• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v červenci 2012

16. listopadu 2013 
@aideen já to slyším taky každou chvíli, manželova mamka a mladší sestra jsou taky učitelky ve školce :slight_smile: a moje mamka je ve školce v kuchyni...

teda ale ne že bych nebyla ráda, že Davídek tak spinká, ale už mi asi prasknou prsa :grinning:
30. srp 2012 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev to jsme na tom ale úplně stejně :grinning: Malý chrní od desíti a mě se teda už docela bolestivě nalévají :slight_smile: Ale budit ho nebudu :grinning: V žádném případě :grinning:
30. srp 2012 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aideen
@janulev Pavián dnes také překvapil..od 5 blbnul, v 9 jsem to nevydržela, dala ho do kočáru na zahradu a vzbudil se před chvílí..nakojila jsem ho ( čekala, jsem, že mu ten proud poteče spodem, jak jsem byla nalitá, ale zvládl to :slight_smile: ) a ted si brouká na posteli...jééé, kéž by mu ta dobrá nálada vydržela....
30. srp 2012 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamino já přemýšlela, že malého vyvezu na balkon v košíku. Ale svítí nám sem celé odpoledne slunko, tak to není proveditelné :frowning2: By se mi tam upekl :frowning2: ale venku prospí v kočárku i čtyři hoďky v kuse.
30. srp 2012 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aideen Právě já můžu na zahrádku s kočárem jen dopoledne, u nás je to naopak... je to barák na palici..ráno praží do ložnice a odpoledne do obýváku..ještě nemáme fasádu a izolace, tak ve vedrech jsme tu měli i 37 st...pak nám kamarád půjčil klimu, jinak je to tu jak na grilu....
Venku mi taky krásně spí, probudí se jen na jídlo a chrní zase. Naše celá ulice máme psy a Bobeš už je i proti nim odolný... zpočátku se budil, ale ted jen zamžourá a chrní dál, když se strhne povyk...
30. srp 2012 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, mám 170 a spíme všichni v ložnici :grinning: A malej kňučí, tak zas musím jít :grinning: :grinning:
30. srp 2012 ve 13:50  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@dociska tak to je přesný...ale už jsem se poučila, tak i po ránu, když nakojím, tak jdu něco sníst..a naleju do sebe dvě třetinky vody. takže dnes nějak fungujeme...
30. srp 2012 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem právě Filíska zkusila uspat na balkoně,jen doufám, že nepojede v nejbližší hodince sanitka, bo by mi ho jistě vzbudila. Jinak Fíla dá max spánku tak 2hoďky - venku a musí se jezdit :slight_smile: dneska má zatím od rána od 6h naspanou 1hodinku :astonished:
30. srp 2012 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak jsem si půjčila tu manducu a neměla jsem to dělat, teď jí musím mít :sweat_smile: Je naprosto úžasná a to děťátko na prsou jak si člověk nosí a hřeje, to je tak dojemný :sweat_smile: Je to strašně příjemný jak pro mě, tak pro malou, akorát bych řekla, že je na to vedro. Je naprosto dokonalá, takže holt budu střádat každou korunku :frowning2: kdyby ji tak měli v bazárku levnější, ale o těch pár korun se to nevyplatí :frowning2:
30. srp 2012 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
a já mám 168cm,ale nemám manducu ale šátek a vyhovuje..
spí nás v ložnici všichni 4 a někdy se tam vlisne i kočka (otevřeným oknem... :unamused: ), když tatínek začne chrápat, tak do něj dloubu aby se otočil na bok, pokud to nezabere, tak ho budím dost drsným způsobem, buším do něj pěstičkama :grinning:
kočka mi občas provede to, že si sedne na můj polštář a vrní, a to mně dokáže vzbudit.... :grinning: :grinning:
taky mně samo dokáže vzbudit, když se dítko začne vrtět a to kterékoliv z těch dvou..samo se vzbudím, když začne starší třeba zvracet a to dřív, než začne..nechápu..taky když začne skřípat zubama..

malýho jsem před chvílí uložila do kočárku, asi na potřetí.. on jak se ráno vždy nacpe, neb ráno mám mlíka poměrně dost, tak pak celý dopoledne prdí, kadí, krká a škytá..a já chovám, přebaluju, pak zas kojím a zase přebaluju...ke snídani jsem dnes měla misku pudinku s piškotama a jahodama, kterej jsem udělala už večer.. k oběduhovězí polívka s těstovinkama a kopou masa...k večeři, pokud stihnu, budou palačinky ze zbytku mlíka ze statku..takže jsem se začala hlídat a snad to bude dobrý..
30. srp 2012 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
holky, kdo máte FB, zkuste si najít skupinu WRAP YOUR BABY, je to teda v angličtině, ale super..
30. srp 2012 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
nebo www.nosenideti.cz , to je teda česky, ovšem je tam dost odkazů, které nefachají, tak je to na dýl.. já tam našla video s návodem na úvazy šátku na kojence...podle obrázků jsem to nedokázala pochopit.. :slight_smile:
30. srp 2012 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaphajin Proti vedru doporučuje přímo výrobce funkční oblečení pro tebe i pro dítě... ale nefunguje to, taky se peču :grinning:. Jinak mám skoro 180 cm a manduca mi sedí výborně, manžel má taky asi zhruba tolik, ale i při maximálním povolení všech popruhů ho to táhlo a bylo mu to nepohodlné, takže nošení bude asi furt na mně :slight_smile:.
30. srp 2012 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kammka na nosenideti jsem pečená vařená :slight_smile: Sice nepřispívám do diskuzí, ale chodím tam ráda. Je tam hodně zajímavých věcí a u Manducy je funkční video jak s ní zacházet. Dost pomohlo :slight_smile: Dneska jsem s manducou a malým chtěla poprvé vyrazit ven, ale je tam fakt hic, tak to odložím asi na zítřek. To má být chladněji.
30. srp 2012 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aideen já byla se šátkem na mega nákupu v kauflandu a v úterý v sámošce,na poště,v masně.. lidi s očima na vrch hlavy, holt malý město...veliký pobouření vzbudila sousedovic dcera, která doma před bytovkou na lavičce kojila dítě..holt, něco sem ještě nedorazilo..

kluk ne a ne zabrat.. zase jsem kojila, vytuh, odložila jsem ho do kočáru, tak se uvidí..
30. srp 2012 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ach jo, už tam kňourá...
30. srp 2012 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatelevizeedna no tak malá je nadšená i v těch vedrech, dám jí do manducy a výtuh, vyndám ji, že ji jen přendám do postýlky a řev :grinning: asi si ji tu budu muset nechat než mi poštou dorazí pro nás :grinning:
30. srp 2012 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdá se,že zabral.. tak já dopiju kafe a jdu něco dělat...
30. srp 2012 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kammka jo taky bych chtěla něco doma udělat, ale vypadá to, že nemám šanci:frowning2:
30. srp 2012 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaphajin jo, tak to funguje i u nas, pred chvilkou mi v manduce usnul (konecne!) a kdyz jsem ho ted dala do kocaru, tak uz cuci a nebude trvat dlouho, nez zacne rev:slight_smile:
30. srp 2012 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
zase tu máme večer a zase jsem musela dokrmit..ach jo.... :frowning2:
30. srp 2012 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
koukám, že se tu řeší stále ta manduca.........já jsem nad ní přemýšlela také, ale hodně mě odrazuje ta cena....kdybych měla alespoň možnost si ji od někoho půjčit, abych věděla, zda mi to vůbec bude vyhovovat - jak mě, tak El...... teď příští týden jedeme od čtvrtka pryč a budeme mít půjčenou klokanku od chicca, tak jsem na to zvědavá, jestli se jí to bude líbit a mě také :slight_smile:
jdu uspávat ženy :slight_smile: a asi půjdu taky spát, jsem dnes KO :frowning2:

tak papa
30. srp 2012 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 na klokanku bacha, je nevhodná kvůli kyčlíkům. To radši nosit na rukou :frowning2: Já původně taky chtěla něco do tisícovky, ale když jsem si o tom něco přečetla, tak bych do jiného než ergonomického nosítka nešla.

Jinak my dneska dlouhá procházka, hodinka na dětském hřišti a teď se starší mládě rochní ve vaně a mladší povídá v košíku. Snad za chvíli vytuhne :slight_smile:
30. srp 2012 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, vyfotila jsem se a vy, co už to máte otpimálně nastavené ... mám to dobře? Myslím malého, jestli je dobře vysoko. Je na nejvyšší nastavení, ještě ho v té novorozenecké vložce můžu dát o jednu patentku níže. Co myslíte?
30. srp 2012 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@aideen aha.......no já se přiznám, že jsem o tom ještě nic nečetla a nijak se neinformovala :frowning2: a jak se jim můžou zkazit kyčličky????
kamarádka má nějakou dražší od chicca, ale nevím jakou......já ani nevím, zda mi to bude vyhovovat......a možnost zapůjčení přímo manduci nemám :frowning2:
30. srp 2012 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 jde o to, že nejsou v přirozené poloze. Dítě tam jakoby visí. Správně má mít kolínka výš než zadeček - tak jak je to v té manduce. skus mrknout na diskuse ohledně tohoto tématu, tam se dozvíš víc :slight_smile:
30. srp 2012 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aideen kuknu a omrknu to, ale asi až zítra, dnes jsem nějaká hotová :frowning2: dítě spinká, manžel ji uspal, tak jdu dodělat nepečené řezy, trošku poklidit a do devíti chci být v posteli :slight_smile:
30. srp 2012 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 jo já jdu taky teď uklidit, i když se mi tak strašně nechce. Jsem utahaná jak kotě :-/ Ale holt někdo to udělat musí :confounded:
30. srp 2012 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aideen asi tak :confounded:
30. srp 2012 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, já vám tu manducu závidím... nevím, jak bych jí na sebe s mými proporcemi dostala, a hlavně kam s prsy? Nějaká C je někam vejdou, ale co nalitá F? Ach jo.... Moc pěkná věcička.. :slight_smile:
30. srp 2012 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek