• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v červenci 2012

16. listopadu 2013 
@helousek1 moc gratuluju ke //. Ty bláho 13měsíců snažení, to je pekelná doba.... My se snažili 3měs a já už byla skoro na pokraji zhroucení :wink: 4.11. je za chvíli, máš před sebou nějakou operaci?
1. lis 2011 ve 22:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@helousek1 ahoj, mazec teda 13 měsíců! No tím víc je úžasný, že to klaplo :dizzy_face:
1. lis 2011 ve 23:00  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@helousek1 Ahojky, gratuluji a vítej.

Já mám jen listovku a jinak vitamíny brát nebude. Nebrala jsem ani v prvním těhu.

Jinak příznaky stále nemám jen trpím s hlavou. Už jsem měla dvakrát migrénu a dneska mě už v noci začala šíleně bolet hlava, takže jsem toho moc nenaspala. S Matějem jsem taky měla trochu migrény, ale teď je to teda o sto procetn horší. :frowning2:
2. lis 2011 v 07:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak se k vám jdu s radostí přidat..v neděli jsem si dělala test a byly vidět krásně //, po 7mi denním zpoždění ms jsem ani nic jiného nečekala :wink:
Tak jsem ráda, že už je tady založená skupina a těším se na další příspěvky :slight_smile:
2. lis 2011 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanulik88 ahoj a vítej, pěkně se tu rozrůstáme :wink: kdy půjdeš k doktoru?
@zuzi82 já jsem právě v prvním těhu vitamíny brala, tak nevím, jestli jen ta listovka stačí, ale taky jsem slyšela, že se pak rodí větší děti a malej měl 4kg... ty migrény ti vůbec nezávidím, já na ně trpím pravidelně, takže vím, co je to za svinstvo, ale zatím nic, ťuk ťuk, naopak i v prvním těhu jsem měla od migrén pokoj, ale po porodu to začalo nanovo :cry: nejhorší je, že si na to nemůžeš teď nic vzít, viď? Snad se jich co nejdřív zbavíš
2. lis 2011 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aloison jsem objednaná na 11.11., tuším, že je nás víc na tohle magické datum :wink: tak už se těším, ale aby to utíkalo, tak se na to snažím nemyslet...
každopádně jak to tak pročítám, tak málokterá máme nějaké příznaky "ukázkového těhotenství" :wink: ..
já teda pociťuju akorát pobolívání v podbříšku jako bych to měla dostat a jsem pořád děsně nafouklá...naštěstí mi nebývá zle, ťuk ťuk...
2. lis 2011 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanulik88 jo, tak nafouklá já jsem taky pěkně... občas mě někde píchne, ale čekala jsem bolavý prsa, jako při prvním a nic....už abych měla po kontrole a věděla, že je všechno o.k., chtěla bych jít 8.11., ale že bych taky vydržela, na magické datum???? :wink:
2. lis 2011 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Dobré ránko, nafouklá jsem taky a dnes ráno mi bylo fakt špatně od žaludku, ale zvládla jsem to :grinning: A trochu mě bolí hlava. Ony se ty příznaky ještě rozjedou, nebojte. A co si vzpomínám na první těhotenství, tak fakt nebylo o co stát. Spoléhám na to, že prý je každé těhotenství úplně jiné :grinning:

S těmi vitamíny jsem si ještě vzpomněla, že mi tenkrát doktor řekl, ať je jím do cca 4 měsíce, pak už to nemá cenu. Tak jsem to tak udělala. Nelinka měla 3,5 kg. Tak to udělám teď asi taky tak.
2. lis 2011 v 10:32  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lynette11 a jaké vitamíny jsi jedla?
2. lis 2011 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Myslím, že tenkrát to byl taky Mamavit, jako jsem si koupila teď. :slight_smile:
Holky napište mi, co budete kupovat manželům či přítelům k Vánocům. Jen tak pro inspiraci... :slight_smile:
2. lis 2011 ve 12:53  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lynette11 já letos taky trochu tápu... je myslivec, tak asi něco do lesa...baterku, nebo něco na sebe....Jo a taky jsem mu vlastně objednala DVD Okresní přebor, všechny díly... :wink:
2. lis 2011 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky mě se chce strašně spát, ráno jsem se exhumovala kolem půl 8, No za 15 minut začínám ve školce učit tanečky, tak snad to přežiju. :slight_smile:
2. lis 2011 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sina já se dneska taky můžu uzývat, ale to bude asi i tím počasím, já chci léto a teplíčko :wink: Učíš tanečky? To je krásný, tak to si dětiček užíváš víc než dost, viď?
2. lis 2011 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, mě ani nemluvte, já ráno v 6 vstávám, nemůžu usnout a v 10 dopoledne už mi v práci padá hlava...už aby byla zima za náma :wink:
2. lis 2011 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já si po obědě na hodinku a půl zdřímla, když Matěj spal. :sweat_smile:
2. lis 2011 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, já zatím beru jen listovku, ale určitě si nějaký vitamíny koupím. Asi Femibion, ten jsem brala i při prvním těhu.
@zuzi82 já taky teď většinou chodím po obědě spát s Nikolkou. :grinning:

Jinak, já mám pořád hlad a když se najím, tak mi je zas šoufl. Jsem pořád unavená, nejradši bych celej den prospala. :sweat_smile: A začínám bejt strašně nervní. Myslíte, že to může bejt změnou hormonů? Nechápu to... :pensive:
2. lis 2011 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
a smazali mi fotku, protože jsem tam nebyla vidět, já to tušila :sweat_smile: :grinning:
2. lis 2011 v 17:34  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elza2110 Cca tři měsíc fakt naplno :slight_smile:
2. lis 2011 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, já jdu na kontrolu 9.11., tak doufám, že už tam bude něco vidět....jinak já beru zatím jen listovku, cítím se docela netěhotně :slight_smile: jen mě bolí záda, trochu sem tam břicho a mám děsně citlivý bradavky....
2. lis 2011 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sem se dnes objednala na 16. 11. ani na kontrolu nijak nespěchám. S Matějem jsem byla poprvé v 8. týdnu, protože mezitím byly Vánoce a bilo tam nádherně srdíčko- takovej doják :slight_smile: Co se týká vitamínů, začala jsem brát listovku a něco málo si koupím, ale jsem přesvědčená, že rozmanitá strava vše obsáhne. To, že mám brát listovku jsem se minule dověděla ve třetím měsíci, málem sem se zhroutila, pak kámoška říkala ať neblbnu .... a Bobeš je zcela zdráv.
2. lis 2011 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky a už koukáte po kočárku?vůbec nevím podle čeho vybírat....
2. lis 2011 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu tři měsíce? tak to taky není dlouho..já furt nemužu uvěřit tomu, že by se to povedlo napoprvé..tak snad to bude vše v pořádku...na kontrolu ještě počkám, chtěla bych vidět srdíčko... :slight_smile:

po kočárku? :slight_smile: muj favorit byl vždycky casualplay S4, ale není prý moc veliký, ale to prý není skoro žádný dnešní moderní kočárek :-/

jinak já baštím jen listovku, myslím, že to stačí...

a pěkně se tu rozrustáme holky, coo? :grinning:
2. lis 2011 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky teda nevím, jak to máte vy ale jsem úplně mrtvá. A dnes mě taky pěkně bolela hlava, někdo už to tady psal. Zítra jdu na gyndu, tak jsem zvědavá, zda mi těhu potvrdí :slight_smile: .
2. lis 2011 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
eh :sweat_smile: kočárek jsem ještě neřešila... ale mám doma inglesinu zippy, ta je až tak od půl, raději třičtvrtě roku, tak na to první období musíme nějaký hluboký koupit. z vlastní zkušenosti, když už klasický hluboký (a ty jsou nejprostornější), tak ojetý, protože za toho půl roku ho vůbec nikdo nezničí a nemá cenu investovat do nového hlubokého kočárku, opravdu ne :slight_smile:
první hluboký jsem měla inglesina vittoria, ten už jsme poslali dál, takže musíme koupit nový :slight_smile: hlavně houpací :wink:
2. lis 2011 ve 20:44  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@svija tak pak písni co kontrola :slight_smile: unavená jsem dnes taky.
2. lis 2011 ve 20:46  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já mám schovanej kočárek po malym, Implast Bolder, byla jsem s ním spokojená, i korbička je super prostorná, takže mi jedna starost odpadá..... :slight_smile:
jinak kdybych si kupovala novej, tak se mi strašně líbí maxi cosi....

@svija držím palce, ať ti zítra kontrola dopadne dobře a určitě napiš, jak jsi dopadala :wink:
2. lis 2011 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky,
tak kočárek my ještě používáme, tak v červenci jen hodíme zpět hlubokou korbu. Máme Firkon Verano a jsem s ním spokojená. Hluboká korba patří k největším a Matěj v ní byl až do roku (je dubnový) a to měl přes zimu i fusak, takže s druhým prckem v něm zimu taky krásně přečkáme.

@svija Taky držím pěsti. :wink:
3. lis 2011 v 07:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@svija taky držím pěstičky!
Já se objednala na 9.11, tak moc doufám, že by tam mohlo být i srdíčko vidět...jsem furt taková nervozní, ale to jsme asi všechny..

@lynette11 o unavě ani nemluv, spala bych furt, včera v práci jsem měla uplně krizi a večer zalehla už v osm..ten červíček mě uplně vysává :grinning:

a jinak se mi líbí kočárek i maxi cosi mura...ale ta cena :frowning2:
3. lis 2011 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
hlásím se po kontrole, ale o moc víc toho nevím. Těhotná jsem, ale byla tam vidět jen dutinka a kolečko a v kolečku zatím ještě nic vidět nebylo (je brzo). Jsem dnes 5+3 dle PM a měřila jsem i BT a podle ní jsem teprve 5+1. Takže jdu na kontrolu za 10 dní, to už by tam ten zárodek měl být vidět, i když na srdíčko bude pořád ještě možná brzo. Mezitím si mám oběhat endokrinologii, aby mi stihli změnit dávku léků na šťítnou žlázu. Jsem po operaci a musím brát léky. Tak jdu zítra na krev :slight_smile: .
3. lis 2011 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elza2110 já jsem o něm původně uvažovala, ale jak píšeš, ta cena mě odradila, takže to vyhrál Implast. Jsem s ním spokojená, ale teď, kdybych si vybírala znovu, šla bych do toho maxi cosi :wink: Kamarádka ho má a já jsem z něj naprosto nadšená :slight_smile:

holky a taky tak často chodíte na záchod? Já snad každou hodinu, večer mě to vzbudí min 2x, zdá se mi to trochu brzy, tohle jsem zažívala až tak v posledním trimestru :unamused:
3. lis 2011 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek