• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v červenci 2012

16. listopadu 2013 
@dociska když jsme u té manducy, mě se to ještě nepovedlo nastavit tak, abych mohla mít volné ruce :frowning2: Mám 165cm, takže docela prcek, bederní pás mám na bocích a nějak bojuju s těma popruhama na ramenou :frowning2: Snad se mi to podaří pořádně nastavit a dotáhnout. malý v ní krásně říhá :slight_smile:
30. srp 2012 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@aideen jejda, tak to já mám jenom 159cm :grinning: tak to jsem na to teda zvědavá!!!!!!!!!!!!
30. srp 2012 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaphajin jediný obchod široko daleko, kde by mi poradili, jak nastavit, tento rok zrušili :angry: takže s tím bojuju sama. Ale dostala jsem pár tipů tak to snad půjde :slight_smile:
30. srp 2012 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsem si pořád říkala jak mám zlatýho manžela až došlo dneska na tichou domácnost :grinning: a to kvůli chrápání. Byla jsem na to zvyklá a dokázala u toho i usnout když jsme neměli malou, ale teď jak jsem vzbuzená několikrát za noc, tak prostě při jeho chrápání nezaberu, sebemenší podnět mě vzbudí. Takže pán je uraženej, že musí do obýváku. A to ještě neví, že si bude muset s tím chrápáním někam zajít nebo si zařídit v baráku pokojíček. Takhle to nepůjde. Už vidím to nadšení až mu to oznámím. Ale chápete to? Já se nevyspím kvůli jeho chrápání a on je uraženej :angry: :angry: :angry:
30. srp 2012 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaphajin tuhle manžel taky chrápal (on normálně nechrápe, ale nevím, co mu bylo) no a taky jsem nemohla zaspat :confounded: Jenomže ten to měl nejspíš z toho, že měl trochu rýmu. Naštěstí už ho to zase přešlo, jinak bych se z toho nejspíš zbláznila :slight_smile:
30. srp 2012 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aideen no tak můj chrápe pořád, normálně běžně jsem si na to zvykla, ale když je přetaženej, tak ho slyším přes zavřený dveře z obýváku. A teprv když někam jedeme, tak se celý barák nebo chata kvůli němu nevyspí. Má to po dědovi, ten chodil spát na půdu :grinning: :grinning: :grinning: Kéž by měl trochu pochopení pro lidi kolem sebe. Já ho vyháním jen do patra baráku, kde si může udělat pokojíček, jenomže on chce spát se mnou :slight_smile: spíš v manželský posteli, kde se může rozvalovat :grinning: no bude si muset posera vybrat, jestli přežije jít k dotorovi nebo bude celej život spát jinde.
30. srp 2012 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaphajin promiň,ale mě to pobavilo - tichá domácnost kvůli chrápání :slight_smile:
Ale je fakt, že manžel taky občas chrápe - nebo spíš hodně hlasitě oddychuje a jak se na to člověk začne soustředit,tak nezabere a nezabere!!! A mlaskat na něho moc nemůžu, protože když to udělám, začne se mi v postýlce mlít El, tak zas nechci budit jí!!!! :confounded:
30. srp 2012 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aideen
@kaphajin Holky klid :grinning: Já měřím pouze 158 cm. Jsem jak zaražený kůl do země. A přesto se mi to podařilo nastavit. Trochu trpělivosti a zkoušení a určitě se vám to podaří. :grinning:
30. srp 2012 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 jakože je to prd důvod na tichou domácnost? :fearful:
30. srp 2012 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dociska jsme všechny holky krásně narostly :grinning:

Jinak holky, včera jsem měla docela den krizový. Malý sice krásně spinkal, ale malá tomu vždycky nasadila korunu. Opět scény, když jsem kojila, na stokrát prostě nikdy neposlechla, že něco nemá, vřískot vždycky, když nedostala hned to, co chtěla. Vygradovalo to tím, že jsem si málem přizabila starší dítě :cry: Kojila jsem na gauči, malý u toho dělal boredel, spíš se nalokal než napil. Do toho vedle mě začala vřískat malá a skákat na gauči jak na trampolíně. Stokrát jsem jí řekla, aby si sedla a přestala, že se jí budu hned věnovat. Skákala a vřískala pořád. Měla jsem hlavu jak škopek, už jsem prostě nemohla. Zničeho nic jak se Bronička odrazila, tak přistála rukama malému na bříšku. Ještě jsem stihla ten plácanec zbrzdit, takže se malému nic nestalo. Ale udělala jsem v té jedné vteřině to, že jsem se po malé ohnala. Tu jsem trefila a ta se samozřejmě zřítila z gauče do škvíry mezi gauč a konferenční stolek. :frowning2: Okamžitě jsem odkládala malého a šla sbírat ji. Naštěstí se jí nic nestalo, ale já jsem se neudržela a rozbrečela se jak malé dítě. Prostě toho bylo v ten okamžik tolik, že jsem si neuvědomila, že ji můžu zhodit. Spíš to byla okamžitá reakce. Prostě jsem včera byla zralá na psychiatra :rolling_eyes:
30. srp 2012 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaphajin ne to ne.......ale vždycky to tak napíšeš :slight_smile:že si musí jít zařídit pokojíček a že to ještě neví :slight_smile:
já chápu, že je to asi fakt mazec.....mě stačí když má manžel třeba rýmu,tak to je děs.....to na něho mlaskám, pak ho okřikuju ať nechrápe a nakonec do něho kopu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. srp 2012 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to já mám ženy 173cm :slight_smile: to jsem oproti vám obr :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
30. srp 2012 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aideen to je mi moc líto, musíš mít nervíky fakt na pochodu.......pokud je malá v pořádku, tak se netrap - chápu, že ti to ujelo, já si nedovedu představit mít dvě malé děti - jste holky fakt dobré,že to dáváte......!!!! netrap se tím :slight_smile:
30. srp 2012 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 jo tak, no já jsem rapl, no :grinning:
30. srp 2012 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaphajin já ještě větší, z toho si nic nedělej :slight_smile: přesněji cholerickej labilní rapl :slight_smile: Protože když už manžel chrápe neúnosně, začnu s ním třást, ať už " k sakru nechrápe" :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
30. srp 2012 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dociska manžel na zabití :sunglasses:

jej, koukám, že by se mi taky manduca hodila :wink:
30. srp 2012 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
my naštěstí spíme s manželem odděleně, on s Luci v dětském pokoji a já s Filipem v ložnici :wink:

ještě tak kdyby on mě budil :sunglasses:
30. srp 2012 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
a vám holky nevadí, že s váma muži nespí v jedné posteli? Nebo nemají spát? Mě by to asi přišlo líto, bych si připadala jak týden před rozvodem :grinning: Ale s tím chrápáním to chápu, to je někdy fakt na zabití :slight_smile:
30. srp 2012 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
my spíme oba v ložnici i s malou :slight_smile: Jen kočičky spinkají v obýváku :slight_smile:

Já nad tou manducou taky přemýšlela, ale je to teda neskutečná pálka :frowning2:
30. srp 2012 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aideen Ahoj,promin s tím počítáním,jsem debil,opět jsem to nějak blbě počítala a mrknout tady na počítadlo mě nenapadlo,takže jsem prošvihla že malá už měla měsíc,to je bezva.. :sweat_smile: :confused: Tuším jsem to takhle zblbla i u Kubíka.. :astonished:Tak díky za info,aspon se neztrapním ještě někde jinde.. :unamused:Jinak jak říká claire,pokud je malá ok,takse netrap..musí to být težké s nervama,když ti takhle vyvádí u kojení,to si neumím představit..Kubík teda taky blbne ,ale tak obecně,hlavně s tatínkem,že ječí na celý byt ale když tam někde ležím s malou ,tak to ne.. :confused: :rolling_eyes:To by se člověk musel rozdvojit.. :sweat_smile: Jinak chrápání u nás naštěstí není,a když je- stačí vyndat tatínkovi polštář za krkem co si tam vrazí když usíná u tv a a je klid.. A ted spí taky víc na gauči,páč by se před prací nevyspal..mě to nevadí,kor když tam mám i Kubíka,je nás pak plná postel.. :rolling_eyes:
30. srp 2012 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, nevím, jestli jsem to psala, máme po kontrole a v 7 týdnech se Bobeš vykrmil z 2,60 kg a 48cm na 4,20 a 55cm. Takže to statečně dohání :slight_smile:
30. srp 2012 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky tak s tím spaním...my spíme smanželem normálně oba v ložnici, já mám u postele postýlku a v noci vstáváme oba. Taťka odnese plínku do koše a já pak kojím a on spí. Nechám malého odbrknout a pokud nechce dlouho usnout, tak budím tatínka ať jde taky nosit :sunglasses: a Filípek už většinou spí až do rána ve svém pokojíčku. Sem tam zavolá, tak si za ním lehne taťka a až usne, tak příjde zpátky do ložnice. A je pravda, že náš tatínek chrápe solidně :grinning:

@aideen netrap se ...hlavní je, že se malé nic nestalo...občas je to s nima o nervy...Filip u kojení naštěstí kolem mě neskáče, ale občas jej chytne blbá a když sedím na gauči a mám v ručí Davida, tak začne dělat hlouposti...posledně to skončilo tak, že mě David škrábanec přes půlku hlavičky :unamused:

@klaire22 tak to jsme na tom podobně, já mám 172cm :slight_smile:

@dociska jako řeknu ti, to by si ten můj teda za rámeček nedal, co bych mu řekla...ti chlapi jsou opravdu někdy na ránu :angry:
30. srp 2012 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamino jé krásně rostete...je to šikulka :slight_smile: jen tak dál
30. srp 2012 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev Díky, taky dlabe skoro pořád...:slight_smile: přes den co dvě hodiny a to mám mléka mraky a v noci mě nechá i 3 hod spát...kyselina jedna...

Jo a já mám 160 cm... a spíme sice všichni v ložnici, ale na kojení, přebalování a uspávání chodím do obýváku, abych přítele nerušila a do ložnice nosím už bezpečně uspané mimino. Většinou se to daří ...

Bobeš se likviduje sám... včera jsem tu měla kamarádku, co dobře fotí, aby nás zvěčnila... malého jsem hlídala od pondělí, aby se nepoškrábal, dokonce jsem mu dala větší body, abych přetáhla rukávky ( nehtíky má celkem ostříhané, ale ne dokonale, bojím se.. ) a ten mizera se poškrábal ráno, než jsem ho přebalila..chápete to? Pak ještě sabotoval focení, on smíšek se mračil jak čert, nebo ječel, nebo spal... jí se picnu..jsem zvědavá, co z toho ta kouzelnice vzkouzlí...
30. srp 2012 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22
@vormoni
@janulev dík holky, fakt to bylo opravdu na palici. Sem si připadala jak v té scéně ze Shreka 4 (kdo má děti, nejspíš viděl - já asi milionkrát :grinning: ), jak do něho na té oslavě pořád někdo něco hustí a chcou po něm sto milion věcí naráz a on to prostě nevydrží zařve a rozfláká dort :grinning: Tak jsem se cítila ... úplně stejně.
Dneska je ale Bronička taky na odstřel. U jídla blbne, takže je všechno rozbryndané, člověk jí řekne ať něco nedělá a ona to just musí udělat. Neposlouchá :frowning2: A to byla ze začátku fakt milionová. sice byla sem tam scéna, ale toto je docela extrém. Začínám být na pokraji sil. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes:
30. srp 2012 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamino jen ať si klučina dá, mlíčka je dost a aspoň hezky roste a nebude to žádný malý prďolka :slight_smile: my jdeme na kontrolu v pondělí v 6 týdnech, tak jsem zvědavá, ale dle domácí váhy máme přes 5kg :slight_smile: a fotečky určitě budou krásny

@aideen jo tak shrek u nás jede stále dokola ještě s mašinkou tomášem :grinning: asi děti cítí, že má být zítra změna počasí, jelikož Filípek je dnes jak na trní, nic ho nebaví, u ničeho chvíli nevydrží, chce dělat stále hlouposti...i když je mi líto, že to tak rychle uteklo, ale už jsem ráda, že zítra je zahájení ve školce a od pondělí pofrčí Filípek do školky :slight_smile:
30. srp 2012 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
a Davídek je dneska pro změnu jak šípková růženka...jíst chce po 4 hodinách, doufám, že mu to vydrží i v noci :wink: dneska jsem toho moc nenaspala, tak bych potřebovala odpočinek. Do toho mě dneska čeká hromada prádla na žehlení...byli jsme na nákupech do školky a ještě známá mi dala oblečení po jejich dětech, tak toho mám hromadu
30. srp 2012 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev já Broničku chci dát do školky příští září. Teda pokud už bude mluvit :frowning2: :unamused: U nás tady na vesnici naštěstí není školka problém. Horší by to bylo ve městě. Ale ráda bych ji tam aspoň na dopoledne dávala. Spíš kvůli tomu, aby byla mezi dětmi. Já jsem totiž z našich blízkých a většiny kamarádek první s dětmi, takže si nemá s kým hrávat.
Petřík taky dneska kupodivu i dopoledne prospal, což se mi nestalo za poslední dva týdny snad ani jednou. Aspoň mám teď čas, když i Bronička spí, nafotit pár věcí do bazárku a nachystat si oblečky po Broničce a taky je nafotit a vyvěsit. Jinak nevím, kdy bych to dělala.
30. srp 2012 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aideen rok je ještě dlouhá doba, to se rozmluví...Filip taky ještě nespojuje do vět, ale pěkně se rozmluvit tak zhruba před 3 měsíci. I sami učitelky mi ale říkaly, že se ty děti většinou rozmluví až v té školce. My jsme taky z vesnice a tady brali do školky prostě podle toho kdy se dítě narodilo. Filip je lednový, takže ještě nebyl problém, ale třeba konec února už se do školky nedostal. Jsou tu 4 třídy a v každé třídě 27 dětí :confused: jako musím říct, že učitelky amjí můj obdiv, já mám nervy z jednoho Filipa a mít to ve školce 27krát tak mě klepne...a nesmět tomu dát ani přes zadek, to je fakt pro obdiv
30. srp 2012 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev moje sestra studuje na učitelku na vysoké, ale střední dělala právě učitelství mateřských školek :grinning: Málem brala antidepresiva :grinning:
30. srp 2012 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek