• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v červenci 2012

16. listopadu 2013 
@dociska Tak to mě mrzí,asi to chce věci probrat,ale nedivím se ti,jestli se ti do toho nechce..já o problémech neumím moc mluvit,ještě tak v hlavě-třeba v noci,to mi to šrotí,že nemůžu ani spát.. :rolling_eyes: :sweat_smile: ale pak když na to dojde,neřeším to.. :unamused: Když ani člověk neví ,co z toho může vzejít,aby to pak nebylo horší nebo nějak definitivní..ale jednou pohár přeteče,to je jasný.. :rolling_eyes:
12. zář 2012 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 Hele tak já nevím,nám zatím dr.furt říká,že dobrý,že je pěkná...taky nepřibíráme nějak extra,ale pomalu a jistě :wink:
12. zář 2012 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni netuším, jaké máš známosti na poště, ale světe div se, dudlík je tu :slight_smile: jdu ho vyvařit a šup Tomíkovi, dneska je nějakej kňourací..
Tak já dnes budu dělat bramboráky s kousky domácího uzeného.. už to mám v mrazáku dlouho a potřebuju se toho zbavit...
12. zář 2012 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mina_ my před tím nabrali 320g, tak nevím - jestli nějaký výkyv, nebo co.......těžko říct.........ale papá s chutí :wink:
12. zář 2012 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aideen nasklanila zase boží plínky na anavy, tak kukni :slight_smile: já koupila zase dvě!!! peněženka krvácí!!!! :grinning:
12. zář 2012 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mina_ já jsem doma našla asi taky ten samý dudu - je ale rozbalený, námi nepoužitý, dostala jsem ho od kamarádky, která ho koupila své holčičce, ale ta ho nechtěla......tak kdyby jsi ho chtěla, tak ti ho taky pošlu...... :wink:
12. zář 2012 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, dneska mám trochu čas sem mrknout...je toho teď nějak moc...každý ráno do školky, tam se zdžím tak hodinu, jelikož Filípek tak najednou nechce být a jak se vytratím, tak začne plakat a volat, že se chce domů a mamku. Včera tam byl chvíli plakal, chvíli byl v klidu a tak dokola...na dnešek po domluvě s učitelkou jsem jej nechala doma a zítrauvidíme. Je ve třídě nejmladší a ještě není tak otrslý jko ostatní děti a tak potřebuje sem tam popostrčit, aby si s dětima hrál.
Naštěstí teď oba dva spinkají a tak mám chvilku klid. Mám tu sice hromadu prádla, ale vůbec se mi do toho nechce. Venku prší a do toho mi volal manžel, že dneska dojede z práce až bůhví kdy :confounded: takže vymýšlím, co budu celý den s klukala dělat. Už teď jsem nějaká vyřízená :rolling_eyes:

Zkusím vás aspoň trošku zpětně dočíst ať vím o co tady jde a co probíráte :wink:
12. zář 2012 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
naši miláčci :slight_smile:
12. zář 2012 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@janulev jsou krásňoučcí :slight_smile:
s tou školkou -hned jsem si vzpomněla na sestřičku z porodnice, jak říkala o syndromu třetího dne - že třetí den po porodu jsou miminka strašně plačtivá a chtěji se hrozně mazlit a cítit mámu a tu jistotu,že ji mají - přeci jen byli 9 měsíců v bříšku a v bezpečí, na světě je sice krásně, ALE......a že prý tento stav mají několikrát ve svém životě, například, když začnou chodit do školky, že nejdřív prvotní nadšení a pak najednou si uvědomí, že se jim to moc líbilo i s maminkou a maminku zase strašně potřebují a chtějí se s ní tulit a mazlit a cítit tu jistotu a lásku :slight_smile: oni se uklidní, ujistí, že je milujeme a popostrčí je to dál :slight_smile:
jsou to stejně zlatíčka!!!!! tak hlavu vzhůru, Filípkovi se tam brzy začne moc líbit a půjde to hladce :slight_smile:
12. zář 2012 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni já si právě taky říkala, že bych tady tu vzala. Jsou k tomu i hezké věci, ale mám strach, že když vezmu tu se zmrzlinovačem, tak mi to malá bude jíst :grinning: U nás byla v noci bouřka a teď je pod mrakem, ale dá se docela i sušit prádlo venku, takže to snad aspoň napůl uschne. Peru druhou pračku a na třetí už kašlu, stejně ji nemám kam pověsit. :unamused:

@klaire22 takové věci mi ani nepiš! :grinning: Jak točím ty moje plenky, tak jsem zjistila, že toho mám víc než potřebuju. A tohle mi moc nepomůže se krotit :grinning: Ale jsou tam krásné! Budu si teď brát svrchňáky jako náhrada za reklamaci tak k tomu přihodím asi ještě i jednu plenečku. Prostě neodolám :frowning2:
12. zář 2012 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mina_ Nemám žádný známý,ale je to teda rychlost a to šlo obyčejně:slight_smile:))Tak at se malýmu krásně dudlá:slight_smile:
12. zář 2012 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aideen co jsi musela reklamovat?????

já taky vyprala dnes 2 pračky a na třetí už taky dlabu - taky ji nemám kam pověsit :slight_smile:
12. zář 2012 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev Ahoj,tak to je těžký s malým,člověku to rve srdce,když vidí ty plačící děti,já to naštěstí nezažila.. :sweat_smile: :confused: Kubík to snášel dobře,akorát spinkat tam nikdy nechtěl..Tak vám přejeme brzké zadaptování..určitě se to časem poddá.. :dizzy_face: Máš krásné spokojené kluky,budou to určitě kamarádi:slight_smile:
12. zář 2012 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 tyrkysové svrchňáky PUL na sucháč. Po třech dnech použití na střídačku se začal slupovat PUL zátěr. Napsala jsem Ivě tady na koníkovi a že měli jednu várku toho pulu špatnou, tak si mám vybrat nové že mi je pošle. Tak čekám, až naskladní nějaké jiné vzory. Ufounky mám a černé nechci :frowning2:
12. zář 2012 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aideen to určitě nebude,Kubíka to teda nenapadlo..My měli různé mlýnky a vykrajovátka a tiskátka,nůžky a nožíky :sunglasses: Vše v soupravách s modelínou:o)))
12. zář 2012 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak je tu, krmící a přebalovací přestávka mezi žehlením :slight_smile:

@klaire22 jeslti dudík nepoužiješ pro Elinku, tak my ho "zlikvidujeme". Ale pokud si správně pamatuju, tak Mam má Elinka ráda, tak se Ti bude třeba ještě hodit.

@vormoni taky mě to překvapilo.. obyčejná pošta a takhle rychle :slight_smile: Je to rychlejší než některé doporučené nebo cenné balíčky.. kolikrát mi to jde i 5 dní...

Nemáte někdo ozkoušený recept na bábovku bez vajec? chci to zkusit.. něco jsem našla na netu, tak se asi budu pasovat do role pokusného králíka, tedy až po žehlení...
12. zář 2012 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 tak jsem si žádnou plenku neobjednala :frowning2: čekala jsem na naskladnění jiných svrchňáků a furt nic a už tam ty vzory, co jsem chtěla, nejsou :frowning2: Dost mě to štve :angry:
12. zář 2012 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aideen ještě když se vrátím k tomu dortíku........a ten roll decor - chutná to po mandlích? a stačí 1kg hmoty nae jeden dort nebo i na dva? jsem už otravná, promiň, ale já jestli nemám raději koupit nějakou do zásoby - v říjnu mě čeká Elinky svátek!
12. zář 2012 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 já na kulatý dort ten co jsem měla, spotřebovala kilo hmoty. Takže ti stačit bude. Ale netuším, jestli ti zbude pak na zdobení, podle toho, co na ten dort pak chceš. roll decor nechutná po mandlích. Spíš taková dost sladká těžce popsatelná chuť. Takže na dva dorty určo dvě kila.
12. zář 2012 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mina_ Eli má ráda ty silikonové, tenhle jsem jí zkusila dát, ale nechtěla ho, bere jen ten silikonový......takže se mi válí v šuplíku......kdyby jsi ho chtěla, pošlu ti ho!
12. zář 2012 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aideen svrchky tam skoro žádné nedala, ale co jsem četla na FB, tak má víc nových vzorů a ty možná naskladní zítra a prý by tam měli být nějaké klučičí s auty :slight_smile: a pak neutrální se vzory :slight_smile:
12. zář 2012 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 mě strašně štve, že jsem nestihla tu plenečku s žirafkou, takovou zelenou :frowning2: No co, aspoň neutratím :grinning:
12. zář 2012 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aideen aha, no já mám právě ráda tu mandlovou chuť a to K2 chutná po mandlích? ještě jsem to neobjednala, jak jsi mi začala psát ty své zkušenosti, tak jsem tu objednávku neodeslala :slight_smile: mrkla jsem i na jiné stránky - co paní prodává na MMB a má tam i pravý marcipán za 119 kč kilo - ale nevím jak by se s ním dělalo a jak by se barvil - chci udělat na začátek jen něco jednoduchého - prostě potáhnout dortík, vykrájet kytičky nebo srdíčka a možná na drátky upevnit taky taková srdčíka, které budou z dortíku trčet...víc asi ne, budu se pachtit i s tímhle :slight_smile:
12. zář 2012 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aideen jo, to já utratila skoro litr :frowning2: ale naskladnila plínky ve vzoru, který, když mi psala, tak se prý už nevyrábí a najednou tam byli.....asi našli ještě materiál - tak jsem je tam prostě nemohla nechat, jinak bych asi odolala a objednala někdy později, takhle to prostě nešlo :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
12. zář 2012 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 K2 chuná po mandlích. S marcipánem zkušenosti nemám, ale řekla bych, že nebude tak tvárný a dobře barvitelný. Není čistě bílý.
12. zář 2012 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aideen tak to já asi zkusím raději tu K2 :slight_smile:
12. zář 2012 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 tak to abych byla ve strehu, ze? Mam zlateho manzela, protoze jsem mu dnes pokorne rekla, ze uz tech plinek mame moc a nebudu uz objednavat a on mi rekl, ze jeste tak deset kousku bychom urcite uzivili :grinning:
12. zář 2012 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 myslím, že s ní budeš spokojená :slight_smile: Já byla a jinou už ani zkoušet nebudu :slight_smile:
12. zář 2012 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aideen moc děkuji jsi zlatá, zkusím raději tu - máš s ní zkušenosti a taky, že chutná po mandlích :slight_smile:
12. zář 2012 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatelevizeedna tak to se máš, já když koupím nové plínky, tak na mě manžel podezíravě mrkne a řekne "nemáme jich už dost" a já mu pokaždé odpovím "ještě ne,miláčku" :slight_smile: :grinning: :wink: komedie u nás :slight_smile:
12. zář 2012 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek