala jak čuník :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. črc 2012 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak děvčata,já se loučím,konečně máme sbaleno a jedeme na tu chatu..stále špiním,trošku mě pobolívá břicho,tlak na spodek..tak když bych jela večer zpět -do porodnice- tak mi to ani nebude vadit:slight_smile:))Držím nám všem zbývajícím palce,zítra se ozvu kdyby nic po kontrole v porodnici..Tak se tu mějte dobře,miminka narozená at nezlobí :sunglasses: Pro dnešek papa :dizzy_face:
26. črc 2012 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@neeve Ahoj,tak to je priima,že dětičky jsou hodné:o)Ty plenky dávej,třeba na noc..škoda že je to vedro,si nevybereme.. :unamused:
26. črc 2012 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
:@klaire22 Tak to jsem mooooc zvědavá na fotečky,budou jistě překrásné..Pěkně odpočívejte,muselo to být náročné a ještě ten hic..zatím ahooooj :grinning:
26. črc 2012 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
tatínka máme doma, tak jsem konečně vytáhla ten lux a teď bude Lescauvá, tak v reklamách vytřu, sklidim nádobí,prádlo,vysaju obývák a ložnici...zbytekgranulí se vešel do kelímku od jogurtu (aspoň velkýho) tak konečně tatín ek pochopil, že tý bestii bude muset koupit novej pytel.. snad by to chtělo i ten barel..
@vormoni užijte si chatičku.. :grinning: a nenastydni v bazénku

tady je taky strašně dusno..a jasno...ale třeba večer zabouří, to by se mi líbilo, ač tatínek jede na půl osmou učit, ale jen šest kiláků, tak pohoda..to je zpátky za pár minut..

břicho furt tlakuje.do spodku..kamarádka si dělala prču, že mně tam šimraj vlásky :grinning:
26. črc 2012 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
uuuffff, tak volali ze servisu, že čerpadlo bude redy příští tejden, podařilo se jim sehnat tu potřebnou součástku,taky ho důkladně čistili.takže je na tatínkovi,aby sem dostal instalatéra, který ho namontuje zpět a přidá i filtr, aby se stroj nezanesl zase..taky mi teče odpad pod dřezem, je prasklej, tak na to snad tatínek nezapomene a zařídí i to..už aby to všechno bylo, já bych se v tomhle počasí klidně do sprchy nastěhovala, jsem celá lepkavá :frowning2: :angry:
26. črc 2012 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni užívej chatičku :slight_smile: hlavně se ještě pořádně zrelaxuj :slight_smile:
26. črc 2012 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky dávám ochutnávku z dnešního focení :slight_smile:
26. črc 2012 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
26. črc 2012 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
hezký, ona je taková baculka.. :slight_smile:
26. črc 2012 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kammka no máme přibráno od doby, co nás pustili z porodnice 20dkg - mě to teda moc nepřijde, ale paní doktor říkala, že prý prospívá pěkně :slight_smile:
26. črc 2012 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 to je nádhera :dizzy_face: prdelinka sladká :slight_smile:
26. črc 2012 v 17:54  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@neeve děěěěkuju :slight_smile: umuckala bych jí, jen jí vidím :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. črc 2012 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 to naprosto chápu :dizzy_face:

konečně mám fotečku já s Milánkem, tak přikládám :slight_smile:
26. črc 2012 v 18:01  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@neeve ježiš, ten je krásnej a jak je u maminky spokojenej :slight_smile: Milánek je pěkňoučký miminko a očividně hodně spokojený a tobě to moc sluší!!!
no vidíš, já pořádně žádnou fotečku s Eliškou nemám, pořád fotím jí a mě s ní nikdo :angry: musím to taky napravit :slight_smile:
26. črc 2012 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 jj, měla jsem stejný problém, fotky jen z porodnice, sice taky krásný s miminkem na bříšku, ale jaksi mi to tam vůbec nesluší :grinning:
26. črc 2012 v 18:34  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neeve budu se muset nechat nějak nafotit od manžílka :slight_smile: ať má na mě malá taky vzpomínku :slight_smile:

Táááák, děťátko je uspané a já si jdu dát sprchu a jdu chrupkat :slight_smile:

tak dobrou :grinning:
26. črc 2012 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek