• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v červenci 2012

16. listopadu 2013 
pár fotek z focení z minulého týdne - prakticky za humny bydlí stráááášně šikovná holčina, co takhle úžasně fotí :slight_smile: a má to jako koníček, podotýkám, žádná profi fotografka, ale fotí dokonale!!!!
12. zář 2012 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@klaire22 nemáš za co :slight_smile: A dám ti jeden tip. Pokud nemáš silikonovou podložku, tak to vyvaluj na pečícím papíře a pak to na dort překlopením přenes. Neroztrhne se ti :slight_smile: Ono když se s ní dlouho pracuje v teple, tak jsou ty hmoty holt takové měkčí. Jediný Wilton to nedělá :slight_smile:
@zlatelevizeedna
@klaire22 no a co se týče plenek ... doma se raději o nových kouscích nezmiňuju :grinning: A už vůbec ne o jejich ceně :grinning:
12. zář 2012 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aideen @klaire22 jezisi, to je prece jasne, ze plinek neni nikdy AZ moc, vzdy jich je tak akorat :grinning:. Ne, pred tehotenstvim a porodem jsem kupovala veci na vysivani a sbirala panenky, tak tedka proste sbiram plinky a basta.
12. zář 2012 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@aideen já mám silikonový vál :wink: tak to zkusím na něm a moc děkuji za tip :slight_smile:
12. zář 2012 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 jinak malá je nádherná. A celkově jsou ty fotky úžasné - neuvěřitelné barvičky. Já chci taky :cry: Jenomže teď to prostě nevyjde a šikovnou kamarádku s foťákem taky nemám :frowning2:
12. zář 2012 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aideen moc děkuji, nejlepší na tom je,že za tuhle nádheru chtěla jen 500,-Kč - no neber to :slight_smile:
12. zář 2012 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 a z kama je? :grinning: že bych popřípadě taky vyzkoušela :slight_smile: Ale to bude asi daleko, co?
12. zář 2012 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aideen od nás z Roudnice nad Labem :slight_smile: je i tady na MK - ivarei :slight_smile:
12. zář 2012 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 tak to opravdu není blízko :grinning: škoda :frowning2:
12. zář 2012 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aideen to ne no :frowning2:
12. zář 2012 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 mamčo jsi kočka a princezna má stejný dudan jak my :slight_smile:
13. zář 2012 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@klaire22 Ahoj,no fotky jsou prostě NÁDHERNÉ!!!!to je ale šikovná kámoška,fakt..To mě nenapadlo,fotky v přírodě,taky jsem mohla říct bráchovi..a ted už nebude počasí...chjooooo.. :unamused: Moc ti to sluší,a paní -to je mamka?A Eli samozřejmě slaďounká,ten klobouček a dudlík-nemá to chybu!!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :sunglasses:
13. zář 2012 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 děkuji, to je náš nejoblíbenější, bez něj ani ránu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. zář 2012 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni děkuji moc, chytli jsme ještě fakt hezké počásko :slight_smile: jj, to je moje maminka :slight_smile: Ten klobouček měla na sobě pár sekund, pak neskutečný řev, čepičky my prostě nééééééé :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale než spustila, tak z toho vzniklo tohle :wink:
13. zář 2012 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 Tak to jste zachytili bezva okamžik.. :wink: :sunglasses: Já tady po ránu lítám s vysavačem,už se na to nedalo koukat,naštěstí malá u tohho zvuku usnula,takže jsem nemusela pracovat za jejího řevu.. :wink: Doma neskutečný bordel,tatínek mi v kuchyni skladuje např.pet lahve nevím na co,když už jich tam bylo asi deset,tak jsem se nasrala a všechny jsem naházela do pytle a omlátím mu je o hlavu hned jak přijde z práce.. :angry: :angry: Dělá mi z bytu skladiiště a to já nesnáším,všechno mu dávám do kumbálu ,co máme před bytem,ale ten je už tak nacpaný,že sotva zavřu dveře!!!!!Myslíte ,že pak jde a ty věci někam uklidí?Nééééé,je to tam, jak já to tam hodím..
Ale to ještě neví,že tam je to jen na přechod.dobu,pak už to půjde rovnou do popelnice,pokud to nezačne likvidovat..To jsem to vymyslela..ufff!!!! :rolling_eyes: :rolling_eyes: A dopol v prd.a a bych šla vyzvednout kluka ze školky..oběd se ještě ani nezačal připravovat..Dnes jsme donesli dětem ukázat živého mloka,co včera dovezli z chaty.. :sweat_smile: :confused:
13. zář 2012 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni Ahojky, u nás je to v bleděmodrém....co kam tatínkovi upadne, tam já to musím najít a do toho ráno Lukáš kašlal, tak jsem si ho nechala doma a teď nemá smysl s úklidem ani začínat.....počkám než se Šíma prospí a pak ještě dojet sehnat tatínkovi dárek k dnešním narozeninám s oběma dětma :frowning2:
13. zář 2012 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 ahojky, fotečky jsou pěkné, taky mám rádději focení v přírodě než z ateliéru :slight_smile:
13. zář 2012 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a ještě jedna dobrá zprávička....včera jsme byli na kontrole v Motole, jizvička se nám krásně hojí, nemáme žádná omezení a kontola až za rok :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
13. zář 2012 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@klaire22 to jsou nááááádherné fotky, takové by se mi taky líbili.. mám jen výtvor svého amaterismu... a s tomikem nemám v podstate žádnou fotku :frowning2:
13. zář 2012 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mina_ Tak to koukej dohnat a řekni manželovi,at vás nablejská,dyt je to škoda a už se to nikdy nezopakuje,jak rychle se mění.. :wink: :wink: Já už říkám i Kubíkovi,docela mu to jde,kolikrát líp než tatínkovi.. :sweat_smile: :confused:
13. zář 2012 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bodlynka výborné zprávy:slight_smile: My tam jdeme za mesic, snad nam reknou co tomikovi je
13. zář 2012 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bodlynka No tak to bude asi náročné nakupování.. :sweat_smile: :confused: U nás zatím dobrý,trošku rýma,ale nehorší se to..
:rolling_eyes: To je dobře že je malý v pořádku a hezky se hojí,dobře to dopadlo :grinning:
13. zář 2012 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni to říkám, bohižel skoro žadoním o každou fotku...
měla jsou i koupený voucher na 45 min focení v atasu.. že bychom meli třeba fotky všichni... samozřejme to propadlo, protože se přítel hrozne nerad fotí a tak se nikam nejelo :angry: :angry: :angry: :angry:
Dost me to mrzí, ne kvůli penězům (i když dobých 500), ale kvůli nějaké té vzpomínce.. za 20 let nebude nic jiného nez ty fotky...
13. zář 2012 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni myslím, že máme tatínka bez dárku, a možná i děti sirotci.....už mě z něj trefí. jak v noci kuli rýmě špatně spal a je vzhůru od šesti, tak je protivnej už od rána, chtěla jsem aby si na chvilku schrupnul a mohli jsme vyrazit, mne si oči, zývá, ale děla vše proto aby neusnul, Šíma má dnes chovací..... :confounded:
13. zář 2012 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bodlynka tak to je super zpráva, že je Šíma už v pořádku!!! musí to být velká úleva!!!
jinak děkuji za pochvalu fotek :slight_smile:
13. zář 2012 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mina_ to já právě taky kolikrát žadoním, aby nás manža vyfotil a když vidím někdy ten jeho výraz, to si fakt raději zajdu k nějaké fotografce - taky se nerad fotí, ale je sám proti sobě - až budou děti velké, bude mi tu brečet, že nemá žádnou hezkou fotku s nimi a já jsem všude! dobře mu tak!!!!
13. zář 2012 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vormoni tak to tě chápu, že jsi nasraná, protože tohle fakt znám - náš kumbál je skladiště manželova bordelu, jednou za čas fakt vypěním a seřvu ho na dvě doby, protože tam člověk jen vleze a přerazí se o věci, který on tam naskládá a přitom jsou fakt k ničemu!!! příští měsíc nás čeká pokládka dlažby v chodbě, máme tu lino a je to strašný a budeme dávat dlažbu i do kumbálu - takže se musí všechno vystěhovat a vynosit - to rovnou všechno prohážu, budu totiž natuty v ráži!!!! a rovnou si už tam uklidím na vánoce :slight_smile:
13. zář 2012 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mina_ Tak to je velká škoda,měla jsi jít i sama když on se nechce fotit.. :unamused: Mě když to chytne vytáhnu stativ a nafotím se sama,je to náročnější na rychlost :sweat_smile: ale některá se vždy povede :sunglasses: :grinning: :grinning:
13. zář 2012 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@klaire22 už budu muset taky začít fotit....Lukášek měl za první dva měsíce snad 100 fotek a u Šími jsem to furt odkládala no příští týden se nám má ještě snad na pár dnů vrátit léto, takbudu muset s klukama někam vyrazit :slight_smile:
13. zář 2012 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mina_ promiň, ale nějak nestíhám dočítat :frowning2: ......copak je s Tomíkem?
13. zář 2012 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek