• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v červenci 2012

16. listopadu 2013 
@klaire22 tak to je určitě růstem. Dej tomu den dva a bude to v klidu. :slight_smile:
30. črc 2012 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pe3cka odpoledne,když jsem si ji vzala a tulila se k ní,tak byl klid.......k večeru už to tolik nepomáhá.......vzala jsem si ji do postele, nakojila a ležela u ní dokud neusnula a zatím tam spinká, ale né moc klidně.........nevím, co s ní dnes je :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: jsem z ní zoufalá, nevím co jí trápí, chudinku mojí :frowning2:
30. črc 2012 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aideen taky mě to napadlo,jestli to není ten růstový spurt - to se pak má přikládat furt, aby se víc stimulovalo prso a měla jsem víc mléka, aby malá sílila - ale jinak fakt nevím......zklidní se opravdu jen u prsu!!!!!
30. črc 2012 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 ale uklidním tě. Malá je dneska taky na zabití. Vymýšlí capiny, chvíli neposedí. Prostě katastrofa. Zrovna, když mám ležet :confounded: Ono to může být i tlakem, počasím ... těch faktorů je tolik, že těžko říct. Ale ona se zase zklidní, uvidíš :slight_smile:
30. črc 2012 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 no,není to jednoduché,poznat,co nám ti naši drobečci chtějí říct....ale to se uklidní...chce to čas...nejhorší je těch 6 týdnů,než se to zajede...a poznala jsem taky, že se na moji malé odráží moje včerejší nálada...bylo to tak i u té první...když jsem já nějaká plačtivá, nervozní,rozrušená,nebo brečím u pitomého filmu, tak druhý den je i ta malá...plačtivá,nespokojená,špatně spí... :frowning2:
30. črc 2012 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aideen doufám, jinak jsme si totiž vedly docela dobře :slight_smile: v noci byla zlatá - vstáváme kolem jedenácté až půlnoci, pak kolem třetí až čtvrté a pak kolem páté až šesté :slight_smile: dopoledne je teda vždy takové hektičtější, ale i tak se snažím dodržovat mezi papáním ty 2-3 hodiny - ale dnes nám to vůbec nejde, nebyla jsem schopná jí vůbec uspat...........doufám, že je to jen tím počasím,a že už to bude zase dobré........jsem dnes úplně vyčerpaná z ní..........
jdu si dát sprchu a jdu spát,mám fakt dost - to mám ještě bobky z toho, protože mi usnula v mé posteli, že ji budu přenášet k ní do postýlky, že ji vzbudím a bude cirkus nanovo!!!!!!
30. črc 2012 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pe3cka já jsem plačtivá od porodu dost, ale zrovna jsem si říkala,že se to lepší a najednou bááác a tohle!!!! :confounded: :confounded: :confounded: :confounded:
30. črc 2012 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 neboj,to se ustálí...chce to vydržet...a teď mě tak napadá, není ji třeba chladno,nebo naopak moc teplo?
držte se,myslíme na vás....
30. črc 2012 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pe3cka to bych neřekla, šahám jí za krček, jak mi řekla mudra a má teplotu normální - ani horká, ani studená :slight_smile:
teď mi tu nějaké holky doporučili homeopatika - všechny se shodly na tom, že je to růstový spurt -tak zítra půjdu oběhat lékárny,vykašlu se zítra na úklid a prostě budu malou přikládat a uklidňovat, abych měla brzo hodně mlíčka!!!!
30. črc 2012 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
no myslete na mě,dnešní noc bude asi očistec :frowning2:

tak dobrou noc :rolling_eyes:
30. črc 2012 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni rodi jedine az po meliru :grinning: zdravim pondelni Nikolku :dizzy_face: a tesim se na foto od @janulev ... az najde ten kabel :sunglasses: :wink:
30. črc 2012 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@klaire22 to je holt mateřství :slight_smile: Jednou jsi nahoře, jednou dole. Ale neboj, nebude to tak furt. I miminka mají špatnou náladu :slight_smile: Hlavně, a´t se trochu vyspíš! :slight_smile:
30. črc 2012 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 az povyroste bude si hrat s rucickama nozickama prohlizet si postylku obrazky ... zabavi se :wink: vsak jsi ji tak dlouho mela u sebe ... je to pro ni tezke se "odpojit" ... a pro tebe se "pripojit" kdyz nerozumis jeji reci ... bude lip ... zacne se smat :dizzy_face: ... jak pise @aideen to je holt materstvi :slight_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile: :wink: :sunglasses: :dizzy_face: :grinning:
30. črc 2012 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aideen
@segra_bruni
tak holky hlásím, že noc byla v poklidu, jako předešlé noci....opět jsem vytuhla u kojení, ale kojili jsme fakt dost dlouho, pak i druhé prso, tak se asi najedla.........ráno jsem ji měla nalepenou u prsa hodinu!!! pak jsem ji dala cca na 15 minut k druhému a teď mi spinká!!!! ale až se vzbudí, oběhneme lékárny ohledně nějakých homeopatik, abych toho mlíčka měla hodně........co mi tu radili nějaké holčiny, tak je to fakt asi ten spurt, tak to musím povzbudit, aby jsme byli co nejdřív zase srovnaný :slight_smile:
31. črc 2012 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@segra_bruni no právě, člověk jí nerozumí a ta šmudlina mi furt něco říká a já nevím co.........no,snad mi dá chvíli voraz :slight_smile:
31. črc 2012 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky, stále 2v1 :grinning: :sunglasses: Jenom tak polehávám, noc byla hrozná, skoro jsem nemohla spát. Už je toho na mě cosik moc. Dneska si dám odpo ještě taky orázek, pak dám malou spát a jak se kolem třetí vzbudí, asi začnu trošku dávat byt dohromady. Je tu brajgl jak po výbuchu :rolling_eyes: Ještě pak musím dobalit sebe, sbalit malou a psa k mamce ... no je toho cosi moc :grinning:

@klaire22 jsem ráda, že noc byla v poho. Neboj, ono se to srovná.
31. črc 2012 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aideen doufám, doufám, teď jsem tu aspoň trošku poklidila, půjdu sežehlit těch pár jejích pidi věciček, abych mohla zklidit prkno.....potřebovala bych vyprat povlečení,ale ty mraky se tam tak divně honí, tak nevím, nevím :frowning2: ještě půjdu umýt koupelnu a záchod a je to :slight_smile:
chybí pak jen vyluxovat a vytřít...........a to by mohl udělat manžel :slight_smile:
31. črc 2012 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aideen už to musí být úmorné, ale díky bohu, že teď nejsou ty vedra,tak se to bříško snesitelněji nosí...........ale upřímně už ti to nezávidím..........jen se hezky natáhni a vykašli se na vše :slight_smile:
31. črc 2012 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aideen jo já mám popolini po deseti kusech a jsem s nima spokojená, skladuju je v kýblíku se síťkou, házím tam všechny a 1x za 2 dny je vyperu na 95 stupňů, nezůstala ani skvrnka :wink:
@klaire22 no já tam taky vkládám separačku, ale stejně je to u mně asi o pocitu :unamused: Přijde mi v tom strašně velká a nepohyblivá, tak si říkám, že budu střídat a na full time zařadím asi později
31. črc 2012 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aideen no jo, to čekání je zoufalý :frowning2: tak si pokliď, ať máš pocit, že můžeš jet, třeba to zrovna dopadne :wink:
31. črc 2012 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky mám takovej "citlivej" dotázek :slight_smile: sledujete si poranění dole? Já mám nástřih a dneska jsem se zhrozila ve sprše při mytí, vypadly mi stehy a mám tam v jizvě takový menší rozestup tak 2mm šířka i hloubka, tak jsem z toho mírně nervózní, jestli to tak má vypadat?
31. črc 2012 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaphajin a jak poznáš,že ti vypadly stehy???? mě to teda dole nebolí vůbec, v podstatě i v porodnici mě to bolelo hodně málo........doma jsem pak manžela nechala "omrknout" stav a říkal,že to bylo už jen narůžovělé a že blíž k prdce mám trošku rozšklebený steh - on mě i bolel,mám totiž pocit, že jsem si ho vytrhla, jak jsem rajtovala kolem malé a nijak mě to moje poporodní poranění nelimitovala - ale už ani to necítím............asi se večer dole oholím a nechám manžele omrknout stav věci, jestli mi ty stehy teda už vypadali nebo ne.........
31. črc 2012 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaphajin to ano - ty sama víš nejlíp,co je dobré pro tvé miminko, takže se řiď vlastním pocitem i intuicí a je to :slight_smile:
31. črc 2012 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaphajin vlastně jsem se tě ani nezeptala, kdo tě rodil?přímo osobně primářka????
31. črc 2012 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 no tak já jsem asi exot, mě to bolí do teď, jsem ráda, že vůbec sedim, stehy jsem poznala jednoduše, mám tam nitku, černou a dobře viditelnou a navíc mi přijde tvrdá jak koňská žíně :grinning: :grinning: :grinning: no a dneska jsem zjistila, že to je takový rozšklebený a nitka fuč :confused: a bolí to trošku víc než normálně, tak snad je to v pořádku :sweat_smile: asi to nechám ještě okouknout mamku, manžel by se tam nekouknul ani za nic :grinning:
31. črc 2012 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaphajin mě vypadly stehy, když jsem se utírala po záchodě. Naštěstí jsou rozpustné, takže až nastane čas, tak jdou pryč samy. To byla první věc, na kterou jsem se po šití ptala :grinning: :grinning: :grinning: Jinak rodit jdu na stopro zítra. V sedm ráno mám nástup a šup tabletku. Třeba se to v noci rozjede po tom uklízení samo, ale i když ne. Tak mě to nevadí. Zítra večer už snad bude po všem :grinning: :sunglasses:
Já právě nad těma popolinama taky přemýšlela. Ptala jsem se i holek na diskusi. Právě, že mě se zdály být takové méně objemné, ale bylo mi řečeno, že spíš dělají větší zadeček. Zkus koupit třeba ze dvě či tři pleny S. Pak přinejhorším prodáš. Třeba budou miminku sedět líp.

Jinak dolů jsem se opravdu dlouho bála sáhnout :grinning: Nevím no, mít sešitou pipku, i když teda jenom trochu, to prostě nebylo nic na mě :grinning: Naštěstí jsem ale neměla žádné problémy. Ale třeba kámoška do toho chytla zánět a musela s tím lítat po všech čertech. Nakonec dobrý, ale sem tam jí natýká. No snad to bude v pohodě.

@klaire22 no já už se dost těším, až to bude zamnou. Ale počasí tady vypadá dobře. Je tam chladno, tak snad nebudou hice. Ale ono je to v tu chvíli asi jedno. :slight_smile:
31. črc 2012 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaphajin nejsi exot,každý to snáší jinak.......a taky každá měla jiný porod :wink:
no, já se tam taky bála kouknout, ale prakticky po deseti dnech jsem si vzala zrcátko a koukala,ale vůbec nic neviděla - jen jsem zkonstatovala, že dole vypadám jako dřív :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: pak se kouknul manžel a řekl, že je to narůžovělé, že to vypadá dobře a tím to haslo.......tak ho dnes poprosím, aby tam mrknul zase, jeslti mám teda pryč ty stehy nebo ne....podle mě mi ještě nic nevypadlo :frowning2: což je ale divný,když tobě už jo a jsi po porodu kratší dobu..........asi jsem to jen nezaregistrovala :sweat_smile:
31. črc 2012 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aideen no budu na tebe zítra myslet............ale jak říkáš, třeba si Péťa dá říct už dnes, když budeš šůrovat byt :slight_smile:

tak já jsem nakojila a malá snad bude zase spinkat - možná bylo včéra vážně něco ve vzduchu a malá byla prostě vzteklinka jen tak..........třeba to spurtík nebude :slight_smile: ale zítra se půjdeme asi převážit k paní doktor :sweat_smile:
31. črc 2012 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 tak to vůbec :grinning: I kdybych ho tam rukou měla držet :grinning: :grinning: Já když vidím, co tam je teď za pseudodoktory, tak chci toho svého. Za to mi ten den navíc stojí. :slight_smile:
Já u Broničky uvažovala i o koupi váhy na mimina. Akorát na to teda nedošlo. Teď by se mi to možná i oplatilo, bo jak jsme se přestěhovali, tak budu k doktorovi muset dojíždět. Sice jednu zastávku, ale i tak ...
31. črc 2012 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
jen k tématu - růstový spurt... jsem zjistila, že Caro mi zvyšuje tvorbu mléka. Dávám si ho místo kafe a musela jsem přestat, protože toho mlíčka bylo pak fakt hned zase o něco víc a to já teď nepotřebovala, když u toho kuckal :slight_smile:
Já jsem taky ještě neměla odvahu se tam dolů podívat. U prvního porodu vůůůbec, celé šestinedělí. Jsem byla sešitá křížem krážem, nateklé to dole bylo... no to jsem vůbec vidět nechtěla, co tam mám :grinning: Až když to bylo na omak ok, tak jsem se podívala :grinning:
31. črc 2012 v 10:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek