• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v červenci 2012

16. listopadu 2013 
@neeve já nevím, co se s ní děje......v noci pije ukázkově,nekravaří, hezky u toho pak usne a přenesu ji jen do postýlky....ale přes den je to teda boj........pije cca 10 minut v pohodě a pak začne plakat......takže téct moc to podle mě nemůže....přemýšlela jsem i, že se pak dostane třeba na mlíčko které jí nechutná, nebo já fakt nevím.......vzteká se a přitom to prso chce, ale nechce si ho pak chytnou a když ho pak chytne, tak pije, jako by jí ho měl hnedka někdo sebrat.....upřímně - přemýšlím nad laktační poradkyní - ale před tím to bylo v pohodě, blbne takhle posledních pár dnů -ještě mě napadlo, zda na to nemají vliv ty vedra,ale fakt už nevím :unamused:
20. srp 2012 ve 14:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@klaire22 no a nebo se naopak vzteká, protože najednou musí zabrat a teče to pomalu, to je taky možný :slight_smile: laktační poradkyně proč ne... většinou fakt pomůžou. třeba dá pár tipů i po telefonu :slight_smile: myslím, že na www.kojeni.net nebo tak někde jsou taky dobré rady.
20. srp 2012 v 15:02  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@klaire22 klid, u nás je to to samé. Myslím, že mu vadí i to vedro. Jakmile ho k sobě přitisknu, jsme oba spocení jak po maratonu. U nás je to teď přesně, jak popisuješ. Ale i u kojení dcery byly světlé a stinné chvilky, takže to nějak neřeším. Důležité je vydržet a kojit, ony děťátka zase dostanou rozum a budou hezky sát :slight_smile:
20. srp 2012 v 15:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@neeve děkuji za tip, mrknu se na to :slight_smile:
je to možné, nevím, co se děje - začne bulet a někdy se uklidní a bumbá pak v klidu dál a někdy řve jak prorvná a neutiší jí už nic........ :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
20. srp 2012 v 15:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@aideen to já jsem držák, držm a držím a kojím a kojím :slight_smile: spíš mě pak tečou nervy, když mi bulí a bulí a nevím proč.....a pak zase paráda a pak zase bulí.........je to na bednu!!!!
20. srp 2012 v 15:33  • Odpověz  • To se mi líbí
jinak jak tu řešíte to špinění a menzes - tak já už konečně došpinila a vložkám odzvonilo :slight_smile:
a menzes doufám jen tak nedostanu, jinak mi hrábne :slight_smile: zítra nebo pozítří se objednám na gyndu :slight_smile: jen teda toho manžílka stále nějak nepopadá na sex chuť a nejhorší je, že já na to taky zatím nemám choutky- úplně mě to děsí!!!!
20. srp 2012 v 15:35  • Odpověz  • To se mi líbí
ty vedra jsou šílený - malá fakt dnes spinká o 10-20 minutách, pak se probere, buďto kouká nebo brečí, pak usne a za chvíli to samé - pakárna!!!!!
20. srp 2012 v 15:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@petule22 Díky,no jsme hubený..však my to doženeme :sunglasses: :wink:
20. srp 2012 v 16:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@klaire22 já bych myslela že,je trápí bříško,my pak většinou prdíme nebo později kandíme.. :sweat_smile: Když se vzteká změním taky polohu při kojení,že jsem v lehu více nad ní,prso visí shora a líp se jí saje.. :wink: Jen tipy :wink: ,jinak to může být i tím počasím..my tu naštěstí nemáme tak vedro,a malá je víc zimomřivá jak je hubená..takže ji i zakrývám dekou.. :sweat_smile: :confused:
20. srp 2012 v 16:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamino no tak to je mazec :rolling_eyes: lituji tě
20. srp 2012 v 16:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@klaire22 já si myslím, že malá chce hned zadní mlíko a nebaví jí pít to přední, proto u toho tak vyvádí, ale to je jen názor :sweat_smile:
20. srp 2012 v 16:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@klaire22 mě se to stalo jednou taky a po 15min jsem to vzdala, odsála a dala jí z flašky a byl klid, vyžahla to během pár minut, proto si to myslím, že to bude tím, že potřebuje hned na hlad a ne na žízeň
20. srp 2012 v 16:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@klaire22 Ahoj, četla jsem, že máš stejný problém jako já. Dcerka mi dělá cca 2 týdny u kojení to stejné. Myslela jsem, že nemá dost mlíka, tak jsem jí dala Nutrilon a u toho se nekroutila. Doktorka mi ale řekla, že přibírá pěkně a je to bříškem.
20. srp 2012 v 16:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@klaire22 dnes máme to samé, 10 minut spánek a prd. i teď píšu s Milánkem na ruce :rolling_eyes:
20. srp 2012 v 16:55  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@klaire22 A nemůže to být růstový spurt? Mám s naší 6 týdenní holčičkou stejnou zkušenost. V noci pohoda, přes den boj. Už několik maminek mi potvrdilo, že u nich se tak spurt projevoval. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. srp 2012 v 17:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@petule22 Bohužel ano a prý to není nic divného,přítele sestra měla po obou porodech v sestinedli odmenstruovano. Šťastná to žena ta,které ty hodmony fungují normálně...ach jo...
20. srp 2012 v 18:24  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@klaire22 Bobes tohle s tím prsem dělá taky,hlavně odpoledne,cuca si prsty,tváří se hladovea jak vyndam prso,tak jako když ho píchne,vzteka se a neprisaje. Pomáhá mi ho ponosit,třeba půl hodinky aby byl úplně v klidu a zkusit to znovu. Většinou to klapne a když ne,tak mi usne pak v náručí a dám ho do postylky. Tohle dělá i když je pretazeny,když méně spi,třeba když ho vezmu na nákup,nebo když tu je návštěva. I to vedro mu vadí. Dnes jsem ho chladila mokrymi plenkami,u nás v podktovi bylo 37st. Čaje a vody dostal skoro půl lahvicky,byl to děs...ale má to pozitivum,snad vezme na milost láhev. Dneska to vypadalo nadějně:wink:
20. srp 2012 v 18:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Taky jsme dnes pili čajíček a nastěhovala jsem se na dnešek k našim, protože u nás doma k padnutí, naši mají zděný barák.
20. srp 2012 v 19:27  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamino taky uklidňuji, protože nic jiného s ní v tu chvíli nejde......a pak bumbá v klidu .......a někdy taky ne....tak uklidním, dám druhý prso a taky někdy úspěch........no, člověk pořád musí něco vymýšlet a dumat, co to miminko asi tak trápí :sweat_smile:
20. srp 2012 ve 20:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@neeve my v těhle vedrech také pijeme čajík, to by jinak asi nešlo :dizzy_face:
20. srp 2012 ve 20:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@stellamax umělé mléko se mi dávat nechce, myslím si, že mléka mám dost, protože hezky nabíráme :slight_smile: nevím čemu to přisuzovat, to její kravení u prsu :unamused: možná těm vedrům, fakt nevím.....snad jí to brzy přejde :wink:
20. srp 2012 ve 20:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@kaphajin jakou máš odsávačku? já mám balonkovou - to nevím, než by to odsála, tak malá bude tuhá :slight_smile: koupila jsem si ji jen na takové to úlevové odsávání - na to je dostatečná, navíc odsávám zcela minimálně - spíš teď už vůbec.....ale mohu to zkusit........ale zatím zabírá to, že ji uklidním v náručí, tak si to holt nechám jako sichr, když už bude nejhůře :sunglasses:
20. srp 2012 ve 20:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@klaire22 Přesně tak,taky stridam prsa...zkrátka něco zabere...snad to brzy skončí,nebo mě odvezou do Bohnic..
20. srp 2012 ve 20:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamino tak tak, to se tam možná potkáme, jeslti to brzo neskončí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. srp 2012 ve 20:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@klaire22 já mám odsávačku od aventu za 1200,- Kč ale nevím jak se jí říká, je mechanická a jsem s ní moc spokojená. Odsávání mi taky nějaký čas trvá, tak cca 5min.
20. srp 2012 ve 20:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@kaphajin no to mě to taky vždycky tak nějak dlouho trvalo - a když byli prsa pěkně naplněný, tak jsem odcucla poměrně dost mlíčka........mě by tedy zajímalo, kolik toho to moje dítko vypije - kolik toho vůbec má 6 týdenní miminko vypít????
20. srp 2012 ve 20:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@klaire22 jo tak to by mě taky zajímalo, podle mého odhadu vypije tak 80ml
20. srp 2012 ve 20:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@kaphajin Já jí mám taky, je super, nenechám na ní dopustit. Já jí měla z inzerátu za 450:slight_smile: jde to s ní rychleji než s elektrickou a líbí se mi, že sama reguluju tah.. s bolavými bradavkami, než bych seštelovala elektrickou, tak by mi bradavky upadly...
20. srp 2012 ve 20:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@klaire22 Nedavno jsem tam měla protekci, bratránka žena tam byla lekárnicí a slibovala mi léky bez doplatku... teď už tam bohužel nedělá...joo snad to brzy skončí.. ať už je jim alespoň 18 let... :slight_smile:
20. srp 2012 ve 20:54  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@kaphajin není to málo, těch 80ml???
20. srp 2012 ve 21:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek