• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v červenci 2012

16. listopadu 2013 
@kaphajin no, zas tolik obdivu nezasloužím - ten korpus mi upekla maminka, já pak jen udělala krém a zdobení :slight_smile: pak jsem ještě stihla udělat dva tácy chlebíčků a jednu studenou mísu a bylo to :slight_smile: nic těžkého - díky tomu, že malá krásné spinkala se to dalo krásně zvládnout :slight_smile:
11. srp 2012 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaphajin mě se ta velká prdelka právě děsně líbí - malá miluje polohu na tygříka a vůbec všechno na bříšku a my ji vždycky naplácáváme přes tu prdelku - je to strašně roztomilý :slight_smile: nebo když plaká a my děláme, že ji děsně řežeme a bacáme ze srandy do té plínky - tak je to roztomilý, jak je to měkkoučký a ona většinou i přestane, jak se jí to líbí :slight_smile:
11. srp 2012 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 jeee to je krásný a malá má a bdící části dne? já jí dávám před kojením na bříško, ale moc dlouho to nevydrží, protože chce papat a po papání zase spinká a s plným bříškem se mi nechce s ní dělat blbiny, protože by se mi mohla poblinkat, takže si říkám kdy jako mám stíhat si s ní takhle pohrát :grinning:
11. srp 2012 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 jinak já dneska dala popolinku a zdá se mi to v pohodě, nafotila jsem si to, takže sem hodim fotky hned jak mi je manžel upraví, takže možná ho přesvědčím a uvidím ještě jak Šárinka bude spokojená :slight_smile: ale já mám z ní dobrý pocit hlavně z toho materiálu :wink: je to prostě paráda oproti papírovkám
11. srp 2012 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaphajin no, máme to tak většinou po ránu - napapá se, já si ji položím na menší polštářek, takže je krásně opřená a ona jen kouká a nepláče....tak jí třeba zpívám, nebo na ní vysílám, šmudláme se nosánkama o sebe, což se jí moc líbí, dělá u toho správné ksichtíčky :slight_smile: chvilkama mi něco brouká, vydává boží zvuky - vydrží to max. 10 minut, pak začne bulíčkovat, tak ji vezmu na ruku - lehne si mi na prsa a začne zvedat hlavičku a koukat na mě těma svýma velkýma kukadlama a já bych jí v tu chvíli sežrala láskou :slight_smile:
11. srp 2012 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaphajin to mi povídej, ta látka je prostě parádní materiálek, jsem moc spokojená :slight_smile: dneska dosušuji várku anavek, musím večer přežehlit plínky a dát prát další várku a mám zase na 2 dny klid :slight_smile: ale mě to ani moc nevadí, ještě 14 dní a nebudu muset žehlit vůbec :slight_smile:
11. srp 2012 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 tak jsem za dnešek naplnila pračku popolinkama a večer jedu na papírovkách, zatím jsem z toho v rozpacích :unamused: více řeknu zítra jak se nám bude dařit, zatím přebaluji vícekrát než s papírovkama
11. srp 2012 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak přidávám fotky s popolínkou
11. srp 2012 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@kaphajin to je berůůůůůška :slight_smile: jsou trošku větší než anavy, ale hlavní je, aby Šárince hezky seděli :slight_smile: Já přebaluji úplně normálně -nevím tedy zda víc než s papírovkama - přijde mi, že je to tak nastejno :slight_smile:
11. srp 2012 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaphajin kolik máš těch popolínek?
11. srp 2012 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 no mám jich 20, takže by měly vystačit a měla bych je točit dokola, já jich spotřebuji víc díky tomu, že kvůli každému uprdnutí běžím přebalit :grinning: jsem fakt pako :grinning: :grinning: :grinning: Teď jsem vyndala z pračky dnešní várku se zatajeným dechem, páč jsem měla dvoje totálka prokakaný a bezvadně se vypraly JUPÍÍÍÍ :grinning:
11. srp 2012 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaphajin tak to jich máš docela dost :slight_smile: já ty pokakaný vždy před praním přemáchnu v ruce a vyčistím žlučovým mýdlem a fleky taky nemám :slight_smile:
já těch anavek mám jen 8 + 2 anavy easy (vše v jednom), teď mi ještě jedny easy objednala mamča a jedny jsem si ještě objednala do výroby, ale musím vyčíhat až budou naskladněné, protože mi prý rezervaci nemůže z kapacitních důvodů udělat :frowning2: tak doufám, že je fakt vychytám, jinak mě picne!!!!
11. srp 2012 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 jinak samotná plínka bych řekla docela jde, ale svrchní kalhotky jsou docela velký, jsou to tedy S, ale i tak. No a u plínky jsem trochu nervózní z toho ohrnutí, ten lem mi připadá dost vysoký, ale malá otlačená není
11. srp 2012 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaphajin já mám zapínání na patentky a utahuji to, aby mi neprotekla a vždy se taky strachuji, aby nebyla otlačená - tak to zkouším, zda tam dám i prsty, aby jí to fakt netlačilo a řekla bych, že netlačí - omačkanou jí nemám, nepláče a prstama jí to vždy hezky urovnám, takže snad spokojenost :slight_smile:
11. srp 2012 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 no já kdybych neměla nakoupenou výbavičku, tak bych určitě volila ty anavky a možná i vícevelikostní, ale teď už se mi to nechce řešit, složitě prodávat popolínky, myslím, že malá do nich brzy doroste a budeme spokojené obě, ale chce to čas, dneska se s tim piplám každé přebalení, aby to měla hezky nandaný... :sweat_smile:
@kaphajin Šárinka má boží overálek,kde jsi ho sehnala, prosím tě? :slight_smile:
@klaire22 jo jo taky se snažím, aby měla plínku pěkně volnou, ale ona v ní stejně plave, takže nemusím mít strach :grinning: v tom protečení si myslím, že jsou ty popolínky perfektní, protože to se mi ještě nestalo a asi nestane, jsou dost spolehlivé, ale ještě nejsou dost seprané, takže nesají ještě stoprocentně, mívám svrchní kalhotky vlhké
11. srp 2012 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaphajin to je o cviku - já se s tím taky prala a ještě teď se s tím občas prdím, ale už to mám víc v ruce :slight_smile: i když dneska jsem tam válčila s patentkami a zapínala to asi na 3x :slight_smile:
určitě spokojené budete -my jsme s anavkama zatím na nejmenší velikosti, už se těším,až trošku povyrosteme a bude s nimi trošku lepší manipulace :slight_smile:
11. srp 2012 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaphajin my taky ještě neprotekly - teda s papírovkama jo, ale s látkovkama zatím ne, vše chytli plínky,max. to chytli svrchňáky - oblečení netknuté :slight_smile: takže taky maximální spokojenost :slight_smile:
11. srp 2012 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 no já mám kamarádku, která jezdí nakupovat do Anglie dětské zboží a tak jsme dostali dárkem tunu nádherného oblečení, jedno hezčí než druhé, tenhle overálek je od fisher price, poptám se a dám ti kontakt na její obchod na mimibazaru, třeba tam ještě bude nějaký mít :wink:
11. srp 2012 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaphajin jéé, to budeš hodná, omrkla bych :slight_smile:
11. srp 2012 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 určitě, jen ti to hodím jakmile mi odpoví, já to nikdy nepotřebovala, takže její link nemám :sweat_smile:
11. srp 2012 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaphajin jasan,děkuji moc :slight_smile:
11. srp 2012 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Půjdu se osprchnout a chrupkat :slight_smile:
Tak dobrou noc :slight_smile:
11. srp 2012 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 jj taky půjdu, tak dobrou :slight_smile:
11. srp 2012 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno holky, tak mě asi picne, malá mi nechce prso, vzteká se u kojení a tak jsem to po ránu po 15min vzdala, odsála a dala jsem jí z lahvičky a to bylo najednou v pohodě a natáhla do sebe 40ml jako malinu :rolling_eyes:
12. srp 2012 v 06:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaphajin dobré ranko :slight_smile:my měli ráno taky malou vzteklinu u kozy :slight_smile: ale přebalila jsem ji, poňuchňala, znovu nabídla a už hezky tahala :slight_smile: já jí dám :slight_smile:
pak byla protivná, tak jsem ji nosila, mazlila se s ní, ale nepomáhalo to, tak jsem se naštvala, dala jí do postýlky, nechala jí chvíli fňukat a pobrekávat a teď je tuhá :slight_smile:
12. srp 2012 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaphajin děkuji moc za odkaz :slight_smile: jdu to omrknout :slight_smile:
12. srp 2012 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
kočky, můžu vás poprosit o hlas pro naší El? děkuji :slight_smile:

http://diteroku.maminka.cz/zobraz-foto/34597
12. srp 2012 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek