• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v červenci 2012

16. listopadu 2013 
Ahoj holky, děkuji za oporu. Tadyjsou fotečky našeho Šími a jeho velký brácha nesmí chybět. Konečně si to začínám užívat. Dofám, že i vy si míma užíváte :wink:
5. zář 2012 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (6)
@bodlynka Ahoj,krásní chlapečkové,povedli se vám :slight_smile: Šíma má pěkný kukuč:slight_smile:Já si teda s malou užívám,většinou :wink: Je hodná,pláče jen když má hlad,každý nás chválí, i na návštěvách se předvádí jako hodná..Takže pohoda:slight_smile:))Tak si taky užívej,určitě už to bude jen dobré,držím palce :sunglasses: :dizzy_face:
5. zář 2012 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak pěkné ráno,pro mě dnes až ted,teprve snídám.. :astonished: Dnešní noc moc povedená nebyla,kojila jsem hned 2x a jsem jak přejetá..prostě málo spánku a bolí mě za krkem,jak si dávám při kojení polštář pod krk,tak jsemasi vykloubená.. :rolling_eyes: Nechápu jak fungujete vy,co kojíte vícekrát za noc.. :astonished: :confused: Naštěstí, když jsem vedla malého do školky zrovna spinkala,tak jsem tam s ním odběhla,mám to 5 min od baráku,a honem domů..spala stále :wink: Ale jak jsem si k ní lehla,že se dospím,byla vzhůru a opět papání doted,s přestávkama na vytuhnutí jak její ,tak moje..asi.. :sweat_smile: :confused:
Mám ji ted položenou na pultě,co stojí u akvárka,tak pozoruje rybky a taky tam má plyšáka,co se jí asi líbí a ručičkou do něj občas štouchne a sem tam si už i brouká,je to hezký :slight_smile: :wink:
5. zář 2012 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@klaire22 Děkuji,on tady nebyl až takový výběr,všude měli hlavně kytičky,tak mi to přišlo, že je musí mít každý.. :confused: Tyhle byli tak jednoduché a drobné,že mi to přišlo k té naší velikosti akorát.. :wink: I když je jasné že o vánocích bude ona i ouško už mnohem větší..Aspon bude moct přinést Ježíšek větší :sunglasses: :grinning:
5. zář 2012 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bodlynka jejda, to jste si tedy užili :unamused: hlavně že už je vše v pořádku. Šimůnek je krásnej :wink:

@aideen fíha, vy tedy máte přírustky :wink:

@vormoni krásná Nikolka s naušničkama :wink:

Nás dnes čeká poradna v 2,měsících tak jsem zvědavá kolik Dr. naměří a naváží, ale bohužel nás čeká i první očkování, tak se modlím aby to bylo bez reakce.
5. zář 2012 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
8 týdnů 3 dny 6200 g
5. zář 2012 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@aideen asi se fakt poštěstilo,to se vychytá :slight_smile:
5. zář 2012 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bodlynka krásné kluky máš,Šíma má krásnej kukuč :slight_smile: Jen si je užívej, po tom všem, co jste si prožili si ani nic jiného nezasloužíš :slight_smile:
5. zář 2012 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni jsou vážně kouzelný a připadají mi neotřelé, jak říkáš,kytičky má skoro každý a tyhle jsou jiné :slight_smile: už se těším na fotečku té vaší kočičky s naušničkama :slight_smile:
5. zář 2012 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petule22 Kráně rostete,to je mazec:o)
5. zář 2012 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 Jojo,hned jak je dáme na ouška budeme fotit..snad to zvládneme..U vás to určitě bude ok,je normální když to trošku hnisá,tomu se moc vyhnout nedá.. :wink:
5. zář 2012 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni však nás určitě doženete :grinning:...
5. zář 2012 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@klaire22 beruško prosím můžeš hodit ještě jednou ten odkaz na stránky, kde jsi kupovala tu čelenku na focení? kujů :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
5. zář 2012 v 18:44  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
loučím se s vámi děvčata, do neděle budeme relaxovat na chalupě :slight_smile:

tak se tu mějte dobře a zatím pááááááááá :wink:
5. zář 2012 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
5. zář 2012 ve 20:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni jsme bez sunaru :grinning: ale uvidíme...kojím v noci, než zalehnu.. kolem půlnoci.. a malej se pak budí kolem půl šesté, takže jak nakojím, tak vstává holka..a táta..

dopo máme doma klid, holka ve školce, tak spinká...odpo jdem na prochajdu, s kočárem :slight_smile: nebo s šátkem :wink: ..a se psem.. :frowning2: :confounded: :cry: dnes prolezla rourou pod polní cestou, kterou teče potok..pak vyhrabala krtinu.. pak zdrhla do pole za bažantama a na závěr se proběhla strouhou pod rybníkem, takže černej smradlavej pes... :cry: :cry: :cry:

hlavně,že je sranda :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. zář 2012 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, nějak vás nestíhám :frowning2: máme se dobře, tak snad vás o víkendu dočtu... máte krásná miminka :slight_smile: :slight_smile:
6. zář 2012 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky,tak u nás dnes dobrý,zase jsme se vyspali,krmení až nad ránem a pak spinkání ještě po odvedení Kubíka do školky..Akorát toho dopol moc nestihnu,ale co..mám na to celé odpol,abych něco udělala.. :wink: Včera jsme byli na kyčlích,tak dr.říkala,že je to výrazně lepší a že už stačí dávat plínky navíc jen na noc,a kontrola je za 2 měs.. :wink: Tak jsem ráda,že aspoň tak :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
@kammka Tak to jde,hlavně když nemusíš vstávat a vařit mlíko vid,tohle je pohodlnější,co si budem povídat.. :sunglasses: Teda pejsek je fakt ďáblík..by mě asi jeblo.. :sweat_smile: :confused:
@klaire22 Tak pěkný víkend na chalupě,bude usmiřovačka :grinning: :grinning: Ať vám vyjde počasí :wink:
6. zář 2012 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, vůbec nestíhám, tento týden lítačka kolem školky a doma, když je Filípek ve školce se snažím udělat co se dá, abych pak měla čas na něj. Taťka je celé dny v práci a jezdí, když už kluci spinkají, takže jsem ko...ale příští týden už to bude lepší. Taťka bude mít dovču a bude vyklízet půdu, abychom mohli před zimou zateplit strop
Filípek ve školce dobré, jen včera se sknul...požduchal se s chlapečkem o auto a začal tak plakat, že se až dávil. Tak mi před obědem volali, abych pro něj raději došla. Doma to pak nebylo o moc lepší...asi měl špatný den. Dneska zatím dobré, ještě ze školky nevolali :wink:
Já dneska byla, jak náš tatínek říká, na "technické" po porodu. Vše je v pořádku, děloha stažená...dostala jsem antiku pilulky, které jsou ale nové a nikde v lékárně zatím skladem nejsou. Tak odpo musím valit ještě tady u nás do lékárny, aby mi je objednali. Jen teda netuším kolik stojí, tak sna mě v lékárně nešvihne :grinning:

jak to půjde, tak vás dočtu... :grinning: užijte si krásný víkend, má být sluníčko a teplo a snad se mi příští týden už povede se sem více dostat
6. zář 2012 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
a máte krásná miminka...stíhám koukat aspoň na ty fotečky :slight_smile:
6. zář 2012 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 doma klid docela je, jen na to nejsem ještě zvyklá a po Filípkovi se mi stýská :sweat_smile: malej taky neplakal, hned běžel mezi děti a hrál si, ani si nevšiml, že jsem odešla. Ale mi slzička ukápla :dizzy_face:

jo a ještě něčím se musím pochlubit. Včera jsem zkusila oblíct rifle, co jsem nosila před těhu a ojhle...já je už obleču :wink: jupíííí :slight_smile:
6. zář 2012 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janulev Ahoj,tak rifle :wink: ,to u mě nehrozí..ale jedny větší nosit můžu,jen se nesmím moc ohnout.. :sweat_smile: :confused: To věřím že slzička ukápla,pro nás jsou to větší nervy jak pro ty děti..taky jsm se obávala,když šel do první třídy v těch 3letech..naštěstí to taky zvládal,bez pláče..jen spaní moc nemusel,taky tam spal jen vyjímečně a ted co budu doma s malou mu to taky nehrozí..Dopoledne si taky užívám "klidu",ale hodně času prospím,jak dospávám,takže to uteče a doma žádná změna..Musím víc makat odpol a k večeru..abych měla třeba navaříno na druhý den.. :wink: Já jsem objednaná na "technickou" až 18.9.tak uvidíme.. :sunglasses: :grinning:
6. zář 2012 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev Ja na technicke byla vcera,taky vse v pohode,byla jsem hotova asi za 3 minuty...muj doktor je takovy,teh.poradna byla vzdycky taky tak..tlak,moc,lehnout..sbohem. Ani se neptal na porod,na nic...docela me to prekvapilo...
6. zář 2012 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev teda to jsi dobrý já je ted zkoušela a dám je pod prdel :D takže tak rok ještě nic :grinning: mám69 kilo a to jsem měla 59 takže těch deset kilo tam fakt je :grinning: uááááááááááááá já chci být štíhlááááá :grinning:
7. zář 2012 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím holky :slight_smile:
Jdu sem jenom nakouknout a informovat vás. Jelikož můj báječný a nejlepší a vůbec nezapomnětlivý manžel mi včera k večeru oznámil, že dnes kolem čtvrté hodiny odpoledne pro nás přijede tchán a jedem na víkend pryč. Což samo o sobě není taková hrůza, plenky, děti nás a psa mám sbalené do hodiny, akorát že chybka je v tom, že tchán má narozeniny a právě ty narozeniny se jedou slavit. Takže já ještě včera v sedm večer, jak jsem okoupala a nakrmila malého, valila do kuchyně a pekla korpusy místo toho, abych si dala nohy nahoru u kávy. Teď jsem právě strčila do lednice naplněný a potřený dort krémem připravený na potahování. To budu dělat až dám děti ve dvanáct chrápat, jenom si nachystám potahovky. Hej jako jeblo by mě! A to ho ještě musím nazdobit. Ono by asi bylo hrozné říct mi to třeba dva dny dopředu že :confounded: :rolling_eyes: Já totiž počítala, že pojedem až v sobotu :rolling_eyes:
Od rána jsem se nezastavila, tak tak to stíhám. No a můj páteční úklid? Bych se mohla vykašlat. Nejsem stroj a nemám deset rukou. :rolling_eyes: :confused:
Takže teď jdu sbalit děti, nakojit malého, udělat nějakou rychlovku na oběd pro malou (pro nás holt později, jinak nestíhám), pověsit pleny, které taky nemůžu nechat posrané přes celý víkend, takže do toho ještě peru. No jako CHAOS! :zipper_mouth:
7. zář 2012 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aideen Ahoj,no teda,máš pěkný frmol.. :unamused: Být tebou,tak jsem se na dort vyprdla a koupila po cestě nějaký hotový dort nebo pár zákusků a bylo,to přece není tvoje povinnost vozit dort nebo jo? :sweat_smile: :confused: Jinak ti přeju hezký víkend pokud to půjde a zase se v pondělí ozvi:slight_smile:
7. zář 2012 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@aideen uff ty se teda nenudíš :wink:

my jedeme taky dneska k tchánovcům, budeme péct cukroví na svatbu :wink:

filuša v 2měsících 5800g, 60.5cm

@petule22 ty máš tedy kouzelné mlíčko :wink: závidím :slight_smile:
7. zář 2012 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivis však o moc méně na váze nemáte :slight_smile:
7. zář 2012 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vormoni povinnost to není, ale potřebuju se v tom zdokonalit, pokud chci péct na zakázku. Takže každá příležitost otestovat na rodině dobrá :slight_smile: Navíc doma samozřejmě nemáme žádný dárek koupený, protože na to muž taky zapomněl. A jedeme "do lesa", takže po cestě žádná cukrárka, prostě nic. Takže to nemám vůbec jednoduché :grinning: No holt jsem si vzala sklerotika, věděla jsem to o něm, tak co si stěžuju že :rolling_eyes: :sunglasses:
7. zář 2012 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek