• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v červenci 2012

16. listopadu 2013 
@aideen Držím palce s dortem,vím,co to obnáší..Já včera udělala švestk.buchtu s drobenkou,vrchol pekařství co jsme doma 4.. :sweat_smile: :confused: Jo ještě jsem dala i štrudlík.. :wink: Já to s tím odříháváním tolik nehrotím,když to nejde hnedtak ji také uložím na bok a mám zaplou nannynu a vím,že se kdyžtak ozve..A my naštěstí neblinkáme,zatím max.malé ublinknutí,ale spíš ne..ani když se napije více z flašky-to mě překvapuje,šikulka.. :wink: :sunglasses:
24. srp 2012 v 11:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@kaphajin Jéé kadeřnice,taky závidím,já bych už taky potřebovala sestříhnout,zkusím se objednat někdy v příštím týdnu.. :sweat_smile: Tak at se stříh podaří a klidně pak dej fotečku:o)
24. srp 2012 v 11:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@aideen téééda, to zvládneš dortík ve tvaru kytary??? to jsi dobrá :slight_smile: tak držím palečky aŤ se vyvede dle tvých představ :slight_smile:
24. srp 2012 v 11:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@vormoni my to máme s odříhnutím stejně jako vy - většinou v noci mi usne u prsa, tak to jí kvůli tomu nebudím, uložím jí na bok a krásně spinká, přes den si většinou odgrcne v pohodě :slight_smile: ale doluji to z ní max. 10 minut - mě i v porodnici říkali, že déle to prý nemá smysl, tak nevím.......... ona se stejně sama ozve, když jí to v tom bříšku tlačí :sweat_smile:
24. srp 2012 v 11:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@vormoni
@klaire22 Bobo je nekrkavec,když se mi povede 2x za den,aby si krknul,tak zázrak..v porodce mi sestřička říkala,ze děti co nehltaji,tak prisavaji méně vzduchu a méně krkaji. Navíc,když mu tu papulu zavalim tou moji mlikarnou,tak je určitě rád ze dýchá:wink: naštěstí neblinka,tak je to asi v pohode:wink:
24. srp 2012 ve 12:00  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@kamino taky neblinkáme, opravdu jen vyjímečně :slight_smile: jj, to mi taky říkali, že když papají tak, že zbytečně nehltají a nenasávají moc vzduchu, tak z nich ani nemusíš nic dostávat, prostě nemají potřebu :slight_smile:
24. srp 2012 ve 12:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky mám dilema.........v úterý jdeme na šestinedělní prohlídku a máme si už donést naušničky - vezmu asi nejdřív po mě, ale mamka se ségrou mi řekly, že máme Elišce vybrat nějaké naušničky, že nám je chtějí zaplatit - ale fakt nevím které - vybrala jsem 6, které se mi fakt nejvíc líbí, ale za boha nevím jaké.....které by se líbily vám????
24. srp 2012 ve 12:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@klaire22 mě by se líbily ty poslední s krouzkem. Trvas na růžové?
24. srp 2012 ve 12:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky, tak u nás zase pařák...ale prý to má už přestat, jen místo toho má pro změnu jen a jen pršet :confounded: si člověk nevybere

tak jsem vás nějak v rychlosti dočetla a co se týče bít či nebít dítě, tak mi občas ruka u Filípka taky ujede, ale buď jsem už přetažená nebo je pro změnu přetažený on a dělá jen vše naschvál, kvůli všemu křičí, brečí apod...tak to dostane pleskanec přes zadek. Většinou se to snažím ale řešit tím, že jej pošlu s brekem do pokoje, ať se jde uklidnit a až se uklidní ať za mnou příjde.a docela to zabírá

a s tím odkrkáváním, to je u nás taky docela problém. V noci je to super, ale přes den s tím má problémy...hned po kojení si 2-3krát krásně odbrkne, pak třeba usne a jak jej položím, tak během chvilky je vzhůru a začne plakat. Když jej zvednu opět brká a pak zase usne. Takhle to trvá třeba půl hodiny někdy i déle

@klaire22 mi by se líbily ty poslední s kroužkem
24. srp 2012 ve 12:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@klaire22 ty kytičky nahoře vpravo nebo ty poslední kroužky co se líbí i kamino :wink:
24. srp 2012 ve 12:26  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@kamino nooo,no já jsem ujetá na růžovou - většinou všechny mají ještě s bílým a nebo modrým zirkonem - ale ty poslední, předposlední a třetí mají jen růžové a nebo bílé............
24. srp 2012 ve 12:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@klaire22 Ahoj,já bych nebrala ty hvězdičky,mohly by ji tlačit,mě se líbí kytičky a ty pod něma..Taky prý máme koukat, aby to v uchu bylo pevnější,prý se to občas láme,když je to moc slabé.. :sweat_smile: :confused: Ta bude ale krásná:o))))
24. srp 2012 ve 13:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@vormoni jj, ty kytičky a ty pod nimi se mi zatím asi taky nejvíc líbí - ale ještě musím počkat na názor manžílka......je to teda boj - ale už se těším, až je bude mít, i když to bude asi psycho, až jí je budou píchat, mám strach, že to obulím s ní!!!!
24. srp 2012 ve 13:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@klaire22 kytičky a kroužky :slight_smile:
24. srp 2012 ve 13:23  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@klaire22 No to mi povídej,taky je máme přinést za 14dní,neumím si to představit..Ta sestřička co to píchne,je moc šikovná co se týče očkování,je rychlá a malý nikdy neplakal...ale náušničky budou přece jen něco jiného.. :astonished: :sweat_smile: Ach jo..bude to asi nervák.. :unamused:
24. srp 2012 ve 13:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@neeve díky za tu knížku:slight_smile:
24. srp 2012 ve 13:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@vormoni no my jdeme už v úterý, tak se musím obrnit......o víkend vyčistím naušničky po mě, bude je zatím mít a pak koupíme nové :slight_smile: nestačili by dorazit :slight_smile:
24. srp 2012 ve 13:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@klaire22 Můžu se zeptat,jak jsou na tom cenově?Je to bílé zlato?My ještě nemáme koupené,tak abych věděla na jaké ceny se připravit,myslela bych do 1500kč že pořídíme..?Mám jedny doma,ale jsou docela drahé,tak nevím na běžné nošení asi škoda..ale jsou dětské,takže je určitě někdy oblékne:o)
24. srp 2012 ve 13:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@vormoni mají je teĎ u goldexu v akci - ale všechny vesměs kolem 1 700,- kč...ano, ano,je to bílé zlato, ale mají je v i ve žlutém :slight_smile: mrkni se......www.goldex.cz
24. srp 2012 ve 13:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@klaire22 aha,mrknu..ale já mám v plánu oběhnout i krámy,speciálně na Kladně jsem objevila super výběr a levnější,ale to jsem ještě nevěděla,že mám vybírat ty silnější,aby se nelámaly,což nebudou ty nejlehčí..a tatínek nám na to dá svůj rozbitý řetízek,který necháme odkoupit a z toho se to pak zaplatí..A mohla bych si rovnou vybrat i něco pro sebe,už se těším :grinning: :grinning: :sunglasses:
24. srp 2012 ve 13:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@vormoni taky bych se ráda nejdřív podívala v krámě...ale nějak není furt čas :frowning2:
24. srp 2012 ve 13:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@klaire22 ten modrý zirkon musí být super:slight_smile: jen aby ná tu růžovou byla ujeta i Eliška:slight_smile:
24. srp 2012 ve 13:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@klaire22 v bílém by tolik nevynikly....ještě se mi líbí ty kapičky,co jsou nad těmi posledními..jsou čtvrté...já mit holku a jelikož je velký předpoklad ze modrookou,jelikož jsme všichni modraci,tak bych z tohohle výběru šla do modré čtyřky. Pokud to má být růžová,tak kroužky:slight_smile:
24. srp 2012 ve 13:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamino no, ještě dám a rodinou radu, ale zatím fakt vedou ty kapičky a kytičky -u kytiček bych k modrému kamínku ještě svolná byla, u té kapičky ne - ale ta kapička ani v modré variantě tuším není - tam by nebylo co řešit :slight_smile:
24. srp 2012 ve 14:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamino no, to se ještě uvidí, jestli bude mít ráda růžovou :slight_smile: nechám to na ní :slight_smile:
24. srp 2012 ve 14:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@klaire22 Jeeee já jsem tak rada ze máme kluka :wink: ještě tohle řešit...:wink::wink: já budu doufám řešit max to,jestli koupit traktor,nebo bagr a nejlépe oba :wink:
24. srp 2012 ve 14:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamino jo,jestli budeme mít jednou kluka, tak starost našeho tatínka bude, zda koupit mašinky nebo autodráhu :slight_smile: maminka se holt zabývá takovými zbytečnostmi jako jsou náušničky :slight_smile:
24. srp 2012 ve 14:49  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@neeve ne to odkrkáváme u netu:slight_smile:
24. srp 2012 v 15:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky. Dlouho jsem se tu neukázala. Trošku jsem na vás pozapomněla :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
Tento víkend mám staršího kluka na prázdninách, tak vás snad trochu pročtu. U nás nic nového. Měli jsme křtiny a od té doby každý den stejný. Ale všechny dny jsou super. Oba kluci jsou hodní, Vojtíšek skoro pořád spí, jen nás občas trápí prdíky :slight_smile:

A tady posílám fotečky, jak se nám Vojtíšek krásně vybarvuje :grinning:
24. srp 2012 v 16:05  • Odpověz  • To se mi líbí (5)
@dociska ježiš ten je tak nádhernej, ty oči jsou úžasné :dizzy_face:
24. srp 2012 v 16:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek