• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v červenci 2012

16. listopadu 2013 
@sina Fakt nikdy? Nikdy neříkej nikdy :grinning: :grinning:
27. črc 2012 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak se hlásím, že jsme už doma, dneska nás pustili...i když musíme ve středu do porodnice ještě na kontrolu, jelikož malý má slabou žloutenku a tak jej chtějí zkontrolovat. Musíme dávat na světlo, aby jsme to stáhli. Jinak je malý zlatíčko, plače, jen když má hlad nebo když jej něco trápí...teprve se nám rozjíždí kojení, takže kojím častěji a ještě i odsávám, aby se nám to rozjelo.
Jinak jsem chtěla napsat vzkaz od Vormoni, ale koukám, že to tady ještě napsala sama :wink: vormoni, moc na tebe myslím a budu čekat na sms :slight_smile:

A tady naše zlatíčko :slight_smile:
27. črc 2012 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (6)
@janulev Nádherný chlapeček. ještě jednou gratulujeme :slight_smile:
27. črc 2012 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni budu na tebe moc myslet, ať máš tu svou cácorku co nejdřív u sebe a jste obě v pohodě, holky :slight_smile:
27. črc 2012 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mina_ no, já nevím jestli to byla zátka, ale takový čirý výtok jsem měla pár dní před porodem..........klasická hlenová zátka (do žluta,nebo bůhví jaká barva), tak to ze mě teda neodešlo - asi až při porodu - museli mi i píchat vodu, tak nevím.......
27. črc 2012 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky se pochlubím.Moji " Andílci" milovaný. :slight_smile:
@dociska Já myslim, že v mém případě, je třetí dítě stejně pravděpodobné, jako že poletim raketou na měsíc. :sweat_smile:
Jéjá sem tak spokojená, že už nejsem těhotná. :slight_smile:
27. črc 2012 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@sina Ta třetí fotka je nejkouzelnější. Miminka, když pijí, jsou tááák sladká :sunglasses:
27. črc 2012 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nádhera, všechno :dizzy_face:
@sina já jsem taky taaak spokojená, že už nejsem těhotná, každý den to zmíním :grinning: :sunglasses:
@janulev ta první fotka je moc krásná, kdo vás stihl takhle vyfotit? :slight_smile:
27. črc 2012 ve 23:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni držím pěstičky :slight_smile:
27. črc 2012 ve 23:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev Ta první fotka je úžasná, mluví za vše - úleva i radost :slight_smile: Moc gratuluji, povedl se vám.
28. črc 2012 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, hlásím se z domova, gratuluji všem maminkám :slight_smile: přidám se zpátky do diskuze až se trochu vzpamatuju, jsem totálně vyčerpaná, nemůžu zatím ani sedět, ani stát, ale jsem šťastná z naší krásné Šárky, foto přidám později. Omlouvám se, ale víc dnes napsat nezvládnu. Mějte pěkný víkend.
28. črc 2012 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sina moc krásné :slight_smile: a každá kojící fotka nemá chybu, je tam vždy vidět něco "navíc" - taková ta mateřská něha :slight_smile:
28. črc 2012 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak já jsem taky ráda, že už taky nejsem těhotná, že už jsem zase ve svém těle :slight_smile:
Ale vyjma těch posledních pár týdnů jsem si to vysloveně užívala - bylo to moc krásné období :slight_smile: doufám, že si to ještě minimálně jednou v životě užiju :slight_smile:
28. črc 2012 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaphajin Hurááááááááááááááá :slight_smile: Holčička :slight_smile: Moc a moc gratuluji k Šárince :slight_smile: A na foto se už určitě moc těšíme :slight_smile:
A i na průběh tvého porodu :slight_smile:
Uživej si tu svojí cácorku a papapa
28. črc 2012 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko holky, tak jsem se dneska konečně vyspala....malej usnul před 7 a vstával v 11, usnul sice až kolem půl 1, ale pak spal do 4 a pak vstával po půl 7...v porodnici jsem každou noc spala tak max 3 hodiny, jak mě všechno bolelo a ty tvrdé postele no šílené...jak já jsem ráda, že jsme doma :slight_smile:

@kaphajin jé moc gratuluji k Šárince :slight_smile: už se těším na fotečky a užívej si malou :slight_smile:

@klaire22 jj těhotenstvé je moc krásné...na jednu stranu jsem ráda, že mám malého u sebe, ale na druhou stranu mi chybí to lechtání v bříšku :slight_smile:

@neeve moc děkuji :slight_smile: takhle nás vyfotila paní primářka z novorozeneckého...

@sina nádherné :slight_smile: krásné dětičky
28. črc 2012 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky,mám pro vás info od Kammky :slight_smile:
Toníček se narodil 27.7. ve 23:58...50cm a 3700g :dizzy_face:
28. črc 2012 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@kaliali jé moc děkujeme za zprávu :slight_smile: Kammce k Toníčkovi moc gratulujeme :slight_smile: a už se těšíme na fotečky a až se ozve :slight_smile: miminka se nám teď jen rodí :slight_smile:
28. črc 2012 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaphajin alelujá, už jsem měla faaakt obavy :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: velká gratulace a moc přeju, ať jsi brzo fit. a holčička, žeee? :grinning: :wink:

@kaliali super, další miminko, nádhera :slight_smile: holky, ale v těch vedrech, přeju ať je v porodnici chládeček!
28. črc 2012 v 10:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaliali
@kammka
no to je teda cas porodu :wink: ale datum se 7 zustal zachovan :dizzy_face: super! preji hodne stesti!!! :slight_smile:
28. črc 2012 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaliali tak to je paráda, Toníček to krásně stihnul před půlnocí a ještě s takovými mírami :slight_smile: to je teda taky pořádný kluk jak buk :slight_smile: moc gratulejeme :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. črc 2012 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev primarka z novorozeneckeho ... super! super fotka :dizzy_face:
28. črc 2012 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky, dopoledne mi psala vormoni...že je stále celá, včera měla slabé kontrakce a dnes bolesti ustaly. Zátěžák ji nic nerozjel a večer bude mít další monitor. Jinak vůbec neví, co bude, otevřená je prý na 1cm...a všechny vás moc pozdravuje:slight_smile: jakmile bude další zpráva, tak pisnu :slight_smile: i když trochu se zpožděním, ale snažím se co nejdříve :wink:
28. črc 2012 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kaphajin no holka tys nám ale dala! Takhle nás napínat, měly jsme strach, když ses neozvala :frowning2: Ale hlavně, že jste v pořádku a až se dáš zase dokupy, tak se budeme těšit, že nám všechno povykládáš :slight_smile: Ještě jednou moc moc moc gratuluju!!! :dizzy_face:

@kaliali no paráda! Takže už i kammka? Pozdravuj ji a moc gratuluju k Toníčkovi!

Tak to vypadá, že jsem tu zůstala sama? :frowning2:
28. črc 2012 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@aideen mas tu mne :grinning:
28. črc 2012 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@segra_bruni no už jsem si začínala fakt myslet, že všechny zdrhly :grinning:
28. črc 2012 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@aideen ja tu budu do 10.8. :grinning:
28. črc 2012 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aideen neboj, aby jsi s vormoni neporodila ve stejný den :slight_smile: a pak už budeme snad všechny rozdvojené :slight_smile:
28. črc 2012 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@klaire22 kdo ví jak ta je na tom :slight_smile: Snad tam nešla zbytečně :slight_smile:

@segra_bruni tak to určo stihnu taky :grinning:
28. črc 2012 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@aideen jj to ti i verim :grinning:
/ja 10.8. mam TP ... teda ja osobne ne ale @bruni :wink: ... a jsem fakt napnuta jak spagat :-b :wink: /
28. črc 2012 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
misto :-b melo byt :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
28. črc 2012 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek