• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v červenci 2012

16. listopadu 2013 
@vormoni @klaire22 tak už tam máte ode mně hlas :slight_smile:
14. srp 2012 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petule22 ta tedy krásně prospívá :slight_smile: sluší jí to :wink:
14. srp 2012 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kaphajin necvičím a cviky jsem zapomněla, no time ... :sunglasses: :grinning: jo vlastně jednou jsem cvičila sklapovačky :grinning:
14. srp 2012 ve 21:35  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev dva týdny zpět měla 5 kilo :slight_smile: přibývá půl kila týdně
14. srp 2012 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
my dnes byli na kontrole a máme 4950 g... jste aspoň o dva týdny dřív narození, asi ne, co? :wink: :grinning: bez tabulky už si to nepamatuju ty datumy :slight_smile:
14. srp 2012 ve 23:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 to je teda fofrnice a doktorka neremcá? mně malá přibírala rychle 300g/3dny a musela jsem upravit kojení
15. srp 2012 ve 03:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neeve no já taky nestíhám a to mám pouze jedno dítko :grinning:
15. srp 2012 ve 03:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neeve uklidnilo mě, že i dospělá ženská miluje barbíny :slight_smile: já si přála holčičku i právě kvůli tomu, že pak je budu moct kupovat "legálně" :slight_smile: já i ve svém věku ráda zabrousím do hračkářství a kochám se barbínama :slight_smile: my jich budeme mít určitě taky mraky :slight_smile:
15. srp 2012 v 06:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kaphajin vůbec necvičím :frowning2: mě stačí, když vyrazím s kočárkem - co já toho nachodím určitě takových 5-6km denně, takže na cvíčo pak nemám sílu a upřímě ani náladu a vlastně mě to ani ještě nenapadlo :slight_smile:
15. srp 2012 v 07:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev to jsi dobrá, že cvičíš - já fakt ne :frowning2:
15. srp 2012 v 07:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaphajin děkuji za hlas :slight_smile:
15. srp 2012 v 07:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
to my byly včéra na kontrole a máme 4 100g a 54cm - jsme holt nějaký malý píva - tady jsou samá velká miminka, jenom já mám prcka :slight_smile: ale paní doktor říkala, že prý přibíráme hezky, že je pěkňoučká, tak snad je vše v normě :slight_smile:
15. srp 2012 v 07:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak jsem se rozhodla, že po šestinedělí opráším orbitrek - manžel mi ho dá dokupy a začnu cvičit - aby mi to schazování šlo pěkně od ruky :slight_smile:
a taky konečně vytáhnu brusle a vyrazím na Račický kanál - možná ho znáte z TV - jezdí se na něm republikové závody ve veslování apod. :slight_smile: je tam kolem toho sportovišt upravená asfaltka - celý ten okruh má 5km, tak jsem si dřív dávala 3 okruhy, teď budu muset začít polehoučku, ale časem bych se ráda dostala i navíc :slight_smile:
15. srp 2012 v 07:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@klaire22 ja taky miluju panenky, sbiram je. Nejen Barbie, ale i Tonner - to jsou takove vetsi:slight_smile:. Takze jsem vlastne rada, ze mame kluka, a nebudu muset vysvetlovat, ze nektere panenky jsou na hrani jen pro maminku:grinning:.
15. srp 2012 v 07:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kaphajin proč by remcala? kojeným dětem se má dávat jak často chtějí, jen říkala že ve vedrech ji můžu dát vodu abych nemusela kojit co hodku...u kojených dětí se váha neřeší...něco jiného jsou dětiu na sunaru....
15. srp 2012 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neeve malá měla termíny 21.7. a 27.7. a šla 8.7. :slight_smile:
15. srp 2012 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 no vidíš, a jo, už si vzpomínám :grinning: tak to jste teda rekordmani :wink:

@klaire22 my byly s Nelčou na výstavě Barbien v Praze, jé to jsme si to užily :grinning: Nááádherné kousky tam byly a samo jsme MUSELY nějakou domů koupit. Milan teda tenkrát říkal, že nemusely, ale já myslím, že určitě :grinning:
15. srp 2012 v 08:43  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petule22 no tak ta moje remcala, byla jsem z toho taky překvapená, protože co píšeš jsem taky slyšela snad tisíckrát, že plně kojené děti nemohou být obézní a má se jim dávat jak si řeknou. No, ze začátku jsem dodržovala rady doktorky, kojení co 3 hodiny a pouze 10min, ale po týdnu jsem se na ní vypr... a kojím jak chce Šárinka a nejdůležitější je pro mě spokojenost nás obou :slight_smile: a jestli bude přibírat víc než se zdá normální mi nevadí, klidně budu míc bucláčka :grinning: stejně se mi takový miminka líbí víc :wink:
15. srp 2012 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
tak už holky přemýšlím co s antikoncepcí, sice mám ještě času dost, ale hned po šestinedělí to musím řešit, protože mamka otěhotněla při kojení, a tak mám z toho strach, dívala jsem se na pesary a našla jsem jeden zajímavý - po porodu na stažení pánevního dna http://www.pesary.cz/druhy/kostkovy tak se chci zeptat, jestli s tím nemá některá z vás zkušenost?
15. srp 2012 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaphajin ony ty děti z toho vyrostou, a furt lepší přibírat víc jak nepřibírat...ono už od toho třetího měsíce jak budou ty dítka pohyblivější, kopkat nohama a přetáčet se tak ty příbytky budou menší. Jen at si Šárka udělá zásoby :slight_smile: Nikol by tři hodky nevydržela-vřískala by jen v noci kojíme po 3 jinak tak po 2-2,5, vyjímečně 3 hodinách a v tropech i po hodce
15. srp 2012 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 máme to úplně stejně ty intervaly :slight_smile: přes den mi vydrží max 2 a půl hodinky, v noci 3 až 4.

@kaphajin taky přemýšlím o antikoncepci, nevím do čeho mám jít. teď při kojení klidně do těch prášků, co se mohou při kojení užívat, ale pak už tenhle druh antikoncepce moc nechci, nedělá mi to extra dobře. prezervativ není stoprocentní, otěhotnět znovu, tak mě mrskne :grinning: tak přemýšlím o mireně, ale jsou to taky hormony i když uvnitř, je to drahé a co když mi to stejně nebude dobře dělat jako prášky? no a ten pesar... nesnáším pocit, když ve mně něco u toho je :sweat_smile: já zkoušela tu antikoncepci Nuvaring, antikoncepční kroužek, někdo na něj nedá dopustit, ale mě prostě vadí, že ho partner při styku trochu cítil a to je prý u toho kroužku celkem běžné, tak faaakt nevím :frowning2:
15. srp 2012 v 10:08  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neeve tak já bych zase prášky jíst nechtěla, jsem zapomětlivec :grinning: tohle mi fakt nesedí, mireny se bojím, tenhle druh antikoncepce zavrhuju, protože jsem posera a taky budeme chtít mít "asi" "někdy" druhé :grinning: a ten kroužek, to je vtipné, taky jsem ho zkoušela a mně do 20min vždycky vypadnul :grinning: :grinning: :grinning: a to jsem si ho dávala fakt hluboko, podle návodu, no měla jsem před porodem obrácenou dělohu nebo tak nějak zvrácenou se říká, tak možná proto mi neseděl. Ten pesar se mi moc líbí a podle mého názoru cítit být nesmí jak kroužek, tak pesar jinak je to špatně nasazené. Ale tohle mám jen načtené a praxe s kroužkem mě dobila :frowning2:
15. srp 2012 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neeve Ahoj,z Nelinky roste velká krasavice,moc jí to sluší:slight_smile:))
15. srp 2012 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 tak Šárinka ty tři hoďky zpravidla vydrží, někdy chce po dvou a v noci vydržela už i 5 hodin, ale vynahrazuje mi to pláčem kvůli prdíkům :angry: takže teď zkouším fenyklový čaj, ale ten mi plive, já se s ním nalejvám a uvidíme
15. srp 2012 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaphajin Taky jsem líná to cvičit..ale měla bych,bříško se zatahuje moooc pomalu,máma mi radí ho něčím stahovat.. :confused:
15. srp 2012 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 Nikolka je pěkně buclatá,té teda šmakuje.. :sunglasses: Máš asi moooc dobrý mlíčko:slight_smile:))Však ona to časem vybatolí,Kubík býval taky bucláček,dnes koukám nevěřícně na fotky..Za to Nikolka přibírá pomalu ale ty 3kg už máme zpět.. :sweat_smile: :confused:
15. srp 2012 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni jo tak to jsme na tom stejně, na mě už v porodnici koukali doktorky jak je možné, že se mi tak pomalu zavinuje děloha :fearful: bříško mám pořád, dávali mi v porodnici nějaký prášky a když mě propouštěli, tak mi říkali, že ať mě ani nenapadne cvičit v době šestinedělí, ale ty rehabilitační cviky ano, ty mám cvičit každý den :grinning: :grinning: :grinning: jo to je paráda, kdyby viděli, že jsem ráda, že zvládnu sprchu nebo procházku, občas se najíst, o žehlení a domácnosti nemluvím :grinning:
15. srp 2012 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neeve Nelinka je moc krásná....
15. srp 2012 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaphajin o prdíkoch mi vůbec nemluv....vstáváme denně mezi půl 4-4 díky prdům a jsme zhůru s mručením a tlačením do 8 ranní :angry: a taky dost často tlačí ale nejde ji to a když se ji topodaří jako včera kdy jsem ji za sebou třikrát přebalovala jelikož se výždy hned posrala tak je to nálož :slight_smile:
15. srp 2012 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni je úplně jedno jestli je dítě baculaté či ne :slight_smile: my zase už nosíme věci pro 3 měsíční a ty malé co jsem tu měla hromadu vůbec neunosíme.....se modlím aby tak nepřibírala pořád jinak za chvíli bude muset nosit stan :grinning:
15. srp 2012 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek