• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v červenci 2012

16. listopadu 2013 
@klaire22 přesně tohle jsem praktikovala u dcery. Jednou, když už mi fakt přetekly nervy, jsem ji nechala vyvztekat v postýlce. Trvalo to sice patnáct minut, ale od té doby jsem nemusela uspávat. Nikdy. A teď na to učím i Petříka. Ten teda usíná sám krásně. Jak mě holky vždycky záviděly, že prostě dítě vrazím do postýlky a je klid a usne. Je to fakt výhoda, to samé v noci. Nemusíš pochodovat po bytě. Teď, když jsou to ještě fakt mrňata, tak usnou krásně, ale jak si je teď naučíme, tak budou i později. :slight_smile:
1. zář 2012 v 19:30  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@aideen Právě - to mě děsilo, že teď možná ještě pohoda, když je lehoučká a člověk ji udyndá v náručí, ale co pak?!? jsem si řekla, že nebudu přeci otrok svého dítěte, i když bych pro ní udělala první poslední, ale tohle fakt NE!!! bylo to tedy něco na nervy, ale dali jsme to :slight_smile: a pak spala skoro 3 hodinky :slight_smile:
1. zář 2012 v 19:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@klaire22
@kamino Holky, bříško mám. Jen to na té fotce nejde vidět.

@aideen Určitě bys moji postavu nechtěla mít. Od pasu dolů mám problém obléknout úplně všechno. Jsem jako hruška. Mám široká stehna a krátké nohy :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
1. zář 2012 ve 20:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@aideen Taky jsem to tak se synem udělala a měla jsem na pár měsíců pokoj. Bylo to těžké zprvu vydržet, ale vyplatilo se.
1. zář 2012 ve 20:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@klaire22 A nemáš strach, že by ti ten ručník mohl třeba chytnout, kdybys usnula a moc se nahřál?
1. zář 2012 ve 20:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@dociska já abych řekla pravdu, tak jsem se sebou docela spokojená (teda až zmizí ten vak, co mám po Péťovi :grinning: ), ale snesla bych tak o číslo menší prsa :frowning2: Po prvním kojení se mi vytahaly a hrozím se toho, jak budou vypadat teď po druhém :frowning2: A nemám se navíc ani kde zvážit, takže vůbec nevím, jak jsem po porodu shodila :grinning:
1. zář 2012 ve 20:30  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky
tak mám doma obě děti.. noc na dnešek jsem prvně budila, napřed o půlnoci, když jsem šla spát a pak ve 3:30...a vzbudil se před sedmou...přes den pohoda, ale asi i díky tomu, že jsme strávili velkou část dne v autě..
no a večer.. přijeli jsme kolem šesté, tak nakojit a chystat do pelechu, ale nemohl zabrat, přišel mi přetažený z té spousty podnětů za celý den, noví lidé na něj dělali KUK, pak jsme jeli po okruhu tunelama..tam jsou různobarevná světýlka :grinning: :grinning: :grinning: ten koukal..září to i přes plínku :sunglasses:
tak jsem ho jakože uspávala skoro dvě hodiny :angry: holka, pokaždý když zavíral oči, třískla dveřma.. nebo ječela na psa...takže v osm zase na prso a teď už spinkaj oba huráááá
1. zář 2012 ve 20:45  • Odpověz  • To se mi líbí
a dneska bez sunaru hurááááááá
1. zář 2012 ve 20:45  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@kammka muzu se zeptat, jak si zvysila laktaci? mala mi malo pribira, jen 170g za dva tydny, tak doma vazime...nevim cim to je, myslim si spis, ze je lina pit, ale mozna je to i tim, ze mam min mleka:frowning2: zkousim vsechno mozny i nemozny:slight_smile:
1. zář 2012 ve 21:40  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak už mám fotky od kamarádky, něco jsem dala do alba, toto je malá ochutnávka :slight_smile: Na to, že prcek byl protivný jak činže to celkem dopadlo dobře :slight_smile:
1. zář 2012 ve 21:46  • Odpověz  • To se mi líbí (6)
@phn hooodně vody, k tomu melta s mlíkem, trošku pivka a homeopatika ricinus comunis 5CH, ale provozuju to teprve druhý den a dnes jsme velkou část dne strávili v autě, malej byl chvíli i v šátku, takže byl celkově spokojenější.. a taky jsem první noc budila na kojení, on mi totiž malej spal jinak celou noc....což tímto padá.. taky mám půjčenou odsávačku,ale zatím jsem s ní neodsávala..jinak se doporučuje přikládat ke každému prsu během jednoho kojení několikrát, ale jestli je malá trošku líná pít, tak nevím, jestli to budeš schopná praktikovat..ale jestli ti neřve hlady..
1. zář 2012 ve 21:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@kammka prave ze ne, ze mi prijde celkem spokojena...ona i posaje, ale pak si jen tak zuzla, se mi zda:slight_smile: dneska spala dopo v satku skoro tri hodky a pak prospala skoro cely odpo, i dobre usnula ted vecer, takze kdyby mela hlad, asi podle me takhle nespi..jako jasne ze si poplace, ale to je asi normalni si myslim:slight_smile: k prsum prikladam nekolikrat za kojeni a i menim polohy:slight_smile: ale podle vahy vypije docela malo, ale treba ji to staci a dr. jen zbytecne stresuje...uvidim, dekuju!
1. zář 2012 ve 21:58  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamino krásná fotka :slight_smile: a samozřejmě i Bobo :slight_smile:
2. zář 2012 v 09:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@dociska párkrát jsem se bála, aby to nebylo třeba přehřáté a nechytlo to, ale šáhla jsem na ručník a ten byl jen lehce vlažný - ono to zas tolik nešajní :slight_smile: takže dobrý :slight_smile:
2. zář 2012 v 09:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@klaire22 kamaradka je sikulka:wink: Bobo sice protestoval cele odpoledne,bylo teplo,ale vysledek me prijemne prekvapil:wink:
2. zář 2012 v 09:18  • Odpověz  • To se mi líbí
u nás dnes zas krize.. začínám mít pocit,že mladej kvičí hlavně kvůli tomu, že nemůže spát.. prostě některý děti potřebují na usínání naprostý klid a na spaní taky..Fany spala tak dobře, že pár metrů od ní moh tatínek řezat dříví motorovkou a ona spala.. Toníka vzbudí cinknutí sklenice..pak je vzteklej, a kompenzoval by to jídlem.. včera , když jsme byli včera celej den na cestách, tak ho to ježdění a autosedačka uspaly a byl v pohodě.. tak uvidíme, dnes než půjdu spát, tak ho budit nebudu, zkusím odsát, kdyžtak to budu mít v lednici na zítřejší krizi.. a vzbudím ho až cca ve 3 ráno..
zítra jdeme na zápis do taneční přípravky, ráno budu řešit, jestli dát holku do školky, nebo ji tahat s sebou.. a nemám pro ni žádný trikot, tak snad bude stačit sukýnka s trikem, nebo tepláky..
no nic, jdu věšet pleny...
2. zář 2012 ve 21:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, tak se hlásím po víkendu zase jako troska. Nevím co děláme špatně, ale Šárka po nočním nakojení nespí. Kojila jsem ve 3:20 a stále ještě čumákuje v postýlce. Je to hrozný, protože pak s ní usínám po 6hod a prospím dopoledne. V noci mám hlad místo snídaně, takže přibírám na váze :frowning2: Dodržuju rady, které nám tu dala neeve a u nás to tedy "zatím" nefunguje. Asi je Šárka ještě malé miminko na naučení přespání noci :rolling_eyes: No jsem zase totálka :rolling_eyes:
3. zář 2012 v 05:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky vůbec nestíhám...jen hlásím, že žijeme :slight_smile:
dneska Filipek poprvé ve školce a Davídek kontrola v 6.týdnech...5kg, 55,5cm, očkování na rotaviry a prý vypadá jakoby jedl řízky :grinning: teĎ valím na nákupy a mezi 12 a půl 1 vyzvednout Filípka...dočtu večer.hezký den
3. zář 2012 v 09:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holčičky, přidávám fotečky našeho miláčka :slight_smile:
3. zář 2012 v 09:53  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí (9)
@neeve Milánek je boží a řekla bych, že je ti podobný, hlavně z té první fotky :slight_smile:
Jo, děvčata,tak my máme doma nějakou krizi s manželem,furt jsme v sobě, nějak se hádáme - dnes to vygradovalo v půl čtvrté ráno, kdy jsme se hádaly, když jsem uspávala malou po kojení.......mám toho najednou nějak plné zuby a vadí mi na něm všechno.......štve mě, jak upřednostňuje sám sebe, aby on byl spokojený a na mě dlabe!!! Na malou je zlatej, hledí si jí, všechno - ale mě tak nějak odstrčil, těžce to nesu a tak furt reju, hádám se, provokuju........mám ho fakt plný zuby!!!! Jsem mu ráno napsala pěkně dlouhej mejl - my občas praktikujeme hádky po mejlu, je to kolikrát lepší, než osobně, já jak jsem cholerik, tak pak ze mě lítaj věci, který mě pak mrzí :confounded: takže jsem mu to pěkně napsala a čekám co na to mladej pán!!!!
3. zář 2012 v 10:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@klaire22 jejda, tak to je smutný :frowning2: tak si říkám, jestli nemáme stejnýho manžela (že by byl jeden naklonovanej?) malé si taky všímá, mazlí se s ní a tak, ale já jsem na druhé koleji :frowning2: už pěknou dobu naznačuju, že by to šlo... a nějak není zájem, tak se bojím, jestli ho vůbec po zázraku zrození dcerky budu přitahovat :cry:

Jinak taky se hádáme po majlu :grinning:

Tééda držím palce, snad to bude lepší. A já jsem si koupila železité víno z lékárny, který chutná jako fernet, takže já si chodím dávat jakože "panáka" :grinning: :grinning: :grinning: Vřele doporučuju, na nás choleriky to zabírá!!!!!!!!!!!!
3. zář 2012 v 10:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@neeve juj, ten je krásnej :wink:
@kamino krásnej bobínek :wink:

my dneska začali opět se školkou, tak až do 15h si budu užívat jen Filípka a pak zase Lucinky :wink:

jinak holky jste fakt dobré jak zvládáte, já max uklidím, nějakou rychlovku uvařím - jako dnes těstoviny s tvarohem a jinak tu lítám furt s prsama venku, kojíme pořád co 1.5h, ale noci jsou lepší, jen tak 4x - 5x kojíme a pak se pořád budíme v 3h ráno s bříškem(nebrečí, jen fňuká, jak ho ten pupík bolí) tak tu lítám s pytlíkem peciček a pořád naahřívám, a kolem 4.30 se malej posere a je klid a spinká až do 6.30(teda s jednou přestávkou na kojení kolem 5.30)
3. zář 2012 v 10:40  • Odpověz  • To se mi líbí (5)
ještě Filuša:slight_smile:
3. zář 2012 v 10:41  • Odpověz  • To se mi líbí (7)
@ivis Ahoj,no Filuša je zjevně spokojený,jak maminku takhle často "dojí.." :sunglasses: To máš teda o zábavu postaráno.. :wink: My co kojíme jednou v noci.. :astonished: Ale zdá se, že je to ok,i přes den s i schrupneme a podle váhy jdeme nahoru,tak snad nedělám nic špatně.. :wink: Lucinka se těšila do školky?Sluší vám to oběma :slight_smile: My taky dnes vyrazili,to vstávání je nejhorší.. :unamused: Pak už se těšil a byl zvědavý,nová šatna,nová značka,,stejné učitelky a spousta nový zážitků..Čeká nás např.plavec.kurz :sweat_smile: :confused:
3. zář 2012 v 11:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@neeve Milánek je krásnej,pěkné fotečky a taky bych řekla,že je ti podobný :wink:
3. zář 2012 v 11:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@janulev Ahoj,no vy teda rostete :sunglasses: Já co jsem vážila sebe a malou,tak se zdá,že máme 3.700gr?Nechce se mi to věřit,zkusím nás převážit.. :slight_smile: My taky dnes vyrazili,jsem zvědavá na zážitky..Vyzvednu ho hned po obědě..Babi s dědou nás před chvílí opustili,byli tu jen na víkend s pátkem..A docela to proběhlo bez problémů :grinning: A těch dárků :wink:
3. zář 2012 v 11:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@aideen Ahoj,já mám normálně prsa malá,takže si ted užívám větší vel.a doufám,že nebudou moc svěšená,po Kubovi to šlo,tak snad se to srovná i ted..Nemám je větší,spíš menší.. :wink: Kilo mám 6 navíc,a hlavně v břišník vaku a asi zadek?.. :sweat_smile: :confused: Doufám, že se dostanu na původní bez cvičení,ještě tomu dám pár měsíců.. :slight_smile: Abych se vešla hlavně do džín,jinak slyším,že jsem ted aspon kus ženský a ne hubeňour.. :astonished: :rolling_eyes:
3. zář 2012 ve 12:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@kammka Tak jaká byla noc,kojili jste víc a spinkali?Vypadalo to nadějně,jak jsi psala v sobotu.. :wink:
3. zář 2012 ve 12:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@klaire22 Ahoj,tak to mě mrzí,ale rozumím ti,já mám tyhle stavy docela často,až si připadám tady nejhorší.. :confused: Ale jak je vidět,každý chvilku..u nás je to hlavně o únavě a vyčerpání,pak jsme chytlavé a co se týče chlapů a jak jsou líný,to víme všechny..Jediné co funguje ,jim říkat CO přesně mají udělat,jak by se
MOHLI chovat,protože většině to nedojde a nemusely by jsme se dočkat nikdy.. :unamused: U vás je to jistě jen přeháňka,jinak jste myslím pohodový pár a to ,že si to vyříkáte písemně je v pořádku,taky jsem často takto sdělovala nepříjemnosti a nebyly tak ostré,jako když by lítaly z pusy.. :sweat_smile: :rolling_eyes: a hlavně jsem na nic nezapomněla,jak bych v afektu normálně zapomněla..!!! :dizzy_face: Takže držím palce,aby večer byla usmiřovačka :sunglasses:
3. zář 2012 ve 12:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@klaire22 a nemá on ten samý pocit že ty upřednostnuješ malou a jeho až pak? Víš kolikrát si to my matky ani neuvědomíme ale na chlapa jsme taky jak cizí, jako že furt kojení, malá, uspávání, pak jsme utahané protivné a čekáme že chlap náš bude hýčkat a přitom když nad tím pak člověk zapřemýšlí tak si uvědomí že po chlapovi chceme něco co my samy neděláme.....já jsem stejná jsem protivná a pak čekám že na mě bude chlap milej a snese mi sedmé z nebe ale já se mu nedivím...jinak my se nehádáme, můj je až moc hodný než by se semnou hádal takže u nás je to spíš že já mu něco vyčítám a řvu na něj a on mlčí :sweat_smile: přes mail by to u nás nešlo mě by to vadilo, to že to není osobní a navíc kolikrát psané slovo vyzní jinak než mluvené. Držím pěsti at je to u vás zas ok :slight_smile:

Dál holky nečtu a nereaguju, dnes máme kyčle a už mám výsledky krve a mám zánět v těle tak zas dnes k dr...snad už se dám konečně nějak dokupy...
3. zář 2012 ve 12:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek