• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v červenci 2012

16. listopadu 2013 
@mina_ Ahojky:slight_smile: zrovna jsem si nedávno říkala,že jsi se tu už pěkně dlouho neukázala :sunglasses:
Také bych se lahvičky nebála,já dávám malé v těch vedrech čajíček a naprostá pohoda - my máme lahvičku MAM a krásně se jí z ní bumbá :slight_smile:
27. srp 2012 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 Tak my jsem na tom se sexem katastrofa!!! A mě se nechce!! :angry: Jsem zvědavá, kdy se nám konečně bude chtít. Manžel tvrdí, že je už na nervy, ale moc se do toho nehrne. A to jsem neměla vůbec žádné poranění, takže jsem na to skočit skoro za 14 dní. Já byla na kontrole před 14-ti dny a doktorka mi nakázala cvičit, protože mám prý úplně povolené pánevní dno a vůbec se mi nesvírá. Takže prý mám "cucat špagetu" spodkem kdykoliv během dne a za den to mám udělat přibližně 100x. Vůbec se mi nedaří si na to myslet, takže necvičím. Jsem zvědavá, kdy na to dojedu a začnu být inkontinentní!!! :confounded: :confounded:
27. srp 2012 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dociska to mě mrzí, taky jsem si myslela, že když jsi byla snad jako jediná z nás tady bez nástřihu a poranění že jste na to museli vlítnout už hodně brzy :sweat_smile: ona ta chuť na to moc není, člověk jak je utahaný...... :confounded: :confounded: :confounded: :confounded:
Já jdu na prohlídku dnes, tak jsem na to fakt zvědavá, co mi řekne :sunglasses:
28. srp 2012 v 07:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,o vikendu mel Bobeš oslavu,toto je torzo dortu,co udelala sikovna sestricka. Dalsi fotky jsou promeny nalad:wink:
28. srp 2012 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
@dociska @klaire22 taky jsem si říkala, že být bez nástřihu, tak si pískám a sexík bude paráda :grinning: :grinning: :grinning: Jenomže to jsou fakt jen představy, každý to má jinak a navíc to povolené pánevní dno, s tím je asi fakt problém. A kde má člověk brát chvilku času na cvičení? Jsem ráda, když si dám každý den sprchu a stihnu se natřít krémem :grinning:
28. srp 2012 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak jsem to dnes vyzkoušela,nebudit malou v noci a počkat až si sama řekne o jídlo a stalo se až v 6hod ráno a usnula někdy po 22hod.. :grinning: Takže pecka :sunglasses: Prsa to vydržely,takže jsme ráno nakrmily a spaly ještě do 9hod :wink: Co se týká cvičení,tak já občas vtahuji,při kojení,když si vzpomenu.. :sweat_smile: :confused: ale jinak jsem líná a břicho by to teda potřebovalo.. :unamused: A co se týká našich potniček,je to už zase lepší,skoro jsme čistý:slight_smile:))
28. srp 2012 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vormoni tak se spánkem velká závist :grinning: :grinning: :grinning: BOMBA
28. srp 2012 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamino Bobo je spokojené miminko,roztomilé:slight_smile:))A dortík byl asi mooooc dobrý,že?:slight_smile:
28. srp 2012 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vormoni @neeve @klaire22 tak včera tatík poprvé krmil :slight_smile: Měla jsem připraveno v lahvině 110 ml a po 60 ml jsem je utla, aby Tomík neprasknul :slight_smile: vypadal, že by to do sebe nasoukal celé, ale to mi přišlo na měsíční škvrně moc. Sladnou odměnou mi pak bylo přes 5 hodin spánku :slight_smile: Asi budu lahvinu praktikovat častěji - hlavně o víkendu, když nemusí tatík robotit a může ponocovat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@veroni jak si vyzrála na potničky? prý je to hroznej sajrajt

Máme za sebou kontrolu kyčlí, zatím ok, ale máme preventivně balit široké balení :confused: To se prckovi moc nelíbilo, tak jsem sehnala adukční peřinku a je to super, hlavne drží tvar a na místě. Jen se přiznám, že ji dávám hlavně na noc, snad to bude stačit a nic tím nepodělám, když je to "jen" prevence.....

U nás svítí krásně slunko, takže vyrazíme ven, tedy hned jak přijede pošťák...
28. srp 2012 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím holky :slight_smile:
Cosi se mi teď nedařilo se sem dostat. Bronička dobré, ale malý včera ne a ne zabrat a teď taky tak nějak podivně mručí v košíku. Až dám děti odpo spát, tak vás dočtu a napíšu víc :slight_smile: Jenom jsem chtěla dát vědět, že stále žiju či že jsem se ještě nezbláznila :grinning:
28. srp 2012 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamino Bobo je prostě boží :slight_smile:
28. srp 2012 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mina_ hmmm, to jsi se krásně prospinkala :slight_smile: y taťkovi se kojení líbilo???? :slight_smile:
my jak látkujeme prakticky od začátku, tak máme kyčličky v naprostém pořádku :slight_smile: jdeme na prohlídku až koncem října :slight_smile:
28. srp 2012 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni to je paráda, že jsi se hezky vyspinkala, ono je to fakt zapotřebí nabrat trochu síly :slight_smile:
28. srp 2012 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
jinak my máme děvčata od dnešna naušničky - malá to zvládla docela dobře, já trošku hůř.....raději jsem čekala venku!!!!
Ale i tak jsem uronila slzu!!!
Ale teď už se na mě Elinka směje, tak snad je to už odpuštěné :slight_smile:
28. srp 2012 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@klaire22 byl z toho nadšenej, mam i jednu super fotku, ale mam zakaz k publikaci... :rolling_eyes:
jdu si ulovit neco k jidlu
28. srp 2012 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22
@vormoni Bobes kyčle taky v pořádku a to jedeme v jednorazovkach,no dost ksem se bála,jelikož já byla skoro do roku v ksirkach a velký Bobo měl široké balení...po kom to dítě je...asi po dr Stredovi z PRonatalu:wink:

Dort byl skvělý jak je vidět,ani jsem ho nestihla vyfotit celý:wink: byl málo sladký a náplň mascarpone a puding. Luxusní:wink:

Jinak Boba asi popadla spava nemoc a mě s ním...v 10 jsme to zalomili a chrapali doteď. V 14.15 máme být u dr,tak jsem zvedava,o kolik ten hladovec zase přibral:wink:
28. srp 2012 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mina_ Tak hlavně že to šlo a že ty máš tak víc odpočívání:slight_smile:Škoda že neuvidíme fotečku.. :wink: Potničky zmizely samy,bylo to z horka..pak jsem míň zakrývala,vynechala balení mezi nožky 2dny a je klid..ted už taková horka snad nebudou a kdyžtak dávám to balení jen na noc..to už je chladněji..Na procházky rozhodně nejezdíme jako kuželka.. :grinning: Aby jsme byly obdivované,že.. :sweat_smile: :wink:
28. srp 2012 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 no teda a bude fotečka?To je dobře že to máte za sebou,snad malá moc netrpěla a maminka také ne..já to asi nepřežiju.. :sweat_smile: :confused: Taky doufám,že u toho nebudu.. :wink: Ale zase.. :confused:
28. srp 2012 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aideen V pohodě,my to chápeme,po každé není čas a pokud nemáš notebook,se kterým můžu psát a kojit v posteli tak to je časově víc náročné.. :wink: Drž se a pak napiš :sunglasses:
28. srp 2012 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak na kontrole vše v pořádku,hladovec přibral zas 60 dkg,takže má 4,20 a 55 cm. Byl hodný,žulil se na doktorku,ani ji nepocural..další kontrola za 14 dní,tak jsem zvedava.
28. srp 2012 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dociska Sex? Kde je slovník cizích slov ?? Nebudete tomu věřit,ale poslední proběhl přesně 20.10.2011 když jsme potvrzovali IUI. To fakt není normální,ale děsí mě,ze nemám chuť a přítel neloudi...ještě ze nejsem zarliva...ani bych se nedivila...
28. srp 2012 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Spinkající Elinka s naušníčkami :slight_smile: Byla chudinka odrovnaná!!!
28. srp 2012 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
My na dnešní kontrole měli 4420g a 55cm :slight_smile: Od posledně (před 14dny) jsme tedy nabrali 320g :slight_smile: Prý jsme pěkňoučký a moučnivku prý už nemáme :slight_smile:
A za 14 dní jdeme na rotarix, to asi bude, mám z toho docela hrůzu, jak to bude snášet.
28. srp 2012 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 To je ale kočka.. :sunglasses: Chudinka malá,ale má to za sebou..My očkování snášeli vždy dobře,bez jakýchkoliv příznaků..tak se neděs dopředu..můžete být stejný případ:slight_smile:Tím se uklidňuju i já :sweat_smile: :confused:
28. srp 2012 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni dobře, dobře......já právě spíš slyším, jak je to očkování vždy provázeno teplotami, pláčem a bůh ví čím vším, tak se raději připravuji na tu horší variantu -mile překvapená můžu být kdykoliv :slight_smile:
28. srp 2012 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 ta naše kyselina 60 dkg! Ale má co dohánět,narodil se s 2,60. Myslím,ze to dohání statečně.
Eliška je princezna :wink: snad vám nebude nadávat jako já...náušnice jsem odložila asi v 10 letech a od té doby marně doufám,ze mi ty díry zarostou..bohužel,jsou tam pořád....
28. srp 2012 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 krásnoučká :wink:
28. srp 2012 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojky holky, jdu dát vědět, že žiju...jen jsem nestíhala. V sobotu jsme měli pohřeb, tak jsem měla poprvé hlídání pro oba kluky...akorát jsem to stihla od kojení do kojení :wink: v neděli jsme byli ještě na návštěvě, jelikož z daleka přijeli známí na pohřeb a včera jsme jezdili po obchodech a sháněli věci do školky. Ještě zítra jedu se segrou ale už jen tak nakouknout...byla to totiž solidní pálka a to ještě o víkendu musíme dokoupit zbytek, až nám v pátek ve školce řeknou, co ještě je potřeba

@klaire22 malé naušničky moc sluší a je statečná jak to zvládla :slight_smile: a máte krásnou váhu :slight_smile: my jdeme na kontrolu v pondělí a dosteneme očkování na rotaviry...zkoušela jsem se s malým zvážit na normální váze a pak odečíst moji váhu, tak to vychází, že by měl mít cca 5,10kg tak jsem zvědavá

@kamino máte krásnou váhu :slight_smile: a sex to zatím taky neznám, čekám až po kontrole na gyndě...a musím se přiznat, že manžel si to teď ani moc neužije, jelikož ani orál momentálně nejde, mám přes celý levý koutek opar a jsem ráda, že otevřu pusu na jídlo, natož na něco jinýho :sweat_smile: :grinning:

dociska...malý je fakt kouzelný :slight_smile:

já přidávám jednu dotečku s mojí maličkostí :slight_smile: jo a úplně jsem zapomněla...od čtvrtka se malý na nás směje :slight_smile:
28. srp 2012 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@kamino wow :fearful: to je možné tak dlouho bez toho žít????????? Já jsem si taky říkala, že bych se manželovi nedivila, kdyby...a to jsme nesexovali "jen" 2,5 měsíce :grinning: a příští týden se hodlám vrátit k manželským radovánkám s plnou parádou, těším se jak malá, vymýšlím si jak koupím vínko a co si vezmu na sebe, prostě spadnou KRKONOŠE :grinning: :grinning: :grinning: tak snad mě neotupí a neodradí nějaká bolest či komplikace, to bych byla pěkně na.... :angry: :angry: :angry: :angry:
28. srp 2012 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev no krásné fotečky, moc vám to tam sluší, jsi krásná maminka :wink:
28. srp 2012 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek