• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v červenci 2012

16. listopadu 2013 
@dociska Tak ten se vám krásně vybarvuje,nádherné fotečky:o)))Po kom je tak tmavovlasý a tmavooký?Fakt se vám povedl,a je fajn,že se vám vede dobře.. :slight_smile:
24. srp 2012 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jsme zajeli odpol kdr.protože malá mi zase kropenatí,ale je to jiné než předtím a podle dr.jsou to asi potničky..My musíme mít furt něco..to člověk neví,jestli zakrýt,když má studený nohy a ruce,nebo ne..do toho to balení na kyčle..prý v tom horku mám na to prdět..Ale máme to i na krčku a hlavičce,mezi vlásky..tam se tolik nepotí.. a stejně.. :astonished: Do těch šesti týdnů se může osypat po čemkoliv a nic s tím nenadělám.. :rolling_eyes:
24. srp 2012 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dociska teda ten je krásnej :slight_smile: a ty fotky jsou profi? no žasnu...
24. srp 2012 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 za mně jednoznačně kytičky, jiný náušničky z výběru nejsou to pravé, prostě KYTIČKYYYYY :grinning:
24. srp 2012 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@dociska no ten je :slight_smile: nádherný chlapeček :slight_smile: povedl se vám :slight_smile:
24. srp 2012 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dociska tak takhle vypadá me vysněné dítě:wink: krásné oči...to budete holky,odhánět od baráku:wink:
24. srp 2012 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím holky!
Byt dopoledne uklizen komplet, dort upečen a dozdoben a převezen na místo určení (foto dám později) a pak znovu debordelizovaný byt, který byl v katastrofálním stavu po naší mladé, která měla povolenou uzdu celý den, bo jsem neměla čas pořádně.
Hej popravdě, padám na hubu! Jsem totál kaput. Konečně jsem se zastavila od asi osmi od rána. Připadám si jak v transu, vůbec necítím tělo :rolling_eyes: :confused:
24. srp 2012 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak tady je fotečka, zatím taková nekvalitní. Já pekla korpusy, dělala krém a pak takové ty pomocné práce. S potahovkou se teprve učím a tak jsem spíš sledovala sestřenku v akci. Ona peče nádherné dorty a umí to. Musím říct, že bez její pomoci bych se asi zbláznila :slight_smile:
24. srp 2012 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (6)
@aideen skláním se před tebou a přeji vydatný spánek :grinning:
24. srp 2012 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dociska jůůůůůůůůůůůůůůůů překrásný dítě! on bude takový okatý po tobě :slight_smile: je sladkej fakt :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. srp 2012 v 01:15  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni no to vás ta kůžička trápí teda. no jo, tak ji má citlivější no. nelinka měla ve třech měsících atop. ekzém, taky to bylo super :stuck_out_tongue_closed_eyes: koupat věčně v řepíku, oblečení jen prodyšné, rukavičky proti škrábání... tak si říkej, že toto je ještě dobrý a že už si to vybrala :slight_smile:

Jinak hlásím, že po pětidenní kůře s genciánkou máme jazýček úúúplně růžovoučký. I po kojení :wink: Takže doufám, že to vydrží a fialová pusinka už nebude :slight_smile:
25. srp 2012 v 01:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, já jsem dneska na odstřel, malá zabrala poprvé až ve 4hod ráno, měli jsme návštěvu, takže jsem si teda aspoň sklidila, snídaně teď v 11 hod a když jsem začala připravovat ingredience na oběd, tak jsem našla v mrazáku prasklé pivo :angry: :angry: :angry: bych manžela zabila, za hodinu mi přijede kamarádka a to jsem chtěla mít oběd hotový, mrazák je na odmražení a máme ho spojený s lednicí, fakt mu poděkuju až se vyhrabe z postele!!!!!!! A už aby mi skončilo šestinedělí a byl už sex, potřebuju upustit páru, takhle to dlouho nevydržim
25. srp 2012 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaphajin Fotky nejsou profi. Fotila jsem ho já v obýváku :slight_smile:
@aideen No super dort. Škoda ho i sníst :grinning:

Jinak dneska jsme si pospali až do 10:30, protože jsme včera byli na super grilovačce a oslavě narozenin. Vrátili jsme se o půl 4!!! :grinning: :grinning: Tak dlouho jsem ještě nikdy snad nepařila :slight_smile: Vojtíšek spinkal v pokojíčku dětí kamarádky, takže vůbec netušil, co se děje. Měla jsem chůvičku, tak jakmile zaplakal, utíkala jsem ze zahrady za ním, nakojila ho, přebalila a šlo se bavit dál. A na to, že jsem za celý večer měla 2dcl vína, tak jsem se skvěle bavila i totálka střízlivá. Taky jsem si skvěle odpočala. Vojtíška pořád někdo choval a obskakoval, takže jsem neměla krom kojení vůbec práci. I na říhnutí mi ho hned někdo vždycky vzal :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: No parááááda :grinning:
A dneska jedeme k ségře na další oslavu :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
25. srp 2012 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@vormoni Vojtíšek je tentokrát po mě!!! Mamina mi říkala, že když ho uviděla, vzpomněla si na mě. Vlasatí byli oba taky po mě. :slight_smile: Ale Vojtíšek je fakt krasaveček. Koukala jsem na fotky Ondry, když byl v jeho stáří a Ondra byl takový tlusťoučký a škraňatý, takže nebyl tak hezký. Dokonce si ho chce nafotit fotografka na prezentaci svého ateliéru, takže příští týden jdeme na focení. Pak určitě ukážu fotečky :grinning:
25. srp 2012 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Holky, vyštrachala jsem tabulku. Co kdybychom do ní teď vždycky dopisovali, kolik dětem je a kolik mají teď míry? Ať můžeme srovnávat, jak dětičky rostou?

PŘEZDÍVKA............ JMÉNO .............DATUM PORODU A HODINA .....JMÉNO MIMINKA ...........VÁHA ............CM
@dociska .....................Katka................1.7.2012 ve 1:15..............................Vojtíšek..............................3 730g...........50cm
@ivis ..............................Iveta..................2.7.2012 ve 1:37..............................Filípek................................3 510g...........50 cm
@sina ............................Ivana................2.7.2012 ve 12:36.............................Kubíček.............................3 760g............51cm
@pe3cka .......................Petra.................4.7.2012 ve 12:18............................Martinka............................3 640g............50cm
@petule22 ....................Petra.................8.7.2012 ve 2:22................................Nikolka.............................3 630g...........50cm
@kamino ......................Petra.................10.7.2012 v 13:25..............................Bohumír...........................2 640g............48cm
@palulax .......................Pavla.................12.7.2012 v 5:45................................Adélka..............................3 400g.............48cm
@neeve .........................Naďa.................13.7.2012 v 16:03..............................Milánek............................3 620g.............51cm
@klaire22 .....................Klára.................13.7.2012.v 16:02..............................Eliška.................................3 460g............49cm
@bodlynka ....................Jitka..................19.7.2012 v 8:45................................Šimůnek............................3 980g............51cm
@kaphajin ....................Petra.................23.7.2012 v 21:35..............................Šárka.................................3 610g............51cm
@janulev .......................Jana..................24.7.2012 v 9:02...............................Davídek.............................3 980g.............51cm
@kammka ...................Kamila...............27.7.2012 v 23:58............................Toníček..............................3 700g.............50cm
@mina_ ........................Soňa...................29.7.2012 v 6:45..............................Tomášek..........................3 280g.............52cm
@vormoni .....................Monika...............30.7.2012 v 9:30...............................Nikolka.............................3 050g..............49cm
@aideen ........................Broňka..............1.8.2012 ve 14:38.............................Petřík................................3 850g..............52cm
25. srp 2012 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@dociska naše doktorka jen váží, neměří...
25. srp 2012 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

jdu vás pozdravit po dlouhé době. Ale je toho moc, tak nestíhám, ale dočítám :wink:

Dětičky máte nádherný :wink:

My jsme byli s Filípkem minulý týden v nemocnici, měl nějakého hemofila,Lucinka má spálového streptokoka a já jdu v pondělí taky s mým krkem znovu, takže si to tady nazvájem prskáme :frowning2:

Kojení pořád boj, a to nemluvím o šílené laktační krizi, kdy prostě malý chtěl pít, byl zesláblý po nemoci, a mlíko nebylo, tak jsem byla tak zoufalá, že jsem málem prolítla sklem ve dveřích :frowning2:
25. srp 2012 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 Jo? To se divím. To slyším poprvé.
25. srp 2012 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak my dnes vstávali až v půl desáté,protože Kubík se vzbudil před 6hod a myslel že je vyspaný :angry: ,tatínek zrovna vstával na ranní,takže šel za ním,zatím co já zrovna kojila.. :astonished: Pak jsme znovu usínali jak odešel a tak se nám to protáhlo,že jsem snídala v 10hod a vaření taky se zpožděním,páč maso bylo zmrzlé.. :astonished: Ale už jsme po obědě a já marně čekám ,kdy malá usne,po kojení zabere ale jen na chvíli,toho času na udělání nečeho je tak málo,nějaké dvě hodiny pauzy mezi kojením přes den prakticky neznám.. :unamused: Ale v noci dobrý,co jsem si dala budíka v 1 hod tak jsem si jen odsála a nechala malou spát až do 5hod..takže spala v kuse 7hod..A proto asi nespí přes den? :sweat_smile: No dobře mi tak.. :rolling_eyes: Pěkný víkend všem:slight_smile:
25. srp 2012 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivis Ahoj,no to je teda smůla..takhle všichni nemocní..a děti už jsou tedy ok?Muselo to být hrozné bez mlíka,já mám taky furt strach ,že přijdu o mlíko,jen co se víc rozčílím..taky se mi nedaří odsát tolik ,co bych chtěla,páč mě malá furt okupuje prso..a pokud neusne na dýl není kdy odsát,možná v noci.. :sweat_smile: :confused:
25. srp 2012 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dociska Naše doktorka také jen váží..a změřit ji jak se mrská si ani neumím představit.. :confused: :sweat_smile:
25. srp 2012 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dociska Tak to fotíš moc dobře,asi lepší foťák co?Jak jsou tam některé ty detaily rozostřené.. :wink: Fakt se ti povedly..Tak ty takhle paříš,to si neumím oc představit,jakmile se tady usne,běžím hned taky něco si nadspat..páč nevím jaká bude další noc a spíš čekám horší jak lepší..Tak ti teda závidím.. :grinning: Malá je na návštěvě taky zatím hodná,chovají ji ostatní a já jen kojím..ale to je přes den.. :astonished: :sunglasses:
25. srp 2012 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neeve To je dobře že už nemusíte fialovět,tak dej nějakou novou fotečku:o)
25. srp 2012 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aideen Super dortík,tak to jste moc šikovné holky,je vidět profík..Až já budu takhle umět péct,začnu se tím živit :grinning: :wink:
25. srp 2012 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aideen nááádhernej dortík, jsi šikulka šikovná!!!! :wink:
25. srp 2012 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivis ahojky, zrovna jsem si říkala, jestli vůbec žijete :slight_smile: a zrovna takhle stůněte, to moc nic :frowning2: tak hlavně se z toho brzy dostaňte :slight_smile:
25. srp 2012 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
My byli dnes furt někde na rajzu, malá toho chudák moc nenaspala, když usnula, tak jsme jí zas dávali do kočárku nebo do sedačky a jeli zas jinam...ale byla milionová, neplakala, snášela to s námi skvěle :slight_smile:
Začíná si krásně něco broukat a už se na nás culí - dneska jí viděla prababi a praděda po šesti týdnech - no byli z ní mokrý - já se dmula pýchou :slight_smile: a El jim pořád něco povídala a culila se na ně, byla prostě k sežrání. Mamka ji neviděla 3 dny a mazlila se s ní, jak když jí neviděla měsíc :slight_smile: a já si na chvíli odpočinula, protože pořád někdo choval, vozil, mazlil :slight_smile: paráda :slight_smile:
Jdu si napustit vanu - včéra jsem si ji napustila poprvé od porodu a krásně jsem se porochnila a dneska se na ní taky vyloženě těším :slight_smile: a půjdu hajat :slight_smile:
25. srp 2012 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 ahojky, tak to je skvělé když si takhle vejletíte :grinning: a ta vana, na tu se taky mooooc těším :grinning: :grinning: :grinning: akorát ještě mám takové lehké špinění, takže si ještě počkám
26. srp 2012 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivis ahojky, to vás teda taky lituju, to je hrůza a co to je vlastně za nemoc? bych z toho byla hotová, být v nemocnici s tak malým miminkem, do toho nemít mlíko, to je děs stres :angry:
26. srp 2012 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím holky a všem moc děkuju za pochvaly ohledně dortu :slight_smile: Snědl se skoro celý, všem chutnal. Ono taky ségra měla na oslavě skoro třicet lidí že :sunglasses:

Jinak my jsme celý den včera a dopoledne dneska trávili u našich. Včerejšek malý skoro celý prospal. Venku v kočárku vydržel čtyři hodinky. Tak jsem se mohla bavit s ostatníma a oslavovat :slight_smile: Bylo to fajn. Když jsem ho u našich pak vykoupala, nakojila, tak samozřejmě ne a ne usnout. Tak mě za hodinku přišel táta vystřídat a já šla zase za ostatními. V deset večer zase nakojila a o půlnoci zalehla. Ale ne na dlouho. Malý se v jednu vzbudil a pak ne a ne usnout. Pořád něco. No všeho všudy jsem naspala tři hodiny :rolling_eyes: :angry: :confounded: :confounded: Hnus. V sedm jsem se už naštvala a šla si dát sprchu, abych se aspoň trochu probrala. Teď mi malý konečně usnul, tak se jdu natáhnout na gauč. Stejně všichni chrní, táta jde na noční a malá má klasickou odpolední siestu.
Jinak já a táta, no nevím, jestli se to uklidnilo, ale pořád se z toho nějak nemůžu vzpamatovat. Jsem stále naštvaná a zklamaná. Bavit se spolu bavíme, ale je to takové nějaké vlažné. Nevím, jak dlouho mě to bude bavit. Mluvit o tom moc nechce, více méně se tomu vyhýbá. Myslím, že ví, že dost přestřelil, ale pokud mě neujistí, že už se to opakovat nebude, tak nevím, jak budu fungovat. A vlastně nevím ani to, jestli bych mu to uvěřila. No uvidíme, jak to bude pokračovat dál :unamused:
26. srp 2012 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek