• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v červenci 2012

16. listopadu 2013 
@vormoni tak jsem se pokoušela dělat fotky s bříškem a jedna či dvě jsou koukatelné a taky jediné co mám :frowning2: Budu muset vyhrabat stativ, ale obávám se, že naše fotící technika není nic moc.. ale třeba se něco zadaří... barevnost bude stát za pendrek, ale chci alespon něco. Tomík strašně roste a mám pocit, že čas letí jako splašená mrcha :cry:
13. zář 2012 v 15:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@mina_ je to fakt škoda, že jsou to focení nechali propadnout, taky bych šla raději sama, když by manžel prostě jít nechtěl. Je to škoda :unamused:
13. zář 2012 v 15:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@klaire22 taky me to moc mrzí.. ale tahej několikadenní miminko z našich prdelákovic do středu prahy MHD... to jsem si fakt nelajzla..
13. zář 2012 v 15:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@mina_ my jely s El ve 13 dnech na to focení a přiznám se, že jsem byla totálně vyflusaná a malá taky!!!! focení trvalo přes 3 hodiny, ale výsledek teda fakt stojí za to, ale já byla tak utahaná - byli ty děsný vedra, teď cesta autem tam, pak zase zpět - no chápu, že se ti do toho nechtělo!!!! MHD bych se na to asi vykašlala, díky bohu, že mám auto!
13. zář 2012 v 15:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@mina_ No to jo,MHD v těch vedrech,to bych asi taky nedala,ale škoda to je a veliká..Tak co dudlík,vyhovuje? :wink:
13. zář 2012 v 17:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Zdravím holky, dneska jsem s dětma celý den na cestách :slight_smile:
Byli jsme s Petříkem na kyčlích. Hlásím vše v pořádku, byli jsme pochváleni za používání látkovek a na preventivní prohlídku jdeme za 6 týdnů :slight_smile:
Ale děs běs. Myslela jsem, že si uděláme super výlet a ono celý den prochcalo :frowning2: Jako na potvoru. Jsem zničená jak kůň. Obě děti už naštěstí spí, tak si dám kafčo a nohy na počítačový stůl :grinning:
No musím se pochválit. Dělali jsme parádu s našima krásnýma dvěma Anavkama Easy a SIO Merinostar. Jste měly vidět, jak ostatní matky koukaly, co že to má ten náš obřík na prdelce :grinning: Některé obdivně kývaly, jiné si šeptaly, asi jaká jsem koza, že si přidělávám práci navíc :grinning: Ony ale neví, že to vlastně nic navíc není oproti papírovkám :rolling_eyes: :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Popravdě nechápu, jak jsem u dcery mohla používat jednorázovky. Teď bych si za to nakopala do řitky :sweat_smile: :sweat_smile:
Broničce jsme taky koupili troje botky. Dvoje zimní do mrazů a jedny ještě na podzim, protože mi z jedněch už vyrostla. Takže mise dnešního dne splněna :slight_smile: Sice jsem chtěla ještě na hadříky pro děti do Kiku, ale to už bysme nezvládli.
Jo a mamka bude mít novou hlavu ... KONEČNĚ sem si koupila barvu na vlasy a nebudu mít na sobotní oslavu půlmetrové odrosty :grinning:
13. zář 2012 v 19:49  • Odpověz  • To se mi líbí (3)
@vormoni njn, co nadelám, budu se muset pokusti vyrabet nejaké fotky sama.....
Dudlík je super, savička je na chlup stejná, jako u toho našeho jediného oblíbeného, takže si ani nevšiml, že jsem mu je prohodila, když ten "náš" skončil na zemi :slight_smile:
13. zář 2012 ve 21:31  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky...
tak mám doma dva marody... s rýmičkou.. a rýma u miminka..fakt super.. naštěstí mám a používám vysavačovou odsávačku. a Toníkovi to neva, dost se divím, čekala jsem hysteráky při každým odsávání, ale on jen kouká a koulí očkama a evidentně je rád, že se mu líp dýchá..moc toho přes den nenaspí ani normálně, a teď tak po čtvrt hodince.. v noci spal dobře, na boku se mu dýchá líp...ale jak se probere,tak chrochtá jak kanec..
dneska jsem chtěla jet nakoupit, teda nechtěla ale tady fakt nic není, v lednici jen plato vajec a margarín a sádlo...no ještě pár trojúhelníčků taveňáku..už dochází i mlíko...chleba je patka, to jsem ušetřila tátovi k večeři.. dnes nám kamarád dovez bedýnku hroznů, z práce..vyskladňovali.....úžasný, tak aspoň vycucávám dužinu, bez peciček a slupky, prej to pak nenadýmá.. je toho asi pět kilo...teď je tu jeho syn, má trable s tátou, řeší to s Martinem, takže táta půjde krmit havěť asi o půlnoci..
jdu kouknout na mimi, asi nestihnu dočíst,přeji všem zdravíčko :slight_smile:
13. zář 2012 ve 21:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@mina_ Prosím tě,já to na poštu hodím až v pondělí, doufám, že se moc nezlobíš......ale nezapomněla jsem na tebe, neboj :slight_smile:
14. zář 2012 v 07:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@aideen ahojky, to jste měli náročný den, ale hlavně, že jste pořídili, co mělii :slight_smile: já včéra koupila Elišce jen dvě hračky, vklouzla jsem do hračkářství a líbili se mi a nebyli ani drahé :slight_smile:
S kyčlakami super, mám radost - my jdeme až koncem října, takže času hafec :slight_smile: a na zvýšený zájem ohledně plínek jsem si zvykla, ale co naděláš :slight_smile: stejně těm, co nevěří, nevymluvíš, že to nepřidělává o moc víc práce než papírovky.....když máš kalhotovky,, tk bych řekla, že je to snad i snažší než papírovky.....hodíš do pračky, pověsíš, použiješ....... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: já se těším na ty moje další dvě.....chci se zastavit na těch 16 kouscích a pak jen kupovat, když se do nějaké zamiluju a budu ji NUTNĚ potřebovat :slight_smile:
dneska půjdu snad konečně objednat tu potahovou hmotu a nějaké serepetičky k tomu :slight_smile:
14. zář 2012 v 07:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@klaire22 Já mám teď od dortů na chvilku pokoj :slight_smile: Pak až manželovi v prosinci na narozky :slight_smile: Ještě asi na vánoce udělám nějaký z vločkama a pak naštěstí až v květnu. Pokud teda nebude chtít někdo upéct. Ještě asi budu dělat jako sponzorský dar na dětský karneval. To dělávám každý rok. Do tomboly :slight_smile:
Já asi ještě nějaké kalhotovky taky dokoupím. I když jsem nechtěla, ale tak ze troje bych ještě užila. A taky chci ještě ze dvě na snappi sponku a dvě Easy. No ale s těma novýma vzorama to bude těžké :grinning: Když člověk prostě nemůže odolat :grinning:
14. zář 2012 v 08:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@aideen no mamce k svátku už dortík asi nestihnu, možná udělám jen medovník :slight_smile: ale chci Elišce k svátku, má ho hned z kraj října - líbí se mi jedlý papír s minnie - takže něco musím pořídit, abych jí ho mohla udělat :slight_smile: pak sem dám fotku, pokud se teda bude čím chlubit :slight_smile:
14. zář 2012 v 08:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@kammka to, že slupky a pecičky z hroznů nadýmají slyším poprvé.... zrovna se snažím snídat (jako obvykle až poslední v dlouhé řadě) a mám bábovku pečenou bez vajec, hrnek mlíka a misku hroznů... láduju se jím od začátku a musím říct že nepozoruju nadýmání. Tomík s tím problém nemá :slight_smile:

@klaire22 nelam si hlavu, až budeš mít čas a chuť

Nemáte někdo zkušenosti s manuální a el. odsávačkou mléka? Mám ruční Avent a teď osávám celkem dost (nějak se mi to zase rozjelo) a pak me prsa bolí jakoby zevnitř.. a tak pokukuju o el. Medela Swing.. je to tedy paleta za ní.. ale když to pomůže...

Jinak můžu maximálně doporučit lahvinu pro kojené děti Medela Calma, tatík s ní krmí Tomíka každý večer a je to uplně jiná liga, než všechno ostatní :slight_smile:

Venku svítí slunko, máme tu necelých 10°C, takže ju vytáhnout fusak a jdeme ven :slight_smile:
14. zář 2012 v 09:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@mina_ calmu jsme taky poridili, protoze jsme ze zacatku obcas museli dokrmit. Je bezvadna, ale nastesti jsme ji mockrat uz nemuseli pouzit, zatim staci ode me a odstrikat odsavackou mi moc nejde.
14. zář 2012 v 10:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,zdravím z Rakovníka..Tak jsem dnes nechala Kubíka doma z důvodu ,že se mě fakt nechtělo vstávat,ale ten se mi odvděčil tím,že před 8hod mě budil ,že už je ráno.. :sweat_smile: :confused: Tak jsem ho vykázala z ložnice a pokračovala dál a vylezla až po 9hod,mezitím za mnou 3x přišel s něčím důležitým..a malá se dožadovala krmení.. :astonished: Tak jsem se nasnídala,uklidila v ložnici a dala vařit uzené..Stihla jsem si umýt vlasy,a zaběhnout do krámu pro knedlík a zelí..Kubík pohlídal :wink: U malé jsem zjistila že máme asi tu moučnivku :frowning2: máme flíčky na rtíkách zevnitřkromě jazýčku ,tak jsem teda nadšená:frowning2:,jestli půjdu k dr.nebo jí jen zavolám odpol..Já na prsách problémy nemám,ani bolesti ani pupínky,co jsem četla.. :wink: Po obědě má přijít známá s něčím pro Nikolku,moc ji neznám,je to přítelkyně hospodskýho- co k nim často zavítá manžel,tak ani nevím,co mám popravdě čekat.. :sweat_smile: :confused: Manžel je v práci..jak jinak..Takže musím ještě poklidit,upéct něco na zub asi nestíhám.. :rolling_eyes:
14. zář 2012 v 11:50  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky,
tak jsem zajela s malým k mudře, ta teda konstatovala po poslechu, že dolů mu ta rýma zatím nepadá, ale horní cesty dýchací má zahleněný strašně, že se diví, že může dýchat..napsala Spiropent, což je nějaký sajrajt na rozšíření dýchacích cest, je to sirupek, řekla mi, ať určitě s púrvní dávkou počkám do večera, protože se opravdu má dávat po 12ti hodinách, tak abych mu to nemmusela dávat o půlnoci.. k tomu Otrivin, odsávat, vyplachovat Vincentkou nebo Sterimarem a odsávat odsávat, hlavně před krmením.. klasika, to už známe...teplotu nemá, jen 37..no snad to nepůjde nahoru..
@mina_ nám to říkaly sestry v porodnici.. slyšela jsem to jak v Podlí před pěti lety, tak teď v Benešově..
ty večer někam chodíš, že táta krmí z lahvičky???nebo nemáš večer dost mlíka, tak přikrmuješ??
@vormoni je asi tak milion strašně důležitých věcí, kvůli kterým stojí zato budit mámu :grinning: :grinning: :grinning:
14. zář 2012 v 15:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@mina_ elektrickou medelu chválí kdekdo.. :wink:
14. zář 2012 v 15:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@kammka mlíka mám dost, i v mrazáku :slight_smile: Ale tatík chce prcka krmit a vidí ho jen večer a tak si ho alespoň jednou denně nakrmí a je štastnej jako blecha, tedy oni oba, protože se prcek našťouchne a pak dlouho spinká a pak jsem jako blecha já, protože když se poštěstí, tak dostanu 5 hod spánku v kuse, jako třeba dnes.. zatím se to povedlo teprve po druhé, ale hurá za to :sunglasses:

To s tím vínem je mazec... a já ho spráskala dobrého půl kila... mám ho moc ráda
14. zář 2012 v 15:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@kammka Ahojky, tak u nás má zatím rýmu jen Lukáš, tak snad to Šimon nechytne.....doufám, že ho mlíko ochrání :slight_smile: . Úplně jsem se tě v tom našem rodinném chaosu zapomněla zeptat , jakse ti líbilo v Bene, když jsme se tam minuli jen o pár dnů :slight_smile: ?
14. zář 2012 v 16:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@mina_ co se týká odsávačky, tak já měla půjčenou manuální od Tomi TOMMEE TIPPEE, když jsem musela odstříkávat do nemocnice...odsávala jsem každé 3 hodky tak kolem 150 ml abych nepřišla o méko. Prsa mě neboleli ani jsem nevěřila, že to půjde tak dobře. Jen jsem měla pocit, že budu mít na rukou mozoly :confounded: .
14. zář 2012 v 16:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@bodlynka v Bene super.. s Podolím ani s Krčí se to nedá srovnat :slight_smile:
14. zář 2012 v 16:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@kammka já jsem byla taky zase spokojená.......a ještě ke všemu ten porod byl takový fofr, že dát na radu sestřičky, tak ho tatínek asi tak o3 hoďky prošvihnul. Taky tam bylo tak narváno? já se ani nepropracovala na šetinedělí, se Šimůnkem jsme leželi na čekateláku u okna až do odjezdu domů :slight_smile:
14. zář 2012 v 16:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@bodlynka my byli na čekateláku dva dny a taky jsem rodila fofrem.. :grinning:
14. zář 2012 v 16:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@kammka a kdy se chystáte na kyčle? My ještě nestihli ani to ušní co v Bene doporučují :frowning2:
14. zář 2012 v 17:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak máme moučnivku jak jsem si myslela,dnes budeme už fialové.. :unamused: Návštěva byla v pohodě a nafasovali jsme krásnou soupravičku na podzim a plyš.hračku:slight_smile:))Pěkný víkend všem:o)
14. zář 2012 v 19:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@bodlynka na ušní jdem ve čtvrtek, kyčle máme za sebou..jdem zas za měsíc
14. zář 2012 v 19:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojte holky, jdu na chvíli mrknout než padnu za vlast :unamused: oba kluci už spí a taťku máme v práci. Chudák si dneska na noční asi ani moc neodpočne, zakázali prodej alkoholu už všude, tak počítá, že budou chodit po Brna po hospodách a kontrolovat, zda se tam neprodává tvrdej alkohol :confounded:
jo a holky ještě jsem si vzpomněla, kdyby jste měla některá po ruce globus či interspar. V globusu mají do pondělí pampers active baby za 249kč, vel.2 do 6kg 80ks vyjde na 3,11kč/ks a vel.3 do 9kg 70ks vyjde na 3,57kč. A v intersparu mají velkou krabici za 569kč a vel.3 vyjde na 3,75/ks. Náš taťka byl nakupovat zásoby dneska :wink:

@vormoni jé to mě mrzí s tou moučnivkou, tak ať se jí brzy zbavíte :wink: Jen Filípek je nějaký nachlazený, v pondělí má jít do školky, tak snad místo toho nepůjdeme k doktorce :unamused: no a teda Kubík je šikulka, že tak sám hlídá. Filípek ten by se pro Davídka snad i rozkrájel, pořád jej pusinku, hladí ho, vozí kočárek apod. ani jsem nečekala, že to vezme tak dobře a bude pomáhat

@kammka ať je malý brzy v pořádku...teď to počasí je fakt na prd. Vůbec nevím jak malého oblíkat, když svítí sluníčko je šílené teplo a když se zatáhne, tak je zase zima :angry:

@mina_ co se týče odsávačky tak já mám avent ruční a jsem s ní naprosto spokojená...já hrozny taky miluju a co kojím, tak jsem jich snědla jen pár a dobré a se přiznám, že minulý týden jsem si dala i burčák a malý jak prděl :grinning: zítra jede mamka na vinobraní, tak nám zase lahvinku doveze :sweat_smile:
14. zář 2012 ve 20:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@aideen je super, že kyčle máte v pořádku...my byli minulý týden a taky dobré, další kontrola až začátkem prosince :slight_smile:

@klaire22 krásné fotečky slečna je šikovná a vám to moc sluší :slight_smile:
14. zář 2012 ve 20:47  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@janulev Ahoj,no je to hrůza s tím alkoholem,ale kontrolovat to holt musí a popíjet tvrdé se chvíli nebude,ve vlast.zájmu.. :unamused: Ale asi to je opruz směna viď?.. :confounded: Burčáček to je jiná,ten bych si s chutí dala,ale na moravu se letos na vinobraní nedostanu a zdejší patoky pít nehodlám.. :sweat_smile: :confused: Kubík má taky rýmu,bojím se, aby ji nepředal Nikolce.. :unamused: určitě se nastydl na tom plavání....Globus ani interspar tady nemám.. :frowning2: Tak at jste taky brzy fit a moc se neopij:o)
15. zář 2012 v 09:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Jinak jsme včera namazali v pusince,to je barvička.. :frowning2: Doufám,že to jde vyprat z oblečení a plínek,máte zkušenosti? :astonished: A čím to nejlíp setřít z pusy ,když to i maminka přetáhne i ven..chjooo.. ?:confounded:
15. zář 2012 v 09:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek