• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v červenci 2012

16. listopadu 2013 
@vormoni trošku v těch šatičkách plave co? :slight_smile: ale je krásná... Jinak já si taky myslela, že ten bílý povlak je od mlíka :frowning2: teď to tedy řešit mě zase picne, to je věcí :rolling_eyes:
22. srp 2012 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaphajin jj, prodává se normoš tekutá :slight_smile: kup čerstvou, to máš stejně lepší :slight_smile: já taky původně doufala, že je to od mlíka, ale dr mě ubezpečil, že to by tam mělo zůstávat max těsně po kojení a ne pořád. a hlavně vidím, že to mizí, takže ta genciánka asi fakt funguje. a tak zavolej svojí doktorce a zkonzultuj, třeba ti k tomu ještě něco řekne :slight_smile:
22. srp 2012 ve 22:43  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neeve když já mám doktorku na dovolené :frowning2: bude až v týdnu od 4.9. což je za dlouho, proto se tak vyptávám
22. srp 2012 ve 22:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaphajin aha, no tak zkus, genciánkou nic nezkazíš. a nebo já když něco nevím a potřebuju to vědět rychle, tak volám na novorozenecké oddělení přímo do porodnice a vždycky mi po telefonu poradí :slight_smile: a jsou tam ve dne v noci :slight_smile:
22. srp 2012 ve 23:20  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky my máme taky občas bílý povlak někdy víc jindy méně, ale doktorka se ji do pusinky koukala a nic neříkala, podle mě to z mlíka je, měl to i syn a nikdy jsme genciánku neměli...Nikča si sem tam ublinkne atd podle mě to není moučnivka...jinak se říká že když je to moučnivka tak se to nedá setřít z toho jazýčku tak možná vyzkoušet
23. srp 2012 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 jo super, díky za radu, dneska budu pozorovat :slight_smile:
23. srp 2012 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím holky,
u mě nic moc. Popravdě, příští měsíc je to rok od svatby a já mám první krizi. Včera jsem málem sbalila sebe a děti a šla k našim. Opět se do nás vrtá tchýně, muž už zapomněl, jak se ke mě a k němu ještě nedávno chovala a tak se jí nechá prostě snadno ovlivnit, že dělá to, co chce ona. Ono je to celé tak na dvoustránkové povídání a moc se mi k tomu všemu nechce vracet. Ale nevím, jak dlouho tohle vydržím. Nebyl takový, když jsem si ho brala. To až teď. Opět psychycký nátlak na něho a on prostě podlehl. Ale já takhle prostě žít nechci. :cry: No, musím se hlavně uklidnit, nebo by se mohlo stát, že přijdu o mléko. To bych fakt nechtěla.

Jinak mi moučnivku nemáme. V pusince naštěstí žádný bílý povlak. Ale Bronička ji několikrát měla. Taky jsme byly celé fialové. Genciánku ale používám i teď. Několikrát za týden máznu na bradavky. Možná je to dobrá prevence? Nevím, ale mladému se to zatím vyhýbá.
23. srp 2012 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaphajin raději jdi nejdřív za mudrou, ať ti nejdřív řekne, zda tu moučnivku vůbec máte........
23. srp 2012 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni krásný šatičky -je to kočička :slight_smile:
23. srp 2012 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, všechny dětičky jsou úžasné :slight_smile: Já už se nemůžu dočkat, až ten můj prďola přestane pořád spát :slight_smile: Zatím vypadáme vlastně většinu dne takto ...
23. srp 2012 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@aideen Jéžiš, to je můj tajný sen, aby ten můj spal o trochu déle :grinning:. Teď v těch vedrech má asi problémy usínat, tak většinu dne pobrekává, nebo chce viset na prsu.
23. srp 2012 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@aideen ahojky, tak to je smutné, opravdu bude lepší se tím nenechat strhnout kvůli malému :wink: třeba se to zlepší, možná to chce si víc si o všem promluvit, balení kufrů je fakt ta poslední varianta :frowning2:
23. srp 2012 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatelevizeedna Proto jsem zavedla dudlík. Ne vždy ho potřebuje, aby usnul, ale už z porodnice jsme odcházeli s tím, že musím dodržovat pauzy mezi kojením alespoň dvě hodiny, jinak mi pak blije jak amina. Holt má to zažívání citlivější. Takže jsme museli (nebo spíš jsem chtěla, protože mi to ulehčilo) dudlík dát. :slight_smile:
23. srp 2012 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatelevizeedna taky bych nic nenamítala, kdyby malá spinkala a já mohla mít všechno hotové :grinning:
23. srp 2012 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaphajin je to těžké. Popravdě, nebýt dětí, tak jsem dávno pryč :frowning2: Miluju ho, je skvělý manžel, ale jakmile se do toho připlete matka, tak je to mezi námi opravdu zlé. Uvidím, co dneska, ale opravdu jsem do všeho stratila chuť. Jediné, co mě drží, jsou právě ti moji dva raraši.
23. srp 2012 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aideen Jo, jenže ten náš expert dudlík vůbec nechce. Zkoušela jsem různé značky a vždycky, když jsem mu ho dala do pusy, tak se mi zdálo, že se nadavuje a dudlík hned vyplivnul. Ještě tak pocucá můj malíček, ale prso je prso. Taky mi blije skoro po každém jídle, ale přisát se prostě chce :(. Snad se to časem upraví.
23. srp 2012 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaphajin Mně před chvilkou právě usnul, tak doufám, že aspoň dvě hodiny by to mohl vydržet, protože noc byla zase strašná!
23. srp 2012 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatelevizeedna zkus ho s dudlíkem lechtat trošku na patře, jemně. tam je nějaký spuouštěcí sací bod :slight_smile: a dost dětí zabere na dudlík taková ta klasická obyčejná komunistická kytička :grinning: u nás taky dudlík nechtěl, dávala jsem NUK, který předtím chtěla Nelinka, tak ten nakonec občas zkusil, ale když jsem dala kytičku nebo MAM, tak ty mu jedou oba :slight_smile:
23. srp 2012 v 11:15  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,děkuji všem:slight_smile:))Pěkné ráno z Rakovníka,slunečné..chlapi jeli na chatu a já budu mít snad klidný den,že i něco poklidím..Momentálně krmím,stihla jsem se najíst,naházet nádobí do myčky a zadělat těsto(z krabice)na buchtu..Do to jsem se několikrát rozčílila kvůli zdejšímu bordelu,prý jsem moc nervozní a furt chci po nich uklízet..Ale kdo se má na to koukat?Nikdo jiný ten bordel asi nevidí..nebo jsem ovlivněná hormony? :unamused: Když jim řeknu at jdou uklízet tak ve finále přesunou ty věci jen o kus dál a jsem to opět já ,kdo to udělá,jinak by mě kleplo.. :rolling_eyes: Není nadto když zmiznou a já si tu můžu v klidu existovat..když teda neřve malá,ale tu stačí nakrmit a je hodná.. :sunglasses:
23. srp 2012 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aideen Ahoj,to je mi líto,já to mám obden,ale u nás za to nemůže tchyně..ale prostě my dva.. :confused: Já měla krizi min.týden,kdyyž jsme jeli z chaty,tuším jsem to tady psala.. :confounded: Snad se to u vás brzy uklidní,mě by to teda taky štvalo,kdyby chlap poslouchal maminku..ještě toho trochu..mě spíš štve jak se čím dál víc podobá otci,jaký je šetřílek..to co jsem na něm nikdy neměla ráda a manžel to ví a v mnohém se mnou souhlasil..tak vidím,že už se mu podobí víc než je mi milé.. :frowning2: To kdyby byl po tchyni,to bych ještě přežila..ona je fajn,ale dělá jim doma služku(tchánovi a manžel.bratrovi)a to já nemám v povaze a stále to doma řešíme..s manželem..co je podle něj moje povinnost a co je už sloužení,co by mohl dělat on a co u nich dělá jeho máma..věčný to boj,ale jednou pohár přeteče a on se pak bude divit.. :angry: :angry: :angry:
23. srp 2012 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 ahoj,taky si myslím,že máme jen trochu bílý jazyk od mléka,zkusím to sledovat,ale snad jsme v pořádku..Kubík to taky míval a nic jsme s tím nedělali.. :confused:
23. srp 2012 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vormoni já se vždycky snažím s tím nějak srovnat, ale prostě to nejde. Nechci, aby mi celý život někdo diktoval. A navíc osoba, kvůli které jsem o Broničku málem přišla. To je asi hlavní spouštěč všeho, dalo by se říct i nenávisti vůči tchýni. Stačí mi o ní jenom slyšet a všechno se mi to vrací. Momentálně je u nás tichá domácnost. Teď je sice v práci, ale to je snad poprvé, co se netěším, až dojde domů. V tom našem bytě nemám ani kde si zalést.
Vidím, že to nemáš taky lehké. Já nevím, že ti chlapi si myslí, že budeme dělat všechno. - uklizečku, chůvu, kuchařku ... vždyť přece v manželském slibu není nikde, že bys měla dělat služku? Znám bohužel hodně manželství, kde to tak funguje. Je dobře, že se ohrazuješ. Pak bys opravdu mohla skončit tak, že doma nehne ani prstem. :rolling_eyes: Drahý, co jsme v bytě, taky docela zlenivěl. Takže mu kolikrát musím připomenout, co dělám já a co dělá on. To kolikrát přestanu uklízet, vařit (samozřejmě nakrmím sebe a děti), prát, žehlit ... je to těžké, ale vydržím to takhle týden a pak mám zase na nějakou dobu klid a pomáhá.
23. srp 2012 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hlásím se do klubu těch, co už asi dostaly menses :rolling_eyes: Doufám, že to bude trvat krátce, chci co nejdřív na kontrolu po šestinedělí :sweat_smile:
23. srp 2012 v 11:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, včera jsem tu nakoukala a vždy mi to napsalo, že je to nefunkční :angry: taťku máme včera a dnes celý den v práci, tak jsem včera sbalila kluky a jela k tchánovcům na bazén, aby se aspoň Filípek v těch vedrech mohl koupat. Dneska budeme doma, ale i tak to vypadá zase na tepla...už teď je tam 30...

holky, máte tak krásné dětičky :slight_smile: a ty holčičky v těch šatičkách jsou tak roztomilé :slight_smile:

@aideen to je mi líto, jak se manžel chodá...s tím já naštěstí problémy nemám, manžel totiž si do ničeho kecat nenechá, natož od rodičů...my máme spíše pravý opak, když se narodil Filípek, tak se spíše skoro ani nezajímaly...když jsme nepřijeli nebo nezavolali, tak s enikdo neozval. Teď je to lepší, ale mrzí mě, že se takhle nechovali už když jsme měli Filípka, přece jen to bylo jejich první vnouče

@vormoni zrovna o těch genech po rodičích jsem se včera bavila s tchýní a se švagrovou a švagrová to vystihla "geny jsou svině a jednou se přece jen projeví, ať hned nebo třeba po 30letech" :grinning: manžel se totiž začíná podobat svému otci v tom, že jak je potřeba něco udělat a on nemá čas to udělat, třeba mi pomáhá hlídat kluky, tak je kvůli tomu naštvanej, protivnej apod. Jejich otec je to stejny...jak jde o práci, tak se třeba upeče i ve velkých vedrech na zahradě, jen aby to bylo hotovy
23. srp 2012 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
a bílý jazyk máme taky, ale doktorka mu jej vždycky kontroluje a nic neříkala...Filípek to míval taky a nijak se to neřešilo a byl a je v pořádku

@neeve s tou ms mě teda děíste...já stále sem tam ještě trochu zašpiním, ale už je to jen na intimku...doufám, že budu moci hned po šestinedělí na kontrolu a dostanu antiku, takže ms se vyhnu
23. srp 2012 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neeve to jsi ji dostala ve stejnou dobu jako já :slight_smile: jestli to teda menzes byla...bylo to slabé, špinění pak trocha krve dva dny a pak zas špinění a ted už mi to snad končí...já právě přemýšlím jestli to třeba ještě nebylo k očistkům..... :confused: zeptám se v pondělí doktora co to jako mělo být
23. srp 2012 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,
s chlapama je furt něco..ten můj je teď milionovej, dokonce dnes sám přišel ráno do ložnice,poté co odvezl babi s malou na nádraží (ano,mám tu svatý klídek!!! :grinning: :sunglasses: :wink: ) a pátral , co má mít, aby mohl konečně vyzvednout Toníčkův rodný list...ale už po těch letech vím, že jsou světlá období a období horší a pak i krize.. takže z toho do stropu neskáču :sunglasses: pokud jde o domácí práce, tak já mám tu "výhodu" ,že bydlíme v baráku, chlap venku celkem kmitá, hlavně dřevo na zimu nachystat je mazec, nestíhá spoustu věcí,tak mně teda vůbec nerozčiluje,že mi doma nepomáhá..je v poklusu i bez toho.navíc,když on pověsí nějakým omylem prádlo,tak to převěšuju,žehličku asi neumí ani zapnout,myčku nedávno zrušil,když několikrát po sobě myl nádobí na program oplach,pokaždý tam dal novou tabletu,neb se mu to nádobí zdálo furt špinavý až myčka přepěnila a vezli jsme ji do servisu :unamused: s pračkou je na tom dost podobně.on prostě obsluhuje naši bubnovou sekačku,křovinořez,cirkulárku,motorovku..to zas, krom té sekačky,nedělám já.. máme to rozdělené.....
23. srp 2012 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aideen to mě mrzí, že se vám do vztahu montuje tchýně.......to je fakt na houby :frowning2: doufám,že se vám to doma brzy zlepší a že si vše ujasníte a vyříkáte :slight_smile:
23. srp 2012 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aideen to buď ráda,že ti krásně spinká:slight_smile: co já bych za to dala :slight_smile: včéra byla malá na facku - mě už přetekly nervy, zařvala jsem na ní a fakt jí silou plácla před zadek - v minutě mě to mrzelo a i jsem to ořvala,jaká jsem kráva, že biju dítě!!!!
23. srp 2012 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 :grinning: hihi ty jsi dobrá, dát na zadek novorozenci :grinning: já mám výčitky když dám na zadek dvouletému :grinning: u takového mrněte je ti nějaké na zadek houby platné, miminko rozhodně nechápe že něco dělá špatně :slight_smile: ale chápu tvé nervy, malá celou noc mručela a brečela měla prdy takže jsme vůbec nespali a taky jsem byla na nervy .. každopádně malou raděj neplácej je dost křehká :slight_smile:
23. srp 2012 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek