• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v červenci 2012

16. listopadu 2013 
@kammka Ahoj,tak to vypadá že Fanynka žárlí,že už není středem pozornosti a schválně neposlouchá... :unamused: Mě Kubík taky hodně odmlouvá,a dovede být pěkně zlý,co byl s babičkou tak jí poslouchal a mě hned tak nebral,kor když jsem ho usměrňovala kvůli Nikolce:To nesmíš,to nedělej..atd..Snažím se si ho více všímat i když přitom ještě poslouchám dašího člověka a sleduju co dělá Nikolka,je to náročný,člověk aby se rozdvojil nebo rozrojil nejlépe... :astonished: NNěkdy je fakt lepší si nevšímat když vyvádějí,ono je to přejde a pak až je klid s nimi něco rozumně probrat a pak třeba i za malou odměnu,dosáhnout nějaké dohody..ale je to fuška :sunglasses: :angry:
8. srp 2012 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak hlásím se z Rakovníka,dnes jsme vstávali až v 9:30!!!! :sweat_smile: :confused: KOjia jsem mezi 4:30 a 5:30..A večer usnula někdy kolem půlnoci..po několikátém nakojení.. :astonished: Když mi přitom neusne,tak dám dudlík a nechám si ji u sebe a spíme,já jen dřímua třeba za půlhodky ji už přenesu do postýlky a je tuhá..nejlépe bez dudlíku,ten jak jí vypadne je hned vzhůru.. :sweat_smile: :confused: Ale jinak to docela jde,se i prospím.. :slight_smile: Dnes odpol jdeme na kyčle tak jsem zvědavá co nám řeknou,kuželkujeme přes den pár hodina a i v noci.. :slight_smile:
8. srp 2012 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamino Jojo,toho určitě využij když můžeš spát s mimčem,to pak s 2 dětma nehrozí,nebo jen občas když ho táta někm vezme.. :slight_smile: Uklid já taky šidím,každý den udělám jen něco a nádobí rvu už od víkendu zásadně do myčky...ještě kdyby tak někdo vařil..Včera jsem udělaa pár bagetek s lososem,2 hamburgery a krabici palačinek,které jsem už nestihla namazat a co myslíte tatínek..neodpustil si poznámku,že některé byly lehce chycené? :angry: :angry: :angry: To že koupat se malá šla místo v 18 hod někdy po 19hod mu zcela unikla... :angry: !!!!! Tak jsem mu řekla že tyhle poznámky už nebudu snášet,bud at to nejí nebo mě přestane neustále kritizovat..má být rád,že je vůbec něco na stole!Řekla jsem tu v klidu,žádný řev,ale doufám,že dostatečně jasně aby to i ten jeho mozek pobral,protože jinak se seberu a odjedu(třeba k našim) a jemu at tu vyvařuje třeba nějaký interhotel!!!!! :angry:
8. srp 2012 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petule22 Ta tvoje je také krásnoučka a dobře živená,já se trošku bojím vážení...snad nehubneme..nerady bych přikrmovala.. :astonished:
8. srp 2012 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 Ahoj a co ta tvojeprincezna,už se umoudřila a spinkala?Každé si občas vybere den,kdy nás potrápí..tak si važme těch lepších dní,protože nejsou napořád:slight_smile:
8. srp 2012 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aohjky holky, tak unás dopo slunečno a teď se začínbá zatahovat, ale je tam pěkných 25stupňů :slight_smile: Davídek zase dneska přes den snad nic nenaspí...spal asi 30 minut v kočárku cestou do obchodu a jen jsem postavila kočár doma, tak se probudil...teď spinká s dudlíkem, ale každou chvíli si jej vyhodí z pusiny a je hnedka vzhůru. Filípek aspoň odpočívá a pak půjdeme ven, kousek odtud dělají v obci nový chodník, tak se půjdeme podívat na mini barg a na tatry, co tam pracují. Filípek bude spokojený a Davídek se aspoň vyspí :slight_smile:Ještě, že v noci spinká krásně :slight_smile:

petule no malá je krásná a vypadá dobře živená :wink:

@vormoni no malá je opravdu kouzelná... a vážíš doma nebo čekáš až půjdete k doktorce?

náš taťka dneska konečně vyzvedne rodný list, tak budeme zítra obíhat a obvolávat úřady...už se opravdu těším :rolling_eyes:
8. srp 2012 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky tak jsme se vrátili z motola a Šárinka má hematom o 1/3 menší, jsem strašně ráda, že to je opravdu hematom a ne nádor a navíc se sám ztratí, takže teď jdu hodit spánek s malou, jsem vyšŤAVENÁ
8. srp 2012 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@janulev Ahoj,díky:slight_smile:no zkoušela jsem ji vážit na kuch.váze,ale moc se mrskala :grinning: ..bylaoblečená v pyžamku a suché plínce a ty 3 kg myslím neměla.. :unamused: Dnes to zkusím znovu.. :wink: K dětské na vážení jdeme zítra...Nám přišel rodný list hned v pondělí,tak jsme byli včera na pojištovně vyřídit kartičku:slight_smile:U nás je také pod mrakem sem tam slunce,asi bude příjemně:slight_smile:Mě malá usnula,co jsme ji nakojila v těch 11hod takže za chvíli ji probudím ,nachystáme se a tročku na pápnem a vyrazíme do porodky na kyčle..jsou takm od 13:30 do 14:45.. :sunglasses:
8. srp 2012 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaphajin Tak to je skvělá zpráva,že se to jen povtrdilo..musela sis prožít peklo,fakt nezávidím..a jsem ráda,že je malá zdravoučká:slight_smile:)))) :grinning: :grinning: :grinning: Pěkně si odpočiňte!!! :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
8. srp 2012 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaphajin jsem moc ráda že ti to dnes potvrdili a vše bude ok :slight_smile:
@vormoni pro mě je Nikol úplně dokonalá :grinning: a nejkrásnější :grinning: ale to asi pro každou matku to její :slight_smile:
8. srp 2012 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaphajin no to je skvělá zpráva :slight_smile: to musí být mega úleva......hlavně že je Šárinka zdravá, fakt!!!! jsem ráda za tebe :slight_smile:
8. srp 2012 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni vás teda ten táta zlobí, bych ho asi kopla.........to by si na mě manžel zkusil jednou - může být rád, že má vůbec něco na stole........to já tedy denně nevařím, ono to prostě s malou nejde!!!! dnes jsem objednala pizzu, máme tatínka doma, protože nám dělají radiátory.............malé se moc nechce spinkat, neustále uspávám, ale je to dnes lepší než včéra - dnes v noci spinkala dokonce 6 hodin v kuse, takže jsem se prospala.......a od 4:00 už jsem to zase pytlíkovali po 1,5 hodině :slight_smile:
8. srp 2012 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 tak, tak....pro mě je Eliška taky ta nejkrásnější a nejdokonalejší holčička na světě - prostě každá máma to tak má :slight_smile:
8. srp 2012 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@klaire22 no už to trvá nějakou dobu a včera jsem u to řekla už na férovku,že mě ty jeho neustálé připomínky nebaví,bud at mlčí nebo at to nejí a jde jíst jinam,nebude mě neustále kazit náladu.. :rolling_eyes: Ani pak necekl..Snad mu to došlo..pořádnou kytku jsem nedostala za porod,vymyslela jsem si 3 pugéty dlouhých růží z lidlu a oni je ti darebáci od porodu nedostali?Přinesl mi sice gerbery,ale ty jsem nakonec zapomněla tam.. :sweat_smile: :confused: Takže má co a čím žehlit dodnes.. :angry: No nic my vyrážíme na ty kyčle,zatím ahoj holky:slight_smile:)))
8. srp 2012 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni tak ať vám to dobře dopadne :slight_smile:
nám akorát dodělali radiátory, tak jdu uklízet tu spoušť, mám tu moc práce - zítra má manžel narozeniny a čeká mě toho teda ještě vela :frowning2: zítra přijdou naši a tchánovci, tak musím něco připravit za pohoštění, vymyslela jsem pro manžela dárek, ale jaksi nebylo kdy ho koupit, tak se zítra potřebuju jít cournout do města a ještě chci sjet na Mělník do Takka koupit mu nějakou hezkou košili a chtěl ještě sportovní tašku a taky potřebuji do DM :slight_smile: už aby nám to DMko tady udělali, snad tu bude do vánoc - staví nám tu kaufland a k tomu i takové to family centrum -bude tam takko, dm, ccc, planeo elektro - takže paráda už se těším :slight_smile: člověk nebude muset jezdit pro všechno na Mělník nebo do Litoměřic :slight_smile:
8. srp 2012 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vormoni Tak já mám obrovskou výhodu,ze přítel je mi fakt oporou,spíš mi nadává,ze nechrupkam,když spi malej a zatím celkem chápe,ze je s malým dost práce.
Druhé mimco absolutně neplanujeme,jak kvůli věku,jsem po císaři,takže min rok pauza mezi tehu být musí a vzhledem k věku nechci mit dítě ve 40,i když nikdy neříkej nikdy,před 3 lety jsem nechtěla děti vůbec a Bobo je výsledek lehkého nátlaku ze strany přítele. Další důvod jsou finance,máme hypotéku až do důchodu a mám strach,aby jsme to zvládli,rada bych prckovi dala vzdělání a zájmy a to je dnes dost drahá záležitost. Nechci,abych mu musela vysvětlovat,ze ná hory se školou nemůže,ze přijde doplatek za plyn,nebo něco podobného..to jsem zažila já a nechci aby to moje dítě zažilo...
Teď malého vzala švagrová ven a já LENOSIM:wink:
Koukam ná jezdectvi ná Olympiádě,parada:wink:
8. srp 2012 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky
tak Toník zabral kolem desáté a probudil se před šestou.. já mám to druhý fakt za odměnu,jak řekla naše doktorka..o tom se mi s Fany nesnilo...
to její zlobení není úplně čerstvá záležitost, ona je takhle voprsklá dávno, ať děláme co děláme.. já ji seknu zcela vyjímečně a max jednu přes zadel nebo přes ruku, nic drsnýho, spíš to bolí mně, než ji.. účineek to nemá valný..ani vysvětlování ani křik, ale je to vzdor, aby upoutala pozornost, to je jasný, je to tím horší, čím je víc práce a stresu...jenže v jejím věku by už mohla celkem pobírat, že musí na leccos počkat, že nemůže nechat po sobě binec, atd...

dneska jsem poprvý malýho zalátkovala a on se ihned pos.., ale zvukový efekt byl větší než výsledek, a taky jsem se divila, jak to ta látkovka ihned všechno nasákla a na zadečku nezůstalo napatlaný nic!! trošku se teda bojim, aby mu to nevadilo, je v tom dost bachratej a má o něco menší pohyblivost.
teď usnul..
další věc je ta, že mám jen jeden sušák, dva by se mi sem stejně nevešly.. ale asi druhej pořídím, jak to půjde budu sušit venku.. v zimě, když topíme, tak ty pleny usušim na žhavým žebříku v koupelně, venku to nepůjde, sousedi ttopí vším možným, hnus..
a v týhle chvíli mám plnej koš s prádlem..no, snad to nějak budu stíhat.

jinak pokud jde o organizaci domácnosti, tak já nestíhám. včera jsem teda udělala řízečky z vietnamský sviňky s bramborem a večer ještě upekla švestkový koláč s mákem, ale dnes jsme bez oběda a netušim, co bude k večeři..
chlapovi jsem poslala sms se seznamen do lékárny, došly mi porodnický vložky, některej den je to skoro už v pohho a jindy se to ze mněě valí, fuj.. teda pardon, že to tu řešim..ale už je mi to divný, já si totiž nepamatuju, jak to bylo po Fany..
8. srp 2012 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 šmarjá, jak to je daleko z Roudnice na Mělník??? :astonished: :astonished: a mně přijde obtížný jezdit do Benešova, je to 12km..teď jsem si říkala, že v pátek, až pojedem na kyčle, tak poberu i nákup, holce se rozpadal boty, chci o víkendu udělat svíčkovou, malá ji miluje a budem tu mít návštěvu, pak mi doplo, že Benešov bude v pátek narvanej důchodcema...tak buď budu muset na placený parkoviště, nebo nevim co...tak snad nebude extra hic aby to malej dal...

jinak tady máme v Netvořicích (3km) jen jednotu, nebo coop, nebo co to je, dost draho.. je tam teda super masna, tak to hovězí asi koupim tam..zelenina nic.. pak v Týnci (6km) je skoro všechno a k tomu Lidl, ale žádná pořádná drogerie...snad je tam teta.. máte někdo kartu do tety?? vyplatí se tam chodit??
8. srp 2012 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kammka Ty že nestíháš?Navříš ješt napečeš..tak to u mě je dobrý když je to jídlo..dnes jsem to naplánovala líp,v 16hod jsme jeli domů,dala jsem brambory s masem do trouby a už se to dělá..a já kojím..Večeře je vyřešená.. :sunglasses: a pečeno máme z lidlu,makový závin k snídani.. :sweat_smile: :confused: Jinak tam konečně dostali moje růže,takže jsem tak 3 zamluvila a manžel mi je slavnostně donese až skončí v práci:o)))Jen ať "žehlí"... :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
8. srp 2012 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím holky moje milované :slight_smile:
Tak mám konečně chvíli času. Musím říct, že je malý od včerejšího večera fakt zlatíčko. Krásně spinká, budí se na jídlo co cca tři hodinky. Malá na to, jaké včera večer dělala scény, tak dneska v pohodě. Jsem ráda, protože sem si chvílemi fakt myslela, že to prostě nezvládnu.
Ale přiznám se, vyvařila jsem dudlík a malý od včerejška na spaní dostává dudyna. Už jsem prostě nevěděla, co dělat. Od dvou do šesti jsem ho měla včera na rukou a tak to prostě nejde. Malá taky potřebuje mámu. Takže jsem to vyřešila takhle a opravdu se to osvědčilo :slight_smile: Mám tak čas na obě děti a navíc, dokonce i na domácnost :grinning:
Jinak dala jsem na fotoblog pár fotek malého. Zatím jich moc nemám, nebyla moc příležitost fotit, ale určitě to napravím. Už teď za ten týden se mi zdá neskutečně veliký :slight_smile: Letí to letí jako voda.

Tak jdu dočíst aspoň dnešní příspěvky. Ten zbytek asi už nestihnu :frowning2:
8. srp 2012 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni no jo, ale koláče zbyly 4 malé kousky.. a řízky jsou taky pryč..takže.a nemám nápad.. teda napadlo mně upéct nějaký piškot s borůvkama z mrazáku..ale malej zas vrčí..už jsem ho potřetí přebalovala z látkovek

ad růže: ty jsem neviděla asi sto let.. ale včera mi chlap dones dvě milky, aniž bych to po něm chtěla..a věci, co mu napíšu v sms nosí bez keců.. což je změna.. teď je venku s holčinou a psem, mohla bych mít veget, ale jeden pán tu kňourá.
8. srp 2012 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
..a mám ho na ruce a je skoro ticho..asi ho vrznu do kočáru a pojedem s plastama do kontejneru..

on dudana nechce..
8. srp 2012 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamino Tak uvidíš,i s jedním prckem to bude prima,chápu že s hypotékou a v našem věku..(já mám 37let) člověk musí myslet na to ,jak to zvládne..Přítele ti závidím,a přeju at vám to vydrží co nejdýl,nejlépe napořád :grinning:
8. srp 2012 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaphajin jsem moc ráda za dobré zprávy :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. srp 2012 v 17:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aideen Ahoj,tak vidíš,ono se to poddá,každý má občas svoji chvilku.. :wink: Petřík je hezoučky,má pěkně naducané tvářičky:slight_smile:)) :sunglasses: My taky dudlíkujeme,sice je problém ho udržet,kor v noci a pak ho najít a její pusu..ale vyřešila jsem to tak že si ji nechám u sebe s dudlíkem v puse ji natočím k sobě jako k prsu a tak blízko abych jí ho přidržovala a spíme a za nějakou dobu(nevím jak dlouho)j i přenesu do postýlky a je klid..většinou :sweat_smile: :confused:
8. srp 2012 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak na kyčlích jak se dalo čekat,máme pokračovat s plínkama mezi nožky,kontrola 5.9. :unamused: No co,budem to muset vydržet.. :wink:
8. srp 2012 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 Tak to tě čeká pěkný frmol,s malou to bude asi náročnější,snad ti bude pěkně spinkat at to můžeš připravit.. :slight_smile: Ten můj je měl v neděli,po dvou opicích, co zapíjel malou,si to moc neužil,ale dobře mu tak.. :wink: Já mu koupila dort hotový,pár zákusků a dostal od mamky trička,a od Kubíka žabky,furt nějaké chtěl,tak jsme koupili v deichmanovi pěkné od fila..Větší dárek až nějaký vymyslí později..může být rád aspon za to..Jela jsem pro to do tesca,sedět jsem ještě moc nemohla,takže s nafouklým kruhem do auta,tak se to dalo..bych chtěla vidět jeho na mým místě.. :sweat_smile: :confused:
8. srp 2012 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni Já si to přeju taky,aby nám to vydrželo..hodně dlouho jsem hledala a váhala,a jsem rada,ze jsem na stará kolena našla:wink: je to fakt přírodní úkaz a ne chlap:wink:
Prcek má náladu stridavou,ale co jsem začala dávat před a po kojeni pár lzicek dětského čaje,tak se mu prdiky zlepšily a teď jeci jen když chce být na ruce,nebo hlady. Je to Otesanek,nejradši by pil pořád,nebo používal prso jako dudlik. S ním úspěch nemáme,bral ho první týden,pak mu docvaklo,ze z toho fakt nic nepotece a konec. Zkoušeli jsme už 3 druhy a nic. Plive a plive. Tak smůla...
Vaření je kapitola sama pro sebe,přítel má naštěstí obědy v práci a já z obavy,abych si nedala něco zavadneho dlabu rýži se zeleninou,dušené kureci a staré rohlíky. Má to výhodu,ze jsem už pod vahou při početí,ale o tom už jsem tu psala...
Já doufám,ze s juniora neuděláme rozmazleneho jedinacka,to je má noční můra...no uvidíme,třeba vyhrajeme ve Sportce a já najdu odvahu k dalšímu tehotenstvi..:wink:
8. srp 2012 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamino Určitě neuděláte,kubík byl také doted správný kluk,každý nám ho chválil,akorát se moc neuměl dělit o hračky..což právě sourozenec by mohl změnit,ale zatím žádná změna :grinning: Třeba se ti pak zasteskne po mimi,já tesknila když mu byli 3 roky,ale dřív ne,chtěla jsem si ho užít..pak už to bylo ze strachu že jsme starý a nepodaří se takový stres,který nám pomohlo vyřešit až umělé oplodnění..Ale jsem za něj moc ráda a že se podařila holka,to už jsem celá blažená..Jinak dudlík Kuba také nechtěl,obešli jsme se,nebyl moc uplakaný..takže jsem byla i ráda..Malé ho z pusy taky na spaní vyndávám,pokud sám nevypadne,to už ale musí být tuhá.. :sunglasses:
8. srp 2012 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holčiny,

tak dneska mám zase vyměněnou holčičku - dneska je milionová - napapá se, pohraju si s ní a dám jí spinkat a spinká do dalšího papání -tak já nevím, co nám ty 2-3 dny před tím bylo...........dnes je prostě dokonalá, zulíbala bych ji. Dokonce jsem s mamčou v pohodě sjela na nákup, uklidila jsem po těch radiátorech a konečně to mám doma zase jako u lidí, jen mi chybí vytřít, zničili mi hadr na podlahu a nový nemám koupený, tak zítra musím koupit a jenom vytřít. připravila jsem vše na dortík - pařížskou šlehačku a čokoládu na zdobení- korpusy mi upekla maminka :slight_smile: vařím vajíčka na studenou místu a na chlebíčky, Elinka je už vykoupaná, napapaná a už spinká, tak snad bude hodná i v noci, i když ze včerejška na dnešek byla zlatíčko :slight_smile: konečně jsme se naučili dudánkovat a to hodně pomohlo :slight_smile: a taky jsem jí včéra ošálila čajíčkem a opravdu od té doby - pohoda :slight_smile:

my se dneska s manžou trošku kousali, chvilku dobrý, pak zase vyjede on, pak zase já - vadí mu, že ho prý pořád hodně úkoluju, ale já mám chvílemi pocit, že na to, že se starám plně o malou a ještě stíhám domácnost mám prostě nárok si říkat o pomoc a on to pak komentuje, že ho pořád úkoluji.......no blázinec s námi........tak jsem mu taky řekla, že tady lítám a jančím kvůli jeho zítřejším narozeninám a on za chvíli přišel a miloučký výraz a slova a začal mě hladit po tváři a ve vlasech a že jsem hodná a jak to zvládám - bych se z něj zbláznila, z chlapa mýho :slight_smile:
no, půjdu to tady dorazit, ať toho mám na zítřek co nejméně, dám spršku a půjdu spinkat :slight_smile:

tak pááááá kočky
8. srp 2012 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek