• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v červenci 2012

16. listopadu 2013 
@kamino Bobo je krásný a dort bych si hned dala, zvlášť po tom co jsem si přečetla jeho složení, mňam :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. srp 2012 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaphajin Budes se divit,ale jde :wink: já nevím,žádná hormonální boure ani v tehu ani po porodu se nekonala,mimo absolutní frigidity...snad se to spraví...samotnou mě to děsí...
28. srp 2012 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaphajin Zítra zas po měsíci přijede kamaradka Boba fotit,tak snad budou fotky stejně povedené jako posledně. Pár jich mám v profilů,jestli chces,jukni:wink:
Dort byl fakt super,mám rada takové lehčí,žádné maslove krémy a.t.d...sestricka je sikulka:wink:
28. srp 2012 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamino dortík se moc poved a Bobo je kouzelný :slight_smile: já celé těhu sex taky neměla až pak před porodem...a musím říct, že mi to během těhu tak ani moc nechybělo...byla jsem většinou tak unavená, že jsem byla ráda, že jsem večer lehla a spala :grinning:
28. srp 2012 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janulev přesně tak...jsem unavená a fakt si na to ani nevzpomenu...a přítel je víc než tolerantní:wink:
28. srp 2012 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamino manžel to taky chápe...i když občas si rýpne, prostě chlap :slight_smile: a fotečky ať se povedou...
28. srp 2012 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev Díky, určitě, kamarádka je moc šikovná, nechápu, jak z takových šeredek dokáže udělat celkem ucházející lidi :sweat_smile:
28. srp 2012 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev Kočka mamka a Davídek je pěkný kuliočko - má nádherný oči :.-)
28. srp 2012 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaphajin haha, prej spadnou Krkonoše :slight_smile: tak až bude v tomto kraji nějaké zemětřesení, tak víme od čeho to je :slight_smile: Jo, vínko - taky bych si dala - asi si půjdu dát desku růžového, co se mi tak krásně chladí v ledničce :slight_smile: dostala jsem na něj chuť :slight_smile:
28. srp 2012 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamino taky už se těším na fotečky :slight_smile:
28. srp 2012 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 když ji vidím s těma krvavýma ouškama tak jsem fakt ráda že jsme je dali v porodnici, chuděrka malá
28. srp 2012 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my po dnešní kontrole 5560g a 58cm :sweat_smile:

@klaire22 krásně jste to holky zvládly s náušničkama :slight_smile: ještě dnes si to pamatuji, jak jsem na nich byla v tomhle věku s Nelinkou, ta bulelaaa a já s ní :sweat_smile:
@kamino no rachot s tím sexem, ale už moc dlouho by jste to nechávat neměli, není to zdravý :wink: :grinning: Bobo je nádhernej :dizzy_face:
28. srp 2012 ve 21:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 nám v porodnici řekli, že nám je tu nepíchnou, že nám je píchne až naše doktorka......ale i tak jsme šly docela brzo, spoustu kamarádek s holčičkama šly až kolem 3-4 měsíců.......
28. srp 2012 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@neeve tééééda, Milánek je taky pěkně velkej klučina - tak mi přijde, že jsme tady snad nejmenší, to snad není možný :slight_smile: :sweat_smile:
28. srp 2012 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neeve já seděla sice v čekárně, ale stejně jsem vše slyšela, takže i když jsem jí chuděrku moji neviděla, tak i tak se mi tam koulely slzy jako hrachy!!!!
Pak byla chudinka taková uplakaná, protivná.......ale po večerním koupání a kojení jsem se s ní chvilinku pomazlila, šupla jí do postýlky a chrupká si tam jedna radost, jen 2x jsem k ní šla, že začala plakat, ale dala jsem jí dudu a je klid......je z toho chudinka celá sedřená, bylo toho na ní dneska nějak moc!
28. srp 2012 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 no já taky tenkrát nebyla uvnitř s ní, sestřička mi to zatrhla :wink: ale i tak jsem ji jako ty slyšela za zdí no :sweat_smile:
Jinak s váhou Elišky si nedělej starosti, oni jsou kluci větší, já když měla Nelinku jako novorozeňátko, tak jsme měli tu kojeneckou váhu doma, tak jsme ji vážili denně, pečlivě jsme si to zaznamenávali (přišlo mi to děsně důležitý, teď už mi to přijde docela k smíchu, jak jsme to poprvé řešili) a tak to mám ještě teď doma napsané a i když vážila při porodu 3420 a Milánek měl 3620 (takže ne zas takový rozdíl), tak 5 a půl kila měla až o 14 dní později než Milánek, na šesti týdnech měla 4800 :slight_smile: Takže normoš :wink:
28. srp 2012 ve 23:26  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky když se chystáte krmit, taky se vám děti na to prso uplně smějí ? Já z Milánka vždycky uplně nemůžu, on se na to prso fakt směje :grinning:
28. srp 2012 ve 23:31  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neeve tak to jsi mě uklidnila, právě že všechny miminka tady tak krásně nabírají a my oproti ostatním nabíráme nějak pomalu, i když paní doktorka říkala, že je prý pěkňoučká a že krásně falďatí :slight_smile: ale říkala mi to vlastně i ségra, že kluci nabírají víc a jsou i těžší než holčičky, tak já se teda zase hážu do klidu :slight_smile:
29. srp 2012 v 06:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neeve vysloveně se nesměje, ale v noci, když jdu kojit po delším časovém úseku než přes den, tak jen ji položím a dám lefax, tak roztáhne očíčka, začne nedočkavostí hýbat hlavičkou a jen co přiblížím prso, hned se přicucne, jak kdyby nejedle týden :slight_smile: a pak jak říká manžel, prožívá orgáč, protože začne slastně přivírat očíčka a vidím jak jí jdou panenky nahoru z té dobroty :slight_smile:
Ale culí se na mě skoro pokaždé na přebalováku - jen sundám plínu, začne se na mě culit a začne mi něco povídat - takže si ta dobrých 20 minut hrajeme a "povídáme" :grinning:
29. srp 2012 v 06:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno děvčata,

tak mi konečně včera den i noc skoro bez řevu, ty předchozí 3 noci a 3 dny naprosto katastrofální, pořád řev, řev, byli jsme tu na něj dva a nemohli ho nějak uklidnit. Pravděpodobně bříško, a to setsakramentsky hlídám. Takže jsem si pěkně ořezala jídelníček. bohužel asi nemohu to co mi chutná - takže veškerá ovoce a zelenina, tmavé pečivo, a pak ty klasicky nadýmavé potraviny. Se asi zblázním :frowning2: Jo a ještě jsem znovu koupila ta probiotika Bio Gaia(stojí 660,- - mazec) ale snad už to bude OK.

Jinak vám teda šíleně závidím spaní. My prostě víc jak ty dvě hoďky v noci nedáme, po té 3h už je to kojení po hodině :angry: Nevím co dělám já špatně? :confounded:

@klaire22 uff, ještěže máte naušničky za sebou, čím dříve tím lépe, moc maličké sluší :wink:

A sex? Naposledy byl v noc co jsme rodili. Teď už se dostavila i velká chuť, ale ta strašná únava je silnější a mám i docela strach. Po Luci jsem měla bolesti při sexu ještě hodně dlouho :angry:

Tak ať vám zlatíčka krásně rostou. My jdeme do poradny příští středu, tak počítám s váhou těsně pod 6kg :slight_smile:
29. srp 2012 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neeve u nás se nesměje, u nás se vysloveně třepe radostí, jak kdyby si říkal tátu jsem sněd, babičku jsem sněd a tebe maminko taky sním :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
29. srp 2012 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@janulev Ahoj,malý je moc šikovný a nevypadá na 5kg,přijdemi drobňoučký jako ta moje cácorka..tuším ona tu bude ta nejmenší..pořád zapomínám ji zvážit.. :astonished: Ale vypadá spokojeně a maminka taky:slight_smile: :sunglasses: Opar musí být nepříjemný,to já nikdy neměla..a manže to jistě vydrží..to se nedá nic dělat.. :wink: A jak si spolu rozumí kluci sourozenci? :wink:
29. srp 2012 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivis Ahoj,to je teda smůla s tím vaším papání i v noci..Asi neděláš nic špatně,že by ti spal moc přes den a nechtěl pak v noci -to nehrozí..a jak všechny říkáme,mimi si řekne,kdy má hlad..to tvoje si říká často..si neumím představit jak musíš být unavená.. :astonished: Já včera měla spací rekord,snad 7hod bez kojení..ale dnes zase jinak,usnula v 21h,pak budíček v 1hod ,pak v 5h a pak už ráno kolem 8hod.. :sweat_smile: :confused: S tou dietou to budeš mít něco,já to vůbec nesleduju co sním,ani nevím co bych až tak neměla..kromě ovoce a zeleniny,ale i tak si dám..díky bohu,že malá zatím problémy nemá,i když ty vyrážky mohly být částečně i z jídla.. :confused: S tím sexem jsem to tenkrát měla stejné,bolel mě celý rok co jsem kojila,dr.říkal že kojením je ta sliznice uvnitř víc prokrvená a proto to bolí..Začala sjem tenkrát také používat lubrikant a ten musím teda dodnes..a bolest přestala jak jsme skončili s kojením,až jsem tomu nevěřila.. :confused: :sweat_smile:
6 kg to je taky pěkná váha:o)))
29. srp 2012 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neeve My se ještě nesmějeme normálně ani na prso,ale u levého dovede dycky vyvádět,jestli se jí hůř přisává,jak je větší...to se mele, třepe rukama,nohama..mručí u toho a vždy nasaje,pak upustí,půlka jí vyteče,tak se strašně rozčiluje..to je sranda.. :grinning: Směje se zatím jen zespánku a teda moooc roztomile,už se těším až to bude na nějaký podnět..ani lechtání ještě nezabírá..:slight_smile:
29. srp 2012 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeee já chci taky, aby se mi Šárka smála a třepala radostí :slight_smile:
29. srp 2012 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, my dneska noc nic moc...po posledním kojení ve 4 hod nechtěl usnou, nakonec jej taťka udyndal něco po 5 ao půl 6 už byl zase vzhůru

na prso se teda malý nesměje, ale jak vidí, že jej vyndávám, tak vyvalí oči a už špulí pusinku...už ví, co jej čeká :slight_smile:

@vormoni kluci super, Filípek by chtěl pořád Davídka mazlit, hladit ho a chtěl by jej nosit...nejlepší je, když někam jdeme a Filípek na každém kousku zastavujekočárek a že musí udělat Davídkovi malá, malá :slight_smile:

holky to to uteklo, v pátek jdeme už do školky...ale máme dobrou učitelku, učila ve školce už i mě :slight_smile: :wink:
29. srp 2012 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivis ahoj to mě moc mrzí, že máte problém stím spaním a že se tak moc budí...určitě nic špatně neděláš, ale asi jen prostě potřebuje častěji. Já Davida častěji jak po 3 hodinách nedávám, jelikož pak je přejezený a ublinkává
29. srp 2012 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 to musí být pak už hrozné pro to dítko v těch 3-4 měsících, si pamatuju jak matesovi brali krev z patičky ve třech měsících, já byla venku před budovou a brečela jsem s ním jak šíleně řval, i tatínek říkal že to bylo hrozné že trpěl s ním :unamused:
29. srp 2012 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivis ha, tomu samemu lacnemu vyrazu ja rikam u naseho chlapecka "snedl mamu, snedl tatu, snedl celou stodolu" :grinning:. Taky z Otesanka.
29. srp 2012 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak jsem tu naši cácorku vážila,co mi ta naše kuchyň.váha dovolila..a vypadá to že máme cca 3kg300gr?.. :slight_smile: Plus mínus,ona se moc třepe..Takže suverénně nejmenší že.. :sweat_smile: :confused: Ale přibíráme,pomalu a jistě.. :grinning:
29. srp 2012 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek