• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v červenci 2012

16. listopadu 2013 
@aideen :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Péťa bude prostě srpňátko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
31. črc 2012 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@klaire22 já mám z těch doktorů fakt strach. Máš na výběr buď mezi medikama nebo doktorem, co rodil mou mámu se mnou a nebo doktorem, kterého jsem měla minule a ten by si jistě zase posvačil než by se uráčil mi pomoct. Takže fakt radši toho svého. Budu o sto procent klidnější, když tam bude. Navíc kvůli dávkám mi vyhovuje víc toho prvního :slight_smile:
31. črc 2012 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neeve já to právě už mám na omak OK :slight_smile: na záchod chodím normálně, i se už normálně utírám, hrábnu tam jako dřív :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: já už ani moc nekrvácím, už jen lehce špiním, tak jsem taková otrkaná...........ale v porodnici jsem se na to taky bála jen sáhnout, i když mě to moc nebolelo............... :wink:
31. črc 2012 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aideen to chápu, že si raději počkáš na toho svého :slight_smile:
tam kde jsem rodila, jsem snad nenarazila na jediného chlapa, samý ženský!!!!! a všechny velký sympaťandy, největší samozřejmě ta, co mě rodila :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
31. črc 2012 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aideen ta doktorka co mě rodila musela mít z vyšívání jedničku, když jsem to šití skoro necítila a ani teď o něm nevím......no už aby byla manža doma a byl večer a on to tam dole očíhnul :slight_smile:
31. črc 2012 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@klaire22 u nás máme taky mladou doktorku. Je strašně milá a dle bříška bude tak cca 25 tt :slight_smile: Akorát slouží převážně pondělky, tak se člověk moc spoléhat na to, že tam bude, nemůže. Už si začínám strašně vybírat, co? :grinning:
Ještě jsem si říkala, že si ssebou přibalím sáček soli :sunglasses: To jídlo minule byla fakt katastrofa :confounded:
31. črc 2012 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aideen to jo, to máš pravdu..........brambory neslané, rýže neslaná..........polévka tedy vždy ušla, ale to bylo tak vše :slight_smile:
ale nejedeme tam na výkrm, že :slight_smile: ale člověk si chce aspoň trošku pochutnat,když už musí jíst takové jídlo :wink:
31. črc 2012 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 já tam fakt skoro nikdy nic nesnědla. Nejsem vybírafá frfla v jídle, většinou spasu všechno, ale tohle se fakt nedalo. Uvidíme, jak to bude teď :slight_smile: Člověk přece jenom po tom výkonu potřebuje nabrat energii a hlavně, myslím, že si za to všechno zasloužíme něco lepšího :grinning:
31. črc 2012 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aideen já právě taky nejsem moc vybíravá, většinou jsem to snědla....zas tak šíleně špatně tam nevařili, jen ty přílohy byli vždy neslané :frowning2: ale polévky byli kupodivu dobré :slight_smile:

to jo, po tom výkonu by jsme si zasloužili pořádné hody :slight_smile:
31. črc 2012 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 mě na mlíčko pomáhá odvar z ovsa...poradila mi to babička a fakt to funguje-teda u mě a kamarádce to taky pomohlo...a otestovala jsem si to i teď na Martince...když jsem ten odvar pila, prsa jsem měla nalité a malá vydržela. a na pár dní jsem ho vynechala a prsa nic moc, malá sice hlady neplakala,ale chtěla častěji...a v noci mi klidně vynechá i jedno pití, a přes den někdy spí i 4-5 hodin...takže to asi něco do sebe má...jinak piju i fenykl,kmín,anýz...prý je na mlíčko dobrá i jestřabina a kopřiva...tak hlavně ať něco zabere...
31. črc 2012 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pe3cka já bumbám fenykl, když mám čas si ho udělat - ale dnes se teda vysloveně nudím.............malá spinká a spinká, já dokonce dnes i vařím a asi si půjdu roztáhnout to prkno a sežehlit plínky, jak tak na to koukám :slight_smile:

a jak to chutná, ten odvar z ovsa?dá se to vůbec bumbat???? fenyklový čajík mi teda chutná moc, ale ten je tuším jen na prdíky, ne????
31. črc 2012 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 je i na mlíčko,i na prdíky...stejně tak i kmín a anýz...
je to taková neutrální chuť...občas,když mám chuť si ho přisladím medem a míchám to s tím fenyklem........a pomáhá to...
31. črc 2012 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aideen užívej si ještě klidu... :slight_smile: já už to taky hrozně chtěla mít za sebou,přenášeli jsme 8 dní, udělala jsem totální gruntlich celé domácnosti, umyla okna, chodili jsme na velké a dlouhé procházky a nic...malé se prostě ven nechtělo...všechno má svůj pravý čas...takže jak říkám,užívej si,dokud je ještě v bříšku,nepláče a máš ho stále pod dohledem...ale já vím...dobře se to říká.... :grinning:
31. črc 2012 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pe3cka tak to jsem nevěděla, že je i na mlíčko :slight_smile: to já ho budu pít dál, chuťově je fakt mňam :slight_smile: já mám ráda bylinkové čaje,tak tenhle budu pít klidně i po kojení, až budu mít díťátko větší :slight_smile:
31. črc 2012 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev Dekuji, tedy neutiram:slight_smile: Funguje skvele.
31. črc 2012 ve 13:20  •  čeká miminko, termín má v červenci 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
31. črc 2012 ve 13:21  •  čeká miminko, termín má v červenci 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni Dekuji, take zdravime! :slight_smile:
31. črc 2012 ve 13:21  •  čeká miminko, termín má v červenci 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 :slight_smile: určitě....
31. črc 2012 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 mohla bys mi prosím poslat odkaz na tu paní s těma čelenkama? nenapsala jsem si to, páč jsem si myslela, že my to nebudeme potřebovat :grinning: :grinning: :grinning: a ejhle holčička :grinning: tak bych si jí ráda taky vyfotila pěkně :wink: máme rodinného fotografa, tak snad se povedou aspoň z poloviny jako ty vaše :wink: a ještě jsem se chtěla zeptat kdy jste se takhle fotily, psala jsi, že to musí být co nejdřív, tak snad to nepropásneme, je teď nemocný, takže můžem nejdřív za 14 dní
31. črc 2012 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 jo a rodila mě doktorka Burdová a pak ještě jedna a dvě PA, bylo to náročný :grinning: :grinning: :grinning: ale jak jsem před porodem zvažovala, jestli druhé ano, tak teď už vím že ANO :grinning: :grinning: :grinning:
31. črc 2012 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kaphajin doporučuje se do 14 dní stáří dítěte- to jsou děti nejvíc spavé :slight_smile: nebo takhle to psala mě paní fotografka :slight_smile:
31. črc 2012 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
31. črc 2012 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaphajin tak to je super, to já hned po porodu říkala,že tohle mě určitě od druhého taky neodradí :slight_smile:
31. črc 2012 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neeve Tak já taky piju skoro pořád jen Caro, ale nevím, jestli to nějak pomáhá. Já mléko sice mám, ale pořád mám pocit, že ho mám tak tak, aby stačilo malému. Koupila jsem si ještě od Leros čaj pro kojící matky a ten popíjím během dne. Před týdnem mi došel a fakt jsem si všimla, že mléka najednou ubylo. Dokud jsem ho pila, tak jsem mívala prsa i přeplněná a samy mi tekly. Teď nic.
31. črc 2012 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aideen tak moc moc moc držím palce a budu na vás myslet, ať je to co nejlepší průběh a máš to rychle za sebou bezbolestně :wink:
31. črc 2012 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dociska já myslím že je to normální s tím mlíkem, ono se pak ustálí množstvím potřebě miminku :slight_smile: taky už prsa mám měkké a nemusím odstříkavat, kolikrát taky přemýšlím zda tam mám dost ale když je zmáčknu tak tečou tak je snad vše ok...
31. črc 2012 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 díky za ten odkaz :wink:
31. črc 2012 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaphajin není zač :slight_smile: kdyby jsi tam nesehnala to co se ti líbí,tak klidně paní napiš, je velmi ochotná a vynasnaží se vyrobit i něco na přání - mě takhle udělala tu velkou kytinu, co měla malá na hlavě :slight_smile:
31. črc 2012 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 já mám prsa taky už relativně změklý,i když po ránu jsou teda pěkně napnutý, se vysloveně těším, až mě od nich malá vysvobodí :slight_smile:
zítra chci skočit na kontrolní váhu k mudře jestli vůbec přibíráme :slight_smile:
31. črc 2012 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aideen tesim se az posledni cekatelka zmeni svuj ucet ze stavu "1 dite - ceka miminko, termin ma v cervenci 2012 (41.tt)" na novou podobu "2 deti" :wink: ... jsme u cile :slight_smile: ... srpen je zitra ... budu na tebe myslet :wink:
31. črc 2012 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek