• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v červenci 2012

16. listopadu 2013 
@kamino ježiš já doufám že menzes minimálně půl roku nebude :grinning:
17. srp 2012 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aideen Péťa je ňuňánek :slight_smile: má roztomilou papulku :slight_smile:
17. srp 2012 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamino my taky přibýváme, tak si myslím, že jí to nemůže uškodit :slight_smile:
17. srp 2012 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 děkuji :slight_smile: Nikinka taky, má správně naducaný tvářičky :slight_smile:
17. srp 2012 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 michelince - to mě pobavilo :slight_smile: náhodou je krásná a je vidět, že je moc spokojená :slight_smile:
17. srp 2012 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 Taky si myslím...co dávám fenyklovy caj,tak se i trochu prdici zlepšili...tedy zlobí stále,ale už to nejsou hodinové záchvaty...
17. srp 2012 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamino já ten fenyklový čajík dávám spíš na žízeň, prdíci nás zase tolik netrápí, ale jako prevence to neuškodí :slight_smile: hlavně, že jí to chutná a bumbá ho :slight_smile: ale každý den jí ho tedy nedávám :slight_smile:
17. srp 2012 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
my tedy dneska měli den, padám fakt na hubu - malá nechtěla spát, dnes jsme usnuly až po desáté hodině a byl to tedy boj, jsem KO, jdu spát :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

tak dobrou dámy :wink:
17. srp 2012 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 Tak to máš štěstí,oni kluci jsou cíťi,jak je něco píchne,tak jeci...no chlapi:wink:
Já dávám před kojenim a po kojeni tak 5 lzicek,jen na ty prdiky a na žízeň jak chce,ale max deset najednou..jen aby se svlazil do dalšího kojeni.
18. srp 2012 v 00:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
18. srp 2012 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
Ahojky tak co tepla? To bude něco, jestli opravdu budou 35 stupňů vedra...my dneska měi jet k sestřenici na hody, ale zrušili jsme to a pojedeme zítra dopo, to ještě ty tepla nebudou tak hrozná

Holky máte krásná miminka...jak budu mít chvilku, tak sem dám taky nějaké nové fotečky naší rodinky :slight_smile: máme toho teď nějak moc...včera jsme měli premiéru, celý den jsem byla na děti sama a poprvé oba dva i uspávala. POkud to takhle super bude vždycky, tak to bude paráda :wink:

co se týče špinění, tak stále čekám, kdy to přestane...už by to bylo u mě i jen na intimku, jenže jednou za den z ničeho nic začnu zase krvácet, cca na hodinku a pak to zase přestane...už mi to ale docela leze krkem :unamused: my budeme mít v úterý 4 týdny

a k tomu fenyklovému čaji...sama doktorka mi řekla, že mám kojit po 3 hodinách a pokud by mezitím něco chtěl, mám mu dát fenykolvý čaj nebo kojeneckou čistou vodu...častěji kojit nemám, zbytečně by se mu zaplnilo moc bříško, měl by bolení, blinkal by a tlačili jej prdíky

to je tak všechno co si pamatuju, co jste tu probíraly...jak teď není čas se sem tam moc dostat, tak nestíhám, dočítat :sweat_smile: :rolling_eyes:
18. srp 2012 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
takhle to u nás vypadá, když chceme vyfotit kluky společně :grinning:
18. srp 2012 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (6)
Tak se taky pridam s fotkou - Bobo posila usmev:wink:
18. srp 2012 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
@petule22
@klaire22 ahoj holky,krásně je krmíte ty vaše prdelky,máme co dohánět..asi máte lepší mlíčko:slight_smile:))
@aideen Ten tvůj prďola vypadá taky spokojeně,jak vy to holky děláte..My máme sotva ty 3kg.. :astonished: Ale hlady nepláčem,tak snad nehladovíme..Je fakt že v noci moc nepapáme,za to přes den jsme napojení docela často..jedině když usne,což je docela málo,to musíme vyrazit s kočárem...Dnes jsem čekala celé dopol,abych v klidu aspon vyžehlila,stalo se.. :wink: ale oběd jsem si ještě dát nestihla.. :astonished:
18. srp 2012 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 To my usnuly až o půl dvanácté,také jsem už usínala.. :confounded: tatínek si myslel,že ho přijdu potěšit a když jsem za ním s posled.silama vyrazila do obýváku,tak už chrněl.. :astonished: takže jsem zalehla také s budíčkem v 5hod.. :sweat_smile: :confused:
18. srp 2012 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dnes jsme měli jet na chatu,večer jde táta na nočn,takže čas odjezdu daný,ale já si to nakonec rozmyslela,že zůstanu doma a konečně vyžehlím a uklidím..Zatím mám jen vyžehleno,to jsem zvědavá co opravdu stihnu.. :astonished: Jinak k té menstruaci,já ji neměla celý rok ,co jsem kojila a doufám,že to tak bude i ted... :wink:
18. srp 2012 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamino No ten je roztomilý:slight_smile:))Veselé miminko,ne? :wink:
18. srp 2012 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev Ahoj,sluší ti to:o)To jako že malý nechce a nebo usnul únavou?Mě malý taky společné focení bojkotuje,ale pár se jich už povedlo,také dodám,jakmile mě pustí ta malá pijavice.. :grinning:
18. srp 2012 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kammka No vida,jak to sestřičce jde,to bude pomocnice:slight_smile:A Toníček je taky spokojený:o)
18. srp 2012 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kammka
@janulev
@kamino krásná miminka! A Bobo se krásně směje, skřítek :slight_smile: Na to už se moc těším, my se zatím usmíváme jenom, když nás něco pošimrá :slight_smile:

@vormoni mě v noci jí tak cca 2,5 až co 3h. Je to docela zápřah. Ale dcerka mi přes noc vydržela jenom s jedním kojením. A taky byla maličká. Když se narodila, měla 3 kg a pak jak shodila, tak to nabírala cca tři týdny zase. Ale byla teda víc spavá, než Petřík. Což mi vyhovovalo asi víc :grinning:

Jinak já taky žehlila ... plenky, oblečení. A na balkoně zase várka tmavého prádla :rolling_eyes: Nekonečný boj toto. Ještě jsem trochu poklidila, bo se tchán nahlásil konečně na návštěvu, aby se podíval na svého vnuka po dvou a půl týdnech co je na světě. Žeprej nebyl čas :sunglasses:
18. srp 2012 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamino Všechny zde vyfocené děti jsou roztomilé, ale Bobo je prostě Budulínek na jedničku :grinning:.
18. srp 2012 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatelevizeedna
@vormoni Pokud ho netrápí prdici a nemá hlad,tak se rechta furt:wink: tak ja ještě pridam jednu uměleckou:wink:
18. srp 2012 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
@aideen Aha,tak nejsme až tak divný:slight_smile:To nic není s tchánem,ti naši přijedou až někdy v září.. :astonished: Dědeček si přivydělává hraním na svatbách a oslavách,má toho ted nasmlouváno v srpnu.. :confused: Přitom to nemá za potřebí,má dva důchody,jeden z Rakouska v eurech!.. :rolling_eyes: Mě teda nechybí a už ted se netěším až tu budou,akorát nervy a na jak dlouho?Netuším.. :confused:
Tak jsem stihla co jsem chtěla a ted už kojíme,Niky se nechtěla vůbec vzbudit-musela jsem ji dát na bříško což nemusí ,aby se probrala.. :sunglasses: Pár fotek ze včera..:o)
18. srp 2012 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
tak dnes jsem ještě neusnula, tak koukám...

@kamino to je opravdu krásný smíšek :slight_smile:

@vormoni máte super vlásky :wink: a malá je kouzelná...Filípek se moc fotit nechce, jak mu řeknu, že se vyfotíme, tak se začne otáčet od foťáku nebo dělá hlouposti

@kamino krásný brouček :slight_smile:

@aideen já koujím většinou po 3až 4 hod...už ale vydržel i 7 hodin...teda že se tchán taky rozhoupal :wink: my tu máme manželovi rodiče každý týden...vozí nám ovoce a zeleninku :slight_smile:

a jak tak čtu, tak jsme dneska měly většina žehlící den, já žehlila dopoledne hodinu a půl :rolling_eyes:
18. srp 2012 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,
náš Toník dnes spal dost nevalně, taky díky ségře, která tu furt mlátila dveřma, blbla se psem atd...
pak mladá , že chce už do vany, když jsem se chystala koupat kluka, já dávám vaničku do sprcháče, takže mi to blokovala, ale já se nedala a malýho vycáchala v uymvadle..a je spokojenej a spí, konečně...
malá večeří párky, strašně to vaření flákám...dneska jsem dělala polívku, hovězí, ale knedlíčky dodělám až teď večer..tak snad polívka nebude už zejtra kyselá...
zejtra dorazí máma, tak snad budu líp stíhat, už proto, že zabaví holku a třeba i něco pomůže...chci si umejt okna.. :confounded:

přikládám další foto, které jsem nazvala Když se dva perou...
po bližším prozkoumání zjišťuju, že ta holka tu psici snad kousla !!!??
18. srp 2012 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamino to je kulíšek :slight_smile: krásně se na nás směje :slight_smile:
18. srp 2012 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev sluší ti to mamčo :slight_smile: Filípek jak je odpadlý :slight_smile:
18. srp 2012 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kammka krásná velká ségra - to máš chůvičku pěkně k ruce :slight_smile:
18. srp 2012 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni
@janulev
taťka má právě ubytovnu - pro školy v přírodě, oslavy, svatby atd a teď toho má právě tak plno, že se mu turnusy střídají třeba v jeden den a on musí stihnout i uklidit. To jediné ho trochu omlouvá :slight_smile: No ale jak přišli, malého si vzal a ten u něho byl nadmíru spokojený. :slight_smile: Padli si hoši do oka, což jsem strašně ráda :slight_smile: Tchán je úžasný, je jako můj druhý taťka, tak mě dost mrzí, že teď nemá tolik času. Ale co už.

@kammka taky sem si říkala, že by ty okna potřebovaly přetřít :rolling_eyes:
18. srp 2012 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky my měli dneska zase den, malá naspala za celý den sotva půl hodinu, hrůůůůza!!!!!! šíleně jsem se bála, jak ji budu uspávat večer, ale je už tuhá, hezky vykoupaná, napapaná, usnula u prsa, tak jsem jí nechala dotuhnout a pak jsem jí přenesla už spokojeně oddychující do postýlky :slight_smile: tak konečně voraz po celém dnu!!!!

jdu si dát sprchu a chrupkat :slight_smile:
18. srp 2012 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek