• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v červenci 2012

16. listopadu 2013 
Holky díky, všem se nám ty dětičky povedly :slight_smile:

@klaire22
@vormoni
Určitě je dost pravdy na tom, co píše @petule22, fakt je, že my to taky s chlapama moc neumíme. Výčitky a rýpání je k ničemu, vede akorát k dalším hádkám. Lepší je mluvit objektivně, jak se cítíme a tak, než říkat TY děláš to a to a jsi takový a makový. Účinější je - moc mi chybí tvoje pozornost, mohli bychom si udělat hezký večer? Budu se pak cítit mnohem líp a udělá mě to šťastnou. ... Na tohle normální chlap nemůže říct ne :slight_smile: Ono se na ně musí polopaticky a nekriticky.
Jinak mám ale pocit, že většina chlapů by potřebovala dostat jako povinnou četbu při narození potomka nějakou knihu, jak je potřeba, aby si všímali partnerek. To je totiž vždycky ten základ neshod. Dítě je hrozný zásah do vztahu, utuží jen opravdu ten ideální a bezchybný vztah, kdy OBA vědí co a jak, jinak je to vždycky k horšímu.Ve většině případů to je pro vztah vlastně příšerný. Nic není jako dřív. Matky se MUSÍ točit kolem dětí, protože jim to velí mateřský instinkt, otcové to většinou taky zvládají, protože samozřejmě svoje dítě taky milují, ale oba kašlou na vzájemný vztah. A přitom ve šťasných rodinách je důležitější láska partnerská než rodičovská. Zní to blbě, ale je to tak.
Dneska pořád mluví o tom, aby se otec zapojil do starání se o dítě. A chlapi si myslí, že právě TOHLE se po nich nejvíc chce a že TOHLE vás udělá šťastnou. Ano, ale stejně je jeho hlavní a první povinností dělat šťastnou partnerku, to je prostě na prvním místě a je to tak přirozené.
Jinak si myslím, že emailová konverzace je v případě, že chlap normálně neposlouchá, v pořádku, aspoň si to přečte a my se z toho vypíšeme :slight_smile: A očekává se reakce a ne jenom hmmm, jako při přímém rozhovoru :slight_smile:
3. zář 2012 ve 12:57  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí (3)
@neeve Když mě někdy prostě už tečou nervy, když vidím, že nechám ruce na tom, abych měla trošku čistou domácnost a on pak přijde a je to všechno zase v čudu..........jsem dosti čistomilná a bordel fakt z duše nesnáším!!!!
Já svému manželovi nemám ve zvyku něco naznačovat nebo tajně doufat, že se doftípí - je to přeci jen chlap - já mu to prostě řeknu na plnou pusu, jen mě fakt štve, že on má nějaký převaděč a to co mu řeknu, si převede do jiné tóniny, z oznamovací věty udělá rozkazovací a je to prostě v háji!!! To mě pak vytočí, že mě osočí, že ZASE po něm něco chci a jsme v sobě!!!!!
3. zář 2012 v 15:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@petule22 to je právě to..........já se snažím manželovi poměrně dost věnovat,minulý týden jsem nachystala romantiku - napustila vanu,zapálila svíčky, otevřela vínko -a nic............každý večer,když uspíme malou, tak se chci jít prostě pomazlit, hledět si ho, zajímá mě, co dělal v práci a chci být prostě jen s ním, s malou jsem celý den a mám toho až nad hlavu - ale on si prostě zaleze ke kompu a je to...........a řekne mi,že si taky potřebuje odpočinout, že tohle je jeho forma relaxu!!! Tak co mám pak dělat, stavět se na hlavu??? já se fakt snažím a on to stejně zazdí.......nehledě na to, že jakmile uklidí můj pracně uklizený byt, tak mě to v minutě namíchne........jsem z toho už fakt utahaná!!!
3. zář 2012 v 15:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj, jak je možné, že toho tolik stíháte já jsem úplně ko.....je fakt, že naše letošní smůla měla ještě po porodu trvání....když jsme si přivezli Šímu domů, takmi začal blinkat cosi žlutého a po dvou dnech běhání po nemocnicích s nejasnými diagnozami jsme se dopracovali do Motola "díky bohu za něj" a další den už byl po operaci střev bez které by nepřežil. Prostě peklo. Ani né dva týdny po porodu jsem měla 20kg dole. Teď už je vše vpořádku a bez následku kromě malé jizvičky...dnes šel Lukášek do školky...tak snad už bude trocha času :slight_smile:
3. zář 2012 v 16:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@bodlynka ty bláho, to je mazec :astonished: :astonished: :astonished: jsem hrozně ráda, že jste v pořádku, chudinky, to jste si prožili!
3. zář 2012 v 16:59  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@bodlynka ježiš, mě z toho až mrazí, to je šílený :frowning2: díky bohu, že jste už v pořádku a že je to za vámi!!!!
3. zář 2012 v 19:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky, dneska úplně nestíhačka ... ale žijeme :grinning:
Zítra vás dočtu kočky :dizzy_face:
3. zář 2012 ve 20:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@klaire22 S tím počítačem je to u nás furt. Když nehraje na netu kulečník, karty, nebo bingo, tak zase čučí na filmy.... :frowning2: :frowning2: V tomhle tě plně chápu. A pak dostaneme zpucunk,že se jim nevěnujeme a jsme na hov.... manželky, které neplní své povinnosti v posteli :angry:
3. zář 2012 ve 21:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@bodlynka Tak se hlavně držte. Úplně mě přeběhl mráz, když jsem to četla.
3. zář 2012 ve 21:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@bodlynka teda to je síla, motol je jednička, díky bohu za tu nemocnici! dobře, že to tak dopadlo, už bude jen dobře :slight_smile:
3. zář 2012 ve 21:34  • Odpověz  • To se mi líbí
díky....teď už je snad vše špatné za námi.... Šíma má v 6i týdnech 5kg a 56 cm jeho starší bráška na něj nedá dopustit a je ohromný pomocník a s přítelem nás to zblížilo tak, jak bych tomu v životě nevěřila a i maminka je na tom líp. Dohodli jsme se, že si v zimě uděláme dovolenou někde v teple, kdyžnám to letošní léto nevyšlo. :slight_smile:
3. zář 2012 ve 22:53  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@dociska asi tak............ten můj drahoušek paří v jednom kuse nějaké strategie z druhé světové války, bych se z něho zvencla!!!! A jak říkáš - teď si půjčil od své sestry filmy, tak projíždí seznam a přemýšlí, coby si pustil - bych ho občas opravdu zabila :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Já včéra uspala malou a říkám - mám chuť na růžové, dáš si se mnou? Nic - měl na uších sluchátka a něco tam poslouchal nebo pařil, tak jsem na něho prděla..........a pak když jsem dopíjela skleničku, tak si všiml,že piju vínko....a on na mě"Jé, já chci taky, proč jsi neřekla, dal bych si s tebou?" tak jsem na něho hodila shovívavý výraz, že jsem mu to říkala, ale že když musí mít na uších sluchátka, že tu na něho nemíním řvát,jestli si se mnou dá víno,když máme konečně klid, dítě spí a mohli by jsme si udělat hezký večer!!! nu, což :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
4. zář 2012 v 08:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@bodlynka hezky prospíváte, jsem fakt ráda, že jste to zvládli.........a že vám to utužilo vztah a dovolenou si po tom všem teda zasloužíte pořádnou :slight_smile:
4. zář 2012 v 08:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@bodlynka Ahoj,no teda,to jste měli ale ošklivý začátek.. :frowning2: :frowning2: Tak ještě že to dobře dopadlo,taky, že mamce je lépe,to je fajn.. :wink: Dovču si určitě zasloužíte,už ted vám ji závidím :grinning: :grinning: Tak se držte:slight_smile: :sunglasses:
4. zář 2012 v 10:43  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@dociska
@klaire22 Tak to náš tatínek na počítači nehraje,tuším to ani neumí.. :confused: :sweat_smile: ani té telce tolik nedá,ale má zas rybaření a občas kámoše v hospodě,jako např.včera..takže ještě ted chrní.. :angry: U nás je momentálně nálada smírná,tatínek měl předevčírem odběr(za což mě ještě dluží masáž,jalikož já stále špiním,takže nic.. :rolling_eyes: ),takže včera jsme byli kupovat malé naušničky a mě okouknout prsten,nebo něco jiného..Malé jsme vybrali,(odpol dám foto)a já ještě počkám,až zkouknu příští týden to zlatnictví na Kladně.. :sunglasses: :wink: Jinak to vstávání do školky mě ale vůbec nebaví,většinou je to sotva hodina co zrovna dokojím a uspím malou,dnes málem ani neusnula než jsme vstávali..ale nakonec to prdelka zvládla :grinning: a já si pak šla opět ještě k ní lehnout a dospat :grinning:
4. zář 2012 v 10:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Zdravím holky!
Tak jsem se konečně dostala ke kompu :slight_smile: Dneska jsme byli u doktora na vážení a náš bobánek má přesně 5 kg :slight_smile: Přírustek za dva týdny + 700g :grinning: No je to naše zlato :dizzy_face:
Trošku jsem měla obavy z cesty, protože jsem poprvé brala malého na tak dlouho do Manducy. Ale musím říct, že je to naprosto úžasná nejlepší věc, co jsem mohla pořídit. Malého jsem na sobě ani necítila, navíc hned usnul a chrápal celou dobu, ruce jsem měla volné, prostě paráda. Jenom jsme se trošku zpotili, protože jsem malého oblékla docela dost, bo jak jsme vycházeli, tak byla zima a pak najednou vylezlo slunko a bylo horko. Blbé počasí teď.
Jinak včera byl u nás celé odpoledne tchán. Konečně! Tak jsme i vyrazili ven, poušťet draka. No chlapi z toho měli obrovkou radost a vyhráli si jako děcka :grinning: zato Broničku to vůbec nebavilo :grinning:
Teď si jdu uvařit kafčo, nachystám si plíny na přebalení malého až se vzbudí a jdu vás dočíst, popřípadě na něco reagovat :slight_smile:
4. zář 2012 ve 12:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky

@bodlynka jsem ráda, že to všechno dopadlo dobře :slight_smile: a že váš vztah to hodně utužilo a dovolená? ta bude určitě parádní :slight_smile:a krásně rostete

@klaire22 tak to náš taťka na počítači nehraje absolutně nic, je rád, že zvládne zapnout počítač, prohlídnout net a to mu k životu stačí... :wink: v práci na počítači pracuje, ale tam mají ty jejich programy, ale že by vysedával u her apod, to u našeho táty nehrozí...naštěstí...a stím řešením hádek přes maily to je dobrý nápad...tak hlavně, aby vám to pomohlo a bylo vše zase v pořádku. Musíte si oba dva zvyknout na to, že se nemáte už je pro sebe, ale nejdůležitější je teď váš drobeček...

@aideen krásně přibíráte, jste šikulky :slight_smile:

mi dneska Davídek nechce spát, celé dopoledne kouká, sem tam zabere...a to dneska máme jet na kontrolu kyčlí, snad nebude ukňouranej :unamused: jsem si teď uvařila kafe a čekám, zda nebudou volat ze školky, abych si dojela pro Filípka...dneska zkoušíme spaní ve školce, tak jsem zvědavá. POkud to nepůjde, tak pro něj pojedu a vezmu domů...tak stále doufám, doufám, že to zvládne.
Včera ve školce dobré, neplakal jen se prý jednou zasek, že nechtěl jít obědvat a tak když pro něj učitelka přišla, tak se načučel a trucoval. Nakonec ale šel a bylo to v pohodě
4. zář 2012 ve 12:23  • Odpověz  • To se mi líbí
a ještě jsem zapomněla pochválit miminka...jsou krásny a jak krásně rostou :slight_smile:
4. zář 2012 ve 12:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamino máte krásné fotečky!!! :slight_smile:

@kaphajin je mi líto, že ti malá takhle špatně spinká :frowning2: Malý se sice budí co dvě hodiny na jídlo, ale pak většinou do deseti minut usne, pokud ho netrápí říhnutí. Nevím, co bych ti poradila ... já ráno, když už malý nemůže zabrat třeba o té páté po kojení, tak si ho prostě šoupnu k sobě do postele. A pak chrní do půl osmé. Vím, že by se to nemělo, ale já prostě taky potřebuju spát ...

@janulev taky krásně přibíráte! :slight_smile: Nás šestitýdenní, čeká tak za týden a půl :slight_smile: Jen mě štve, že náš doktor neměří :frowning2:

@neeve Nádherné miminko! Milánek je nádherný :slight_smile: A takový vysmátý hezky.

@klaire22 to s manžou naprosto chápu. Ono ještě pořád máme v sobě přemíru hormonů, kojením se to taky provokuje, takže jsme pak takové víc plačtivější a hádavější. Já to tak teda mám :slight_smile: Brečím i u reklamy na toal. papír, jak je tam to dítě s tím krásným šťěňátkem :grinning: No prostě na palici :grinning: A hádky přes mail jsme praktikovali taky. Je to lepší se vypsat a rozmyslet si, co vůbec vypustíš ven, než říct něco, co pak prostě ani nejde vzít zpět.
Jinak to s tím počítačem. To jsem měla, když se malá narodila. Manžel má jednu online hru a prostě hraje. Teď, jak je Bronička větší, tak už minimálně, ale když byla miminko,tak mi to lezlo na palici. Věčně zavřený u kompu. Tak jsem řekla, že kvůli tomu, abych sama seděla u telky a nebo se sama starala o dítě, nemusím mít chlapa na krku, tak se uklidnil a věnoval se nám :grinning:

@ivis malý je nádherný! :slight_smile:
@vormoni já po broničce shodila ještě o tři kilča víc, než byla původní váha. A to jsem necvičila, takže doufám, že to tak nějak půjde taky. Ale prsa mi zůstaly vytahaný, no a hrozím se, co bude po tomto kojení :frowning2: Tak na plastiku :frowning2: No a můj vak na břichu, radši nemluvit. Strašně trpím na strie, takže ho mám jako by mě někdo ostříkal kyselinou. A to nekecám :frowning2:

@petule22 ať ten zánět rychle zmizí :frowning2: Je to naprd. Brzké uzdravení přeju :slight_smile:

@bodlynka přeju vám, ať už vás potká jenom to hezké. Dost jste si toho špatného už vybrali :frowning2:
4. zář 2012 ve 13:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky,pisu z mobilu,tak to bude vseobecne. Moc dekujeme za pochvaly fotek, kamaradka je zkratka šikovná.
Grattuluju k nadhernemu proborani,35dkg tydne - to je slusny:wink: jsem zvedava pristi tyden na Bobese,jak se pochlapi.
S PC to mame taky tak a do toho je Bobo jeste vasnivy modelar,stavi plastikove modely,shani dobove fotografie,jestli interier sanitky z r.1943 odpovida ...jestli ma spravny odstin bahna,nebo rzi...s jednim autickem si hraje skoro rok. Ted tedy trochu omezil,protoze dodelavame barak,ale nastesti je prcek pohodovej a vyraznejsi pomoc nepotrebuju. Jsem rada kdyz nakoupi:wink: humorna prihoda,kdy jsem si rikala,ze ho asi klepnu. Pisu SMS - kup maslo. Vzdy nakupujeme Zlatou Hanou. Bobovi nejak preskocilo a koupil nejake Hanacke skoro za 50Kc !! Kdyz jsem prskala ze co to koupil se na me nechapave podival a rika - vzdyt jsi chtela maslo a tady to bylo napsany...no tak jsem sklopila usi a od te doby pisu seznam jak pro debily,vcetne popisu obalu:wink:
4. zář 2012 ve 13:58  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@bodlynka gratuluji a snad se vam uz problemy vyhnou a konecne si prcka budete uzivat :wink:
4. zář 2012 ve 14:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamino Ale aspoň ti dopřá. Kdy se ti poštěstí mít luxusní máslíčko za luxusní cenu? :grinning: :grinning:
4. zář 2012 v 16:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,tak jsme dnes vyzvedli náušničky,líbí se mi ještě víc než včera,na tu naši malou prďolku budou akorát..V obchodě se mi zdál ten tmavý kamínek červený ale dnes venku jsem viděla že je růžový,sytě růžový,ne bledě jak to bývá a kolikrát to není znát :wink: A takhle ted vypadáme,váha už 3700gr s pyžamkem a suchou plínkou :sunglasses: :grinning:
4. zář 2012 v 18:50  • Odpověz  • To se mi líbí (3)
@dociska Asi takhle...to maslo bylo fakt skvele,ale ja ho potrebovala do kremu....tak to mi prislo skoda,tak jsem si pujcila od tchanovcu:wink:
4. zář 2012 v 19:51  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@vormoni Naušničky jsou nádherný, fakt se vám povedly :slight_smile:
my máme zatím po mě, máme trošku trablíky,i když denně mažu framikoinem a čistím lihem,tak nám stále trošku hnisají - teda jedna dírka, druhá už je vcelku dobrá,tak snad se to už brzy srovná :slight_smile:

@aideen téééda, vy krásně rostete a koukám, že už jste začali i látkovat, tak ať vám to hezky jde :slight_smile: my dnes poprvé vyzkoušeli plínku na sucháč a luxus - asi začnu nakupovat se sucháčem :slight_smile:

@janulev a máš doma trošku více klidu, když je Filípek ve školce??? Kamarádce šel chlapeček včéra taky poprvé a málem to obrečela, zato Táda ne, ten se hrnul hned k hračkám a máma s tátou nezájem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. zář 2012 v 19:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@klaire22 Já zatím použila kalhotovky jenom na sucháč. A je to paráda. Uvidím, co patentky, ale zatím mi to přebalování stejně trvá dlouho, tak pár patentek navíc mě už nezabije :grinning: Ale ještě musím pořídit pár vkládaček do těch vv bambusek. Skusím vycpat ještě čč na kalhotový sklad nebo na draka tou vv vel S co nám jsou malé. Třeba to taky udrží.
4. zář 2012 ve 20:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@aideen pár dní praxe a budeš přebalovat i poslepu :slight_smile: já se přiznám, že jsem vlastně ještě nedala novosklad, ale asi na něj ani nedojde - nám vyhovují čč na rovno, hezky jí sedí, nikde nic nečouhá a pěkně sajou :slight_smile:
4. zář 2012 ve 20:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@klaire22 na mě je novosklad strašně složitý, tak ho ani zkoušet nebudu :grinning: A narovno dáváš klasické čč ty od kikko? A dáváš dvě? Já bych to taky právě chtěla skusit, ale zase se mi nechce přebalovat co hodinu. A dáváš do toho ještě nějakou vkládačku? Já dala narovno vv anavy vel S a k tomu aitu vkládačku a za dvě hoďky byl mokrý až na body.
4. zář 2012 ve 20:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@aideen jj, od kikka a dávám dvě, na to PULky a ještě jsem ji teda mokrou neměla......a to že v noci, když spí dlouho, tak je nepřebalená třeba 6 hodin - ale ještě nebyla opruzená a mokrá :slight_smile: čím víc je opereš, tím víc budou savější - ale fakt paráda, to že byli PULky ze vnitř vlhčí, to jo, ale nikdy mi nezvlhlo oblečení :wink:
4. zář 2012 ve 20:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@klaire22 tak to musím taky vyzkoušet. Malý právě se mi zdá, že čůrá méně. Kolikrát byla pamperska minimálně nacuclá. Ale třeba včera, jak měl vv narovno s vkládačkou, tak jsem musela převlékat. Asi vyčůral najednou strašně moc a proteklo to nad Pulkama. Tak sem si právě říkala, jestli mi to nebudou dělat i ty dvě čč narovno. Ale i mamka mi říkala, že taky dávala na nás dvě a málokdy se jí stalo i s igeliťákama, že bysme byli mokří. Tak snad :slight_smile:
5. zář 2012 v 09:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek