• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v červenci 2012

16. listopadu 2013 
@neeve a malá je kouzelná :slight_smile:
15. srp 2012 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaphajin Díky za hlas:slight_smile:Já zatím o antikoncepci nepřemýšlela,asi až po návštěvě gynekologa,ještě jsem se ani neobjednala.. :sweat_smile: :confused: a já půjdu určitě do prášků,brala sem je i po Kubíkovi :wink:
15. srp 2012 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 ty dáváš Nikolce vodu? no vidíš, já honila moudra, dala jsem El fenyklový čajík a pomalu jsem byla ukamenovaná.....nebo myslíš, že je čajík taky něco strašnýho???? vyžahla ho ani nemrkla :slight_smile: a trošku se zaplácla :slight_smile: jinak mi přes den kojíme cca kolem 2-3 hodin, moc to nenatahuji, zato v noci kojíme i po 4 hodinách :slight_smile:
15. srp 2012 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak včera na chatě to bylo fajn,malá usnula v autě,takže jsem stihla nachystat stůl a židle,nakrájet zeleninu,a tak nějak prostřít,pozvali jsme známé na grilování,takže tatínek měl na starosti maso.. :sunglasses: Pak jsem stihla něco odstříkat a šli jsme se ukázat našim sousedům a pak návštěva dorazila.. :slight_smile: Proběhlo to dobře,pak jsme i kojili,povídali, ale odpol nějak utíkalo a ještě se muselo zalívat,obírat úroda a ještě jsme měli jet ke známým odvézt květiny a vyzvednout kuličky z Alberta,ale to jsem myslela odjet z chaty tak v 16hod a ono bylo 18hod když jsme seděli konečně v autě..Já už chtěla jet radši domů,touhle dobou jsme už po večeři,nebo ji aspon chystám a malé i koupání...ale tatínek furt trval na svém,že malá usne a kdesi cosi,furt nechápal,že o to mi nejde,ale o nějaký režim a taky že je čas večeře a ne si někde dávat kávičku a kafrat..Prostě to ve mě bouchlo a ječela jsem a nádávala mu,že je sobec a myslí akorát na sebe..a že si vystoupím a půjdu pěšky domů,popadla jsem malýho a tahala ven malou se sedačkou.. :unamused: :confounded: A tatínek furt jestli mám všechno a jel vedle mě,zatím co já se dál vztekala.. :unamused: No ukázka něčeho,co bych raději nikdy před dětma,hlavně Kubíkem nepředváděla,ale už jsem to prostě nevydržela,moc se toho nahromadilo.. :frowning2: A výsledek? :confused: Jeli jsme na návštěvu,tam jsem malou musela kojit protože plakala,návštěva nám dala najíst,vypili jsme kafe a jelo se domů,přijeli jsme kolem 20hod.. :confounded: A já už vím,že příště s ním nikam nepojedu,jedině vlastním autem ,abych si sama rozhodla kdy se vrátím domů a nebyla závislá na něm.. :rolling_eyes:
15. srp 2012 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 hlavně, že Nikolce chutná, je krásně buclatá :slight_smile:
15. srp 2012 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@klaire22 a kdo vám vynadal za fenyklový čaj? já ho zkoušela, ale malá ho plive hned jak zjistí, že to není mlíko :grinning: :grinning: :grinning:
15. srp 2012 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni wow to je teda zážitek :grinning: tak to mi něco připomíná... já taky všechno hodně řeším a jsem nervózní a chápu tě, manžel to zase vidí jako pohodičku, že jo... ono to je o přístupu k těm dětem, buď jet volnomyšlenkářsky bez režimu, pak to asi s těmi dětmi stojí za to :frowning2: nebo holt oželet mraky věcí, držet se režimu a mít hodný a naučený děti, jsem taky pro tu druhou variantu, ale chápu ty chlapy, který si nehodlají počkat až bude dětem 20 let, aby si mohly dát někde kafe, tu pivo a tu zagrilovat
15. srp 2012 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni tak to mě mrzí, přijde mi, že manželovi asi fakt šiblo.........chovala bych se asi stejně, mě tohle taky točí......a to že se teda manžel chová tak jak se chová - přijde mi, že tam prostě není něco v pořádku...jestli se mu něco děje, nebo proč se tak chová. choval se tak i s Kubíkem???? strašně by mě to ubíjelo....my jak měli teď taky takové divné období, které tedy pozvolna odeznívá, ale ještě zcela neodeznělo, tak jsem z toho taky občas hotová......když jsme přišly z porodnice byl manžel milionovej, jak začal chodit do práce, začal být na pěst........nepřijde mi, že bych ho kybycovala, ale prý ano......a to po něm chci samé hovadiny, nic velkého.........včéra mě taky vytočil - já zametala a on na mě vyjel, proč v devět večer zametám - tak mě nasral - řekla jsem mu, že když to nikdo jiný neudělá, tak to holt dělám v devět večer a co to komentuje, když po něm nic nechci - no sjela jsem ho, hned se stáhl, za chvíli nasadil milý tón a pak vtipkoval - ale v tu chvíli bych ho zabila.......tak když po něm nic nechci a nekybycuju ho, tak on je stejně protivnej, protože tu práci dělám já - bych se z něho zcvokla.....a uklízet nám tady teda bude asi kdo....chjo.........
dneska opět vařím, ikdyž včéra jsem mu taky udělala véču - upekla jsem mu žebra, dal si je s chlebem a křenem - miluje takovýhle obíračky, takže byl spokojený :slight_smile: a dnes dělám rychlovku - pečenou polévku :slight_smile: je to spíš takový guláš by se dalo říct, ale je to děsná dobrota a rychlá :slight_smile:
15. srp 2012 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaphajin no já hodila dotaz tady na fóru a bylo mi řečeno, že plně kojené dítě ho nepotřebuje a kdesy cosy........já teda dala vzoreček toho hipp fenyklového čajíku a ten teda malý fakt chutnal :slight_smile: a včéra než jsme vykoupali, tak malá zase hlad a já že musí chvilinku počkat, až po koupání, což bylo fakt tak půl hodiny, aby jsme pak zase nekrmili bůh ví kdy a šla brzy spinkat - tak jsem jí zase udělala čajík a vymlaskla to během chvilky........jen teda nevím, zda jí toho nedávám moc - vycvakne těch 100ml ani nemrknu - tak snad jí neškodím.
15. srp 2012 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 ahoj,já ani nevím,ale on má prostě furt času...on nevidí to,že já musímmalou okoupat ,pak hned krmit protože tím strávím dobrých 45min a pokud nepojíme před tím,tak až pak a to už máme všichni hlad,a nikdo jiný to jídlo neudělá,že..?Kdybych věděla že se o to postará,zatím co já,bude jen s malou,tak je to něco jiného..Ale s tím jeho přístupem?A to ještě potřebuje udělat svačinku do práce,udělá si ji snad sám,když vidí jak nestíhám-díky němu..?Nééééé :frowning2: Mám ho plný zuby..a to víš,že je takto milý i proto,že neměl sex.odběr 14dní-to je jasný.. :rolling_eyes: :angry: Ale kdy?Když uspávám a kojím malou i s malým a to se daří až mezi 22-23hod?Žeby si vzal na st :confounded: arost aspon malýho?Ne,to ho nenapadne..!Tak má smolíka,mě je to šumák.. :unamused: mám svých starostí dost,když on není empatický,já taky nebudu..
Jak píšeš,to jim vadí,že uklízíš,ale říct,ukaž já to udělám,to néééééé.. :confounded: ach jo..je to občas hoooodně k vzteku...
15. srp 2012 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 mě to řekla přímo doktorka a já ji taky dávala fenyklovej ale ona moc nechce tu calmu flašku tak vyžahla max 5 ml a stejně řvala hlady ale nemyslím si že je špatné dát dítěti v 35 stupních trošku čaje....doktorka mi říkala že jak ty děti ve vedrech pijí po hodce a podobně tak se jim to mlíko míchá a pak je bolí bříško a maj prdíky...takže je lepší čaj nebo voda...to mám od dr to nejsou má moudra :grinning:
15. srp 2012 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Má doktorka ti řekne že brouzdat po netu a číst diskuze a moudra jiných je ta nejhorší věc co můžeš udělat :grinning: prej se tam dočteš jen blbosti a pak se maminky stresujou...každá maminka má v sobě ten cit udělat pro dítě to nejlepší a těžko bys malé dala něco o čem nejsi sama přesvědčena že ji to neublíží...
15. srp 2012 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 to máš asi pravdu - já osobně na tom čajíčku nevidím nic špatného, nám ho mamka taky dávala a žijeme :slight_smile: a v těch vedrech to určitě není na škodu, než furt vytahovat kozu a přikládat a přikládat..........tou vodou nebo čajíčkem uhasí žízeň taky a rychleji :slight_smile:
15. srp 2012 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni někdy člověk opravdu žasne, co z nich vypadne nebo jak přemýšlí, či jací jsou sobci....já si na manžela zas tolik stěžovat nemohu, jen teď byl jemně řečeno dost na pěst, ale popovídali jsme si o tom, on mi řekl, co mu vadí a tak - že přijde z práce a já ho hned úkoluji, tak jsem mu na to řekla zase jak to vidím já........tak snad se to někam pohne, zatím se to trošku pohlo, ale ne o moc.........musíme se s tím stavem, že jsme rodiče prostě nějak zžít -nemůže čekat, že to bude to samé jako před mimi, že :slight_smile: ale jinak je hodnej......včéra jsme šli na prochajdu a vzal mě po dlouhé době sám za ruku...pak jsem si k němu na chvíli stoupla, když seděl u počítače a začal mě hladit, tak uvidíme :slight_smile: sex jsme zatím nezkoušeli, jsem v tomhle srababa a dokud nedostanu požehnání od doktora, tak se do ničeho nehrnu, i když se teda cítím fit a dobře a myslím si, že jsem dole už v pořádku :slight_smile: ale manžel se zatím ničeho nedožaduje, tak mám pohodu a i já teda ještě nemám na sex moc myšlenky :slight_smile: i když mi to blízko a intimita jaká je při sexu moc chybí :slight_smile:
15. srp 2012 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kaphajin Mě ani tak nešlo o ten režim,ale o to že je moc hodin a že čím později přijedeme domů,tím později se dostaneme do postele,a ani to by až tak nevadilo,kdyby člověk nemusel řešit tu večeři a svačinku pro tatínka..On nikdy neřekne,já ti pomůžu,postarám se o Kubíka,vykoupu ho,dám mu něco k jídlu a půjdu ho uspat,on vidí jen to, že se osprchuje a svalí k tv a má hotovo.. :astonished: :unamused:
15. srp 2012 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak za dopol jsem nic nestihla,jen kojím a ted jsem stvořila oběd:těstovin.salát ze zbytků pečeného kuřete a půjdu umýt nádobí a třeba i sebe,a vůbec zkulturnit... :sunglasses: snad malá konečně zabere.. :slight_smile: odpol půjdeme na procházku a pak domů,péct štrudl..snad :confused: :sweat_smile:
15. srp 2012 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni u nás koupe tatínek, obě děti. co to zkusit, aby tenhle režim, že třeba v šest se koupe, byl na něm a on si to hlídal. a nebo mu to posunout na sedmou, aby mu to nepřišlo tak brzy. a hlavně ho za to všude chválit, jak je super a jak je šikovnej, že se o koupání nemusíš starat. ono nám to přijde směšný, ale ti chlapi jsou fakt jak malý děti a na tohle slyší, vůbec jim to nepřijde trapný :grinning: to jen my, ženské, říkáme - ale běž, to je maličkost. oni ne, je to fakt nakopne ta pochvala a hřejou se na výsluní :wink: všechno je o komunikaci, na tom, že jsem to neuměla ani já ani můj bývalý ztroskotalo moje manželství. scény a zametání sebemenších problémů pod koberec je začátek konce. je potřeba probrat každou pitomost a nic, ale vůbec nic nepolykat. ale zase to je o tom, že se nesmí vyčítat, ale hledat řešení a kompromisy. je to těžký, vztah je dřina. já včera taky vytekla, Milan teď jezdí domů tak na šestou, dřív ne, různé lítání a zařizování ještě kvůli stavbě, mamka chce dvakrát týdně vozit k babičce, protože je sama v baráku, tak aby ji omrkla a já ho potřebuju po celém dnu doma co nejdřív :confounded: tak jsem mu to říkala, že jedu bez přestávky a že padám na hubu, tak trošku vyjel - prý co má asi dělat, že taky neví co dřív... mně by stačilo ocenění, pohlazení, mně kruci teď nezajímá jak je na tom on :grinning: tak jsem něco v tom smyslu řekla a protože jsme byli zrovna v OBI, šla jsem do jiného oddělení a nechala jsem ho s vozíkem a Milánkem a on si objel pár regálů, protože malej pobrekával, probral si to v hlavě a přišel s tím, že si přece cení toho, jak to zvládám a že jsem úžasná a kdesi cosi... :sweat_smile:

@klaire22 já jsem taky posera, sexu už se nemůžu dočkat, ale čekám na posvěcení :grinning: přitom už by to třeba šlo, když už jen sem tam špiním a vím , že je to vždy k večeru... :sweat_smile: ale bojim bojim bez doktrora :grinning:
15. srp 2012 ve 13:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Já mám chlapa skvělýho, už když jsme plánovali druhé tak bylo domluveno že o starší se stará on a o mladší já...takže Matyáše krmí, chodí s ním ven a koupe ho Radim a já mám na starost Nikol...to samé uspávání
15. srp 2012 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petule22 jj, přesně, Milan se taky věnuje Nelče co to jde :slight_smile: Má ji jak vlastní :slight_smile:
15. srp 2012 ve 13:32  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@neeve Ahoj,no můžu to zkusit,ale on dělá dva dny denní a dva dny noční,pak 4 dny volno..už vidím jak se vymlouvá..Při noční by musel koupat dřív ,cca v 18hod a při denní jak dojde z práce což je 19hod..o volno by to šlo..Náš tatínek ale jak chodí do práce tak MUSÍ odpočívat a ne bych po něm něco chtěla..takže už to slyším..Ale navrhnu to,za to nic nedám..A vidíš,kdyby mi chtěl pomoct,tak ho tohle snad napadne i samotného,ale to bych asi chtěla moc.. :angry: :confused: :sweat_smile:
Na sex já nemám pomyšlení,nevím za prvé kdy,a dokud dr.neposvětí tak se nikam nehrnu..ale s tím jak se manžel chová,mě to přijde i drzost chtít ode mě službičku..jenže on je spalchovací a myslí si po včerejšku že se nic moc nestalo..proč jsem naštvaná..?Máš pravdu že je to o kumunikaci a to u nás dost vázne,párkrát jsem mu něco v minulosti sdělovala,i jsem si to napsala,abych nezapomněla a valných výsledků jsem se stejně nedočkala.. :confounded:
15. srp 2012 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 Závidím,táta jak má být..:o)
15. srp 2012 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím holky! :slight_smile:
Tak jsem na chvíli zase tady. Malý dneska moc nespolupracoval. Dalo by se říct, že spal přes den jenom tak tři hodinky, z toho hodinku v kočáře :rolling_eyes: Navíc i teď se co chvíli budí :frowning2: No to bude noc. Jsem docela vyfluslá. Snad to zítra bude lepší ... už mi z toho hrabká ...
15. srp 2012 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni je to i o chlapovi, to jo. někdy mám chuť s některými zatřást a zakřičet halooo něco je špatně! opravdu je to vážné! a stejně by to třeba nepomohlo. oni si to uvědomí, až když je pozdě, až když už ani ty nemáš chuť něco řešit a všechno v tobě usnulo a je ti to vlastně fuk. a pak je to v čudu a nic se s tím už dělat nedá :frowning2:
15. srp 2012 ve 21:08  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aideen takový jsmě měli včerejšek, dneska jsem měla doma zase zlatíčko :slight_smile: docela se to střídá. takže když je některý den na houby a melu z posledního, utěšuju se tím, že zítra to bude určo lepší :grinning:

Holky už se na vás děti smějí? Myslím jako jestli opětují váš úsměv, ne takové to usmání, že ani nevědí, že to dělají :slight_smile: já měla dneska nejkrásnější ráno, sklonila jsem se s úsměvem nad postýlku, když se Milánek probudil a on začal radostně rozhazovat ručičkami a úsměv mi vrátil :slight_smile: takový ten otevřenou pusinkou a ještě u toho udělal takový rozkošný zvuk. no miláček. a zkoušela jsem to přes den ještě na přebalováku, vždycky se na něj zblízka usmívat a mluvit a zopakoval mi to během dne ještě tak osmkrát :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. srp 2012 ve 21:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@neeve u nás zatím jen ty šklebíky...ale těšíme se :slight_smile:
15. srp 2012 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neeve jééééé, to je krásné :slight_smile: no, cíleně mi přijde, že se ještě smát neumíme.........ale někdy se tak krásně zakření - že bych jí v tu chvílu upusinkovala :slight_smile:

To jak píšeš, že se vám střídá horší období s lepším - to je u nás taky - taky si pak říkám - tak zítra to snad bude lepší :slight_smile: dneska spala v noci 5 hodin v kuse a pak jsme se budili po 2 hodinách :slight_smile: ale celkově vzato, každý den naspím tak cca 7,5 hodiny, i když rozkouskovaně :slight_smile: to se pak dá dobře fungovat :slight_smile:
16. srp 2012 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, dneska jsme měli opět ráno s úsměvem :dizzy_face: Akorát tatínkovi to večer ne a ne předvést, asi už byl unavený a večer se mu smát nechce :sweat_smile:

@klaire22 taky si nestěžuju, docela se vyspím. s Nelinkou to bylo děsný, trpěla na koliky a řvala třeba 4 hodiny v kuse v noci :rolling_eyes:
16. srp 2012 v 09:44  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
já teď akorát čekám až malá vytuhne, ne a ne zabrat.............a půjdu pověsit plínky :slight_smile: A taky bych si dnes ráda zkulturnila nějak nehtíky a sedla si konečně taky k tomu, abych dopsala Elišce knížku, co je u ní nového :slight_smile: Musím jí ještě ustříhnout pár vlásků na památku :slight_smile:
16. srp 2012 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,dobré ránko.. :slight_smile: tak jsme začali kojit i v sedě,docela dobrá změna,ale jen dokud je Nikolka lehoučká,i tak mi pak krapet dřevění ruka...Někdy se jí nedaří dobře cucat když ležíme,jestli když je prso moc nalité :astonished: takto se přisaje bez problémů.. :wink: Unás jsou úsměvy zatím jen náhodné,ale i to je krásné:slight_smile:
@neeve tak včera jsme nic neprobrali,ale tatínek byl děsně sdílný se zážitky v práci,jak říkám,on neřeší že já jsem po včerejšku naštvaná..počkám s tím na jeho volno,aby se nemohl vymlouvat na práci.. :wink:
@aideen tak jaká byla noc?Unás dobrý,budila jsem ji až v půl šesté..snula po 23hod..nebo tak nějak.. :slight_smile:
@klaire22 to je hezké,taky mám schované Kubík.vlásky,jsou tak černé proti tomu co má dnes..Nikolce jsem ještě knížku nekoupila,ale mám to v plánu:slight_smile:)))
16. srp 2012 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni ahojky, noc byla děsná. Nejdřív malý vytuhl až v půl desáté a spal cca do dvanácti a pak se budil s řevem co hodinu. I teď je v postýlce takový neklidný :frowning2: Ještě jednu takovou noc a padnu na hubu ... :rolling_eyes:
16. srp 2012 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek