• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v červenci 2012

16. listopadu 2013 
@kaliali krásný datum,na mé narozeniny,jen já se narodila ve 23h:wink: to bude skvelej Lvicek:wink: @kammka drzim palce,ať je vše v pořádku a malý dělá jen moc radosti:wink:
28. črc 2012 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamino tak vsechno nejlepsi :dizzy_face: ... dodatecne :wink:
28. črc 2012 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@segra_bruni diky:wink: darek chrupka konecne v postylce:wink:
28. črc 2012 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamino darecek :wink: mamino tak taky zalehni ... odpocivej ... dobrou :dizzy_face:
28. črc 2012 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky, tak akorát jsem se už posadila, čekám na to až zabere železo, abych si mohla dát něco k jídlu, takže tu napíšu mé zážitky z porodu a přikládám fotečku naší Šárky
28. črc 2012 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
Takže porod byl takový, že v sobotu jsem měla pocit, že mi praskla voda, teklo ze mně a jeli jsme, ale pak se v nemocnici ukázalo, že to voda není, doktorka jen kroutila hlavou a nevěděli. V neděli mi řekli, že mě v pondělí pustí domů, ale já jsem je požádala, že bych radši porodila, aby mi porod vyvolali kvůli váze miminka. Primářka mě prohlédla a řekla, že to je dobré rozhodnutí, že není na co čekat. Upozornili mně, že neví, jestli budu schopná porodit přirozeně, a že se uvidí. Dali mi vyvolávací tabletu v pondělí ráno a během dne jsem dostala ještě další dvě, bolesti byly ukrutný, v podstatě jsem upadala ve dvou minutových kontrakcích do spánku, manžel mě chytal, hlavičku jsem rodila 2 hodiny, ale doktorky to se mnou nevzdaly zacož jsem jim neskonale vděčná a ve 21:35 hod vykoukla Šárinka na svět. Neměla jsem vůbec sílu si jí užít, ale byl tam manžel, který všechno vzládnul na jedničku. Nemusím asi psát, že nástřih hráze musel být proveden a šitího bylo dost. Takže to k porodu. Dneska už jsem na tom lépe, je mi fajn a moc si malou užíváme :slight_smile:
28. črc 2012 ve 22:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
A teď k tomu proč jsem se tak dlouho neozvala, druhý den po porodu dělali malé sono bříška a našli nález o velikosti 2,5cm u nadledvinek. Primářka jí začala trápit všemožnými testy, sbírali jsme moč, brali jí krev, další sono a tak. Ve výsledku mi sdělila, že má "asi" nádor a poslala nás do motola. Řekla mi k tomu, že zatím si nejsou jistí co to je, ale spíš vědí, že to je nádor, a že mám být silná, že některé děti to přežijí. Dokážete si představit tu bezesnou noc celé rodiny na čekání na motol. Druhý den nás pustili domů s tím, že si máme do určitého času dojet do motola. Takže po propuštění jsme museli okamžitě vyrazit, cesta trvala dvě hodiny, já neměla sebou žádnou přebalovací podložku, ubrousky na malou, nic, do toho se mi po cestě pokakala, poblinkala, no prostě zoufalý. V autě na padnutí, peřinkou jsem přikrývala sklo proti sluníčku. A najít v motole onkologické oddělení bylo peklo. Chtělo se mi ze všeho brečet, byla jsem zoufalá. Ale snažila jsem se zachovat klid, protože jsem nechtěla přijít o mléko, aby malá přežila případnou operaci. Na sonu v motole se na nás kouknul doktor a řekl, že to je klasický zapouzdřený hematom, který vznikl následkem těžšího porodu. Sám zmizí, ale pro jistotu, že to zkontrolujem u něj a cituji "aby tumor neposuzoval někdo, kdo ho v životě neviděl". Doktor byl senzační a říkal, že nechápe jak mi mohli s takovou uričtostí naznačovat diagnózu. Takže se nám strašně ulevilo. Jsme šťastní rodiče a užíváme si jí každou minutu :slight_smile:
28. črc 2012 ve 23:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kaphajin Tak hlavně, že všechno dobře dopadlo. Věřím, že to muselo být hrozné. Nedovedu si představit, kdybych měla tohleto prožívat já, tak bych se asi složila. Jsi silná a statečná. Gratuluji!!! :slight_smile: :slight_smile:
29. črc 2012 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dociska Děkuju, bylo to pro nás peklo, teď jako by se nám podruhé narodila :slight_smile:
29. črc 2012 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaphajin páni, tak to sis toho za ten týden prožila opravdu dost :frowning2: :frowning2: takhle by se to nemělo dít! Moc mě mrzí, že sis nemohla prožít porod v klidu a pak si malou bez chybičky užívat :frowning2: Ale je to za váma! Malá je zdravá, na porod se aspoň částečně zapomene a vy se budete těšit z krásné holčičky, která bude růst jako z vody :dizzy_face: :dizzy_face:
Nebylo dne, kdy bych na vás nemyslela ... hlavně, že už je všechno v pořádku!
29. črc 2012 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaphajin Gratuluji ke krásné slečně,nedovedu si predsatvit ty nervy,co jste museli prožít. Ještě jednou gratulace a ať vám malá dělá už jen radost.
29. črc 2012 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,děvčata,asi se divíte kde se tu beru,ale je to jednoduché,porod se nerozjel,vyvolávat není třeba,malá je nakonec ok,jen si dr.nebyli v pátek jistí,občas na monitoru spadla sonda ze srdíčka jak se tam mlela a tak nás tam radši hlídali.. :sweat_smile: Měla jsem i sem tam kontrakci,ale slabou,v sobotu pak ještě míň..otevřená furt stejně na 1 prst,takže si prostě ještě počkáme na cácorku.. :wink: Sice jsem už chtěla mít malou u sebe, ale z vyvolání jsem měla přece jen strach,nezažila jsem to,takže když nemusíme, počkáme jestli to přijde samo..akorát jsme splašili babičku ,aby dojela když manžel má jít zítra dopráce, hlídat malýho,ta si hned v pátek koupila lístek a dnes ráno vyjela na 300km cestu..Ale co už,bude tu s náma než to vypukne a bude to mít v přímém přenosu:o)Děkuji Janě,za informování a ještě ji určitě využiju až to bude na ostro,dnes vás všechny dočtu přes den a jen co jsem zahlídla:
kaphajin gratuluji ke krásné holčičce a je mi moc líto jak jsi trpěla při porodu ,ale to potom,bylo ještě horší,něco nepředstvitelného.. :confounded: a jsem moc ráda,že to nakonec dobře dopadlo.. :slight_smile: Fakt jsi moc silná a přeju už jen samé dobré zprávy a lepší dny..a prý má i kammka už prcka u sebe,tak také velká gratulace:slight_smile:Ted jdu poklidit,nachystat něco k obědu,než přijedou chlapi a babi..musím se rozhýbat,v porodce jsem jen polehávala a to nic nezozjede..nakonec mám dnes TP a třeba to ještě stihneme s Nikčou:slight_smile:)))Všechny Vás moc zdravím,jsem ráda,že jsem ještě na chvíli tu :grinning: :sunglasses:
29. črc 2012 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Všem vám ještě děkuji za podporu,využiju jí až to bude naostro :sunglasses: Aspon jsem se seznámila s okolím,bez stresu a s brejlema,nebude mi to pak připadat jako v mlze a cizí.. :grinning: Počasí se umoudřilo,takže ideální na porody..ale i pro narozená miminka :slight_smile:
29. črc 2012 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kaphajin je náááádherná :slight_smile:
29. črc 2012 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaphajin ježiš, až mě z toho mrazí - ta noc musela být šílená - to čekání a šílený strach, já bych to určitě probrečela, fuj :frowning2: máš můj obdiv, jak jsi statečná a jak jsi to zvládla!!!!! a že si konečně maličkou v klidu užíváš a těšíš se z ní!!!!!!!
je moc krásná!!!!
29. črc 2012 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaphajin malá je opravdu krásňoučká a vypadá moc spokojeně:slight_smile:
29. črc 2012 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky moc děkuju, je krásná :slight_smile: máme z ní obrovskou radost a na ten porod už jsem zapomněla, nemůžu říct, že bych nerodila znovu, ten poklad za to stojí :grinning:
29. črc 2012 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@aideen děkuju, že jsi na nás myslela, já jsem nikomu nepsala, nevěděla jsem hodiny kdy a jak se to bude vyvíjet a komukoliv bych to sdělovala, tak bych se zbytečně rozrušovala, takže jsem to nechala až po motole a jsem šťastná, že jsme to takhle přežili :slight_smile:
29. črc 2012 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 jo já noc probrečela, byla jsem zoufalá, manžel taky nespal, no hotové peklo! Ale už je to za náma a nechci na to myslet, snad dopadne dobře i kontrola a bude dobře :slight_smile:
29. črc 2012 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni ahojky, tak koukám, že jsi pohromadě, ale tvé rozhodnutí nevyvolat je určitě správné, myslím, že spontání porod, pokud je možný, je mnohem lepší :wink: jinak děkuji za gratulaci :slight_smile: na ten porod až tak ve špatném nemyslím :sweat_smile: i když manžel se dost diví :grinning:

Jinak je fajn, že budeš mít u sebe mamku, bude to určitě lepší i po porodu si jí tam chvilku nechat na pomoc. Dvojnásob když už budeš mít dva prďoly :grinning: Já sotva zvládám tu naší malou, natož se starat ještě o druhé :sweat_smile:
29. črc 2012 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaphajin malá je překrásná! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ale jak jsem to tu četla, uplně mi šly slzy do očí, strašný :frowning2: ještě že už je to za vámi, ale chápu, že z tohoto se musí člověk sakra oklepat. prožili jste šílené chvíle. díky bohu, že vše dobře dopadlo a jste spokojení doma.
29. črc 2012 v 11:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,jsem tu pres movil,takze kratce.Tomasek se narodil dnes v 6:45Hod, 2380 g a 52 cm,oba zatim ok.Porod od prvnich priznaku trval cca 6 hod,mam jen 2 stehy vpravo vpredu,prcek me natrhl ramenem.
29. črc 2012 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@mina_ Tomasku vitame te mezi nami :wink: jsi drobecek ale jiste to brzy dozenes :slight_smile:
29. črc 2012 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaphajin Sarka Sar Sierra ... preji hodne moc zdravi :slight_smile: spousty!
29. črc 2012 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: @mina_ No nekecej,tak ty už to máš taky za sebou? :slight_smile: Tak to gratujuji,Tomášek je malinký,ale jistě čilý,tys to zvládla taky dobře,malé šitíčko,snad moc nebolelo..A fotečka jak z přímého přenosu,krásnééééé:slight_smile:Tak ted odpočívejte a brzy se zase ozvěte:o)
29. črc 2012 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni vahove malinky ale 52cm ... mozna se upsala v kg :wink:
29. črc 2012 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaphajin Děkuji,tak já hlavně nevěla,jak to chodí,myslela jsem ,že už mě dr.nebudou znova propouštět,ráno mi ještě sestra dávala na výběr zítřejší oběd..tak jsem s tím moc nepočítala..ale když je malá ok a já se nijak neotvírám,tak je to asi zbytečný spěchat.. :sweat_smile: :confused: Holt si s aideen musíme počkat,nebo už jen já..?Mě se hlavně už moc stýskalo po malém,neviděla jsem ho jen 2 dny a dnes mě měli přijít navštívit,určitě bych bulela.. :unamused: Bude to jiné až tam se mnou bude ta malá a oni přijdou a pak odejdou..Jsem byla naměkko i když byl jen na tel.. :sweat_smile: V ten pátek to fakt bylo lehce rozjeté i prsa jsem hrozně cítila jak se nalívají..no a pak nic.. :sunglasses: Holt asi tím vedrem,či co.. :confused:
29. črc 2012 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@segra_bruni Že jo,je to čahoun:o)Ale jsou ok,to je dobře:slight_smile:Tak už jen 2... :sweat_smile: :confused:
29. črc 2012 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mina_ jééé nádherný prcek! Moc gratuluju k Tomáškovi! :dizzy_face: Šest hodin bych taky brala ... lepší než těch mých prvních třináct :grinning:
29. črc 2012 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni neboooj, jsem stále s tebou a celá :grinning: Asi to tak i do toho prvního bude. Každopádně se už dost těším, až bude malý venku. Je to už dost nepříjemné, jak se tam vrtí :sunglasses:
Jinak na vyvolání je dost blbé to, že ti nikdo neřekne, jak to na tebe zapůsobí. Já měla štěstí, že já to snesla dobře a snad snesu i teď, proto se toho nebojím. Ale třeba kámoška děs a hrůza. Takže se budu modlit, ať mi hned naběhnou kontrakce a prďola je co nejdříve venku. Ale můj gyn mě ujistil, že by to neměl být dle stavu mého "spodku" problém :sunglasses: :grinning:
29. črc 2012 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek