• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v červenci 2012

16. listopadu 2013 
@neeve
@aideen Matka si kvůli kočkám ( 3 peršanky ) musela pořídit ten ukritně drahý Rainbow, nebo jak se to píše, ale je spokojená..ovšem, když jsem jí ho našla na eBay za v přepočtu cca 10 000s příslošenstvím, co ona měla za 60 tak nebyla ráda ...ale fakt je, že super, chlupy to bere bezvadně.
My jsme na mytí psa koupili takový box pod postel, je to šikovný a přesně na Komínovu velikost. Měla jsem tiky, že v tom budu koupat i juniora, ale nakonec jsme se rozhodli pro konvenční vaničku, ono stačí, že se budou brzy přetahovat o hračky...
Já jsem taky měla strach, jak Komín snese třeba můj pobyt v porodnici, jelikož je na mě závislák, ale super, první den ležel u vrátek a další už to bylo v pohodě a teď přes počáteční nadšení z prcka , kdy se od ložnice nehnul a neexistovalo jít ven bez něj, tak to opadlo a spíš jeho pohled říká..měli jsme toho řvouna zapotřebí? Ale má ho rád, když může, tak ho olíže, takže žárlivost tam není. A jako bonut má mé mléko, po kterém se může utlouct. Jak beru odsávačku, tak i kdyby byl na druhém konci bytu, tak to neomylně pozná a loudí, dokud mu nenaleju...ted má utrum, začal po něm nebezpečně přbírat.
31. srp 2012 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni Tak záda mě zatím nebolí, ale co není může být... ale fakt se těším, jaká to bude pohoda až se to naučím :slight_smile: cvičení zatím nepřeháním, po sekci mám strach cvičit na břicho a to bych fakt potřebovala..zatím cvičím pochodováním po bytě se zhruba 4 kilovou činkou v rukou :slight_smile: jo a běháním do schodů a ze schodů kdykoli pes zaštěká, nebo jen zakňučí, aby mi řvouna neprobudil...taky na to přišel a zneužívá toho, chce dovnitř, za 10 min zas ven... ach jo.. máme dost drahé dveře, průlez v nich by mi asi neprošel.. :slight_smile:
31. srp 2012 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
my teda pejska doma nemáme, ale mám dvě kočky, takže o chlupech vím své :frowning2:
@aideen jaký máte prosím tě vysavač??? ten náš je na ty chlupy fakt krátký :frowning2:
31. srp 2012 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 máme Eta Neptun :slight_smile: Vysaje naprosto vše. No a turbokartáč ... to je nejlepší vynález na světě.
31. srp 2012 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamino To mi povídej s břichem..tak cvičíš po bytě jedna radost.. :wink: A kolik máš kilo navíc?Já asi 6kg.. :confused: Tak mě za chvíli přijedou tcháni,tak mi držte palce,at mám nervy na uzdě.. :sweat_smile: :confused:
31. srp 2012 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni V tehu jsem nabrala 13,v porodce jsem nechala 10 a teď jsem 5 kg pod vahou před tehu. Jenže než jsem otehotnela,tak se mi zbláznila stitna zlaza a během necelých 4 let jsem nabrala skoro 30 kg,takže potřebuju ještě tak 20 shodit...bude to těžké,ta stitka je mrcha,ale snažím se...Bobo mi k tomu vydatně pomáhá,když má prdy,tak si sakra rozmyslim co jíst:wink:
31. srp 2012 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda vy jste se rozkecaly opět :grinning:
Já jsem si dneska ušila sukni. Kdyby to švadlena viděla z blízka, tak by asi padla do mdlob, ale na první pohled nejde nic poznat. Snad si ji budu moct obléknout i ven :slight_smile:
31. srp 2012 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@neeve jaaa chci takyyyyy :grinning: precetla jsem poslednich 10 stranek :wink: poslu IP a dekuju! jj kdyz napisem ze poslem 100,- na ucet kazdemu kdo to tu cte tak to hned zjistime kdo to tu cte :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :sunglasses:
preju klidnou noc vsem detem tu a maminkam taky :slight_smile:
31. srp 2012 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neeve fiha to je rychlost, uz to dorazilo ... diky :wink:
31. srp 2012 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dociska taky bych chtěla umět šít :sweat_smile:
31. srp 2012 v 19:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dociska téda, ty jsi šikulka :slight_smile: fakt moc pěkná :slight_smile: já si v 17ti taky ušila sukni, ale to byla hrůza,když to člověk vidí dnešníma očima :slight_smile: ale byla jsem na ní tenkrát pyšná :grinning:
31. srp 2012 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aideen děkuji za tip, my uvažovali o koupi nového vysavače, tak na tenhle se podívám :slight_smile:
31. srp 2012 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dociska sikulka :wink: mam dotaz- ty jsi rodila?? Kde mas brisko????
31. srp 2012 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dociska teda já padám, ty máš štíhlý pas :fearful: To já mám teda okolo pasu naplácaný asi ty 4kg co mi zbyly :angry:
31. srp 2012 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dociska hlavně super látka :slight_smile: a moc pěkná ta halenka, ta nemá chybu :slight_smile:
31. srp 2012 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dociska jsi šikulka..

my stále bojujeme s mlíkem, tedy s nedostatkem.. budu holt kojit i v noci a to dvakrát, jinak se to pořádně nerozjede... mám půjčenou el.odsávačku, ale přesně nevím, jak a kdy ji použít, aby to pomohlo a nebyla jsem na ni odkázaná na pořád, musím ji totiž tak za dva týdny vrátit, ta paní ji chce prodat a já ji kupovat nemíním, je jen na baterky a to mi nevyhovuje..sice cena asi dobrá, ale musím se naučit žít bez ní..Martin mi koupil homeopatika, čaj, vyčetla jsem že pomáhá melta a noční kojení, zkusím vše..jen aby byl brouček spokojenej, jako ještě před dvěma týdny..teď jak usne, tak hned sedám a jím, piju, nebo letím věšet/sundavat prádlo...dneska jsem v ložnici rozebrala postýlku a dala místo ní kolíbku, kterou nám kamarádi dovezli v úterý, je to totiž putovní kolíbka mezi kamarádama, zespodu na dně jsou vypálený jména dětí, který v ní spinkaly..hezkej zvyk, ale docela jsem byla vzteklá, když to sem dovezli a já se k tomu dostala až dneska, takže jsem se tu o to od úterního večera přerážela a ani sušák nebylo kam postavit..

takže mi dnes z těch laktačních trablí už vytekly nervy, ve finále mi na zahradu zdrhla čubka a vrátila se s peřím v hubě a já tam letím, lilo jak z konve, a na druhým konci zahrady se potácela slípka s otrhaným krkem... no já viděla rudě...takže čuba měla skoro celej den zaracha na chodbě.. až mi jí bylo líto, ale neměla jsem na mazlení a drbání čokla kapacity.. :cry:
pak abych si ulevila, tak jsem zavolala chlapovi, schytal to i za psa, že ať kouká přijet dom brzo, že už nemůžu a do toho ten pes a kdy hodlá dodělat vrátka na zahradu, že ji není možný uhlídat atd atd až mi s tím třísknul cca ve chvíli, kdy jsem s tím aparátem sekla já..
ale teď dělá jakoby nic a je v poho a já taky..
pročistil se vzduch..uffff....
a prej nechybí žádná kura, tak to asi přežila.. máme velice odolné slepice.. :sweat_smile:
31. srp 2012 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 je sice větší, ale jako tepovač naprosto úžasný! Koberec v obýváku jsem měla hotovo asi za půl hodinky a jako nový. No jak jsem pak viděla tu vodu :confounded: :confounded: Teď se ještě jak bude příští týden hezky chystám vytepovat, protože po tom létě je to od psa a děcka zase jak po čuňatech.
1. zář 2012 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dociska chci tvoji postavu :grinning:
1. zář 2012 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím holky,
hlásím se po naprosto katastrofální noci :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: Vypadám asi tak, jako ten smajlík.
Malý mě prostě nenechal vyspat. Po nakojení v deset sice usnul a spal až do půl druhé, ale pak už nezabral, až kolem páté. Vždycky, když mu vypadl cumel (což bylo asi dvakrát za minutu) začal řev, do toho za náma do ložnice přišla i Bronička (už spí normálně až do rána ve svém) a ta přesně, když vypadalo, že malý zabral, něco nutně potřebovala, jako na nočník, napít. Takže se malý opětovně budil. Pak na hodinku zabral, ale zase ho Bronička vzbudila, takže jsem to o půl sedmé zabalila, nakojila ho, ještě jsem ho musela i okoupat, bo se totál posral a hovince měl až za nehtama na noze (beze srandy), pak jsem osprchvoala sebe a uvařila si kafe. Navíc jsme měli jet 8:45 busem k našim, protože máme všechny čtyři v pondělí svátek, tak abysme si popřály no a pojedem kdo ví kdy, protože samozřejmě se Bronička vzbudila až teď a táta pořád ještě chrápe. To víte, jeho ta noc strašně zmohla!!! :rolling_eyes: :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. zář 2012 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aideen Tak to je mi te lito...my to máme tak,ze maly usne tak kolem 9 do půlnoci,pak tak od jedné do 5,ale to už je většinou vyspaly a blbne a zabírá tak kolem 7. Teď ještě chrni...
1. zář 2012 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aideen ahojky, já spala dvě hodiny :rolling_eyes: hlásím se do klubu :grinning: po obědě přijedou babičky, takže uvařím a čeká mě slastné odpolko spánku JUPÍ
1. zář 2012 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dociska Celý ten outfit je moc povedený,obdivuji..ty jsi ale krásně štíhlá.. :wink: To já se do sukní s pevným pasem nedostanu,max.do těch s gumou,to samý kalhoty.. :confused: :sweat_smile: Jedny streč.džíny vel.40 jsem teda narvala,ale jinak slabota.. :unamused: Fakt ti to sluší :grinning: :sunglasses:
1. zář 2012 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím,pěkné sobotní dopoledne :sunglasses: U nás se spalo hezky od 22hod do půl šesté,pak krmení a do cca 9hod s krmením..Pak jsem vstala a začala chystat oběd,dnes svíčkovou..Tcháni včera dorazili a kupodivu v pohodě,až večer byl trošku stres,děda je nahluchlý a tv jela tak nahlas,že mě to drásalo nervy,ale já byla uklizená v ložnici na kojení,tak mi to tak nevadilo..Kubík byl jak utržený z řetězu,chtěl vše ukazovat babi a dědovi a do postele ne a ne..až jsem musela zasáhnout a vyhrožovat že dnes žádná pouť nebude.. :angry: :angry: Pak konečně šel a zalehl..a všichni dokola taky.. :wink: Dostal pěkné dárky na tvoření,razítka,sešity,a spoustu sladkostí..A malá dostala vkladní knížku tak jako Kubík s pěknou 1000 euro..Tak to budiž tchánům ke cti.. :sunglasses: Dokonce i maminka dostala něco jako porodné,pro sebe 1tiskč,jééé-co si koupím? :confused: :sweat_smile: Pak ještě prý něco vybereme v obchodě malé:slight_smile:A Kubík dostal koruny dnes na pout, -to tam budem až do večera... :grinning: Počasí se umoudřilo,aspon neleje ale je pod mrakem..snad to vydrží... :slight_smile:
1. zář 2012 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aideen no holka,máš to těžký,že se ti tak snadno malý vzbudí,já se kolikrát divím,že malá usne při tom hluku co kolikrát doma je..ale jsem za to ráda.. :slight_smile: To budeš mít teda návštěvu asi i sbolením hlavy,co..? :unamused: Ale třeba by ti někdo pohlídal,pochoval a mohla sis někde schrupnout ne?Já zapojila babi hned a chová a mě tu, malá neřve-můžu vyvařovat.. :slight_smile:
1. zář 2012 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kammka Ahoj,tak to je škoda,že to mléko nejde jak bys chtěla..Doufám,že se to spraví,já mám odsávačku ručné,el.jsem zkusila v porodnici a žádný zázrak..ale já ouž odsávám jen když někam jedem na dýl a nebudu ji tam mí kde nakojit nebo, aby bylo ,když by spustia řev,jinak prostě kojím i na návštěvě,v ústraní..Melta je prý dobrá a polívky a hodně pít,ale já to teda flákám...a jsem ráda,že na spánku se nám to neodrazilo-zatím.. :wink: Držím ti palce :wink: S tím pejskem a slepicí-tomu říkám zážitky..!!! :astonished: Hlavně že to nakonec dopadlo,ok.. :sunglasses:
1. zář 2012 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni malého přes den nevzbudí vůbec nic. Můžu vysávat, mixovat, šlehat ... pračka pere, máchá na chotbě. Ale v noci prostě, jak začne bronička třeba řvát nebo se vztekat, musí se rožínat světlo ... no když má lehké spaní jako dneska, tak se prostě vzbudí :frowning2:
Já si asi chvilku odpočinu. Táta s malou pojedou za chvilku domů a já s malým a mamkou se půjdu podívat na nějakou výstavu, co tady je. Tak se trošku zrelaxuju. Spát půjdu až pak večer. Asi zalehnu už v sedm.
@kamino
@kaphajin první, co mě napadlo bylo, že budu v noci dávat sunar, at se může i manža angažovat. Nevím, jak takovým tempem dlouho vydržím. :rolling_eyes:
1. zář 2012 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aideen Aha,tak to jo.. :unamused: Taky musím Kubu krotit,ale kolikrát se až divím,že tu malou to fakt nebudí.. :confused: :sweat_smile: Já svítím v noci lampičkou,aby se nemuselo velké světlo..a i tohle je zbytečně velké.. :fearful: Tak si to užij na výstavě.. :slight_smile: a přeju klidnější noc:slight_smile:
1. zář 2012 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni já mám u postele super lampu. Zapíná se otáčením čudlíku a postupně se rozsvěcí. Takže když kojím, mám svělo jako při svíčce a když potřebuju přebalit, tak si dám světla víc. Fakt úžasný vynález. Z ikei za pár kaček :slight_smile:
1. zář 2012 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky kočky :slight_smile:
my dneska noc paráda - usnula v půl osmé a vzbudila se v půl třetí a pak až po šesté a to jsme už vstávaly,bo El už nevypadala na spinkání :slight_smile:
Jenže dopo zase nechtěla chrnět, celý týden s tím krutě bojujeme, tak jsem dnes prostě zvolila taktiku, nechat ubrečet - chodila jsem tam průběžně, vždy ji uklidnila,že jsem jí dala zpět dudlíka, pohladila po tvářičce a zase odešla, ale zakázala jsem si ji tahat - musí se naučit spinkat sama.......byl to mazec, ale vydržela jsem to :slight_smile: trvalo to teda skoro půl hodiny - kdy průběžně plakala, byla zticha,usnula, pak zase řev, pláč, ticho, spánek........až na konec vytuhla úplně :slight_smile:
Musím být holt důslednější a fakt ji naučit v tom,že musí spinkat sama, že ji nemůžu pořád tahat, prdelku moji :slight_smile:
Teď už je vykoupaná a chrní :slight_smile: Byla už tak protivná, vztekala se už u kozy, tak jsem se asi po 10 minutách naštvala, dala jí odgrcnout, vrazila do postýlky a během chvilky byla tuhá :slight_smile: asi se vztekala, že už chce spinkat :slight_smile:
No, jdu to tady pofackovat a půjdu si lehnout ke Shrekovi :slight_smile:
1. zář 2012 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aideen
@vormoni já mám klasickou lampičku z ikei a mám přes ní hozený tmavý ručník, který dělá hodně tlumené světlo - v noci při kojení ideální :slight_smile:
1. zář 2012 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek