• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v červenci 2012

16. listopadu 2013 
@vormoni Ahoj po delší době. Buď v pohodě, kuba je taky volezlej a každej tejden je to jiný. nejdřív potničky ajoby malý beďarky a teď to má suchý a až na uších. Ale Matěj to měl taky tak to neřeším. Dr. taky říkala, že to odejde jak to přišlo. Jen není tak pěkňoučkej jako byl po porodu. Ještě ke všemu je hroznej tlusťoch, ale to Mates byl taky, tak se nehroutím. :slight_smile:
Spíš mě mrzí, že se moc nesměje, občas trošku ale spíš nic než moc a já už bych si tak hrála :unamused:
26. srp 2012 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 náušničky jsou krásné všechny, ale já osobně nejsem moc pro píchání oušek u tak malých dětí.. naše Fany si náušničky vyprosila k pátým narozeninám, uděláme z toho takový obřad, jakože je už dost velká, aby zmákla tu bolest, když ví, proč to je...dost se na ně těší :slight_smile:
až půjdu s malým k doktorce, tak se musím optat, jak se to u těhle větších dětí řeší, jestli mám koupit náušničky a donést je, nebo jestli mi doporučí nějaké studio, kde jí je nastřelí...
nevíte o tom něco vy???

já sedím na netu a pátrám po způsobech vázání šátků na nošení, chci jet s malým do Kaufu, až se vyspí a nakrmím ho...
26. srp 2012 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak Šárka měla zase noční nespavost od 2 do 4,15 hod :angry: Zajímalo by mě, jestli dokážete rozlišit pláč vašich miminek. Jestli mají hlad nebo chtějí jen chovat nebo je trápí bříško? Nám totiž Šárka poplakává po kojení, kroutí se a člověk by si řekl, aha to bude tlačení nebo prdíky, ale jakmile ji položíme na sebe na bříško, tak nám usne na prsou, položíme a řev :angry: kdo se v tom má vyznat?
27. srp 2012 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni Mám zrcadlovku, ale tu moc používat neumím. Spíše si pak s fotkami hraju v počítači. Takže ty rozostřené okraje jsem udělala až dodatečně. :grinning:
27. srp 2012 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@kaphajin Ahojky :slight_smile: já povíkendu padala na hubu, byla jsem děsně fyzicky unavená - záda, nohy, ruce - tak mě Elulka dnes ušetřila a nechala mě odpočinout...spaly jsme od 21hod do 4:15, a pak od 5hod do 8 hos. - takže relax :slight_smile:
No já na ní poznám takový ten pláč, kdy má hlad i kdy jí nic není....zato když spustí ten vřískot,který díky bohu tak často není, ale když je,tak je to psycho!!!! tak to kolikrát nevím co jí je.........prdíky nás netrápí, prdí si krásně o sto šest ve spánku v postýlce a bříško jí nebolí, spíš mi přijde, že se chce mazlit a vyžaduje pozornost.........což je někdy úmorné!!!!
27. srp 2012 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 tak to já jsem Šárku slyšela plakat hladem všehovšudy jednou, protože jí kojím vždy po probuzení po třech hodinách, někdy dvou... ale po kojení to začne a když si jí položím na prsa, tak během chvilky je klidná a pak krásně usne, ale jakmile ji vrátím do postýlky, tak je to nanovo:frowning2: Potřebovala bych porozumět miminkovské dušičce :sweat_smile: já jsem trošku nevnímavý tvor :frowning2:
27. srp 2012 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,tak jak po víkendu?U nás jakžtakž,s mimi dobrý s tatínkem už míň..stále se dohadujeme..už mě to štve..Ale nechci to hrotit,je u toho malý.. :frowning2: Nikolka je hodná,v noci by snad spala v kuse,to já si dávám budíka většinou po 4hod,abych ji nakrmila,ale kolikrát se nechce vzbudit,tak si jen odsaju a spím dál,dokud se neprobudí..přes den papáme častěji a spíme méně ale to se nemůžu divit,že..? :sweat_smile: :confused: Včera odpol jsme vyrazili s Kubíkem konečně na motokáry,co jsme mu slíbili ke svátku..a musím říct,že to bylo super,je tu krásný podnik,s restaurací a dětským hřištěm,že jsem čuměla jak puk! :confused: :grinning: A ta dráha,malý si vybral buginu a jak mu to seřídili a dali helmu,tak vyrazil a učil se nejdřív pomalu a pak už přidával plyn :wink: Občas boural ale jen do pneumatik co lemovaly dráhu,ani to moc neřvalo,tak jsem tam byla s malou na rukou(ta spala) a stačila fotit..Pak jsme si sedli v restauraci,já si dala pivko byla to pohoda,jakou jsem dlouho nezažila..malý nadšený,takže doufám,že se tam 1x za měsíc budeme jezdit zrelaxovat.. :sunglasses:
27. srp 2012 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kaphajin tak my brečíme hlady většinou,když se někde zapomeneme na nějaké vycházce :-/ tak to pak rychle peláším domů :slight_smile:
Jinak doma hlady nebrečí, jak říkáš - když se vzbudí,tak ji jdu hned přebalit a jdeme papat :slight_smile: dneska v noci mě dojala - já měla prso tak plný, že mi málem explodovalo, jak se za těch 7 hodin, co malá spala naplnilo - tak ho odpila a já jí nabídla ještě druhé a Elí se na mě začla smát a broukat a že teda jako prso ne........no sranda s ní :slight_smile: on se vzbudil i manžel, protože jsme vstávali vlastně v těch čtvrt na pět ráno a on byl nějak vyspalý.........tak jsem s ní chvilku chodila po bytě, aby si odgrcla a znovu ji zkusila dát druhé prso a to si už vzala a usnuly jsme obě - pak jen vím, že k nám přišel tatínek a já mu řekla v polospánku, ať jí dá k sobě do pelíšku a spali jsem fakt do těch 8 hodin :slight_smile:
27. srp 2012 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni no tak to je super, to z toho musel být Kubík úplně paf,viď:slight_smile: a ty jsi si krásně odpočinula, paráda :slight_smile: Já bych potřebovala masáž jak prase drbání :slight_smile: jinak se asi nezrelaxuju dostatečně :slight_smile:
27. srp 2012 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak hlásím, že jsme měli o víkendu první sex po porodu a bylo to víc než dobré - jen jsme neměli žádnou ochranu, zapomněli jsme koupit,tak jsem byla furt ve střehu a hlídala manžela ( i když on se teda hlídal sám), ale kdybych nemusela, tak by to nemělo vůbec žádnou chybu :slight_smile: Bolest vůbec žádná, vše fungovalo jak před těhotenstvím a porodem, mé obavy byli úplně zbytečné :slight_smile:
27. srp 2012 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vormoni jeee tak to jste měli krásný den :grinning: já bych Nikolku v noci nebudila, děti si samy řeknou kdy potřebují... Buď ráda za prospanou noc! A to musíš vstávat na odstříkání? Mně dokud by mi prso neexplodovalo bolestí, tak bych asi nevstala :grinning: :grinning: :grinning:
27. srp 2012 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaphajin Asi bych to vydržela s tím odstříkáním,jen si říkám bude do zásoby,věšinou ji to dám hned jak se probudí ke kojení,aby jsme pěkně nabývaly:slight_smile:Taky si říkám,jestli se na to nevyprdnout a nespat dokud se prostě sama nezvbudí..? :sweat_smile: :confused:
27. srp 2012 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 Tak to gratuluji k prima sexu,u nás to nehrozí,zaprve ještě špiním,za druhé,chci počkat na svolení gynekologa a za třetí nemám na manžela vůbec náladu..a asi ani on na mě,páč už ani neloudí,abych za ním přišla až uspím děti..Jsem mu naposledy řekla,že si on uspí Kubika a já Nikolku a pak možná,ale to ještě ani jednu nedal..tak co.. :confused: :sweat_smile: Vzhledem k tomu,jak se ted furt hádáme to nehrozí.. :rolling_eyes: A do toho v pátek přijedou tcháni,takže budu mít stresu až až.. :rolling_eyes: :unamused: :unamused:
27. srp 2012 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kubík závodník a mají tam i bezva dětské hřiště:slight_smile: :sunglasses:
27. srp 2012 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@klaire22 ježiš já jsem úplně dojatá a závidím :slight_smile: fakt super a moc vám to přeju, taky se mooooc těším a bojím zároveň, ale já už se tak potřebuju s manželem pomilovat, že mě strach opouští :slight_smile: jen dočkat času na kontrolu, a tu mám příští týden HURÁ :grinning: :grinning: :grinning:
27. srp 2012 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kammka Ahoj,mě řekla dětská dr.jestli je budeme chtít dát malé,že to dělá sestřička,takže se svěříme do rukou jí..až půjdeme na kontrolu v šestitýdnech.. :sweat_smile: :wink:
27. srp 2012 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni no,já taky říkala, jak počkám až budu mít požehnání od gynekologa,ale šestinedělí jsme dokončili v pátek a vše v pohodě,tak jsme v sobotu už na to skočili :slight_smile:
27. srp 2012 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaphajin ono to člověku fakt chybí, já si taky říkala hned po akci, jak jsem na tohle neměla takovouhle dobu chuť!!! my se fakt nemilovali skoro 3 měsíce!!!!!! a člověku to prostě chybí, ten kontakt :slight_smile: Jen mě teda manža bavil - nemohli jsme to dělat v ložnici, protože tam spala Eliška, tak jsme byli v obýváku :slight_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Sranda s ním, snad ho to brzo přejde :slight_smile:
No, ono to fakt utíká, takže příští týden budeš manžela pěkně znásilňovat, aby jsi pěkně upustila páru :slight_smile:
27. srp 2012 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak dnes jsem odnesla ke zlatníkovi vyčistit naušničky po mě - kamarádka když je viděla, tak na mě, že prý nemám vůbec kupovat nové, že jsou prý boží - tak mě zas tak navyklala........no uvidím, jak budou vypadat až budou vyčištěné :slight_smile: Odpo je vyzvednu a hodím hned do lihu a zítra nám držte palce - to bude určitě horor, musím se obrnit,abych tam nebrečela s malou, chuděrečka moje malinkatá :confounded: Ale zas,takhle o tom za chvilinku nebude vědět a bude to už pořádná holčička :slight_smile:
27. srp 2012 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 no to máš pravdu, to fakt chybí :slight_smile: mě naštěstí sestřička objednala na den přesně na konec šestinedělí, zeptala se kdy jsem rodila, vypočítala si to podle kalendáře, a tak jdu na den přesně, jakoby tušila :grinning: :grinning: :grinning: Jinak s tím manželem a obývákem, čekám, že to u nás bude stejné :grinning: už jsme si říkaly, že máme stejný prototyp muže :grinning: :grinning: :grinning:
27. srp 2012 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 s těma náušničkama se neboj, třeba to malá ani nezaregistruje :wink: a navíc u nás to dělají bez rodičů :grinning: vezmou si ji, píchnou náušnice a vrátí rodičům. To si myslím, že je pro maminku mnohem lepší :grinning:
27. srp 2012 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kammka tak naše dětská píchá ouška až po přeočkování po hexavakcíně a po tetanu, což je až v půl roce miminka, ale jak je to slečnama, to nevím :unamused:
27. srp 2012 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaphajin :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to by mě pobavilo, jestli to vážně budete dělat v obýváku :slight_smile: To by nám ty chlapy fakt dělali někde přes kopírák :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
No, už aby ti to rychle uteklo, fakt :slight_smile:já jdu na kontrolu zítra :slight_smile:
27. srp 2012 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaphajin no, tak to bych asi brala víc, jinak to asi vážně obulím........ :pensive:
27. srp 2012 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda maminy,

poslušně hlásím, že žuju, tedy podle platných ukazatelů - dejchám a chodím :slight_smile:

Net vůbec nestíhám, pořád je co dělat.
@veroni motokáry super, tomu říkám oslava svátku

@klaire22 @kaphajin fakt ftipný - myslím, že je prckům jedno co se děje vedle v posteli, ale jsem zvědavá co vymyslí můj drahoušek.. zatím proběhlo pěkné jistkření v koupelně s koncem pro přítele.. já mám ještě smůlu
@klaire22 tak na vanu plnou horké vody se těším jak dítě na Vánoce :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jen doufám, že k tomu dá svolení i naše obec.. protože pořád vypínají vodu i na celý den, tak mám vanu plnou pro případ nouze...

Přítel by moc chtěl krmit prcka - jenže na to jaksi nemá vybavení... a tak si říkám že odsaju a dám mu flanděru.. aby si to užil... Ale nenabourám si tím u Tomíka kojení, když dostane obyč. savičku? Kolik může takový prcek vypít naráz? Abych odsála dost, prsa měrku nemaj :sweat_smile:

Mějte se pěkně a pokusím se zaskočit častěji - pokud nevypnou proud.. minulý týden to nešlo 3 dny v týdnu.. opravdu bydlíme v super vsi...
27. srp 2012 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak já byla dnes na kontrole po šestinedělí, vše v pořádku, dostala jsem antikoncepci Cerazette, co se může při kojení a ptala jsem se na Mirenu apod... tak jsem k tomu dostala podrobné info, pan doktor byl moc fajn. A říkal, že i když tuhle práci dělá tolik let, tak ho stejně vždycky dojme, když přijde maminka po porodu a je spokojená s krásným malým a hlavně zdravým miminkem :slight_smile: A to má pět dětí, čtyři holky a teď konečně tříletého kluka. A pak že to nejde :grinning:
Taky se mě ptal, jestli už jsme zkoušeli sex, tak jsem řekla, že dvakrát a uplně v pohodě, zřejmě to je normální, že když se žena cítí fajn, tak se nečeká na požehnání gynekologa :slight_smile:
27. srp 2012 v 17:01  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neeve Ahoj,tak to máš za sebou.. :sunglasses: Já brala tuším stejnou antikoncepci,co se pamatuji.. :sweat_smile: Tak já vám závidím ty milé tatínky,u nás je nálada na bodu mrazu a hned tak se to asi nezlepší..Já se ale nebudu stresovat,užívám si malou a to mi ted stačí..musí.. :confounded: :sweat_smile: :confused:
27. srp 2012 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mina_ ahoooj,určitě se nic nestane když prcka nakrmíte z flašky,já taky dávám co odsaju.. :wink: Mě malá vyžahne třeba 50ml..ale teda občas dost vybryndá.. :sweat_smile: :confused: To máš teda pech s tou vsí,kde nic nefunguje moc dlouho..ale zas je tam ta příroda ne? :sunglasses: Tak já teda do vany lezu často,ale není moc plná..většinou tam vlítnu po Kubíkovi,jen si dopustím teplou..ale moc času tam nestrávím,páč malá je většinou tou dobou vzhůru a bojím se ji nechat s Kubou moc dlouho samotnou,pokud tam není i tatínek.. :sweat_smile: :confused:
27. srp 2012 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mina já si taky myslím, že můžeš úplně v pohodě dát z flašky, já to taky tak dělávám, když chci spát nějaký ten čas, tak odsaju, zalehnu, tatínek "nakojí" a já mám třeba v kuse 5 hodin spánku :grinning: což je paráda a malá je v pohodě, prso stále umí vycucnout :wink:
27. srp 2012 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mina_ jj, při prvním jsem se taky bála flašky, tenkrát se to hrooozně řešilo... pak jsem stejně dala na třech měsících ale poprvé. a na prso nezapomněla ani náhodou :grinning: Milánkovi už jsem dávala čajík několikrát a taky nezapomněl :grinning: :sunglasses:
27. srp 2012 ve 20:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek