Miminko v červenci 2012

Ahojky,
ve čtvrtek jsem naprosto neplánovaně našla dvě čárky. U dr jsem samozřejmě zatím nebyla a půjdu tak za čtrnáct dní, ať je už i srdíčko. Doma už jednoho prcka mám a tentokrát to prožívám mnohem klidněji. Míň se bojím.
Kdo se ke mě přidá a bude se mnou těhulkovat?
klaire22
11. srp 2012
@kaphajin no, zas tolik obdivu nezasloužím - ten korpus mi upekla maminka, já pak jen udělala krém a zdobení 🙂 pak jsem ještě stihla udělat dva tácy chlebíčků a jednu studenou mísu a bylo to 🙂 nic těžkého - díky tomu, že malá krásné spinkala se to dalo krásně zvládnout 🙂
klaire22
11. srp 2012
@kaphajin mě se ta velká prdelka právě děsně líbí - malá miluje polohu na tygříka a vůbec všechno na bříšku a my ji vždycky naplácáváme přes tu prdelku - je to strašně roztomilý 🙂 nebo když plaká a my děláme, že ji děsně řežeme a bacáme ze srandy do té plínky - tak je to roztomilý, jak je to měkkoučký a ona většinou i přestane, jak se jí to líbí 🙂
kaphajin
11. srp 2012
@klaire22 jeee to je krásný a malá má a bdící části dne? já jí dávám před kojením na bříško, ale moc dlouho to nevydrží, protože chce papat a po papání zase spinká a s plným bříškem se mi nechce s ní dělat blbiny, protože by se mi mohla poblinkat, takže si říkám kdy jako mám stíhat si s ní takhle pohrát 😃
kaphajin
11. srp 2012
@klaire22 jinak já dneska dala popolinku a zdá se mi to v pohodě, nafotila jsem si to, takže sem hodim fotky hned jak mi je manžel upraví, takže možná ho přesvědčím a uvidím ještě jak Šárinka bude spokojená 🙂 ale já mám z ní dobrý pocit hlavně z toho materiálu 😉 je to prostě paráda oproti papírovkám
klaire22
11. srp 2012
@kaphajin no, máme to tak většinou po ránu - napapá se, já si ji položím na menší polštářek, takže je krásně opřená a ona jen kouká a nepláče....tak jí třeba zpívám, nebo na ní vysílám, šmudláme se nosánkama o sebe, což se jí moc líbí, dělá u toho správné ksichtíčky 🙂 chvilkama mi něco brouká, vydává boží zvuky - vydrží to max. 10 minut, pak začne bulíčkovat, tak ji vezmu na ruku - lehne si mi na prsa a začne zvedat hlavičku a koukat na mě těma svýma velkýma kukadlama a já bych jí v tu chvíli sežrala láskou 🙂
klaire22
11. srp 2012
@kaphajin to mi povídej, ta látka je prostě parádní materiálek, jsem moc spokojená 🙂 dneska dosušuji várku anavek, musím večer přežehlit plínky a dát prát další várku a mám zase na 2 dny klid 🙂 ale mě to ani moc nevadí, ještě 14 dní a nebudu muset žehlit vůbec 🙂
kaphajin
11. srp 2012
@klaire22 tak jsem za dnešek naplnila pračku popolinkama a večer jedu na papírovkách, zatím jsem z toho v rozpacích :-| více řeknu zítra jak se nám bude dařit, zatím přebaluji vícekrát než s papírovkama
kaphajin
11. srp 2012
tak přidávám fotky s popolínkou
klaire22
11. srp 2012
@kaphajin to je berůůůůůška 🙂 jsou trošku větší než anavy, ale hlavní je, aby Šárince hezky seděli 🙂 Já přebaluji úplně normálně -nevím tedy zda víc než s papírovkama - přijde mi, že je to tak nastejno 🙂
klaire22
11. srp 2012
@kaphajin kolik máš těch popolínek?
kaphajin
11. srp 2012
@klaire22 no mám jich 20, takže by měly vystačit a měla bych je točit dokola, já jich spotřebuji víc díky tomu, že kvůli každému uprdnutí běžím přebalit 😃 jsem fakt pako 😃 😃 😃 Teď jsem vyndala z pračky dnešní várku se zatajeným dechem, páč jsem měla dvoje totálka prokakaný a bezvadně se vypraly JUPÍÍÍÍ 😃
klaire22
11. srp 2012
@kaphajin tak to jich máš docela dost 🙂 já ty pokakaný vždy před praním přemáchnu v ruce a vyčistím žlučovým mýdlem a fleky taky nemám 🙂
já těch anavek mám jen 8 + 2 anavy easy (vše v jednom), teď mi ještě jedny easy objednala mamča a jedny jsem si ještě objednala do výroby, ale musím vyčíhat až budou naskladněné, protože mi prý rezervaci nemůže z kapacitních důvodů udělat 😞 tak doufám, že je fakt vychytám, jinak mě picne!!!!
kaphajin
11. srp 2012
@klaire22 jinak samotná plínka bych řekla docela jde, ale svrchní kalhotky jsou docela velký, jsou to tedy S, ale i tak. No a u plínky jsem trochu nervózní z toho ohrnutí, ten lem mi připadá dost vysoký, ale malá otlačená není
klaire22
11. srp 2012
@kaphajin já mám zapínání na patentky a utahuji to, aby mi neprotekla a vždy se taky strachuji, aby nebyla otlačená - tak to zkouším, zda tam dám i prsty, aby jí to fakt netlačilo a řekla bych, že netlačí - omačkanou jí nemám, nepláče a prstama jí to vždy hezky urovnám, takže snad spokojenost 🙂
kaphajin
11. srp 2012
@klaire22 no já kdybych neměla nakoupenou výbavičku, tak bych určitě volila ty anavky a možná i vícevelikostní, ale teď už se mi to nechce řešit, složitě prodávat popolínky, myslím, že malá do nich brzy doroste a budeme spokojené obě, ale chce to čas, dneska se s tim piplám každé přebalení, aby to měla hezky nandaný... :-N
klaire22
11. srp 2012
@kaphajin Šárinka má boží overálek,kde jsi ho sehnala, prosím tě? 🙂
kaphajin
11. srp 2012
@klaire22 jo jo taky se snažím, aby měla plínku pěkně volnou, ale ona v ní stejně plave, takže nemusím mít strach 😃 v tom protečení si myslím, že jsou ty popolínky perfektní, protože to se mi ještě nestalo a asi nestane, jsou dost spolehlivé, ale ještě nejsou dost seprané, takže nesají ještě stoprocentně, mívám svrchní kalhotky vlhké
klaire22
11. srp 2012
@kaphajin to je o cviku - já se s tím taky prala a ještě teď se s tím občas prdím, ale už to mám víc v ruce 🙂 i když dneska jsem tam válčila s patentkami a zapínala to asi na 3x 🙂
určitě spokojené budete -my jsme s anavkama zatím na nejmenší velikosti, už se těším,až trošku povyrosteme a bude s nimi trošku lepší manipulace 🙂
klaire22
11. srp 2012
@kaphajin my taky ještě neprotekly - teda s papírovkama jo, ale s látkovkama zatím ne, vše chytli plínky,max. to chytli svrchňáky - oblečení netknuté 🙂 takže taky maximální spokojenost 🙂
kaphajin
11. srp 2012
@klaire22 no já mám kamarádku, která jezdí nakupovat do Anglie dětské zboží a tak jsme dostali dárkem tunu nádherného oblečení, jedno hezčí než druhé, tenhle overálek je od fisher price, poptám se a dám ti kontakt na její obchod na mimibazaru, třeba tam ještě bude nějaký mít 😉
klaire22
11. srp 2012
@kaphajin jéé, to budeš hodná, omrkla bych 🙂
kaphajin
11. srp 2012
@klaire22 určitě, jen ti to hodím jakmile mi odpoví, já to nikdy nepotřebovala, takže její link nemám :-N
klaire22
11. srp 2012
@kaphajin jasan,děkuji moc 🙂
klaire22
11. srp 2012
Půjdu se osprchnout a chrupkat 🙂
Tak dobrou noc 🙂
kaphajin
11. srp 2012
@klaire22 jj taky půjdu, tak dobrou 🙂
kaphajin
12. srp 2012
Dobré ráno holky, tak mě asi picne, malá mi nechce prso, vzteká se u kojení a tak jsem to po ránu po 15min vzdala, odsála a dala jsem jí z lahvičky a to bylo najednou v pohodě a natáhla do sebe 40ml jako malinu 8-(
klaire22
12. srp 2012
@kaphajin dobré ranko 🙂my měli ráno taky malou vzteklinu u kozy 🙂 ale přebalila jsem ji, poňuchňala, znovu nabídla a už hezky tahala 🙂 já jí dám 🙂
pak byla protivná, tak jsem ji nosila, mazlila se s ní, ale nepomáhalo to, tak jsem se naštvala, dala jí do postýlky, nechala jí chvíli fňukat a pobrekávat a teď je tuhá 🙂
klaire22
12. srp 2012
@kaphajin děkuji moc za odkaz 🙂 jdu to omrknout 🙂
klaire22
12. srp 2012
kočky, můžu vás poprosit o hlas pro naší El? děkuji 🙂

http://diteroku.maminka.cz/zobraz-foto/34597

Začni psát odpověď...

Odešli