• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v červenci 2012

16. listopadu 2013 
@aideen Mluvíš mi z duše.. :wink: Je těžké ho předělat když v tom vyrostl,i kdy mu to říkám od začátku,že nebudu nikdy dělat to co jeho máma..stejně to zkouší a furt to předhazujue,do toho ted ta věčná kritika jídla,nic nedělám ok,pak mě jednou pochválí a myslí si že padnu na prdel? :confused:
To jsi dobrá,že to dovedeš takhle utnout a čekat týden až si někdo všimne že "služka" má asi dovolenou..to jsem ještě nezkusila ale měla bych,jen tím vyhrožuju,přijde mi že nedělám nic jiného.."Ukliď to nebo..."to mám v puse furt.. :confounded:Někdy to asi přeháním,ale nemůžu si pomoct..:sweat_smile: .
Nedivím se ti, že ji nesnášíš,kor když to bylo s Broničkou,jak jsi psala..Je divné,že to manžel nevidí steně,je to sice máma,ale tak žije přece s tebou,tak bys měla být ty na prvním místě..ať se maminky nezlobí... :rolling_eyes: My na prvním s dětma a pak až rodiče..to si myslím já.. :sweat_smile: Uvidíš co bude večer..my si kolikrát nenapíšem asni sms..ale nejhorší je,že on po hádce přijde za chvíli jako by se nechumelilo a nic nestalo..To já takto nefunguju.. :confused: :rolling_eyes:
23. srp 2012 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 tak takovéhle stavy jsem měla při dcerce taky. Vlastně doteď, a to jsou jí přes dva roky, každou facku a plácanec přes zadek obulím. Ono člověku ty nervy prostě někdy ujedou. Já to teď dělám tak, že pokud je to fakt mazec, zavřu se na záchod a hodím na minutu do uší mp3. Uklidní mě to a pak jdu pokračovat :slight_smile:
23. srp 2012 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@aideen to jsem dělala u syna že jsem ho dala řvoucího do postýlky a šla na pár minut na záchod :grinning: ale vždy jsem se nějak udržela...a pak se vrátila a bojovala dál :slight_smile:
23. srp 2012 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 Taky se přiznám,že jsem ji jednou v noci plácla přes prdel,když hulákala jak zjednaná,přesto že jsem se jí chystala nakrmit a spal s náma Kubík..Asi jsem ho nechtěla vzbudit či co..A ještě že má malá vždy ty plínky navíc a nijak ji to snad nebolelo..člověk to někdy nezvládne,a pak tě to mrzí i mě..protože oni to fakt nechápou..no vím,že už to neudělám.. :sunglasses: Tohle platí až na ty starší.. :wink:
23. srp 2012 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni holky :fearful: co blbnete......plácat miminka?
23. srp 2012 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 No jak říkám,člověk si neuvědomí co dělá,dokud to neprovede..a u mě je to deformace ,že u staršího to zabírá.. :unamused: A pak je to jistě vyčerpání a únava..ale to nás neomlouvá.. :rolling_eyes:
23. srp 2012 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@vormoni jako já ted taky dávám staršímu na zadek když to přežene ale u Nikol fakt nechat v postýlce a utéct...syn ted byl šílený, řval skrz koliky pořád ale já místo plácání zas furt bulela s ním :rolling_eyes: prostě jsem ho držela a brečela že mu nemůžu pomoci :confounded:
23. srp 2012 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kammka tak v tomhle jsme na tom úplně stejně, máme taky barák a můžu říct, že je to sice v některých věcech výhoda, ale já jsem sedřená jak....manžel kmitá kolem domu, já ani neumím zapnout sekačku a já zase kolem domácnosti a abych tu měla fakt dokonale uklizeno, to bych si musela vzít týden volna a nedělat nic jiného :angry: a to máme čerstvě zrekonstruováno, všechno nové, což se krásně uklízí, ale já jsem prostě maniak :frowning2: asi bych se na to měla jít léčit! Moje představy o úklidu jsou tak o třech ukrajinkách na výpomoc každý týden :grinning:
23. srp 2012 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@janulev Ahoj,mě to taky dopol nešlo.. :astonished: Tak jste si to užili u bazénu,to bych si taky dala líbit..
Díky,šatičky si vyloženě užíváme:slight_smile:
S těmi tchány,ti naši nemají jiné vnuky než je Kubík a ted Nikolka,ale nepřetrhnou se.. :unamused: to je vidět jak ted je důležitější, aby si děda vydělal..(s 2 důchodama asi nevyjde)nebo si myslí že by to asi nepochopili ti ,co jim slíbil někde zahrát..,A když byl jen Kubík dojeli akorát po narození a pak už snad jen 1x a možná 1x sám tchán..jinak očekávájí ,že mi budeme jezdit k nim..Ale to, že to docela stojí peněz na vysočinu(2-2500kč benzin) a nemáme tolik volna, co si oni představují,protože vždy 1 z nás holt chodí do práce a má jen omezené volno..to jaksi nechápou.. :angry: :rolling_eyes: A jak píšeš o té práci na zahradě,to je přesně i u nich,nemůžou přece odjet,tolik práce je nazhradě..do toho 2 psi,ted ještě děda má jezírko s rybama-furt nějaký problém!! :rolling_eyes: :cry:
23. srp 2012 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 @vormoni holky já vás chápu, člověk má nervy na dranc, je vyčerpaný a padá na hubu, mně se to tedy nestalo, ale zvýšila jsem na Šárinku hlas a pak mi to docvaklo co dělám? :fearful: Takže se tím netrapte, vždyť nikdo není dokonalý, příště už to neuděláte a není nic horšího než si tu situaci neustále v paměti přmítat a litovat toho. Jede se dál a budeme lepší a lepší maminky :wink:
23. srp 2012 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@petule22 No to jsme naštěstí nezažili,akorát jednou,měl průjmy a do toho blinkal,ležel chudák dycky,úplně zničený..ale bolení nemíval..To jsme ale zažili u uší,z toho jsem byla vždycky špatná..a je to noční můra dodnes,i když u nás ten průběh nebyl až tak zlý,píchat jsme nikdy nebyli,samo mu to v noci vždy(2x) prasklo..ale trpěla jsem s ním..Od očkování už měl pokoj.. :wink:
Já se polepším,slibuju..už jsem se vlastně polepšila.. :grinning:
23. srp 2012 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vormoni :grinning: já tě ale nekárám :grinning: jen mě to zaskočilo :slight_smile: stát se může každému, mě ruka dost ujíždéí u Matesa a taky by neměla....
23. srp 2012 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
holt jsem matka herodes!!! ale byla jsem už fakt utahaná,ruka a záda bloklý od věčnýho nošení a do toho jen ten řev a vřískot..........vytekly mi nervy. Je mi jasný, že to dítě neví, proč mu to dělám a že mu dát na zadek napomůže - taky jsem ji neřezala vařečkou,ale plácla jí několikrát přes tu plínu..........rozhodně ji to nebolelo, protože si ji hned vzal manžel, abych se vyklidnila a v minutě byla zticha.........ale spíš mi jde o to,že jsem to prostě udělala......je zlatíčko,ale když má svůj den, tak jsem z ní vážně hotová!!!!
23. srp 2012 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 ale ona tím pláčem nezlobí ale dává najevo že ji něco trápí a nechci tě strašit ale čím bude starší tím to bude horší :slight_smile: ted jsou děti nejhodnější, pak budou vyžadovat pozornost, zjistí že když řvou tak přiběhneš, pak je nebude bavit být na jednom místě tak budou chtít furt nosit, pak budou řvát u příkrmů,budou mít i období kdy budou dělat tyjátry u prsa atd...a po roce budou zkoušet hranice a to je teprve o nervy.....no...přeju pevné nervy a ruku :grinning: a to že ji to nebolí na to bych nespoléhala :slight_smile:
23. srp 2012 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neeve Tak já to bohužel měla 8 dní...včera konečně konec...:frowning2:
23. srp 2012 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamino teda je nás nějak moc :confused: to bude těmi tropy :grinning:
23. srp 2012 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22Nic si z toho nedělej,já taky vypenila,hodila jsem malého staženého do deky ná postel a šla se uklidnit na 10 min ven. Vrátila jsem se a on chrnel...
23. srp 2012 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@petule22 No to nevím,zda zrovna teplota ovlivňuje menses...to by v jižních státech nic jiného ženské nezazily:wink: jo a vlastně je to možný...říká se,ze chlapi z jižních státu jsou temperamentní...bodejť ne,když jim ženský doma pořád kramujou:wink:
23. srp 2012 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamino :grinning: já to myslela spíše jako žert :slight_smile: ale co víš, vysoká teplota nějak rozšiřuje cévy atd ne? že se má krvácení ledovat? co já vím :D to máš fuk :slight_smile: ale holky z diskuze co chodím od těhu se synem tak všechny krámy až po konci kojení a ted co čtu tady tak je nás hodně :slight_smile:
23. srp 2012 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 Vždyť já taky si dělám srandu...nevím čím to,ale naštvalo mě to...těšila jsem se na pauzu a ono ne...
23. srp 2012 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamino jo mě taky a vyděsilo zároven...sem volala i na pohotovost zda se nemám radši stavit :grinning: přišlo mi divný to dostat v šestinedělí
23. srp 2012 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 Tak já to věděla od švagrové,ta to měla po obou porodech...jsme holt smolarky..
23. srp 2012 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petule22 holt první dítě, já jsem od přírody cholerik, musím se naučit víc ovládat :slight_smile:
ale nemyslím si zas, že je ideální skákat kolem dítěte, jen když zařve....ráda bych měla doma normální a hodné dítě a né rozmazleného spratka....to jí jinak fakt seřežu - až bude velká - nesnášm umanutý a uvztekaný děti, co sebou plácnou v prostřed krámu a začnou se vztekat.....to bych jí ohla přes koleno a předevšema ji tu prdel zmalovala :grinning: cholerik necholerik :slight_smile:
23. srp 2012 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaphajin to jsi cvok, brzo ti z toho hrábne a počkej,až půjdeš zpět do práce, jak pak budeš chtít mít uklizeno,navaříno a rodinku spokojenou, když na to budeš mít o cca 10 hodin denně míň?? když počítám 8 hodin v práci plus cesta, vyzvednutí dětí ze školky a školy...nákup.. to abys spala tak tři hodiny denně..

já dneska od rána uspávám, malej je nějakej protivnej, už došlo i na teploměr v zadečku, abych pomohla ven prdíkům, usne tak na 15 minut a zase ječí..
no zas musím jít.. mně picne..
23. srp 2012 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neeve ahoj,no já ti taky nevím,jestli nemenstruuju :confused: ,přijde mi, že to ze mě vyhrkne při každém smrknutí do kapesníku,ne moc,ale něco jo,je to slabší než to mívám,normálně tamponuji a ted to není potřeba,ani nevím jestli by to bylo vhodné tak krátce po porodu..? :confused:
23. srp 2012 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 já třeba Nikču nechávám vyplakat pokud neřve vyloženě jak tur aby si nezvykala na nošení...ale pozor, dítě má období vzdoru a je jedno jestli je rozmazlené nebo ne, dělá to každé dítě a upřímně zmlátit dítě je v té chvíli to nejhorší co můžeš udělat protože na truc to bude dělat dál a okolí tě odsoudí...u takového dítěte je nejlepší nevšímat si ho, třeba ho nechat na té zemi vyřvat ale v žádném případě nebít...já zas naopak nesnáším matky co mlátí dítě kvůli každé kravině, prostě dítě se snaží to lízátko vyřvat zkouší to na rodiče ale není to důvod k tomu dítě bít....Mates ten se vzteká permanentně ale dělá ted kvůli malé ze žárlivosti a navíc je ve věku právě toho vzdoru takže nejlepší je ho vzít řvoucího, dát na postel a zdrhnout on pak po nějaké době dojde, nebo jedno jsem mu strkala nohy pod studenou sprchu když už to přeháněl.....jako dostane na zadek když neposlechne když ví že něco nesmí, třikrát mu řeknu ne a on to stejně udělá za zády tak dostane pláclé ale na ty jeho vztekací scény to nemá význam....dítěti se má vysvětlovat ne ho mlátit...
23. srp 2012 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 kup si knížku Respektovat a být respektován :slight_smile: ale nechci ti radit, každý vychováváme dítě jinak :slight_smile: ale zmlátit dítě tak mě asi zmlátí Radim :grinning:
23. srp 2012 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 jak to se těš tak kolem toho druhého roku :grinning: Naše malá dělala strašné scény. Většinou z ničeho nic. Nejlepší je fakt dát do pokoje a zdrhnout. Víc dělat nemůžeš. A to neznamená, že je rozmazlená :slight_smile: Prostě to tak většina dětí má. Ale neboj, na všechno přijdeš. Ono u prvního dítka se učí jak dítě tak maminka :slight_smile:
23. srp 2012 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@aideen tak to vaše malá to měla cca ve stejnou dobu jak my :grinning: a je to nářez co? To teprve je nápor na nervy :grinning:
23. srp 2012 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 tak mlátit děti se nemá!!!! ale myslím si, že někdy je jedna rána lepší než milion přemlouvání........nesnáším dnešní mega moderní výchovu, z těch dětí rostou umanutí a nevychovaní klacci - mě rodiče vychovávali normálně a jsem slušný člověk, který nekráčí přes mrtvoly a bere ohled na druhé......to chci docílit i u svého dítěte.........my jsme díky bohu v tomhle s manželem za jedno, oba tuhle mega moderní a liberární výchovu odsuzujeme, protože když se dnes podíváš na předškoláčky i školáčci, co je to za nehorázné fakany - drzí, sprostí - tohle s budováním sebevědomí nemá nic společného, tak tohle opravdu nehodlám mít doma......... Neříkám, že to, že jsem malou plácla je správné - stydím se za to a fakt mě to mrzí - ale abych přemýšlela, jak se dítě asi cítí a jak ovlivním jeho duševní vývoj tím,že mu jednu plácnu přes zadek, protože zlobí a 3 domluvy už nepomohly, tak to fakt neeeee :sunglasses: Dítě má vědět, kam už zajít nemůže a né, že bude zkoušet, kam nezajdu já!!! Já jsem rodič, ono je dítě, ono nemá ten rozum co já - ono nebude zkoušet mě, to fakt ne!!!!
Ale jak říkáš - každá si vychová dítě podle sebe :slight_smile:
23. srp 2012 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek