• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v červenci 2012

16. listopadu 2013 
@aideen
@kammka tak okna opravdu dámy neřeším a že by teda potřebovali.........a přitom mi je myla mamka se ségrou asi v červnu, když jsem byla těhu a nic jsem nemohla :slight_smile:
18. srp 2012 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni hezká fotečka :slight_smile: máš prostě krásné dětičky :slight_smile: povedli se ti mamko :slight_smile:
18. srp 2012 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
naše okna jsou posraný od much,oslintaný a oťapkaný od psa a kočky, omatlaný od dcééérunky, zaprášený, všechno co si vzpomenete.. hnus fialovej..holt vesnice... jo ještě k tomu sem tam ostatky zabitých much a nyní i vos...bléééé... máme za humny pole, jak tam vjede traktor, všude prach, navíc nám přes ves jezdí náklaďáky z lomu, prostě paráda vzdoušek... :angry: :angry: :angry:

asi na to žehlení kašlu..možná.. teď jsem teprve debordelizovala kuchyň a ledničku, aspoň ty játrový knedlíčky jsem stihla, ale jsou tuhý, neb jsem nenašla strouhanku a tak jsem je udělala z krupičky..
18. srp 2012 ve 23:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ranko ženy :slight_smile:

tak noc jsme měli opět luxusní, spinkala parádně, ale když jsem viděla ráno zase její kukadla a neochotu spinkat, tak mě dneska čeká zase pořádná šichta.....určitě zas nebude celý den spát, už mi z ní jebne, fakt!!!!

a nejhorší je, že přes den kravaří i u prsa, začne bumbat, pije v pohodě, pak jí tam hrábne, začne se vztekat a už se nechce napít.....a přitom v noci tohle vůbec nedělá, to se nabumbá, usne u toho, dám jí spinkat a spí do dalšího kojení úplně v pohodě :slight_smile: ale přes den- kravaří, nespí - jako fakt nevím, co se děje.......... :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
19. srp 2012 v 07:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kammka njn, já mám okna zase zaflákaný od kapek vody,kdyř prší, tak přes ten debilní parapet to všechno nastříká na okna, takže taky luxus!!!!
19. srp 2012 v 07:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 malý právě taky protestuje v postýlce :unamused: Ale nic, mamka je neoblomná, žádné na ruky :slight_smile: Aspoň než si to kafe vypiju a nakrmím starší dceru.

No tak u mě okna asi něco podobného jako u @kammka . Krom teda těch zabitých vos ... ale asi to udělám až "se mi bude chtít" :grinning:
19. srp 2012 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,dobré dopoledne.. díky za pochvaly:slight_smile:) Tak my usínáme stále kolem půlnoci,to je děs..Budu jii muset dávat dřív,jenže s Kubou to jde těžko,ten kolem nás furt něco mele,nemáme pořádný klid..Ale pak spí celou noc,já si dávám budíka,většinou po 4-5hod,páč mám fakt dost a to ji budím,spala by snad do rána.. :astonished: Pak tak hodina kojení,něco odsaju a jdem zase spát,dnes jsem ji zkusila dát nespící do postýlky bez dudlíku a furt si tam chrochtala a nakonec zabrala..Pak V 7h přišel manžel z noční ,takže opět probuzení,ale zabrala jsem ještě a v 9hod mě budil Kubík.. :sweat_smile: Ani nevím,jestli se vyspím,jsem furt jak praštěná a bolí mě občas hlava..A ještě specialita malé: večer se pokadila tak ji jdu přebalit u mě na posteli a varuju ji,že mi to tam nesmí pokadit,a stejně vystřelila!!! :angry: Já se dycky tak leknu..takže posraná její deka,ponožky,moje prostěradlo a je to i na potahu matrace.. :rolling_eyes: To jsem myslela že mě jebne.. :confounded: Takže mám co odpol prát..
19. srp 2012 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vormoni no ty to máš s tím kaděním malé fakt zábavné :sunglasses: Ale malý, jak se včera poserinkal, tak přes den pak kadil snad pětkrát. Naštěstí po menších dávkách, takže jsme nemuseli převlékat.
Mě taky připadá, že jsem vlastně celou noc nespala. Malý se budí tak po třech hodinkách hladem, pak 3/4h kojíme, odříháváme a usínáme. No a za chvíli zase nanovo :rolling_eyes: Ale pokrok u Broničky. Už nepřechází k nám do ložnice. V pokojíčku spí až do sedmi do rána :slight_smile: Což je fakt úleva a hlavně víc místa v posteli :slight_smile:
19. srp 2012 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojte holky, tak dneska toho malý taky moc nenaspal, ale asi to je tím teplem...na chvíli vždycky zabral a pak zase uspávání na novo.
Když už jste u toho nočního kakání...malý se v noci tak pokadil, že jsem jej musela převlíkal, umýt celá zádíčka a taťka, jelikož jej zrovna držel v náručí, tak si musel umývat celé břicho :grinning:

teď už naštěstí oba dva spí...minulá noc byla luxusní, Včera Davídek usnul před 7, vstával v 0:40, během 20 minut zase už spinkal v postýlce a další kojení před 5 ráno a pak až v 8 :slight_smile:

no teda a co se týče oken...jak mi je tchýně na konci června krásně umyla, tak to už není ani pozvat...stačilo aby se tu přehnalo jedna šílená bouřka a ona jsou jak čuně...fuj

@klaire22 Davídek v noci taky krásně spinká a u kojení usíná...ale přes den dělá také šílené vofuky...nechce spát, zabere vždy jen na chvíli většinou bez dudlíku se ani nepohne a u kojení dělá hlouposti, pořádně se pak nenají a chce o to častěji
19. srp 2012 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak se zase objevuji po delší době. Chtěla jsem se zeptat jak to máte se stehama, jestli jsou ještě vidět, já je tam mám pořád a mám měsíc po porodu, tak si říkám, kdy vypadnou :rolling_eyes: no a kontroly na gyndě se dost děsím, a to nemluvím o návratu z gyndy, kdy mě bude čekat doma manžel :grinning: :grinning: :grinning:
19. srp 2012 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aideen Broni chtěla jsem se tě zeptat na manducu, v podstatě kdy ji začneš využívat a při jakých příležitostech. Kamarádka mi jí doporučovala a ty jsi tu o ní taky básnila, tak by mě to zajímalo. Malá mi zatím nevyžaduje, abych jí nosila, takže mě napadá jen když bych chtěla jít na nákup, abych měla volné ruce. Ale nevím, jestli je vhodná pro děti, které ještě nemůžou sedět.
19. srp 2012 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni tak jsi mě před spaním fakt pobavila s tím kakáním :grinning: :grinning: :grinning: protože to uplně vidím... hlavně jak píšeš, že se vždycky tak lekneš :grinning: :grinning: :grinning: se tady lámu fakt :grinning: protože my se taky vždycky hrozně lekneme. a ještě víc Milan než já :grinning: no já si vždycky vzpomenu, můj bývalý manžel, když utíral Nelince prdelku, tak jak měl ty nožičky dané nahoru, sklonil se, aby viděl, jestli ji tam pořádně utřel a dostal přímý zásah do oka... :grinning: :grinning: :grinning: ten odskočil! :grinning: :grinning: :grinning: já normálně smíchy sedla na zem a smála jsem se a smála, bylo to i na zdi :grinning: a chytá mě záchvat smíchu, kdykoliv si na to vzpomenu :grinning:

@klaire22 teda, to je divný s tím kojením, jak zlobí. přemýšlím co jsem kde četla, proč to mimča dělají, protože už jsem na to někde narazila... že to mlíčko teče moc rychle třeba...?

@kaphajin ještě tak před cca 10ti dny jsem si tam nahmatala kousíček stehu, ale teď už ho necítím, tak snad už je to venku. někomu se to vstřebává špatně, mně jednou taky musela dr. vstřebatelné po jedné operaci stejně nakonec vytahat. ale už se uplně rozpadaly, tak to bylo na to šup. my jsme včera už jaksi porušili šestinedělí :sweat_smile: opatrně, ale porušili :sweat_smile: výborný jako :grinning: doufám, že v pohodě, ale cítím se fajn, tak snad jo :slight_smile:
19. srp 2012 ve 23:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neeve Ahoj,tak to já tak zblízka rozhodně nekoukám a jsem tak nějak na stranu když ji utírám,abych ten zásah nedostala...Je fakt nebezpečná.. :rolling_eyes: :sweat_smile: To teda chudák manžel.. :wink: Včera naštěstí nestřílela,takže dnes prát nemusím,ale máme celý den před sebou,kdo ví.. :sweat_smile: :confused:
20. srp 2012 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaphajin Ahoj,to ti ani nevím,mě skoro nejsou vidět,přijde mi, že mě tentokrát pan dr.sešil pěkněji..:slight_smile:Ale musím to víc prozkoumat,ještě jsem se k tomu nedostala...jak mě netrápí,ani mě to nenapadne.. :wink: Já mám dnes teprve půlku šestinedělí,tak jsem ještě v klidu,ale naprosto tě chápu,gyndy se bojím a sexu taktéž... :sweat_smile: :confused:
20. srp 2012 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev Ahoj,tak to jste měli v noci taky veselo:slight_smile:My tentokrát zabrali po 22hod,to jsem koukala,malý na to za 10min,tak jsem honem zhasla a šla spát,o půlnoci plakala,ale zase zabrala a vzbudil mě až budík ve 3hod,tak jsme se napapaly a pak ale nechtěla usnout,dělá drahoty a furt se kroutí jak leží u mě a já jí přidržuju dudlík..jestli prdíky?..Nakonec teda zabrala,ale už bylo nevím kolik,a v 7 ráno přišel opět tatínek po noční a to už jsem neusnula a malá se pak také probrala kolem 8hod..takže krmení a v 9h jsme lezli z ložnice..Dnes jdu s Kubíkem o půl dvanácté k zubaři,malou chci nechat doma,šoupnu ji tátovi do ložnice a budu se modlit ,aby moc neřvala..Ráda bych něco odsála a dala jí předtím,ale nevím bude-li z čeho..Dopol jsem furt napojená.. :sweat_smile: :confused:
20. srp 2012 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaphajin manduca má novorozenecké zmenšení uvnitř, takže můžeš v podstatě nosit od 3,5kg. Já přemýšlím, že každým dnem do toho malého šoupnu a vyzkoušíme si to. Zatím nebyl důvod, ven moc nechodíme. Já to budu využívat na procházky, když s malou půjdeme na jezero, protože tama, kama my chodíme se s kočárem nedostanu. Pak taky nákupy, jízdy autobusem k našim. Prostě tam, kde by mi kočár zavazel. Doma ho moc nosit nechci, abych nedopadla tak, že mi bude vřískat při každém položení do postýlky :slight_smile: Ale tady u nás s manducou vidívám jednu paní pořád. Ona to miminko snad nikdy neměla v kočárku. A ona i mimčo vypadali moc spokojeně :slight_smile: Pokud ale uvažuješ o nosítku, tak radši fakt investovat do ergonomického. Ty ostatní bych ze zdravotních důvodů nebrala. Kazí záda, nožičky ... prostě radši připlatit. Manduca se pak dobře prodává.

@neeve jo s tím mlíkem máš pravdu. Taky, když mi teče samo, tak se u toho malý vzteká a kroutí. Nestíhá polikat :slight_smile: Tak dvakrát do dne u kojení vyvádíme, ale pak je to v klidu.

Jinak ohledně jizvy. Včera a předevčírem mi odešly stehy, jizvu skoro nejde nahmatat, tak doufám, že je už zhojená. Ani při delším stání či sedění ji necítím, tak bezva. Sice ještě stále špiním :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ale snad se z toho začínám pomalu dostávat a budu zase jako dřív :slight_smile: Už se na to těším :sweat_smile:
20. srp 2012 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni teda ta vaše Nikča je žížalka :grinning: nádherná :slight_smile:
20. srp 2012 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev mě skončilo včera šestinedělí a špiním furt, i jsem o víkendu krvácela, bylo mi to divné už jsem skoro nešpinila a ted se to rozjelo, tak jsem volala do nemocnice a prej je to asi menzes :stuck_out_tongue_closed_eyes: no počkám ještě pár dní a jinak valím k dr raděj at to okoukne, v těch hicech se mi nechce tahat děcka ven...
20. srp 2012 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neeve tak to je skvělý, fakt závidím, taky už bych ráda :grinning: , ale ten strach a navíc ten můj podvozek je fakt na tom ještě špatně :rolling_eyes:
20. srp 2012 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 to žasnu, menses teď? já žiju taky v domění, že to přijde tak za půl roku :sweat_smile:
20. srp 2012 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaphajin no já tomu moc nevěřím, spíš jestli tam něco nenechali od porodu a nebude to na čištění ale přes telefon tvrdili že si nemyslí že by to bylo něco jiného jak menzes :-/ u yna jsem to dostala snad až 3 měsíc co jsem přestala kojit.....ale je to takové slabé spíš špinění, pak trocha krve dva dny a ted zas špinění......a navíc se mi zdá že se mi to vždy rozjede když tahám staršího snya...no uvidíme..počkám do středy a zajdu k dr
20. srp 2012 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky tak my máme zítra 4 týdny :slight_smile: dneska jsme byli na kontrole a malýmá 4490g...doktorka se ptala, jak často kojím, že za těch 14 dní hodně nabral :sweat_smile:

@petule22 mi připadne, že začnu víc špinit taky buď když zvednu Filipa nebo když jdu třeba na delší procházku...

@vormoni koukám, že malá v noci docela by taky spala a pak se jí nechce usnout...malý včera usnul po 6 hod a vzbudil se v půl 1 a pak v 5 a od té doby špatně spinká, asi bolení...každou chvíli brečí a je mu nejlép, když jej nosím a má zmáčknuté bříško

co se týče ms, tak u Filípka jsem po šestinedělí začala brát antiku pro kojící a ta se bere bez přestávek...takže ms byla po hodně dlouhé době...kamoška ta při kojení dostala ms asi po 3 měsících
20. srp 2012 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já při Broničce dostala menses hned po šestinedělí :confounded:
20. srp 2012 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev
@aideen tak asi je možné že je to menzes....pamatuju si že jsem měla minulý týden i malou migrénu v noci a to jsem mívala před menzes ale nechápu to-plně kojím tak jsem čekala že bude až tak za rok :grinning: no a Jani taky jsem četla že to může být zvedáním těžkých věcí, že se to tam hůř hojí a v jedné knížce psala paní že tělo tímto dává signál že ho máme víc šetřit ale jaksi já syna tahat musím....každopádně v noci a ráno žádné špinění nic a jen jsem ho zvedla tak se to rozjelo...
20. srp 2012 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 to jsem si myslela právě taky. Takže teď už syslím vložky navíc, abych nebyla tak překvapená jako při prvním dítku :grinning: A jako bez menses bych se v klídku obešla :sunglasses:
20. srp 2012 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aideen a jaké jsi to tehdy měla? Já to mám hoooodně slabé, fakt jsem krvácela jen minimálně-spíš furt špiním...
20. srp 2012 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 jak si tak vzpomínám, tak to bylo jako klasická ms. První dva dny docela masakr, ale pak dva dny lehce špinění a pak nic. Docela se mi ta menstruace po porodu ustálila na těch čtyřech dnech. Ale každý to může mít jinak. Je to hodně individuální. :slight_smile:
20. srp 2012 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kaphajin Muzu tě ubezpečit,ze kojeni není překážkou menstruaci. Já se cistila 3 týdny,dva týdny pohoda a přesně ná den pátý týden po porodu mrška přišla. Byli jsme právě ná chatě,samozřejmě nic sebou...ještě ze tam mají kolonial...
a už krvacim 6 den,tak jsem zvedava jak dlouho ještě...
20. srp 2012 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamino takže taky máš menzes?
20. srp 2012 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
No holky,vy mě děsíte..já myslela,že když kojím,tak menstruace nebude?.. :confounded: Při Kubíkovi jsem to fakt rok neměla.. :sweat_smile: No to jsem otrávená už dopředu.. :rolling_eyes: Doufala jsem že až se dočistím bude klid.. :rolling_eyes:
Tak jsem zvládli toho zubaře,Kubík má zoubky i dásně zdravé,byli jsme pochválení a už se mu klubou zadní zoubky,takže musíme více hlídat čištění..Malou jsem dala nakrmenou tatínkovi do ložnice a když jsme přišli tak spala,ale ze začátku prý zaplakala,tak jí dal dudlík a od té doby chrní doted:slight_smile:Tak jsme se v klidu naobědvali,dnes pouze buřtguláše a i jsem něco odstříkala:slight_smile:Tak docela fajn dopol.. :sunglasses:
20. srp 2012 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek