• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v červenci 2012

16. listopadu 2013 
@kamino já s prsama měla popravdě taky strach. Jsem po mamce docela vyvinutá, až je mi to někdy nemilé a když se ještě nalejou, to je pak docela sranda. Ale v pohodě, ani malému to nevadí. Aspoň mezi ně hezky zapadne :grinning:
Ale jo, je to super vychytávka. Pro mě nejlepší investice :slight_smile:
30. srp 2012 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aideen já už to tu jednou psala,mám něco podobného,zatím jsem ji nezkousela,přítel musí snést bedny z půdy:wink: jsem zvedava,jak se na to Bobeš bude tvářit. Dneska jsem vymekla a objednala přes inzerát absolutně ošklivý starý kočár do bytu..za 300..no co bych chtěla..ale hlavně...PERUJE:wink: Jupiiii možná už nebudu korzovat po bytě s úplně vytahanyma rukama..ještě ze máme velký byt :wink:
30. srp 2012 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamino mě ještě stále nespravili nádhernou proutěnou libertu na pérování po nás :frowning2: Jak já ten kočárek chtěla i na běžné vození. Je jako nový, v dokonalém stavu. Akorát brzda a jeden šrák, na kterém se to houpe, už dosloužili. A nikdo není schopen :frowning2:
30. srp 2012 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aideen tak to věřím,ze te to stve,náhodou ty staré kočárky mají své kouzlo a hlavně byly takové měkké,houpaly se. Ty moderní jsou skvěle,mají spousty vychytavek,ale jsou takové tvrde..uvidíme,jak se to bude líbit juniorovi:wink:
30. srp 2012 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamino a hlavně mi ten můj macíček do té mé korbičky za chvíli nevleze :grinning: S fusakem na zimu určitě ne :slight_smile: A ta korba na libertě má snad 90 cm (jen odhad, neměřila jsem :slight_smile: )
30. srp 2012 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Dobré ráno holky!
Tak jsem se po dlouhé době konečně vyspala :confused: Malý se za noc vzbudil jenom dvakrát ... HURÁ! :sweat_smile: Už jsem myslela, že fakt padnu únavou. Ale nejsem naivní, tato noc bude určitě jako každá jiná a já budu kojit nejmíň čtyřikrát :stuck_out_tongue_closed_eyes:
No a dneska máme páteček :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: uklízení den ... takže dopiju kafe a jdu na to :rolling_eyes: :confounded:
31. srp 2012 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko :slight_smile:
No já opět dnes vytuhla u kojení - vstávaly jsme 2x a pokaždé jsem byla totální tuhoň,takže jsem opět zaspala, kolik toho malá vybumbala, respektive jak dlouho bumbala, jestli u toho třeba nekravila :slight_smile: zase jsme usnuly obě dvě :slight_smile: nějak padám na hubu,potřebuji se pořádně vyspat....včéra místo v devět, jsem zalezla v deset a malá byla už v půl jedné vzhůru!!! to se nám nestalo už přes týden, teď se budí spíš kolem té druhé, spíš až ke třetí a najednou v půl jedné.........no děs........sice jsem se hlídala, abych neusnula, ale bylo to v minutě :sweat_smile:
31. srp 2012 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aideen ten muj kočár má 75cm, tak jsem zvědavá, jak dopadneme my...dítě má zatím 54cm, snad moc neporoste, nebo mu budu buset useknout nožičky :slight_smile:
31. srp 2012 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
my máme tuším korbičku 82cm :slight_smile: doufám, že mi do té zimy v něm vydrží :slight_smile:
31. srp 2012 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak my dnes spali krásně,Kubík s tatínkem na gauči,a já malou uspala někdy po 22hod,později jsem ji přenesla do jejího..(až jsem se probrala i já..)a spala do půl šesté:slight_smile:Pak jsme zaspaly u kojení a chrněly do půl deváté,než mě probral Kubík..Malá ještě chrněla,tak jsem se nasnídala v klidu a pak jsem dokonce stihla postavit oběd a šla jsem ji vzbudit kolem 11hod.nádhera :grinning: :grinning: Jako by to tušila,že dnes potřebuju více času na vaření a mín stresu,dorazí totiž odpol ti tcháni..! :rolling_eyes: Ještě chci upéct po obědě štrudl a zajet něco dokoupit a pak už nic..jen budeme čekat.. :confused: :sweat_smile: Jinak tady celou noc lilo i dopol,ochladilo se na tepláky a mikinu..To bude bezva posvícení.. :frowning2: :unamused:
31. srp 2012 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aideen Tak at ti to uklízení jde od ruky,taky mě to čeká.. :confused: A třeba už to s tím spaním bude lepší.. :wink: A kdo ti má spravit ten kočár,manžel nebo nějaký opravář?
31. srp 2012 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 Já normálně klimbám při kojení v noci-to je normálka..Většinou neusnu,než vyměním obě strany,ale pak po nakojení ji nechávám u sebe zaspat a to právě vytuhneme obě a já ji pak dávám do postýlky o něco později.. :sweat_smile: :confused:
31. srp 2012 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamino Já mám taky tu korbu menší,ale jak jsme prcek..myslím,že tu zimu zvládneme i s fusakem..pokud se teda nějak zásadně nerozežereme.. :grinning: :sunglasses:
31. srp 2012 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni kočár má v merku brácha s manžou. Ale cosi prostě není čas. Brácha pořád kolem baráku ,teď pro změnu spravuje komín no a po neděli už jde zase do práce, tak se nedočkám :angry: A manžel je teď jakýsi chorý na záda, tak radši nic moc nepožaduji. No prostě klasičtí chlapi :sunglasses:

@kamino dle měření má korbička na mém kočárku 76 cm, tak jsem taky zvědavá. Ale kdyby se mladík natáhl, tak mám už docela smůlu ... by mu čouhali nohy :confused:
@klaire22 já u kojení Broničky spala celou noc :grinning: dala jsem jí prso, když jí vypadlo tak zakňourala, sem tam vytuhla tak tvrdě, že se vzbudila až hlady. Tak jsem jí ho zase šoupla a spala :grinning:
31. srp 2012 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ještě ložnici a děcák a mám uklizeno :rolling_eyes:
31. srp 2012 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni Kolik měří Nikolka? Bobeš něco mezi 54-55cm a je mu 7 týdnů. Když se narodil, měl 48. Takže průměr cm za týden. Jak říkám, nechám se překvapit, případně namontujeme tu sportovní verzi, tam se nechá dát nánožník do roviny a tím se to prodlouží...vzhledem k tomu, že kočárkování není mé hobby, tak to snad bude stačit a něch pár jízd.

Holky, já vám závidím kojení vleže..já to zkoušela, no nakojím ho, ale pořád musím dávat pozor, abych ho neudusila..nechat jen tak prso bez dozoru bych si netroufla...navíc když Bobovi mu vypadne s pusy, tak z něj samospádem teče mléko ( bez vložek do podprsenky si troufnu být max půl hodiny po kojení, takže je mám 24 hod denně ) a pořád povlíkat by se mi moc nechtělo...fakt si připadám jak dojná kráva.

Ještě jak bylo téma jak nás štvou chlapi...připadala jsem si méněcená, že mě můj neštve..tak včera zaperlil...ale na rozchod to není, je to jen k naštvání..
Příští týden máme se psem výstavu. Má takový typ srsti, co se nesmí koupat, aby nezměkla, navíc Komín jí má od přírody dost měkkou, což není nejlepí. V noci šel Bobo psa venčit ( ví o tom, že voda mu neprospívá ) a samozřejmě mu nevzal pláštěnku..prý si myslel, že vadí jen koupání. No ráno se vzbudím a místo westa máme pudla. Od rána jsem nedělala noc jiného, krom nošení prcka a kojení, než jsem natahovala psovi chlupy...3 hodiny !!! Kdyby nebyl zaplacený poplatek, tak se na to vy.... a nikam nejdeme. Až tohle uvidí chovatelka, tak jí trefí... snad ho dám dopořádku...
31. srp 2012 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamino no to je práce s pejskem... :astonished: To manžel teda zle pochopil,že problém je voda.. :rolling_eyes: Já ti nevím,kolik měříme..ještě jsem to nezkoušela a dr,jen váží.. :confused: :sweat_smile: To je divný ,že ti to vleže nejde..i s velkýma prsama ženský kojí vleže,co jsem slyšela.. :confused: Jinak já mám vložky v podprdě taky 24hod,nevyndávám je vůbec..nikdy nevím ,kdy se spustí mlíko..a při kojení mi to druhé teče..takže je prostě nosím furt.. :wink:
31. srp 2012 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamino já v leže kojila jenom Broničku. Petřík mi v leže blinká, takže u toho sedíme.
Mě naštěstí teče samo mléko jenom tak první dvě tři minutky, co dítě pije, pak už musí tahat. Takže klidně může vypadnout z pusinky :slight_smile: Jinak se mi prsa často nalévají a brní a tak mám vycpávky v podprdě taky 24 hodin. Nechce se mi pořád převlékat trička.
S tím psem je to docela mazec. My máme taky papírového výstavního, ale na výstavu bohužel nikdy nedošlo, protože se pak hned narodila bronička a nebyl čas. No a teď už není vůbec. Ale je to škoda, předky má úžasné ... no ale co už :frowning2:
31. srp 2012 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamino taky jsme jezdili na výstavy, s kokříkem, víííím jaká je se srstí práce :slight_smile: jezdila jsem moc ráda :slight_smile: tohle byla naše princezna :dizzy_face:
31. srp 2012 ve 13:44  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@neeve
@aideen Nádherná !!! Právě takhle krásnou hedvábnou srst westi mít nesmí.
My na to taky nemáme čas, ale chovatelka se nabídla, že nám výstavy odjezdí, ve čtvrtek si ho vezme a v neděli si pro něj pojedeme. V sobotu je klubovka, tam musí dostat V, a v neděli svod a bonitace, ať je to při jednom a to moje zlato ho pošle do deště. Po výstavě klidně, to zas bude na pár měsíců klid ale ted ? Ach jo....
31. srp 2012 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@vormoni Já nevím jak na to...asi se poradím s kojeni.cz... taky bych si u toho ráda odpočinula...už se nemůžu dočkat soboty, až přivezou ten starý kočár...od rána mám paviána střídavě na rukou a u prsa...ještě že mám chytrý mobil s wifi :slight_smile:
Zvykl si chrupkat venku v kočáře a dnes to k tomu není, leda že bych mu dala kruh a rukávky :slight_smile:
31. srp 2012 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamino tak to máte super, že to takhle objezdí za vás. To bych si taky nechala líbit :slight_smile: Jenže naše chovatelka, odkud jsme ji brali ze stovku kilometrů daleko, takže to u nás nepřipadá v úvahu. A navíc ty kokří "vlasy", to je fakt mazec. Pořád nám krepatí :confounded: Máme pro změnu kokra amerického.
31. srp 2012 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aideen Nezávidím česání..jak mají jemnou srst, tak lehce plstnatí..kamarádka má 3, takže vím...My máme chovatelku cca 50km, podmínka servisu je, že k ní musíme jezdit každých 8 týdnů na trimování, aby zklontrolovala, zda se pes má dobře :slight_smile: Westi mají výhodu, že pokud nemají před výstavou, stačí je vzít jednou týdně kartáčem, oni nelínají, doma chlupy fakt nemáme, tím trimováním se odumřelá srst odstraní a je pohoda.
Pavián usnul vysílením na sedačce, jupíííí :slight_smile: Jdu to taky zalomit :slight_smile:
31. srp 2012 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamino o chlupech mi ani nemluv. Je to všude. Ale jak je teď nakrátko, tak to docela jde. Pořídili jsme výkonný vysavač s turbokartáčem a tepovačem, takže si s tím už dokážu poradit. Ale s normálním vysavačem člověk nemá šanci. :unamused:
31. srp 2012 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky tak jsem byla zas u dr, tento týden už podruhé, byl ajsem v pondělí na kontrolu po šestinedělí, no ale až v sedmi týdnech protože jsem tři dny před koncem šetého týdne začla špinit, pak krvácet, tak jsem raděj volala na pohotovost a tam mi řekli že to je asi menzes tak jsem počkala až to přestalo asi po 6 dnech a pak šla k dr a tam vše ok, udělal stěry, to sem zas trochu špinila, pak už dobré a od včera zas čím dál víc špiním tak jsem si konečně vydupala utz, tam naštěstí vše ok, prej je to asi kolísající hodnotou hcg že to u kojících bývá tak zas v pondělí na odběry krve na sedimentaci a hormon hcg ale už mě to špinění a krvácení fakt nebaví...je to pěkně otravné, u syna jsem to neměla....
31. srp 2012 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamino westíci se mi taky moc líbí :slight_smile: ale jestli někdy psa, tak už jenom mini pudla nebo yorka a nebo nějaké tele, které bude venku. s tou srstí a zablácenými packami, sněhem atd... no stačilo :grinning: my museli dát tuhle naši princeznu kamarádce, protože si zvykla, že když jsem byla na mateřské, tak nebyla skoro vůbec doma sama a když jsem pak šla do práce, udělala by nám z baráku kůlničku na dříví. tak pak mohla do chodby a ven tím průlezem ve dveřích a to zase vyla celý den na dvorku, že si sousedi stěžovali. s velmi těžkým srdce jsem ji musela darovat, ale aspoň je to někdo z vesnice, vídáme ji, chodí k nám na návštěvy a má se skvěle. no a já zjistila jak strááášně moc práce mi ubylo, blbý, ale je to tak.
31. srp 2012 v 15:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamino jo a toho pudla píšu proto, že nelínají vůbec, i když se mi jako psi moc nelíbí. a yorka proto, že prý línají jen jako když padají občas vlasy, tak to by se snad taky dalo. a je to pidi pes, takže packy v umyvadle případně :grinning:
31. srp 2012 v 15:59  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 taky jsem přestala uplně špinit a pak to zase začalo, na šestinedělí mi dělal dr UTZ zrovna, vše ok. a špinit jsem už zase přestala. taky mě to už nebavilo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. srp 2012 v 16:00  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petule22 Ahoj,to je teda otrava,tak hlavně že jsi podle dr.ok a jen hormony asi blbnou.. :confused: :sweat_smile: Já taky nejdřív špinění,které ustávalo,pak začlo víc,kdykoliv jsem smrkla..a ted po ránu nic,ale přes den zase něco jo..ale mě končí šestinedělí až za 10dní.. :wink:
31. srp 2012 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamino Určitě to zkus,at si neodvaříš záda..já kojím v sedě jen 1-2x za den a vždy je potom cítím..chtělo by to cvičením posílit,ale když já jsem táááááák líná cvičit.. :sweat_smile: :sweat_smile: ještě aspon občas "vtáhnu špagetu" že cvičím aspon vnitřně..ale to je asi tak vše.. :unamused:
31. srp 2012 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek