• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v červenci 2012

16. listopadu 2013 
J@mina_ Je skvele,ze to beres s humorem:wink: jenze ono se to ani jinak brat neda,co?

Tak paviana jsem nohou uhoupala v domacim kocare a jdu se vrhnout na velkovyrobu palacinek,prijede navsteva s dvema kystelinama,tak at jim mam co predhodit:wink:
11. zář 2012 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamino na palačinky se chystám taky.. to je jistota, že dcéra bude večeřet..

dnes ko v 6ti týdnech, 5080g, 56cm, dr. spokojená
11. zář 2012 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kammka pěkné výsledky kontroly :slight_smile: Nás chtěla vidět v 5 týdnech a jdeme pak až v 7...nevím, má to ta naše asi nejaký domotaný.... V 5 týnech jsme měli 4390 g a neměřila, měříla Tomíka jen jednou, když jsem si o to řekla..
@kamino palačinky me asi čekají taky, nebo nějaké jiné sladké jídlo.. Přítel je tak trochu moučný červ... včera jsem dělala květákové placičky (protože on obalovanej už nechce a polívku taky ne) a zase to budu jíst jen já.. alespoň mi neubude.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale extra vařit nebudu... takže ze sladkých jídel vychází jen palačinky..
11. zář 2012 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mina_ Palacinky hotove,delala jsem z litru a pul,tak nam snad zbyde i k veceri:wink:

Mame za sebou dvoumesicni konntrolu,Bobo pribral zase pul kila za 14 dni,takze parada. Ma 4700g a 58 cm. Kdyz se narodil mel 2.60 a 48cm. Byla tam holcina s 8 dni malym miminkem,tak jsem zamackla slzu...za dva mesice je to fakt obrovsky pokrok:wink:
11. zář 2012 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kammka Téééda,v 6 týdnech..jako my,to je rozdíl.. :confused: asi těm chlapům víc chutná :grinning: :sunglasses: Já dnes rozhodla o koupi gril.kuřete,že nebudu vařit,jen jsem upekla amer.brambory..A tatínek šel v půl 12 do města poplatit složenky a že ho donese,a tak jsem obědvala 13:45!!!! :angry: Je tohle normální? :confused: :rolling_eyes: Za chvíli jedeme nakoupit do tesca,ňáké jídlo a mrknu i na pyžamka a body s dl.rukávem.. :wink: :slight_smile:
11. zář 2012 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamino No to jsi dobrá,já to dlouhé smažení nesnáším.. :unamused: tak kupuju jen to hotové těsto a je jich tak 10ks,jen na chuť.. :wink: Taky krásně rostete,jak to dohnal,vid?To jo,ti malý prckové jsou sladcí... :slight_smile: To ještě i moji Nikolku obdivují jak je malinká a to má už o kilo víc,než šla z porodnice.. :slight_smile: :sunglasses:
11. zář 2012 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamino velká gratulace k pokroku, mě už se Tomík zdá taky hrozně velikej, když jsme byli v motole, tak tam běhali mamink s čerstvoušema a je to hrozný rozdíl.... tak to děláme stejnou dávku palačinek :slight_smile: u nás to většinou na 2 jídla zbyde, tedy pokud neochutnávám moc často :slight_smile: a pokud sem tam něco neupadne pro psici :slight_smile:
11. zář 2012 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni
@mina_ Ja pecu zpravidla na 3 panvich a je to hned:wink: u nas nezbyde,protoze varim obcas i pro tchanovce,protoze je tchyne po mrtvici a treba palacinky delat nezvladne. Kupovane bych asi neeeeee:wink:
Joo je to sileny,jak se ti prtousove meni...staci se juknout na alba a je videt snad kazdy tyden...
Mizera prave usnul,jdu poklidit,at si neudelam ostudu:wink:
11. zář 2012 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamino to já se s tím pachntím jen na jedné, ale neva mi to :slight_smile: dá se u toho nerušeně užírat a pak už nejím..
To mi povídej, mění se snad každým dnem. Zatím dělám fotku obličejíčku každou neděli a pak z toho chci udělat album, jak roste :slight_smile: tak mi to snad vydrží.. do cca 1 roka bych to chtěla dělat každý týden a pak po měsíci. Mohlo by to být celkem zajmavé dílo.
11. zář 2012 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mina_ ja segre posilam kazde rano fotku Bobisova usmevu. Mam docela dobry fotak v mobilu a stale pripojeni na net,tak ji zprijemnuji kazdy pracovni den:wink: Predmet Usmev pro dnesni den a doplnim datum...tak to jde od te doby,co se smeje:wink:
11. zář 2012 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aideen moc děkuji za radu, já právě chtěla koupit tu roll decor icing, ženský tam psaly, že je prý super.......tak teď nevím, zda raději nezkusit tu K2 :slight_smile: to je boj, fakt :slight_smile:
11. zář 2012 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
vy jste všichni tak velcí,my máme v 8týdnech 4 640g a prý jsme měli hraniční přírůstek, tak musíme přes noc kojit častěji, ale podle mě je to tou mojí střevní indispozicí,malá kakala víc než jindy.....před tím jsme nabírali ukázkově, říkala paní doktor :slight_smile:
11. zář 2012 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 a kolik tedy Elinka přibrla, když se to dr. zdálo málo? Abych případně měla indikaci že mám třeba málo mlíčka nebo není dost výživné...
11. zář 2012 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky. Ani nevím, co napsat. Jsem otrávená, zhnusená a naštvaná. Před sebou mám 2 koše prádla na žehlení, v koupelně koš plný prádla špinavého, doma nepořádek, starší dítě otravné, mladší dítě spokojené v postýlce....... :frowning2: :frowning2: :frowning2:
Nic se mi nechce. Na čtvrtek mám pozvaný arzenál maminek s dětmi na náš pravidelný "babinec" a pohrávám si s myšlenkou, že vše odvolám. Už jak to píšu, brečím jako želva a vlastně nevím ani proč. Manžel mi nadává, že jsem neschopná, kamarádky nabádají, ať už se na něj konečně vykašlu a odejdu od něj, já v hlavě guláš a nevím si rady.... :cry: :cry: :cry: :cry:
Doufám, že se z toho přes noc vyspím a zítra už bude zase dobře. Tak ahoj berušky :unamused:
11. zář 2012 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamino No já myslím těsto že je v prášku,ne uplně hotové..jen přidáš vodu a pak smažíš..Dělám spostu jídel takhle z prášku,např.brambor.těsto,těsto na pizu,kynuté těsto na koláč..nemám ráda vážení.. :sweat_smile: :confused: To už musí být. aspon dort nebo hooodně dobrá buchta.. :grinning:
11. zář 2012 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni Ja testo na palacinky delam odhadem,je hotove za 2 minuty a nevyjde draho. Z krabice delam jen bramborove testo kdyz nestiham a halusky:wink:
11. zář 2012 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dociska Ahoj,no teda,to jsou neveselé myšlenky..myslím že každou z nás to občas napadne.. :unamused: Babinec bych brala,ale znamená to uklidit,něco nachystat a asi se na to necítíš,chtělo by to výpomoc,co? :rolling_eyes: Manžel tě teda dokáže podpořit koukám.. :angry: Hlavně že oni jsou BEZVADNÍ...!!!Kdyby měli dělat to co my musíme denně,nevydrželi by to ani týden.. :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: Nevím co ti poradit,taky mě občas napadají podobné myšlenky,ale není to tak jednoduché a když jsou v tom děti,člověk to nemůže hned hrotit.. :confounded: Přeju ti lepší zítřek.. :slight_smile: Drž se :slight_smile:
11. zář 2012 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dociska vyspi se z toho, ráno bude líp, uvidíš..takové myšlenky máme skoro všechny, a tak nechutní jsou občas skoro všichni chlapi..klidně to zruš, snad to holky pochopí.. nebo pokud to jsou kamarádky, tak přijdou a pomůžou ti se z toho dostat...
11. zář 2012 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
my dnes taky palačinky, z půl litru mlíka a dvou vajec, ovšem v jednom byly dva žloutky :grinning: a s tvarohem rozmíchaným s jahodovou marmoškou.. :sunglasses:
11. zář 2012 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mina_ přibrala 220g za 14 dní :confounded:
12. zář 2012 v 06:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dociska tak to mě mrzí,občas máme tyhle stavy asi každá..........tak hlavně ať se to brzy přežene :wink: Určitě bude zítra lépe, beru, uvidíš :slight_smile: Večer vypadá všechno hůř než ráno :wink:
12. zář 2012 v 06:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamino taky dělám palačinkové těsto od oka, je to rychlovka :slight_smile: a vždy se povedlo :slight_smile:
12. zář 2012 v 06:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kammka
@klaire22 Kammko,to byly spis vajecne omelety,ne:wink: ja davam 2 vejce na litr:wink: a meli jsme je s domaci rybizovou marmeladou a s jogutrem smichanym s vanilkovym cukrem. Taky dobry:wink:

Ja vazim jen pri peceni,to si netroufnu..jinak je to pokus omyl:wink:
12. zář 2012 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno. Tak hlásím, že to nepřešlo a stav trvá :frowning2:
12. zář 2012 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dociska ono tomu to počasí moc nedodá,viď :frowning2: a co se stalo s manželem, že je to najednou takové napnuté a špatné??? nepomohlo by si třeba jen pořádně promluvit, co komu na tom druhém vadí, co by se mělo zlepšit a tak? víš, že by se pročistil vzduch :wink:
12. zář 2012 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kammka
@klaire22
@kamino u nas budou amolety dneska k obedu, mame pomerne uzke spektrum jednoduchych nenadymavych jidel, ktera porad tocime dokola.
12. zář 2012 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatelevizeedna ja si asi udelam brambory s tvarohem a pazitkou:wink: to by mi Bohous asi nejedl:wink:
12. zář 2012 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 To je malinkato, Tomík za 14 dní přibral 340 g, občas mám pocit, že mě uplně vysosá a tak začínám pít meltu, mám ji ráda, takže denně cca litr :sweat_smile:
Ale Elinka to dožene, jak říkáš, bude to tím, že ani tobě nebylo v posledních dnech dobře, stále jsme s prcky propojené, i když už to není pupečník.

@kamino @kammka jj, palačinky jedině od oka, to je přiměřeně, přiměřeně a pak je to 1,5 litru jen to fikne :slight_smile: Máme rádi tenoučké palačinky, takže je toho fakt hromada

@dociska to je mi líto, že máš takové trable doma... Sama jsem si před pár lety užila peklo s chlapem.. trvalo to 6 let, než jsem přišla na to, že to nemá smysl a že mě jen ničí a ubíjí.. na to si každá ženská musí přijít sama... Jenže tehdy v tom nebyli děti, ale "jen" domácí mazlíčci, pomocí kterých se bohužel dá citově vydírat uplně stejně.. ještě teď mě z toho mrazí... S žehlení s Tebou naprosto soucítím, mám tu 3 košíky a plný sušák.. a jelikož je dnes ošklivo, tak se do toho pustím a pokusím se to všechno zlikvidovat, abych mohla záhy "vyrábět" další hromady prádla...
Držím ti palce, abys byla brzy v pohodě, máš 2 krásné děti a jsi silná žena, přeci se jan tak snadno nevzdáš :sunglasses:
12. zář 2012 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mina_ mě se malý ještě nikdy neprosral naštěstí až na peřiny :slight_smile: Vždycky jsem ho držela v rukách. Já na něm prostě poznám, že bude kadit. U nás by šla i bezplenkovka, ale na to jsem moc zdechlá :grinning:

@vormoni právě bylo super, že když si s tou plastelínou hrála, tak jsme seděli venku. Tam to bylo jedno. Doma to asi budu praktikovat, že dám i pod stůl igelit. Ono je to svinstvo, když se to do toho koberce dostane :frowning2:

@kammka taky krásně přibíráte! Jen tak dál :slight_smile:

@klaire22 nemáš za co :slight_smile: Třeba se ti s tím decor icingem bude dobře pracovat. Ale já s ním po první zkušenosti spokojená nebyla :slight_smile: Ale je fakt, že se s ním nepotahovalo špatně. Jen ta chuť kdyby byla jiná :frowning2: A kdyby se to tak netáhlo na řezu. Ale až budeš dělat příště, tak zkus tu K2. Myslím, že budeš po všech stránkách spokojená. I modelovat by se z ní dalo krásně :slight_smile:

@dociska Tak to mě mrzí! Opravdu moc! :frowning2: S těma chlapama to skoro nikdy není lehké. Každopádně si nech rozhodování, až budeš mít čistou hlavu. Taky mám občas pocit, že takový zápřah prostě nemůžu zvládnout. Ale ono to jde, i když ne zrovna hladce.

Jinak u nás je kupodivu klid, i když teda noc jsme s malým měli krušnou. Nevím, co ho to zase popadlo. Ale od takové třetí jsem se pořádně nevyspala. Navíc jsme byli ve velké posteli hned čtyři - malá se taky vetřela, no ale vyhodit ji člověk nemůže, když vidí, že tam mám i malého. Jinak dneska u nás budou řízky, rajskou se mi dělat nechce, tak to prdím :grinning:
No a peru a peru ... plenky pokaděné (těch zase tolik není), plenky poblinkané (těch je teda mrtě, malí dva dny problil) no a ostatní bordel prádlo po dceři a po nás. Peru každý den, fuj :rolling_eyes: :confounded:
12. zář 2012 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aideen ahoj,no my kupovali tu ,co se nelepí do koberce(play-dooh),že uschne a snadno vysaješ z koberce,ale časem se tam stejně zašlapala-my máme takový ten "trávník",nebylo to hned vidět ,až když jsem to brala z gruntu.. :angry: ale stejně jsem mu ji kupovala každý druhý týden.. :sweat_smile: :confused: Já dnes udělám rizoto z včerejšího kuřete,v noci tady bouřilo,dopol ještě pršelo..konec letních dnů je tady.. :rolling_eyes: Kubík byl včera se školkou na první lekci plavání,tak byl nadšený,ale dnes už smrkal.. :rolling_eyes:
Taky mě dnes čeká žehlení..ale moc toho nemám.. :slight_smile:
12. zář 2012 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek