• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v červenci 2012

16. listopadu 2013 
PŘEZDÍVKA............ JMÉNO .............DATUM PORODU A HODINA .....JMÉNO MIMINKA ...........VÁHA ............CM
dociska.....................Katka................1.7.2012 ve 1:15..............................Vojtíšek..............................3 730g...........50cm
ivis..............................Iveta..................2.7.2012 ve 1:37..............................Filípek................................3 510g...........50 cm
sina............................Ivana................2.7.2012 ve 12:36.............................Kubíček.............................3 760g............51cm
pe3cka.......................Petra.................4.7.2012 ve 12:18............................Martinka............................3 640g............50cm
petule22....................Petra.................8.7.2012 ve 2:22................................Nikolka.............................3 630g...........50cm
kamino......................Petra.................10.7.2012 v 13:25..............................Bohumír..........................2 640g............48cm
palulax.......................Pavla.................12.7.2012 v 5:45................................Adélka............................3 400g.............48cm
neeve.........................Naďa.................13.7.2012 v 16:03..............................Milánek...........................3 620g.............51cm klaire22.....................Klára.................13.7.2012.v 16:02..............................Eliška...............................3 460g............49cm
bodlynka....................Jitka..................19.7.2012 v 8:45................................Šimůnek...........................3 980g............51cm
kaphajin....................Petra.................23.7.2012 v 21:35..............................Šárka.................................3 610g............51cm
janule.........................Jana..................24.7.2012 v 9:02...............................Davídek.............................3 980g.............51cm
kammka...................Kamila...............27.7.2012 v 23:58............................Toníček..............................3 700g.............50cm
mina_........................Soňa...................29.7.2012 v 6:45..............................Tomášek..........................3 280g.............52cm
vormoni.....................Monika...............30.7.2012 v 9:30...............................Nikolka.............................3 050g..............49cm
aideen........................Broňka..............1.8.2012 ve 14:38.............................Petřík................................3 850g..............??cm
1. srp 2012 v 19:18  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@janulev taky už chci hodit veget na gauč -nejlépe do postýlky teda :slight_smile:
1. srp 2012 v 19:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@kaphajin jinak dneska mi vypadl jeden steh - zrovna včera jsme se o tom bavili a ráno, když jsem utírala,tak tam byl :slight_smile:
1. srp 2012 v 19:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@klaire22 ta janulev ... a januleV ... v :wink: dik
1. srp 2012 v 19:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@aideen moje 1.dite kdyby to nebyla holka tak je to taky Petr :wink: gratuluju nejvic jak umim :grinning: takhle na dalku :wink:
1. srp 2012 v 19:32  • Odpověz  • To se mi líbí
PŘEZDÍVKA............ JMÉNO .............DATUM PORODU A HODINA .....JMÉNO MIMINKA ...........VÁHA ............CM
dociska.....................Katka................1.7.2012 ve 1:15..............................Vojtíšek..............................3 730g...........50cm
ivis..............................Iveta..................2.7.2012 ve 1:37..............................Filípek................................3 510g...........50 cm
sina............................Ivana................2.7.2012 ve 12:36.............................Kubíček.............................3 760g............51cm
pe3cka.......................Petra.................4.7.2012 ve 12:18............................Martinka............................3 640g............50cm
petule22....................Petra.................8.7.2012 ve 2:22................................Nikolka.............................3 630g...........50cm
kamino......................Petra.................10.7.2012 v 13:25..............................Bohumír...........................2 640g............48cm
palulax.......................Pavla.................12.7.2012 v 5:45................................Adélka..............................3 400g.............48cm
neeve.........................Naďa.................13.7.2012 v 16:03..............................Milánek............................3 620g.............51cm klaire22.....................Klára.................13.7.2012.v 16:02..............................Eliška.................................3 460g............49cm
bodlynka....................Jitka..................19.7.2012 v 8:45................................Šimůnek............................3 980g............51cm
kaphajin....................Petra.................23.7.2012 v 21:35..............................Šárka.................................3 610g............51cm
janulev.......................Jana..................24.7.2012 v 9:02...............................Davídek.............................3 980g.............51cm
kammka...................Kamila...............27.7.2012 v 23:58............................Toníček..............................3 700g.............50cm
mina_........................Soňa...................29.7.2012 v 6:45..............................Tomášek..........................3 280g.............52cm
vormoni.....................Monika...............30.7.2012 v 9:30...............................Nikolka.............................3 050g..............49cm
aideen........................Broňka..............1.8.2012 ve 14:38.............................Petřík................................3 850g..............??cm
1. srp 2012 ve 20:13  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@klaire22 krasny :dizzy_face: no jesta ta aideen pak :grinning: az nam to nahlasi :wink:
matky jste superrodicky :dizzy_face:

dobrou ...

2. srp 2012 v 00:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Tááák. A jsme všechny už rozdvojené. Gatuluji @aideen a gratuluji nám všem, že jsme to zvládly. :grinning: :grinning: :grinning:
2. srp 2012 v 08:13  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@klaire22 Ta tabulka je dokonalá. Jsi šikula.
2. srp 2012 v 08:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@dociska děkuju :slight_smile:

taky nám všem gratuluji,jak jsme to všechny zmákly a hlavně jaké máme nádherné a zdravé děti!!!!! :grinning: :grinning: :grinning:
2. srp 2012 v 08:42  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Krásná tabulka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Gratuluju @aideen!!!
2. srp 2012 v 10:37  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@klaire22 Jooo,taky jsi se mohla upsat a Bohumirkovi připsat místo té dvojky na váze trojku...takhle vypadá jako nedochudce:wink: nebo jste všechny porodily obriky:wink: já měla 2,50 a přítel 2,80...jak bychom mohli mit velké dítě?:wink:
2. srp 2012 ve 13:12  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
ahojky holky to je venku pařák, ale furt lepší než kdyby pršelo...

krásnou tabulku máme, jsme šikulky, jak jsme to všechny zvládly :slight_smile: moc nám všem gratuluju :slight_smile:

vormoni moc gratuluje aideen k mimíškovi :slight_smile: a taky vzkazuje, že už něco nabraly, mlíčko taky mají, takže pokud bude vše v pořádku, tak jdou zítra domů :slight_smile:
2. srp 2012 v 15:38  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@kamino každý nemůže mít velké miminko :slight_smile: a když jste oba s přítelem byli taky takový malý bobášci, tak to má Bohumírek prostě po vás :slight_smile:
Naše Eliška má hodně podobnou váhu jako jsem měla já - já když se narodila tak jsem vážila 3 450g a Eliška měla 3 460g :slight_smile: a taky 49cm obě :slight_smile:
2. srp 2012 v 16:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@klaire22 Naší rodiče nás odflakli a my si to neseme do života a predavame to dál...:wink:Jinak i ty i mala jste měly super váhy:wink:
2. srp 2012 v 17:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamino :slight_smile: odflákli, to mě pobavilo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

to jo, to mi hned řekla moje mamča, že je Eliška skoro jak já, když jsem se narodila - teda jen váhově - vzhledově je zatím hodně manželova.......nevidím na ní vůbec nic mého :confounded:
2. srp 2012 v 17:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@klaire22 Jak jsem viděla fotky,tak je každopádně nádherná:wink: ona ta podobá je ošidná,já byla jako dítě hodně do mámy a kolem 3 let jsem tatova. Čím jsem starší,tím se mu víc podobam. No nevím,jestli je to klad:wink:
2. srp 2012 v 18:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamino děkuju moc :slight_smile: to máš pravdu, ta podoba je opravdu dost ošidná..........kamarádky holčička byla do 4 měsíce totálně tátova a teď je celá maminka a je jí přes rok :slight_smile:
2. srp 2012 v 18:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky...no koukám koukám a tady od rána ani čárka :confused: no kde jste všechny? :fearful:
3. srp 2012 ve 12:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky hlásím návrat domů,už dopol,ale ještě jsem se pořádně doma nesrovnala..Táta nám spí po noční,takže to tu máme dost provizorní..postýlka nesložená,tak malá spí na lehátku a ještě jsem si musela složit přebal. pult na komodu..tatínek včera stihl dovézt aspon kočárek a babi nás dnes vyzvedli..Nevím, že si nemůže vzít 1-2 dny volno.. :angry: Takhle se akorát nervuju,i jsem doma vyjela na Kubíka když mi málem spadl na Nikolku..i jsem pak slzela..no hormony pracují teda... :sweat_smile: :confused: Malá usnula v kočárku po cestě domů,tady se pak vzbudila a hulákala,tak jsme nakrmili a od té doby spinká..jinak spí víc přes den jak v noci,ještě nemáme zajetý režim,kojíme jakmile se vzbudí..a pěkně to stále bolí..ale teče :grinning: Taky jsme bohužel dostaly ekzém,normální reakce na změnu prostředí,kosmetiku či sluníčko..ale má to fakt hodně,ted ji ani nemůžu fotit.. :cry: Dostali jsme hypermangan na koupání a snad nám to brzy zmizí..Žloutenka nás taky neminula,tak budeme ještě dávat na sluníčko,ale opatrně,kvůli té vyrážce.. :unamused:
Jinak vám všem děkuji za gratulace a přání,Jana mě informovala:o)
3. srp 2012 ve 12:55  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@janulev taky koukám, že se tu nic neděje!!!!

my teďka spinkáme, akorát obědvám polévku :slight_smile:

jinak jsem dneska strašně překvapená - manžel mi dodatečně nadělil k výročí svatby dárek - kávovar, který jsem strašně moc chtěla - přivezla mi ho dnes PPLka a bylo to fakt překvápko :slight_smile: tak jsem z toho tak nadšená a dojatá :slight_smile:
a já mu nic nekoupila :frowning2: protože přesně v den výročí svatby jsme si domů přinesli Elinku,tak jsem si jen objednali pizzu a řekli si,že to víc asi slavit nebudeme - nebyl na to stejně ani čas a on pak takhle překvapí!!! no budu se muset vytáhnout s manželovou oslavou jeho 35tin :slight_smile: aby měl taky nějaké překvápko :slight_smile:
3. srp 2012 ve 12:56  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@vormoni ahojky,no to je paráda, že jste už doma :slight_smile:
máte to koukám hektické, škoda,že si tatínek nevzal volno, hodně by ti to ulehčil............a nenervuj se, že máš hormony i nervíky na pochodu, i když chápu, že tě to pak mrzí,když vyjedeš zrovna na Kubíka...........to já když přišla domů, tak mi číča skočila na přebalovák, já jí takovou sekla, že sebou praštila na protější komodu, jaká to byla rána.....no já se rozbrečela, jaká jsem zlá panička a hned jsem se jí začala omlouvat, že jsem to tak nemyslela, ale že na ten přebalovák nesmí chodit - no hormony fakt pracovaly!!!!
a babičku tam ještě máš???? že by alespoň ta pomohla - nedovedu si představit,že bych na to první dny byla sama -jsem fakt šťastná, že s náma byl tatínek doma 14 dní - první den doma byl totiž psycho!!!!
3. srp 2012 ve 13:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@vormoni jé to je super, že jste doma, vítáme tě zpátky i s Nikolkou :slight_smile: je to škoda, že si manžel nevzal to volno, že pro vás vlastně nejel ani do porodnice, hodně by ti určitě pomohl, zvláště když to nemáte doma ještě vše připravené :unamused: a co vlastně manžel dělá, připadne mi, že stále píšeš, že chodí snad jen na noční :confused:
ty hormony jsou potvory, já dneska taky vyjela na chudáka Filípka...ale k něčemu to bylo, usnul po obědě během pár minut :wink:
jejda a to mě mrzí, že se malé udělal ekzém...ale hlavní je, že jste obě v pořádku, že to není nic vážného a určitě to brzy zmizí :wink:

@klaire22 to je od manžela moc hezké, že ti koupil takový dárek k výročí svatby :slight_smile: já od manžela dostala každý rok kytku a moc mě to vždycky potěší :slight_smile: dárek nemusí být nijak drahý, hlavní je, že si vzpomněl a že je z lásky :dizzy_face:
3. srp 2012 ve 13:19  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Abych také dala info o porodu:

Po té ,co mě v neděli ráno pustili domů,tak jsem doma uklidila a navařila,babi mi udělala pak ten melír :sunglasses: ,tak v noci mě probudili první bolesti..nejdřív jsem nevěřila pak už mi to bylo jasné a šla jsem za babi do obýváku a tak jsme začly měřit,od 1-2 hod byly po 10min,za chvíli k nám přicupital Kubík a přitulil se ke mě..což mi moc při rozdýchávání nepomáhalo :astonished: ,,tak jsme radši vzbudili tátu a ten mě doprovodil do porodnice v cca 3 ráno..Tam si mě převzala sestra a začli jsme natáčet monitor..dr.kontroloval ,že jsem jen na 3cm a mimi je stále hodně vysoko.. :cry: Ale dali jsme klystýr a čekali co bude dál..ještě s jednou paní jsme tam rozdýchávaly bolesti po těch 10min..V 6 h se vyměnili sestry i dr.a ten nás opět kontroloval..u mě žádná změna,stále moc vysoko a kdoví jestli to prý bude ten den,že můžu pít čaj a schovají mi i snídani..I když prý jako u druhorodičky se to může rychle změnit.. :sweat_smile: :confused: To mě dostalo,připadala jsem si jako plašan..ale přitom některé ty bolesti byli dost velké..nechtělo se mi věřit,že z toho nic nebude.. :confused: dali nás před sál do postelí a že máme odpočívat :confused: ,chtělo se mi hrozně spát,celou noc jsme byli vzhůru..a porod v nedohlednu.. :-Ta bolesti se ale vleže nedaly rozdýchávat,musela jsem vždy slézt a v předklonu s roztaženýma nohama jsem rozdýchavala..bylo to něco..pak jsem nějak šla na wc a zjistila že jdou ze mě kusy krve..tak jsem to řekla sestře,aby se na mě mrknul dr.že se určitě něco děje..měla jsem pocit jako by malá rychle sestupovala..a taky že jo,ze 3cm bylo najednou 7cm.. :confused: :sweat_smile: Během hodiny.. :astonished: A to tam ještě mezitím saniita přivezla rodičku s kontrakcema po 4min,a hned na sál..paní docela slušně hulákala..my dvě v předsálí úplně ztratily chut rodit..ale nedalo se..paní mezitím porodila a pak jsem šla na řadu já..a už jsem začínala taky hulákat..Sestra at si dojdu na sál a vylezu na stůl,mě to ani moc nešlo ty bolesti mě už tolik kroutili,že to byl téměř nadlidský výkon zvednout obě nohy..do toho příšerný tlak že jsem to už nemohla zadržet a chvílema jsem už prostě tlačila..ale ještě jsem nemohla..sestry se mě snažili krotit ale já moc nespolupracovala,bylo to fakt hrozné.. :unamused: Jednu chvlíli mi říkali at se zvednu,že jsem moc nízko a mohla bych té malé ublížit at myslím na ni..já byla tak hotová ..bylo to fakt těžký.. :cry: Pak nějak jsem křičela at mě dr.nastříhne a při dalším tlaku že už to zkusíme aby malá vyklouzla,tak jsem čekala na ten správný tlak a když přišel tak jsem tlačila ze všech sil,ale upouštěla jem vzduch i z pusy což bylo špatně takže křičeli ještě,ještě..a tak jsem přidávala co to šlo až došlo na střih a pak už jsem cítila jak vyylítlo celé tělíčko a mě se hroooozně ulevilo.. :sweat_smile: :confused: Okamžitě jsem se všem dokola hrozně omlouvala,dr.a i sestrám,že jsem fakt měla pocit že to nezvládnu a nespolupracovala jsem..Hrozně jsem se za sebe styděla,ale pak vše střídala radost,že to mám za sebou a když mi ukázali malou,tak to byla už nádhera..Za dvě hodiny větších bolestí to bylo za mnou.. :sunglasses:
3. srp 2012 ve 14:22  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@vormoni Ahojky :slight_smile: vítej zpátky, super, že už jste doma :slight_smile: Porod taky náročnej, ale málokdo to mám tak nějak v pohodě, že? :sweat_smile: I když s jednou takovou jsem byla na pokoji, prý by šla rodit za rohlík znova :grinning:
Jinak souhlasím, že první den návratu z porodnice byl doma taky mazec, nervy jsem měla taky na pochodu.

@klaire22 ale ty jsi mě hodně pobavila s tou kočkou, uplně si to umím představit :grinning: :grinning: :grinning: já jsem zase druhý den po porodu ječela na přítele a na dcerku, že je s sebou na procházku kočárem nechci, že jim dlouho trvá než se vypraví :sweat_smile: Samozřejmě jsem to nemyslela vážně, chtěla jsem, abychom šli hezky všichni, ale prostě jsem byla jak papiňák před výbuchem a nevěděla jsem vlastně proč :sweat_smile: :sunglasses: :grinning:
3. srp 2012 v 16:10  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@janulev já taky dostávám kytičku - ale on byl ten kávovar v akci na slevomatu a já po něm vzdychla a víc to neřešila...........a on mi ho prostě koupil jako překvapení s tím, že to mám ještě dodatečně ke svatbě a taky za Elišku :slight_smile: jinak já taky nejsem na drahé dárky, my to nepraktikujeme ani o vánocích :slight_smile: jen hezký symbolický dárek, který druhého potěší :slight_smile:
3. srp 2012 v 19:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@vormoni no paráda, krásně jsi to zvládla :slight_smile:úplně vidím samu sebe,jak jsem upouštěla vzduch a najednou jsem prostě nemohla........a pak jsem se strašně omlouvala doktorce i PA, jak jsem hysterčila - no úplně to samé co ty :slight_smile:
ale nakonec to byl pěknej sešup, což je paráda, moc jsi se netrápila :slight_smile:
3. srp 2012 v 19:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@vormoni Jsi šikovná. Hlavně, že je malá venku :slight_smile:
3. srp 2012 v 19:40  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@klaire22 super :wink: tak v kolik zítra tady na kafi???? :grinning: :grinning: :grinning: já si dám latte a trošku cukru :dizzy_face:
3. srp 2012 v 19:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@klaire22 Tak ten kávovar jsem taky obdivovala na slevomatu. Ale můj má vyhlídnutý nějaký profi i s mlýnkem, tak jsem mu to ani neříkala. I tak už ten slevomat nemůže ani vidět, protože jsem na něm během 14ti dnů utratila přes 2000 :sweat_smile: :sweat_smile:

Před chvílí mi volala mamka, že by si mohla vzít příští týden toho staršího na prázdniny na celý týden... Docela mě šokovala, ale během pár minut jsem se začala už těšit, jak Ondru vypakuju :grinning: :grinning: Poslední dny už jsem si všimla, že mám nervy napnuté. Kvůli klaždé blbině na něj hned zaječím a furt mu jen nadávám. A večer mi to pak příjde líto, že ho třeba dost odstrkuju. Je ale fakt teď v období nonstop vzdoru a nechce vůbec poslouchat. A drzý je jako opice! :confounded:
3. srp 2012 v 19:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek