• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v červenci 2012

16. listopadu 2013 
@klaire22 No fotečky nááádhera. Já se taky chystám s Vojtou, ale říkala jsem si, že si počkám až bude pást koníčky, aby mohl hodit i nějakou pózu :grinning:

Dneska jsem měla fajn den. Takový v pohodě.... A přišel večer, přijel manžel a bylo po klidu a pohodě. Po týdnu konečně vyzvedl moje auto z opravny a jen vkročil mezi dveře, tak hlásil, že asi ztratil moje klíče od auta.... mimochodem ty jedinné spolehlivě fungovaly. U náhradního klíče je totiž vybitá baterka u dálkového ovladače......Mě to tak naštvalo a hlavně jsem totálně zpanikařila, protože už jednou se mi stalo, že jsem před pekárnou auto zamkla a pak těmi náhradními klíči nešlo auto otevřít a zámek je rozbitý!!!!No a já jsem si v ten moment uvědomila, jak hrozná by nastala situace, kdybych jela s dětma do města a najednou se neměla jak dostat do auta a my trčeli někde 30 km od domu a já třeba ještě s Vojtou v náručí. Mě to tak strašně naštvalo, že jsem na manžela začala ječet, jak může jen tak v klidu prohlásit, že jedinné funkční klíče jsou v tahu? Mohla bych ještě napsat horu řádků o tom, že jsem mu to auto půjčila poprvé a hned něco provedl a že je notorický bordelář, ale už do mě vjíždí druhá vlna vzteku, tak toho raději nechám. Jsem totálně rozhozená :frowning2: :frowning2:
26. črc 2012 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím holky! Stále 2v1. Ale musím říct, že mi teda do zpěvu moc není. Od včerejšího dne mě šíleně bolí spodek. Nevím, jestli už jsou svaly přemožnené a už tu zátěž na spodní část břicha prostě nezvládají nebo co to je :frowning2: I teď, když sedím na židli, to dost cítím. Prostě už ať je konec :cry: Nevím, jak moc se tu dnes budu zdržovat, půjdu si nejspíš lehnout, protože to je pro mě jediná snesitelná poloha :frowning2:
Zítra ráno jedu na kontrolu do porodnice, bo mám dneska TP a můj gynekolog má službu, takže mě chce vidět. Nemám tucha kdy se vrátím a co bude v plánu poté, tak kdybych se tu náhodou neobjevila, tak to nejspíš bude proto, že není čas. Kdyby se něco semlelo, napíšu vormoni :wink:
27. črc 2012 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dociska děkuji moc,my pak taky půjdeme ještě na foceníčko, až bude malá pást koníčky - vidím to tak na listopad - abych udělala nějaká krásná albíčka babičkám pod stromeček :slight_smile:

ajaj, no to chápu, že tě to takhle vytočilo - oni ty chlapi jsou někdy fakt pokladi - nejhorší je, že my přemýšlíme takhle hodně dopředu a je to pomalu ani nenapadne a pak nechápou, proč jsme tak vytočené!!!!
27. črc 2012 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aideen nooo, to vypadá hodně nadějně, Péťovi se už chce asi na svět :slight_smile:
tak budeme držet palečky :slight_smile:
27. črc 2012 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 spíš mi to přijde, že mi povolily svaly na spodu břicha, jestli je to teda možné :frowning2: Uvidím, co mi řeknou zítra. popravdě, už mě to nebaví a chci být zase "sama" :slight_smile:
27. črc 2012 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aideen nedivím se ti, ke konci je to už opravdu opruz. Já jsem tak ráda, že už mám zase svoje kotníky a nejsem oteklá.
Dnes jsem vlezla na váhu a jsem už 2kg v mínusu, no mám z toho fakt radost :slight_smile:

půjdu něco vařit k obědu a přemáchnout plínky!!!!
Elinka snad bude chvíli spinkat, trápí nás bříško a usnula teprve před chvilkou - od půl sedmé a usnula teprve v půl dvanácté - je chudinka odrovnaná!!!!! :frowning2:
27. črc 2012 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak holky, kolik je nás tu te´d teda v celku???

a na ty co už nejsou...
mám od včerejška bolení v podbřišku, večer to teda v pelechu přešlo, doufala jsem, že mně probudí kontrakce, nebo odtýkající voda, ale prd...ale zároveň mám takový nepatrný výtok, lehce špinivý, dnes ale narůžovělý, nebo se mi to zdá.. já nevim.. mohla by to být i plodovka?? já jsem z toho už jelen, furt jsem si říkala, že vím jak to začne a zatím vím houby..když ležím, neděje se nic, jak si stoupnu a chodím, hned se tlak v břiše zhorší, ale že by to bylo pravidelně, to se nedá říct..
27. črc 2012 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 nádherné fotečky :slight_smile:

Já stále kinder vejce, i když dnes ráno jsem se probudila s průzračným hlenovým výtokem, že by zátka?
Ale jinak je vše při starém, žádné bolesti a ani trable, takže si budu muset ještě počkat.
Dnes je tu opět na chcípnutí, zmrzlina má kritický nízký stav, večer budeme muset na nákup.
27. črc 2012 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mina_ já měla taky takový výtok před porodem :wink:

jinak děkuji za pochvalu :slight_smile:

vidíš, zmrzlinu jsem si nedala už asi 2 dny - dnes si dám opět točenou - točí u nás malinovo-jogurtovou a ta je teda luxusní :slight_smile:
27. črc 2012 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kammka je to fakt naprd, že to prostě nepoznáme..........si vem, že já už měla rozběhnutý porod a stejně jsem to nepoznala - ještě že jsme jeli do té porodky.....asi mi nějak selhávají instinkty :grinning: :grinning: :grinning:
27. črc 2012 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
chlap tu bude za nějaké dvě hodiny, kdyby nebyl takový hic, tak se jdu projít, ale to bych se vrátila totál durch zpoceá a ufuněná a musím šetřit síl.. ona bude stačit cesta neklimatizovaným autem do toho Benešova..
27. črc 2012 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,hlásím stále 2 v 1,ted jsem došla z kontroly,bohužel na monitoru malá na chvíli vypadla a musím tam jít za 2 hod znovu..Jinak slabé kontrakce,takže kdoví jestli si mě tam nenechají..dr si asi dělal srandu? :astonished: No pro jistotu prý..Jinak od včera také špiním,to jsou holky zátky,takže se určo něco chystá..Víkend bude jistě plodný..My včera na chatě dali i sexík,zkouším co se dá,ale myslíte ,že mě někdo kontroloval zevnitř?NE..jen monitor a rozhovor..Takže uvidím za ty dvě hodky,písnu ještě..jestli pojdedu zpět na chatu či ne..i kdyby aspon do večera..:slight_smile: :wink:
@aideen klidně mi napiš,ale jestli budu na chatě,sem se nedostanu,pro jistotu vem tel i na někoho,kdo je doma,co claire,nebo neeve?držím palce,to víš,už je to naspadnutí :slight_smile: já už jsem tak nějak smířená a doufám,že po víkendu už budeme chovat:o)
@mina_ ahoj,jak říkám,máme to akorát s tou zátkou,tak to vypadá slibně..zmrzlinu určitě dokup,nějak to vedro musíme přežít..já si jdu dát melouna:o)
@kammka taky,taky,ale se nám rozjelo téměř všem stejně s tou zátkou co? :sweat_smile: Myslím že jsme 4 co píšou a dvě co ted dlouho nepřispěly.. :confused: drž se! :sunglasses:
@klaire22 fotečky jsou naprosto exlusive,lepší být ani nemůžou,doufám,že brácha pak udělá podobné,ale ty rekvizity mě budou chybět..chci si koupit nějaké korálky,peříčka..toho chlupatého taky moc nemám... :sweat_smile: :confused: Moc nádherné fakt! :sunglasses:
@dociska ahoj,tak to je radost s tím autem,co se dá dělat,hlavně abys měla vůbec nějaké klíče ?a mohla jezdit,mě taky odešlo nedávno dálkové,takže zamykám jak trubka..ale co,hlavně když to je čím jezdit:grinning: A nejsem na nikom závislá..Ale každopádně dobře žes ho sjela..! :grinning:
27. črc 2012 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vormoni no právě že mně jakási zátka odešla před třemi týdny..ale byl to takový sulc, skoro čirý, jen s nažloutlými žilkami..velikosti třešně.. tak nevim, co je tohle..
27. črc 2012 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kammka no já myslím,že v tom má být trocha té krve,neboli narůžovělá..mě to začlo včera odpol,večer to přestalo,že jsme dali i ten sexík..a dnes ráno už to mám zase narůžovělé.. :slight_smile:
27. črc 2012 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jen k té zátce - poznala jsem ji naprosto přesně, pořád jsem si myslela, že tohle by mohla být zátka, ale opravdová zátka... bylo toho fakt hodně a byla jsem si naprosto jistá, že tohle je ono :slight_smile:
Myslím na vás v těch vedrech. Já jsem to mám ještě v živé paměti a uplně vidím ten rozdíl jak to snáším teď a jak předtím. Teď je to pohoda :sweat_smile: Jenom lituju miminka, těm je taky vedro, Milánek je jen v plence od rána.
27. črc 2012 ve 13:51  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky mě ani zátka neodešla a rodila jsem :grinning: vůbec vám nezávidím že to máte ještě před sebou, já jsem tak ráda že tohle už nemusím řešit :grinning: držte se, pevné nervy :slight_smile:
27. črc 2012 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tady moje děti :slight_smile:
27. črc 2012 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
@petule22 Krásné dětičky:o)A co Nikolka,jakpak tě trápí?Nebo je zlatá jako Eliška?Vypadá spokojeně:slight_smile:A co bráška,jak ji přijal?Četla jsem že zátka může odejít až v porodnici..ale to už jsi tam řešila jiný věci..Já jsem za ni ted ráda,mám pocit,že se něco už děje..i když to samo tak být vůbec nemusí.. :sweat_smile: :confused: Ale nějak se utěšovat musíme :sunglasses: Díky za podporu i neeve..:o)
27. črc 2012 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni Nikču trápí kakání´a prdíky takže dost mručí sem tam i zaječí tak uvidíme zda se to nebude zhoršovat, bráška zatím stále hodně vyvádí a řárlí, ale třeba to chce taky jen čas :slight_smile: dneska jsem na děti až do večera sama tak mi dávaj zabrat....únava už velká jak se blíží víkend, za ten týden toho mám plné zuby :slight_smile: ale svoje děti miluju ikdyž bych je někdy nejraděj přetrhla :grinning:
27. črc 2012 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni tak to mě dr při každé kontrole "proleze" kde se dá... nejdřív monitor, pak pohmat čípku a břicha a pak utz, ptá se na otoky, kouká jak moc mám zařízlé ponožky a pak se ptá, jestli není něco v nepořádku... Ale asi to bude tím, že jsem stále u svojeho dr a ne v porodce, tam to asi bude jak na běžícím páse..

@klarie22 za jak dlouho po zátce si rodila? vím že to bude dost různé, ale namlsat se můžu, ne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. črc 2012 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mina_ já se na to už ptala a je to opravdu různé.. a jedna mamina od čtyř dětí mi řekla, že zátka taky může vypadat různě, klidně i to želé, nebo hnědavý výtok..já mám zas spíš žlutý..no nejspíš na mně budou koukat jak na hysterku, že tam jendu v podstatě bez kontra..ale co, je to 12km, tak o co jde..
27. črc 2012 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 Nás prdíky zatím netrápí. Ale je pravda, že preventivně dávám kapičky Espumisan. Paní lékarnice říkala, že když už bříško bolí, je pozdě a preventivně ten Espumisan miminku neškodí. Je hezky sladký, takže Vojtíšek po něm jen mlaská :slight_smile:
Dneska jsme byli na kontrole v 1. měsíci a malý už má 4,4 kg a vyrostl o 1 cm. Je to můj buclíček :grinning: Taky jsme dneska zašli na obecní úřad, kde nás hned obrali o poplatek za popelnice a navýšili nám stočné :confounded: Ale co už. Miminka hold spotřebují hodně vody a popelnici u nás plní většinou plínky :grinning: :grinning:

@kammka Určitě to byla zátka. Mě odcházela tak 3 dny před porodem. Ráno vždycky velký kus, když jsem šla po noci na záchod a pak třeba hodně večer. Byly to kusy jako dvacetikoruny a bylo to jako sopel z nosu (promiňte mi to přirovnání.... bylo to prostě trošíčku nažloutlé a tahalo se to) :sweat_smile: . Někdy jsem se musela utírat i 3x, než jsem všechno utřela
27. črc 2012 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dociska Ten krásně roste,to je dobře:slight_smile:ale jak to utíká,vid?No byli jste hned na začátku,přesně v termínu.. :sunglasses: Tak já nevím,u mě je to prostě špinění,vcucne se mi to do vložky tak to zas tak nezkoumám,ale beru to tak,že už se chystáme,také bych to viděla do 3dnů..ale tohle řídí ta miminka,takže si musíme počkat.. :sunglasses:
27. črc 2012 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mina_ no mě to taky šokujue že se na mě nikdo ani 2 dny před TP nekouká..Asi to má být překvapení.. :confused: Takže já pomalu vyrážím na druhý monitor,doufám,že to tentokrát klapne a budu moct ještě jet na chatu..Když to stihnu napíšu vám,jinak až v neděli pokud do té doby neporodím..to bych písla janě,ta se snad dnes vrátí domů..:o)Držte se holky:slight_smile: :sunglasses:
27. črc 2012 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kammka tak držím palce, já se nikam nechystám, jdu dožehlit to, co jsem včera nestihla. Byl tu brácha a sežral přítelovi celý hrnec guláše, takže jsem vyndala další maso a začnu nanovo... Je tam sotva jedna porcička. NJN, mám trošku většího brášku a není línej se nažrat. Alespoň je vidět, že to bylo k jídlu.. :wink:
27. črc 2012 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky,tak už jsem doma,ale jen pro tašku a nastupuju do porodnice.. :astonished: Monitor byl jako ráno,takže dr usoudil,že bude lepší když budeme monitorovaný..nějaké kontrakce se tam už objevují,taže jakýpak copak.. :sweat_smile: :confused: Může to být dnes a taky až zítra..a nebo?Tak jsem krapet vyplesklá :confused: ,krapet zklamaná,že už se neokoupu a taky natěšená,že to snad brzy budu mít za sebou..Každopádně se loučím a ozvu se až Janě s příp.přírůstkem..Držte palce,já vám taky držím,at tam nesmrdím už dnes zbytečně.. :sunglasses: Ale si teda umím vybrat počásko..uffff :sweat_smile: :confused:
27. črc 2012 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@vormoni držíme pěsti :slight_smile:
27. črc 2012 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vormoni moc moc moc na tebe budu myslet! S chutí do toho a je to hotovo :sweat_smile:
27. črc 2012 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vormoni Taky držim palce, at je to bezbolestné a moc krásné. Víš, že ti závidim? Ten druhej porod bych si dala klidně znovu. Bolelo to, aleten výsledek a ta radost. Mrzí mě, že to už nezažiju. :wink:
27. črc 2012 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni Tak na tebe budeme myslet!! A těšíme se na další miminko :wink:
27. črc 2012 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek