• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v červenci 2012

16. listopadu 2013 
Nikča...nestíhám.....později :slight_smile:
7. srp 2012 v 10:55  • Odpověz  • To se mi líbí (6)
@vormoni to myměli noc šílenou...........buzení po hodině už od devíti večer..... jsem vyčerpaná!!!!! řve, řve a řve..jen u kozy je klidná...........asi spurt se vší parádou!!!!!!!!!!!! :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
7. srp 2012 v 11:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@kaphajin Určitě...my na brkání dáváme do polohy - na srdíčko- a asi tak 3x denně ji nechám tak 10 minut na bříšku...někdy leží klidně,někdy se vzteká a dneska už mi krásně zvedla hlavičku až nahoru a chvilinku držela...musí cvičit...
PS:já od příchodu z porodnice taky přibírám...stejné to bylo i u té první.. :frowning2:
7. srp 2012 v 11:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@petule22 Nikolka je nádherná...a krásně baculatá... :slight_smile:
7. srp 2012 v 11:23  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@pe3cka děkuji :slight_smile:
7. srp 2012 v 11:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@pe3cka my už chvilkami taky krásně držíme hlavičku........i ji hodně zvedá, když si ji vezmu na odgrcnutí, jak jí mám položenou bříškem na mých prsech - tak furt zvedá hlavičku a kouká na mě a nebo všude možně :slight_smile: je to šikulka moje malá!!! jen mi teda už druhý den v jednom kuse řve!!!!!!! včéra mě z ní fakt bolela hlava, byla jsem zoufalá, musela jsem se jít vzteky vykřičet, jak už jsem toho měla plné brejle!!!!
7. srp 2012 v 11:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@petule22 to tedy, baculaťoučká je pěkně :slight_smile: a je to kočka, jak je vfešákovaná :slight_smile: dvěmi slovy krásná holčička :slight_smile: a určitě i hodná narozdíl od té mé dračice!!!!!! už aby ten debilní spurt přešel, jinak zešílím!!!!!
7. srp 2012 v 11:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@klaire22 děkuju :slight_smile: hodná ano ale jen do třetí ranní, pak nespí a jen mručí že se ji nejde vyprdět takže já mám vstávačku denně mezi 3-4 a usne až kolem 9-10 takže spát jdu kolem 23 hod a moc toho teda nenaspím
7. srp 2012 v 11:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@petule22 my spali hezky - po vykoupání cca kolem osmé max. v devět usnula a spinkala až do půl jedné, někdy i do půl druhé, pak kojení a pak spala další 3 hodinky, ale poslední 3 dny spí šíleně - spí sice do těch půl jedné, ale pak se budí po hodině a já jen přikládám a přikládám............jak se i to kojení šíleně líilo, tak mě teďka přímo se.........bolejí mě prsa a malá jen řve, když u nich není.........teď si ji vzala tchýně na procházku, tak snad bude hnípat......jdu si dát jídlo a natáhnu se na chvíli - snad to půjde :slight_smile:
7. srp 2012 v 11:58  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@klaire22 to ti věřím...to hodně vyčerpává...snad to brzy přejde...jo,každý den je úplně jiný...
7. srp 2012 ve 12:17  • Odpověz  • To se mi líbí
čauky,
dočítat nestíhám, jen namátkově..
@petule22 dobrá baculka, to nám doma roste taky..

včera u MUDr., přibral od propuštění z porodky 300g, takže super, doktorka spokojená, přestože se ji pokusil označkovat, takhle se nepos.... několik dní :grinning: a pak taky prospal odpoledne..
starosti nám dělá malá, tj. prvorozená, je jí skoro pět a chová se jako 15ti letá drsná puberťačka, naprosto na vše odmítavá odpověď, furt tu ječí, mlátí s dveřma, což bylo i úřed Toníkem, teď se k tomu ale přidalo to odmlouvání, odsekávání a drzé odpovědi..kolikrát mi tak brnká na nervy, že nemít u prsku Toníka, tak po ní skočím a zlupu ji prdel.. neudělá absolutně nic, co se po ní chce, jen je za ní vidět binec...už z ní nemůžu, skoro je lepší si jí nevšímat..
@klaire22 nemá prsotě žízeň?? z tepla?? malej to měl poslední cca tři dny krom včerejška.. celé dopoldne kňoural, u prsu každou půl hodinu.. ale v noci spí cca 5 hodin v kuse..
7. srp 2012 ve 14:20  • Odpověz  • To se mi líbí
7. srp 2012 ve 14:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@petule22 Malá je fakt pěkňoučka,je vidět že jí chutná a že mamka má mlíčka doooost:o)
7. srp 2012 v 15:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@vormoni taky hod fotečky vaší Nikolky :slight_smile:
7. srp 2012 v 16:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@vormoni máte ho tam... :slight_smile:
7. srp 2012 v 16:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Zdravím holky, tak dneska odpoledne docela mazec. Neustále kojíme a přebalujeme, od dvou hodin nezabral a já začínám být po docela náročné noci i nějak vyřízená. Dočítat nedočítám, protože to už bych fakt nedala a ani díky Péťovi není čas. Chtěla jsem i stáhnout do kompu nějaké fotky, ale fakt není čas. Snad později večer ... Pá
7. srp 2012 v 16:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojda maminky,
jsem tu jen na skok, nějak ten den ubíhá..
@klaire22 s tou váhou si zatím moc nefandím.. uvidím až po šestinedělí, jak se to ustálí.. zatím to stojí :slight_smile:

@vormoni tak já odstříkala před krizí 80 ml z jednoho a 60 ml z druhého.. teď nevím, od té soboty jsem neodsávala

@dociska já chodím podobně jako ty... veškeré hadry ze "štíhlejší" éry mám u babky v pytlích na baráku, kam se jen tak nedostanu.. a nic nového kupovat taky nechci, co kdyby to šlo zase nahoru (jako už se mi to stalo)..... :rolling_eyes:
Když to udržím i po šestinedělí, tak si i něco koupím pro radost, tedy pokud na to bude...

Jdu sundat prádlo ze sušáku a něco poklidit.. teď na to spíš kašlu a jsem jen u prcka.

páčko
7. srp 2012 v 16:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@vormoni je ta hlasík ode mě a Elišky :slight_smile:
7. srp 2012 v 16:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak my jsme též po kontrole,Otesanek přibral za 10 dní 60 dkg,je protivka,takže taky asi spurt a ta žízeň k tomu a do toho prdiky,takže výsledek - úplně vyrrizena máma. Dr nám doporučila caj,nebo vodu,kojeni každou chvíli nedoporučuje právě kvůli prdikum,ze prcek nestihne strávit mleko z předchozího kojeni a já mu tam naperu novou dávku,ta se smicha a neštěstí je na světě. Aby se to nepletlo,tak máme se psem 5 týdnu do výstavy a včera jsem mu našla zánět v uchu. Takže ještě do toho 2x denně vyplachuju ucho,abych toho neměla málo.
Řešily jste váhu..já to mám složitější. Před 5 lety,jsem měla klasika 60 kg. Pak se mi zbláznila stitna zlaza a během 3 let jsem nabrala 30. Za tehotenstvi 12,ale ty jsem nechala v porodnici a teď jsem 4 -,ale můj sen je se dostat alespoň na 65,jelikož tehotenstvi mi dle dr.upravilo tu štítku,jestli to takhle půjde dál,tak mi za měsíc vysadí léky. Jupiii:wink:
Bohužel po císaři ještě nemůžu cvičit,tak mám břicho povisle,ale snad se to pak srovná.
7. srp 2012 v 16:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@aideen jsme na tom opravdu stejně, my máme to samé :frowning2: hlavu vzhůru, to prostě musíme dát :slight_smile:
7. srp 2012 v 17:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamino my dnes taky už nasadili čajíček - fenyklový a vypadá to, že malé chutná a na chvíli jí ošálí a já mám klid :slight_smile: a ještě konečně začíná brát dudu, tak to je taky menší úspěch, před tím ho vůbec nechtěla!!!! no mám hrůzu z dnešní noci, jestli bude jako včerejší, tak mě můžou rovnou odvést!!!!!
7. srp 2012 v 17:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@klaire22 Bobo dudlika bral cca týden,zjistil,ze z něj nic neteče,tak stávkuje. Jsem zvedava co řekne ná dudlik s čajem,zatím jsem dala jen lžičkou. Noci máme v pohode,ale ty dny...i když dnes jak se ochladilo měl hysterak jen dvakrát,dokonce spal od 11 do 13 a teď chrupka od 16 taky. Ale už se budí...doufám,ze tak ve 20 zase vytuhne:wink:
potřebovala bych,aby se přepnul do módu Hodne miminko,jinak padnu za vlast. Ploditel je v práci,prý do 22 bude doma..jak prcek spal,tak já blb místo,abych spala taky,tak jsem lehce poklizela a pak drbala s tchanovcema...ach jo...ještě jsem si nezvykla,ze musím využít každé příležitosti ke spánku a sr...na úklid:wink:
7. srp 2012 v 17:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamino bud v klidu, to já také jdu uklízet, než abych se natáhla.....taky bych se na to měla už vysr.....jenže mě to bohužel nedá :frowning2:

užívej si hodného miminka.....ta moje důrys by se taky už mohla do toho módu přepnout, mám fakt už dost!!!!!
7. srp 2012 v 18:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@mina_ :wink: díky za odezvu ... ano, je to jak píšeš: "krása i nebezpečí internetu" :sunglasses: ráda jsem tě poznala, taky se měj a vzpomínej na mne pokud možno bez kníru :grinning: :sunglasses: pa
7. srp 2012 v 18:24  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@klaire22 Ne,ze by mě úklid bavil,ale nějak nestíhám a je to tu jak po boji,navíc když máš psa a mimino,tak je to masakr. Komín je sice zlaticko,poslušný,ale trochu nehygienicky,navíc mimo ložnice smí všude a roznasi trochu písek a větvičky všude...ale stejně ho máme rádi:wink:
7. srp 2012 v 18:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@segra_bruni To bylo presne...co @bruni? Už?
7. srp 2012 v 18:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamino "Už?" to je otázka, kterou po zkušenostech odtud (že to prý maminky nemají rády :sweat_smile: ), jí nebudu pokládat :grinning: včera to ještě nebylo a ode dneška se už neptám :zipper_mouth: čekej se mnou :dizzy_face:
7. srp 2012 v 19:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Tady dávám fotky,pro ty co nekoukaly do alba.. :wink: a dnes už nestačím dočíst,děkuji za hlasy,ahoj zítra,dobrou:slight_smile:))
7. srp 2012 ve 21:13  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@vormoni malá nádherná, promin nenapadlo mě mrknout do fotoblogu :grinning: jsem vypatlaná :slight_smile:
8. srp 2012 v 07:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@petule22 Díky:slight_smile:To nejsi,já zase nevím,jestli může nakouknout každý,nebo jen ti,co dají žádost o přátelství.. :sweat_smile: :confused: A taky, že tak tady nezaplním stránku jen fotkama,jak se tam ted vloží,jsou obrovské,předtím ty menší byly lepší.. :slight_smile:
8. srp 2012 v 10:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek