• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v červenci 2012

16. listopadu 2013 
Ahoj holky:slight_smile:Taky jsem slyšela ,že tuším 40ml z každého prsu..Ale jak člověk zjistí ,kolik si vycucla?Já jsem včera odsála na dvakrát 60ml a dala jsem jí to v noci,panečku ta koukala a usnula pak bez reptání..Včera byla vůbec zlatá,po koupání jsem ji nakrmila a usnula,takže jsme byli všichni v posteli ve 21hod a do 22 jsme usnuli..Budíka jsem si dala na půl jednou a to jsem ji nakojila+ta flaška a pak spaní do 5hod a opět kojení a spinkání..ještě ted tam leží ale půjdu ji probrat,já vstala před 9hod,zase jsem něco odsála a ted v klidu snídám:slight_smile:Včera se mi nechtěla probrat před koupáním,většinou pomohlo rozbalení a včera ani to ne,tak jsem ji navlíkla čelenku a zkusila udělat nějaké foto(přikládám) už se těším až dorazí brácha s pořádným foťákem,jen netuším jak ji takhle tvrdě uspím..nemá to tak vždy.. :grinning: No a jinak v noci na mě opět vystřelila takže budem zase prát!!!! :angry: :angry: :sweat_smile:
21. srp 2012 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@vormoni taková krásná princezna! Tak to malý by mi nevydržel se nevzbudit :grinning: Je to rarach :slight_smile:
21. srp 2012 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak my jsme byli včera venku. Ve čtyři jsme sbalili děti a šli ke známým, kteří mají posezení venku. Bylo to moc fajn. Malý mi prospal od těch čtyř až do půl sedmé v kočárku, ani se nepohnul. Úplně jsem si to užívala :grinning:
Noc byla ale docela děs. Budil se každé ani ne dvě hodiny na krmení. Nevím, jestli měl třeba jenom žízeň, ale chtělo by to fakt pauzu mezi tím aspoň ty tři hodinky, neboť mám pocit, že jsem v noci vlastně vůbec nespala. :confounded:
Ráno se na mě moje dětičky krásně domluvily. Nejdřív se pokatil Petřík - takže komplet převléct, omýt, přebalit, dokrmit. Pak, jak jsem malého už kojila, donesla si dáma naše veliká nočník a taktéž kadila. Jenomže, jak utřít zadek dítěti, když máte druhé u prsu? Tak jsem malého musela odtrhnout - řev jak blázen - utřít druhé mládě a zase nakojit. No děs :slight_smile:
21. srp 2012 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni kočičk malá a čelenka jí moc sluší, berušce :slight_smile:
21. srp 2012 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mě dnes malá v noci spinkala 8 hodin v zátahu, pak pkapání a pak jsme se vzbudili po 4 hodinách v půl osmé - naprostý luxus :slight_smile: teď ji akorát kojím a půjdeme ven na oběd s mojí ségrou, tak snad bude spinkat.....dnes je tam příjemně, pod mrakem :slight_smile: včerejší parno bylo úděsný!!!!!
21. srp 2012 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vormoni nádherná kočička :slight_smile:
21. srp 2012 v 10:01  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkuji všem:slight_smile:Dnešní den začal dobře,chlapi odjeli v 9h na stříhání,takže mám klid..malou jsem vzbudila a šli jsme krmit u seriálu Mclaudovi dcery..to byl díl,který jsem celý probulela.. :astonished: A malá poté usnula,takže jsem stihla umýt wc,namočit posr.prádlo,uvařit trochu polívky a připravit salát,oběd je od včera..Pak jsem byla na wc a osprchla se a zkulturnila..naprostá pohoda a ted zas něco odstříkávám:slight_smile:U nás v noci pršelo,docela dlouho, ale vypadá to ,že se nijak moc neochladilo..jen koukám z okna na ten pecen.. :sweat_smile: :confused:
21. srp 2012 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Náš drobek :slight_smile: nestíhám, Matyáš zlobí den ode dne víc :-/
21. srp 2012 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@petule22 nááádherná a ty šatičky jsou suprový :slight_smile:
21. srp 2012 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 ty jsou ze sekáče za dvacku :slight_smile: od ségry :slight_smile:
21. srp 2012 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 no neke, vypadají parádně :slight_smile:
21. srp 2012 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ženy, kde jste ? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
22. srp 2012 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pár fotek Elišky :slight_smile:
22. srp 2012 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
ahoj holky, tak mám radost, že konečně sedím a nevrtím se bolestí, dole už to vypadá nadějně, stehy už se rozpadávají, a tak mi pomalu, ale jistě odchází i deprese z toho, že je to hojení nekonečný příběh :grinning:

@klaire22 @petule22 krásné holčičky:slight_smile: my tedy takhle vypapkaný ještě nejsme, ale jsme přeci jen mladší :wink:
22. srp 2012 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda to byl porod než to rozjeli...teda ne můj porod, ten byl teda po kotel kratší :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. srp 2012 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 jé vy máte stejné lehátko do vany jako my :slight_smile: akorát, že my ho nepoužíváme neb byl na něm moc nad vodou, máme malou vaničku a řval. pak jsme koupili pěnové a koupání si děsně užívá :grinning:
22. srp 2012 v 16:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaphajin to je super, že už se cítíš lépe, pamatuju si moc dobře, jak to bylo poprvé u mě, takže si to umím představit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. srp 2012 v 16:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
my máme všechny tak krásné děti :dizzy_face: musím taky nafotit, ale já stále čekám, kdy nebudeme mít fialovou pusu od genciánky, moučnivka přiblblá :angry:
22. srp 2012 v 16:13  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@neeve ježiš o tom čtu prvně, jak vás to potkalo a jak se to pozná? Já jsem fakt neinformovaná, to je děs :angry:
22. srp 2012 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaphajin to má hodně miminek, bílý povlak na jazýčku. je to vlastně kvasinka, takže se musí mazat pusinka genciánkou dítěti i bradavky. takže fialový jsme všude :rolling_eyes: vždycky omočím dudlík v genciánce a otáčím mu ho v pusince, aby se to dostalo všude. samozřejmě pak slintá, takže si to asi umíš představit :grinning:
22. srp 2012 v 18:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neeve no malá má taky bílý povlak v pusince a mám to tedy nějak řešit? :fearful:
22. srp 2012 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaphajin přijde ti, že jsme vypapkaný? a já si furt říkám, že moc nenabíráme a že jsme střízlíci :slight_smile:
22. srp 2012 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neeve taky máme moučnivku :( ale mě na to řekla doktorka vařit řepík a vždy namočit do něj štětičku a vytírat pusinku po každém kojení!!!!
22. srp 2012 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaphajin chytne se to nejčastěji prý z dudlíků a saviček :(
22. srp 2012 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
kočky moc prosím o poslední hlasy - zítra o půlnoci hlasování končí - tak jestli můžete ještě zahlasovat - moc děkuji :slight_smile:

http://diteroku.maminka.cz/zobraz-foto/34597
22. srp 2012 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,ráno jsem se sem nedostala,stránky nešly najet.. :astonished: My měli fajn dopol,malá po ránu spinkala,tak jsem zajela nakoupit,tatínek hlídal a pak jsem postavila oběd-segedín.. :sunglasses: A :sunglasses: po obědě jsme vyrazili na návštěvu a vrátili se kolem 18hod..malou jsem tam nakojila,něco měla i ve flašce,takže bez problémů.. :wink:
@petule22 ahoj,malá je pěkňučká a šatičky supéééér:slight_smile:
@klaire22 eliška je taky sladká,koupání má asi ráda,co? :wink:
@kaphajin to je prima,že už se hojíš,bude jen líp.. :sunglasses:
@neeve ale,ale to mi uniklo,co vám je?Na fotečky jsme zvědavé :wink:
Také přidám jednu šatičkovou,včera jsme tak jeli k dr.na vážení a máme už 3kg120g,překonali jsme pomaloučku porodní váhu :grinning: a za 3 týdny jsme domluvení,že nám sestřička píchne náušničky :wink:
22. srp 2012 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@neeve Už to čtu..my máme taky bílý jazyk,ale myslela jsem,že je to normální,prostě od mlíka...dr.nic neříkala ale ted nevím,jestli tam koukala.. :sweat_smile: :confused:
22. srp 2012 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
No řešit by se to mělo, moučnivka není nic závažného, ale sama nezmizí a prý pak třeba i ztrácejí chuť k jídlu, když se to nechá moc. A taky se to přenáší na bradavky, pak praskají, je to bolestivé, no nic moc. Tak i proto řešit. Já už té fialové genciánky měla plné zuby, tak jsem volala dr, jestli neexistuje něco jiného. Prý tantum verde nebo borůvky, ale na to je moc malý, takže jedině genciánka, která prý fakt zabírá nejlíp. 4-5 dní poctivě barvit uvnitř pusinku i bradavky, vyvařit občas dudlík a prý to bude fuč. Jenže já to flákala a fialověla obden nebo tak a to prý ne, jakmile začně ta fialová v pusince blednout, tak hned zase namatlat, jinak to není ono. Tak teď zkoušíme no. A mizí to, už to má jen trošku. Ale tak budu to dělat, dokud to nezmizí uplně, ať se to zase nevrátí, což už se nám právě stalo.
22. srp 2012 ve 20:32  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak aspoň jednu z minulého týdne :slight_smile:
22. srp 2012 ve 20:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@neeve no tak já to tedy začnu řešit, ale chci se ještě zeptat, mám doma genciánku, ale jsou to krystalky a ne vodička a na netu jsem se dočetla, že se to maže 0,5-1% violetí, tak jak to připravuješ nebo to jde z lékárny koupit i tekuté?
22. srp 2012 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek