• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v červenci 2012

16. listopadu 2013 
@vormoni mě ji koupila tchýně, ale měla jsem ji vybranou :slight_smile: a zatím jsem popsala jen první stránku :slight_smile: jestli malá usne, tak se na to vrhnu :slight_smile:
16. srp 2012 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@aideen Malá bývá jen občas neklidná ale naštěstí neřve,nakonec se ukáže,že tlačí a jakmile si prdne nebo něco víc :sweat_smile: tak je už v klidu.. :slight_smile: Asi to budou prdíky.. :confounded: Věřím ti ,že jsi k.o.chtělo by to někoho povolat at si odpol můžeš schrupnout.. :wink:
16. srp 2012 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni malý takhle vyvádí poprvé. Netuším, co mu může být. Ale asi ho fakt něco tlačí. Před chvílí mě poblil a je teď zticha, tak uvidíme, zda to pomohlo. Je fakt, že celou noc nekadil, jenom teď v devět, ale prdí normálně právě. No masíruju bříško, co jiného mi zbývá. Odpol. přijde mamka, ale nevím, jestli si půjdu lehnout i když jsem hotová. Uvidíme, jestli se malý uklidní nebo ne. :confounded:
16. srp 2012 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aideen Mě malá nekadila v porodnici 3 dny a jak jsme přišli domů,tak se poblila a pokandila,fest..Ale je fakt že i tak moc neplakala...tak normálně.. :confused: :sweat_smile: Uvidíš že až se pokadí,bude hned líp:slight_smile:)))
16. srp 2012 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,kdepak jste?
:astonished: Tak my včera usnuly po 22hod!A o půlnoci začla plakat,asi se jí něco zdálo..tak jsem ji vzala k sobě a zas usnula.. :slight_smile: Dala jsem si budíka na 4hod a akorát v tu dobu jsem se probudila,nakrmila ji a spali jsme skoro do 9hod:slight_smile:Dnes tu chci poklidit,vysát a vytřít a čeká mě prádlo,máme pár pokakaných kousků,malá mi vždy zatlačí jak sundám plínku a už to stříká všude..! :grinning: :sweat_smile: Takže jdu namáčet a pak sušit na sluníčku,ted si ho užijeme plnými doušky:slight_smile:Poslední horké dny,prý.. :sunglasses:
17. srp 2012 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky moje! :slight_smile:
Tak hlásím zase změnu k lepšímu. Malý včerejší odpoledne prospal, noc taky docela v pohodě - sice pauzy mezi kojením max 2,5h, ale obešlo se to bez řevu :slight_smile: Malá dokonce přišla za náma do ložnice až v pět ráno ... asi jí vadilo, jak ji brácha předešlou noc budil :grinning: Takže z toho vzešlo aspoň něco pozitivního :grinning:

Jinak u nás teď klid. Malý zabral před desátou a tak jsem si krásně uklidila koupelnu a záchod a chystám se pokračovat obývákem, kuchyní, ložnicí a děcákem :slight_smile: Nesnáším pátky, mé slavné uklízecí dny! Ale někdo to holt udělat musí :rolling_eyes:
Počasí je u nás dneska o ničem. Zataženo, zdá se mi i trochu chladnějc. Možná bude i pršet, takže s malou nevím, jak půjdeme dneska ven.

Jak tak koukám, máme toho asi všechny plno, když tu ta konverzace trošku vázne :grinning: Holt dětičky naše milované :slight_smile:
17. srp 2012 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni mě malý po koupání usíná už tak v sedm nebo o půl osmé. Pak chrní až do půl jedenácté. Takže aspoň trošku oddychu. A pokakané oblečení? O tom mi ani nemluv. :angry: Já nevím, jesti už jsem to zapomněla, nebo se ty plenky tak pohoršily, ale denně ho převlékám tak dvakrát. Buď se totál pročůrá a nebo prosere. A to ho přebaluju co dvě hodiny. Ta plenka prostě nefunguje tak jak by měla. No ale co už. Nějak těch několik balíků zlikviduju a pak hurá na látkovky :slight_smile:
17. srp 2012 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak sleduju, že se nám se chodí hůř a hůř :grinning: já mám zase problém s hemeroidy :angry: tak snad se to uklidní s dubovkou, no a naspala jsem si za poslední dva dny docela dobře, ale čím delší dobu spím, tím hůř se mi vstává a taky se mi tím hůř chce něco dělat :grinning:

Byly jsme na kontrole s kyčlema a myslela jsem si, že už nebudeme muset dávat plínky navrch a bohužel musíme :frowning2: a dokonce až do října, což mě mrzí, protože doktor není nakloněn kalhotkovým látkovkám, takže budem muset čekat až do října na látkování :angry:
17. srp 2012 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aideen Ahoj,tak to je dobře,že už je líp:slight_smile:My ani tak neprokakáme,spíš zatlačí vždy až po sundání pleny a odnese to vždy podložka,nebo prostěradlo,ponožky,a někdy i to oblečení.. :sweat_smile: :confused: Párkrát jsem si počkala,zacvičila jsem jí s nožkama a pak jsem počkala a dočkala jsem se,ale ne vždy.. :angry: To u nás je slunečno a vidím to na pěkný pařák:slight_smile: :sunglasses:
17. srp 2012 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aideen já měla taky uklízecí pátky, ale dneska mě z křesla nic nezvedne :grinning: tak nějak pomalu začínám rezignovat a uklízím si průběžně jak se k tomu dostanu, už jsem se definitivně rozloučila s uklizeným bytem v jeden den na jeden zápřah najednou a pak kávu a nohy na stůl :grinning:
17. srp 2012 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vormoni @aideen holky a jak se vám to pokakané pere? nezůstávají vám fleky? mně se zatím všechno vypralo výborně, ale jedno bílé bodýčko ne a ne, bílý vanish nezabral, takže asi vezmu savo :grinning: asi to bude tím, že jsem ho hned nenamočila a nepředrbala, noční příhody mě ubíjejí :rolling_eyes:
17. srp 2012 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaphajin Ahoj,tak tomě mrzí,já už mám od nich pokoj a to jsem se jen častěji sprchovala a mazala tím krémém a zkoušela vtlačit dovnitř.dnes už je malinký a skoro o něm nevím,furt mažu.. :slight_smile: My také dáváme plínky navíc,nebaví mě to ,ale doufám,že na kontrole nám řeknou,že už nemusíme...jdeme až 5.9.... :sweat_smile: :confused: Ale pořád je tohle lepší než se dávali dětem v minulosti,nějaké železné strojky,či sádry..! :astonished: :astonished: :astonished:
17. srp 2012 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaphajin Ahoj,já na to leju ariel na skrvny a ani ne hned,klidně i druhý den a vypralo se to zatím,až se divím.. :sweat_smile: Zrovna to mám namočené tak uvidím co dnes.. :angry:
17. srp 2012 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaphajin já hemeroidy snad nikdy neměla naštěstí, takže vůbec nevím, co to obnáší. Ale hlavně ať se to brzo zahojí! :slight_smile: JInak k tomu pokakanému. Když to namočím, tak se to vypere dobře. Jednou jsem v noci zapomněla jedno pyžámko přemáchnout a namočit a už tam mám flek i napodruhé vyvaření. Ale neřeším to, snad se to časem dostane dolů. Od té doby jsem už chytřejší a namáčím i když se mi moooc nechce hnout se z ložnice :grinning:

@vormoni
@kaphajin my dávat široké balení nemusíme. Ale u Broničky jsem musela. Naštěstí jenom do té první kontroly, pak už to bylo v pohodě. Na kontrolu jdeme myslím až v půlce září, takže uvidíme, co nám řeknou. Ale na kontrole v porodnici bylo všechno ok, tak snad to tam bude i nadále.
17. srp 2012 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky špiníte ještě? Já furt :unamused:
17. srp 2012 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 Já taky,ale rodila jsem později..taky nevím do kdy to bude trvat.. :confused:
17. srp 2012 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nikyta
17. srp 2012 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@petule22 teda,ta je úžasná...
17. srp 2012 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pe3cka děkuju :dizzy_face:
17. srp 2012 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 já už jen lehounce špiním, spíš už vůbec :slight_smile: a příští týden mi končí šestinedělí :sweat_smile:
17. srp 2012 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eliška
17. srp 2012 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
leháro s tatínkem :slight_smile:
17. srp 2012 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@petule22 já už týden nešpinila a teď zase :unamused: :rolling_eyes:
17. srp 2012 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22
@klaire22 krásné holčičky máte! :dizzy_face: :dizzy_face:

Taky bych mohla něco přidat ... ale než já se dostanu k tomu dostat to z foťáku ...
17. srp 2012 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@petule22 Asi pozdě,ale reaguju na příspěvky s čajem. Necetla jsem celou diskuzi,ale mě MUDr vynadala,ze caj nedávám.ze když malý přibývá,tak mu to neuškodí a ve vedrech dodá tekutiny a pomůže od prdiku.
tak si vyber...já caj dává,jen po lzickach,láhev bojkotuje,ale muzu říct,ze je Bobo klidnější.
17. srp 2012 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamino mě řekla totéž :slight_smile:
17. srp 2012 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 malá je úúžasná :dizzy_face:
17. srp 2012 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@aideen jéééé malý je krásný a jaky model oproti naší michelince :grinning:
17. srp 2012 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 Já se cistila 14 dní po císaři,pak 14 dní pohov a od úterý menstruace...mě klepne,myslela jsem,ze si dá ještě chvíli pauzu....
17. srp 2012 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 na to že baští co dvě hodiny dvacet minut to na něm moc není vidět :grinning: Až na to, že měří a váží to, co Bronička v jednom měsíci :grinning: A náhodou, malou máš úžasnou! Takhle vypadá spokojené miminko :slight_smile:
17. srp 2012 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek